Přihlásit se | Registrovat




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 10 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Přihláška Zuzka a Dominik
PříspěvekNapsal: pát 21. zář 2012 20:00:10 
Newbie
Newbie
Registrován: pát 21. zář 2012 19:55:30
Příspěvky: 4
Zdravíme všechny Pytlíky. :)

Rádi bychom se připojili k vaší guildě a chodili s vámi „řádit“ do dungů. ;-)

Jsme pár momentálně přežívající v Anglii v Londýně. Podmínku věku splňujeme oba – Zuzka 25 a Dominik 26 let. UOAM a TeamSpeak máme, icq na Zuzku má Tem – ale pokud bude potřeba, samozřejmě, přiložím ještě jednou (609007906).

Nejčastěji hrajeme: Dominik – Priest 19 lvl, Necro 13 lvl, Zuzka – Heretic 18 lvl, Bersekr 14 lvl. Až do nedávna jsme byli členy guildy Veil, ale bohužel se nám rozpadla. Nejčastěji jsme chodili Orc, Sfingu 1. patro, Ice a Spider. S PvP zkušenosti nemáme žádné.

A důvod proč právě Pytlíci? Už jsem s vámi měla tu čest pár dungů jít a hrálo se mi velmi dobře. Jestliže budete chtít nějaké doporučení, poptejte se Dash (jsem její malá sestřička :D) a Jaňulo, moc mě nepomlouvej.

Mezi naše záliby patří UO, ale nepohrdneme ani časem stráveným na čerstvém vzduchu. Nejraději máme procházky po anglických parcích (všem doporučuji krmení veverek v Hyde Parku :)). Kino, televize, filmy také nejsou k zahození. Občas míváme problém s časem, protože ,jak už to tak v Anglii bývá, musíme oba tvrdě makat – alespoň občas. :) Nejčastěji se ovšem řídíme heslem: „Proč nestrávit příjemný romantický večer nad UO.“ :D A věříme, že s dobrými přáteli z řad Pytlíků po boku, budou naše večery ještě lepší.

Předem děkujeme za kladné vyřízení naší žádosti a těšíme se na naši budoucí spolupráci.

S přáním hezkého dne

Zuzka a Dominik


Přílohy:
london.jpg
london.jpg [ 41.75 KiB | Zobrazeno 3689 krát ]
Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška Zuzka a Dominik
PříspěvekNapsal: sob 22. zář 2012 7:07:13 
Pytel
Pytel
Registrován: stř 08. čer 2011 11:19:50
Příspěvky: 334
Suki píše:
... Jestliže budete chtít nějaké doporučení, poptejte se Dash (jsem její malá sestřička :D) a Jaňulo, moc mě nepomlouvej....



Dash?.... Kto je Dash?....Mnoo to je jedno,otázka na Vas ,ktoré postavy chcete hrať hlavne? Nebudem Vam klamať,priestov a warrov je stale nejako nedostatok,to síce neznamená,že necromancerov či heretikov mame ako much( i ked nedavno sme ich prijali snáď 50 + - :D ,ale kde sú? :? ),ale Tí by sa nam hodili viac.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška Zuzka a Dominik
PříspěvekNapsal: sob 22. zář 2012 10:15:54 
Newbie
Newbie
Registrován: pát 21. zář 2012 19:55:30
Příspěvky: 4
Saxon píše:
Suki píše:
... Jestliže budete chtít nějaké doporučení, poptejte se Dash (jsem její malá sestřička :D) a Jaňulo, moc mě nepomlouvej....



Dash?.... Kto je Dash?....Mnoo to je jedno,otázka na Vas ,ktoré postavy chcete hrať hlavne? Nebudem Vam klamať,priestov a warrov je stale nejako nedostatok,to síce neznamená,že necromancerov či heretikov mame ako much( i ked nedavno sme ich prijali snáď 50 + - :D ,ale kde sú? :? ),ale Tí by sa nam hodili viac.


Hlavní postavy máme Priesta a Heretika, ale pokud bude potřeba, není problém vyměnit. I když osobně to s Berkem zatím moc neumím.

Zuzka


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška Zuzka a Dominik
PříspěvekNapsal: pon 24. zář 2012 10:34:30 
Nyny
Nyny
Uživatelský avatar
Registrován: pon 31. srp 2009 11:00:50
Příspěvky: 717
Malá Dash :) No, já proti přijetí nic nemám. Snad bych jen upozornil, že naše aktivita je teď spíše v dolní hranici, což je ale po prázdninách bežný jev. Je tedy na vás, zda to vadit bude či nebude. Pokud ne, příjmu vás hned. Od sestry asi víš, jak to u nás chodí, tak to zřejmě rozebírat nemá cenu.

_________________
Obrázek


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška Zuzka a Dominik
PříspěvekNapsal: pon 24. zář 2012 12:07:30 
Pytlíkoid
Pytlíkoid
Uživatelský avatar
Registrován: sob 02. led 2010 20:59:47
Příspěvky: 105
Jezismarja píše:
Malá Dash :)

ale Dash posilala odvaznejsi fotky

_________________
Curtis


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška Zuzka a Dominik
PříspěvekNapsal: úte 25. zář 2012 12:44:10 
Newbie
Newbie
Registrován: pát 21. zář 2012 19:55:30
Příspěvky: 4
Menší aktivita by nám nevadila, jak už jsem psala, býváme oba v práci, takže na počítači také nejsme přilepení pořád. :-) Za přijetí budeme určitě rádi. :-)

Nejsem si jistá jaké fotky Dash posílala, ale vyřídím si to s ní. :-P

Zuzka


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška Zuzka a Dominik
PříspěvekNapsal: úte 25. zář 2012 12:53:25 
Nyny
Nyny
Uživatelský avatar
Registrován: pon 31. srp 2009 11:00:50
Příspěvky: 717
Tak, hodil jsem to do eteru. Vecer se tu doctes, jak to dopadlo, ale strach mit nemusis, sme dobrota sama ! :twisted:

_________________
Obrázek


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška Zuzka a Dominik
PříspěvekNapsal: úte 25. zář 2012 19:30:10 
Nyny
Nyny
Uživatelský avatar
Registrován: pon 31. srp 2009 11:00:50
Příspěvky: 717
Prijati, napis mi kdyztak na icq a domluvime co a jak, popripade jestli nemas, poslu info na PM.

_________________
Obrázek


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška Zuzka a Dominik
PříspěvekNapsal: úte 25. zář 2012 20:44:11 
Newbie
Newbie
Registrován: pát 21. zář 2012 19:55:30
Příspěvky: 4
Dekujem ale bohuzel nemam na tebe kontakt :-P


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška Zuzka a Dominik
PříspěvekNapsal: úte 25. zář 2012 20:48:28 
Nyny
Nyny
Uživatelský avatar
Registrován: pon 31. srp 2009 11:00:50
Příspěvky: 717
Staci pod mym avatarem kliknout na cudlitko "Profile" a tam je me ICQ, inac je to 196 384 620

_________________
Obrázek


Profil  Offline
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 10 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

Panel

Nahoru Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru
Přejít na:  
 cron
Guilda Pytlíci - Ultima Online - Endor
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
Design by Ercan Koc