Přihlásit se | Registrovat




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: prihlaska
PříspěvekNapsal: sob 30. čer 2012 10:43:10 
Newbie
Newbie
Registrován: sob 30. čer 2012 9:47:09
Příspěvky: 7
Zdravím všechny.

Jmenuji se Ondra Š. je mi 24 let (18.10) a bydlím v malém městě kousek za Náchodem (severo-východní čechy).

Mé postavy jsou 17 priest Kalamita(main), 19 herka Shen(alt) a mám crafta 10lvl Berta (max skill je BS 40,5). Dále mám jeste spousty menších levelu ne více než cca 16 lvl. v případě nutnosti lognu a zjistím jména ale jedná se o postavy expené téměř výhradně solo a bez guild. Vše jsou to mé postavy od začátku...

Proč chci k vám....Asi převážně proto že mě vás doporučil Miky se kterým jsem společně expil priesta. Další důvod je že Endor není stavěný na solo hraní a guilda je tu pro PvM hráče (za kterého se považuji především) nutnost. To platí pro Priesta dvojnásob. Nevím co více tu napsat prostě jsem Priest na volné noze který hledá PvM guildu která mě zaškolí a bude mít trpělivost...předem říkám že nejsem bezchybný a nesnáším když je v partě/dungu nějaký nerv. co každému sprostě nadává(at mě samotnému nebo komukoli jinému) za sebemenší chybku...toho mam z WoW dost. (za priesta chci chodit primárně ale není to podmínka)

Ultimu hraji už tak 6-8 let (vážně nevím ten čas strašně utíká) začínal jsem na Kelevaru kam mě dotáhl kámoš ze střední a tam to také začalo...na Kelevaru jsem vydržel cca 2-3 roky a následně jsem měl WoW pauzu....Mezitím jsem prostřídal různé UO shardy od DP, morie, andarie až po různé zahraniční servery...abyss atd...Mimo jiné jsem vyzkoušel i Endor na cca měsíc nebo dva...bohužel přišla krize v reálu a já musel s Endorem nějakou dobu (cca rok) přestat (šlo o osobní problém a nehodlám ho tu uvádět).
Nyní se tu vracím a začínám víceméně od začátku...

Mé zkušenosti s PvM jsou troufám si říct dobré ale každý shard ma jiné systémy soubojů atp takže mé taktiky např z Kelevaru jsou tu nepoužitelné ve většině případech....asi to každý zná. Zde na Endoru jsem téměř úplný nováček jak v PvM tak v PvP....k PvP řeknu pouze to že ačkoli jsem na Kelevaru vlastnil druhou postavu PK tak to bylo pouze z nudy a tento styl hry mě opravdu neoslovuje. Z boje sice neutíkám a vrahům se ve většině případech postavím ale předem vím že zbytečně ;) Můj styl je a bude hlavně PvM.

Předchozí guildy na Endoru...hmm mno než jsem byl nucen přerušit své hraní tak pokud mě pamět neklame tak jsem se hlásil k Husitům...do kterých jsem se dostal cca na 2-3 dungy a následně odešel..nebyl jsem technicky ani v guilde...pouze to uvádím pro přesnost (vzhledem k pověsti kterou tu prý nyní maji co já vím z doslechu tak chci říct že jsem nikdy neměl nic společného s jejich PK skupinou nebo tak podobně...). A druhá guilda kam jsem se (asi) hlásil ste byly tuším právě vy (ale už si vážně nepamatuji).

Mé zájmy jsou především pochopitelně HRY (všeho druhu) stolní tenis , hudba (nemám vyhrazený styl poslouchám co mě zrovna zaujme) a pasivně hokej...u televize :twisted: ...Jelikož jsem pracující třída tak nemám tolik volného času na vše co bych chtěl takže se dá říct že můj další koníček je má práce :lol: Pracuji jako technik ve firmě na výrobu transformátorů, tlumivek a tak podobně.

Mé ICQ je 586421581

Omlouvám se za stručnou přihlášku a za chyby v ní :oops: ale psaní podobných věcí není nic pro mě. Takže se případně ptejte sami co vás bude zajímat....

Přeji pěkný den a předem dík za vyřízení mé přihlášky....

_________________
Shen - heretik 20+


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: prihlaska
PříspěvekNapsal: sob 30. čer 2012 11:32:47 
Zlý GM
Zlý GM
Uživatelský avatar
Registrován: pát 31. črc 2009 23:17:54
Příspěvky: 1285
Bydliště: Brno
Ahoj, pěkná přihláška, já sám nemám otázky. Jinak k nám si se nejspíše nehlásil, spíše to byla guilda GoD. ( http://guardiansofdestiny.teamgoo.net/t22-izael-druid ) :)

_________________
Není na světě hodnějšího člověka než sem já, tak tu na mě buďte hodní!
Kamule Paladinka 30+ lvl
Temudzin Tink 122, Coooking 94
Melanom Necromancer 30+

Tem - takové to malé GM

https://www.youtube.com/watch?v=IXFFXcKYZck


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: prihlaska
PříspěvekNapsal: sob 30. čer 2012 12:34:05 
Newbie
Newbie
Registrován: sob 30. čer 2012 9:47:09
Příspěvky: 7
Aha mno je to možné jak sem psal než sem se stačil aktivně do té guildy připojit tak mne okolnosti donutili dát si delší pauzu....takže pardon za nepřesné informace....

_________________
Shen - heretik 20+


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: prihlaska
PříspěvekNapsal: sob 30. čer 2012 17:59:02 
Vedoucí morálky
Vedoucí morálky
Uživatelský avatar
Registrován: ned 26. pro 2010 18:12:19
Příspěvky: 540
Jediny, komu se u nas muze sproste nadavat, je Temudzin - ale na to si zvyknes a brzo pochopis proc...

_________________
Mercedes, earthmage 40
Zag Zag, berserk 37
Fernando, druid 30
Zag, priest 27


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: prihlaska
PříspěvekNapsal: pon 02. črc 2012 8:25:15 
Zlý GM
Zlý GM
Uživatelský avatar
Registrován: pát 31. črc 2009 23:17:54
Příspěvky: 1285
Bydliště: Brno
Založil jsem hlasování.

_________________
Není na světě hodnějšího člověka než sem já, tak tu na mě buďte hodní!
Kamule Paladinka 30+ lvl
Temudzin Tink 122, Coooking 94
Melanom Necromancer 30+

Tem - takové to malé GM

https://www.youtube.com/watch?v=IXFFXcKYZck


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: prihlaska
PříspěvekNapsal: stř 04. črc 2012 16:48:58 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: čtv 18. čer 2009 10:18:12
Příspěvky: 812
Bydliště: Kolín
Přijat za adepta.

ICQ na Temudžina najdeš v jeho profilu!

_________________
Chlorite armed priest, rogue out of lockpicks, and so...


Profil  Offline
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 6 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Panel

Nahoru Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru
Přejít na:  
 cron
Guilda Pytlíci - Ultima Online - Endor
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
Design by Ercan Koc