Přihlásit se | Registrovat




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Žádost o přijetí - Corind
PříspěvekNapsal: úte 02. dub 2013 22:37:01 
Newbie
Newbie
Registrován: úte 02. dub 2013 19:30:09
Příspěvky: 15
Zdravím všechny Pytlíky a Templáře.

Něco o mně
V reálů jsem Petr, je mi 25 a pocházím z Plzně.
Co se virtuálního světa týče, jsem poměrně dost znám (hlavně z minulosti) pod nickem Hrob(ař). S přechodem na wow jsem jej změnil na Corinda. Každopádně slyším na obojí :)

O pixelech ve tvaru postaviček
Aktivní
Avanni - 25 rogue - momentálně moje hlavní postava
Ether - 12 airmage - druhá aktivní postava, se kterou se hlásím
Aviren - 10 craft - tinkering a bs, ale nic, co by stálo za řeč

Další
Dlazka - 30 priest - dochovaný z mého dřívějšího působení. I když mě priest jako takový baví, tak jej nadále nechci moc hrát, pokud nebude opravdu nouze
Lorien - 18 necro - další dochovaná postava z mého dřívějšího působení - hraní se nebránim, ale není prioritní

Proč vlastně?
Nyní jsem členem 17 a působení v ní mě nenaplňuje, tak jak bych si představoval. Ať už jde o aktivitu nebo o přístup lidí mezi sebou (nerad bych zde rozepisoval detaily - nechci hodnotit takhle veřejně).

Každopádně k jádru věci. Před pár dny jsem díky Gorashovi dostal možnost jít si s vámi užít trošku expení a zalíbil se mi váš kolektiv, přístup ke hře a hlavně jak se k sobě chováte. Je to spíš asi pocitová záležitost, ale shrnul bych to tak, že se mezi vámi cítím mnohem líp.

Z dřívějšího působení si mě pamatují Gorash, Feanor a Ewellyn a pár lidí mělo možnost mě poznat za těch pár dní :)

Co umím, co jsem prožil, čím jsem byl
Na Endoru jsem se poprvé vyskytl v březnu 2004 jako mercek Hrobař. Začínal jsem v guildě wind, kde jsem byl několik let a užil si v ní ty nejlepší časy na Endoru. Pak před wow pauzou jsem byl chvíli v CoMu a Panzeru. Po pauze pak v Sierre, kde jsem hrál priesta. Pak přišla další pauza (chvíli GW2) a nyní jsem tu zase zpátky. Postav jsem měl samozřejmě více, co si vybavuji, tak Mysty, Drekony, Bloodline, Amok, Dalen, Bártík (ten jedinej nebyl můj) - všechny jsou buď smazané neaktivitou nebo rozdané..

Nehraji celých 9 let v kuse, měl jsem několikrát pauzu, ale jak se říká - stará láska nerezaví. Za tu dobu jsem poznal víceméně všechny zákoutí Endoru, nějakou dobu i z pohledu GM. PvP se nebránim, naopak s mágem ho chci hrát aktivně.

Co mě baví
Stručně - IT, sport, kytara...
Podrobněji - programování (webu), skákací chůdy, lyžování a spoustu dalších sportů pro zábavu, automatická kresba, focení atd...

Kontakt
ICQ 149-194-552
Fotku dávám nerad, ale když si jí žádáte :) https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/ ... 7346_n.jpg


P.S.: Je to trochu delší než jsem čekal, ale nemám rád ty heslovité přihlášky v odrážkách.

S pozdravem
Corind


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o přijetí - Corind
PříspěvekNapsal: stř 03. dub 2013 7:40:00 
Pytlíček
Pytlíček
Registrován: pát 22. úno 2013 9:14:46
Příspěvky: 58
Kde začít...Ha, už vím! Kelevar 2001 - měli jsme vedle sebe domečky v osadě bratrstva:) Dál jsme se potkali o pár let později ve Windu, kde Hrob zasuportil v začátku většinu klíčových hráčů budoucího Panzeru, za což ještě jednou dík:). Po přechodu na Vanilla wow jsme měli úderný Khaz modan gang (trpaslici parta:)) a v TBC jsme se společně přidali do guildy Dark destiny, kde jsme po letech také zkončili. Abych to shrnul...Hrac jakeho chce mit v teamu každý..spolehlivej arena partner (dali sme možná i 1800 2V2 rating :)) co se týká endoru, když něčemu nerozumim, du za nim..:D
Pokud tedy můj hlas něco znamená, jsem všemi končetinami pro.

_________________
Fury in soul, blood on my weapon...in memory of Der PANZER Club
I got my second wind, Im gonna rise up and pump my fist.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o přijetí - Corind
PříspěvekNapsal: stř 03. dub 2013 17:02:01 
Newbie
Newbie
Registrován: úte 02. dub 2013 19:30:09
Příspěvky: 15
Takové chvály a podpory, to si snad ani nezasloužím :oops: Díky!
Btw jak že zasupportil? :D


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o přijetí - Corind
PříspěvekNapsal: čtv 04. dub 2013 9:07:32 
Správce guildovního pytle
Správce guildovního pytle
Registrován: stř 02. úno 2011 22:30:35
Příspěvky: 907
Mě zajímá jestli souhlasíš s přejmenováním z Hrobaře na Smrtáka? :shock:


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o přijetí - Corind
PříspěvekNapsal: čtv 04. dub 2013 15:25:00 
Newbie
Newbie
Registrován: úte 02. dub 2013 19:30:09
Příspěvky: 15
Souhlasim s přejmenováním na Corinda :D btw Smrťák už na Endoru nějakej je, ne? :)


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o přijetí - Corind
PříspěvekNapsal: pát 05. dub 2013 19:13:35 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: čtv 18. čer 2009 10:18:12
Příspěvky: 812
Bydliště: Kolín
Přijat
Po icq domluvíme podrobnosti.
LOCK

_________________
Chlorite armed priest, rogue out of lockpicks, and so...


Profil  Offline
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 6 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

Panel

Nahoru Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru
Přejít na:  
 cron
Guilda Pytlíci - Ultima Online - Endor
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
Design by Ercan Koc