Přihlásit se | Registrovat




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Ioma
PříspěvekNapsal: ned 10. úno 2013 0:18:52 
Pytlíček
Pytlíček
Uživatelský avatar
Registrován: sob 09. úno 2013 22:06:20
Příspěvky: 59
Brejden Pytlíci,
Jmenuji se Dominik a je mi 24 let, trvalým bydlištěm z Havířova nicméně domů už moc nejezdím a vyskytuju se převážně v Brně, kde študuju pedagogiku a pracuju v hospodě.
Na endoru jsem se poprvé objevil v roce 2004(dotáhl mne sem bratr, mmj. spoluzakladatel guildy weird) a nedlouho na to jsem se stal členem nově vzniklé guildy MGL, kterou jsem jednu chvíli z důvodu neaktivity tehdejšího GM vedl nebo spíše správcoval. V této jsem setrval prakticky až do jejího nedávného rozpadu, tedy skoro 9 let s cca měsíčním výpadkem, kdy jsem po hádce s jedním tehdejším členem odešel nakrátko do Weirdu, ke kterému jsem měl nejblíže, jelikož jsem se s jeho členy znal i osobně ze srazů. Mateřská guilda mi začala zanedlouho chybět, spor se uklidnil a tak nezbývalo než se klukům z weirdu omluvit a změnit tag na původní. Vlastně je tato informace vcelku irelevantní a uvádím ji hlavně pro úplnost, protože jako odjakživa alianční guildy jsme k sobě na mapu stejně měli přístup stále.

Jak už jsem uvedl není tomu dlouho co se náš stoun v prach obrátil, což byla koneckonců jen formalita, protože ačkoli jsme měli v naší historii výpadky v aktivitě, tak tento poslední byl asi nejdelší a definitivní.

Tak snad abych se dostal konečně k věci. Po delší odmlce bych si rád zahrál UO a po zvážení jsem se rozhodl, že to zkusím u vás. Důvody mám dva - zaprvé jste prakticky jedni z mála současných guild, kterou si pamatuju v tom dobrém slova smyslu z dob, kdy jsem byl aktivní - hlavně z vašich začátků a vás tedy moc nebylo vidět, ale minimálně mi přišel sympatický váš přístup k této hře, se kterým se stotožňuji (a to sice jako ke hře a ne k jakési zvrácené formě kompenzace pochroumaného ega na vývěsce či fóru).
Druhým důvodem je to, že pokud se nemýlím tak jste aktivní PvM guilda, což je přesně to, co hledám. Dále co jsem se koukal tady na fóru, tak u vás hraje i pár lidí, které znám a se kterými bych rád byl na mapě, což uvádím sice jako poslední důvod, ale rozhodně ne méně důležitý.

Zkušenosti na UO. Pravdou je, že nejsem na tomto shardu nováčkem, na druhou stranu delší dobu jsem se aktivně endoru nevěnoval a možná i pár věcí zapomněl, takže to nebude co to bývalo, ale věřím, že jakmile se do toho zase dostanu tak nebude problém. Svého času jsem PvM hrával dost aktivně a většinu dungeonů jsem minimálně párkrát šel. PvP jsem taky běhával, ale nikdy mi to moc dlouho nevydrželo, nejsem v něm žádný přeborník.
Jinak k ostatním shardům - zkoušel jsem jich pár - moria a pár zahraničních, na jejichž jména si už nepamatuju. Nezaujaly mě. Jo vlastně ještě chvíli v alfa testu manawydan.

Postavy (je jich dost, ale uvedu spíše ty, které mohly být ve hře i vidět )

Ioma druid shapeshifter elf 26 (uvádím jako první, protože té bych se rád věnoval)
Ioma icemage drow 26 (na mága jsem zanevřel ve chvíli, kdy mu zrušili stěny)
Miriell rogue elf 26(+cube ring)
Valanya Undomiel priest elf 31
Roxi ranger elf 21
Sionna priest 22 drow ( původně před lety bráchy )
Lukacs Ferenczy alchemik a zanícený rybář (možná ho ve hře je vidět přístup jsem dal Bufovi a Dziimu)
Nimue paladin human 14 (uvádím jako jediného low lvl twinka, protože bych ho i hrál, pokud se naskytne low dung, jelikož mně fascinuje to, že nově může paladin blessovat i magické zbraně )
+hromada 10 - 20 lvl twinků, jejichž jména si ani nepamatuju
jinak jsem za tu dobu hrál i pár postav nevlastních, nejvíce asi druida jménem Petqo, dokud ho P neprodal a nezrudnul, krafty defenstrator, cosmo, truhlix.

Zájmy: Tak mezi ty největší patří historický šerm, kytara(akustická), dřevárny, deskovky, poker, posezení s přáteli, dobré pivo.

jinak můj rypák je k prohlédnutí třeba zde https://www.facebook.com/HeruoCZ

ICQ: 332 719 481

no nevím co bych ještě dodal, každopádně se omlouvám za délku postu, nějak se to zvrtlo ;p

Tandaradei !

_________________
Druid 32
Priest 31
Ranger 30
Rogue 26
Mage 26
Heretic 21


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Ioma
PříspěvekNapsal: ned 10. úno 2013 8:51:49 
Pytel
Pytel
Registrován: stř 08. čer 2011 11:19:50
Příspěvky: 334
Heruo píše:
...., že pokud se nemýlím tak jste aktivní PvM guilda....


Hmmm ťažko povedať,s aku frekvenciou dungov by si bol spokojný?



Heruo píše:
....u vás hraje i pár lidí, které znám a se kterými bych rád byl na mapě....



Napríklad?

Pochopil som,že chceš hrať hlavne druida,čo ostatne postavy?Ktore z nich si ochotný zobrať do dungu?


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Ioma
PříspěvekNapsal: ned 10. úno 2013 14:10:32 
Pytlíček
Pytlíček
Uživatelský avatar
Registrován: sob 09. úno 2013 22:06:20
Příspěvky: 59
Ahoj,
Tak především bych rád dodal, že mezi školou/prací/tréninkama toho času už není kolik bývalo, takže samozřejmě hledám partu, se kterou se dá občas něco podniknout, ale mnohem důležitější, než každodenní dungování je pro mě kolektiv dospělých(vyspělých) lidí, kteři se hrou baví, aniž by u toho kazili zábavu druhým.

k druhému dotazu:
Konkrétně jsem tady na foru zahlédl par exMGLáků bufus, galton, miky. Jinak po zběžném prohlédnutí přihláškové sekce jsem si všiml i pár jmen, která znám, jen už po těch letech nevím kam je zařadit. Např konkrétně tebe Saxone si taky odněkud pamatuju, možná z time mapy nebo z jiné ali.

Ano rád bych hrál jako aktivní postavu druida a jelikož vím, jak to v praxi funguje, tak je mi úplně jasné, že občas se hold člověk musí obětovat a jít do akce s postavou, která je potřeba. Ostatně taky díky tomu má můj priest nejvyšší lvl mezi mými postavami, ačkoli byl paradoxně původně jen takovou céčkovou postavou. Upřímně bych byl ale rád, kdyby se zachoval určitý zdravý poměr mezi taháním potřebných postav z hlediska složení party a těch hráčsky preferovaných.

_________________
Druid 32
Priest 31
Ranger 30
Rogue 26
Mage 26
Heretic 21


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Ioma
PříspěvekNapsal: ned 10. úno 2013 14:22:15 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: čtv 18. čer 2009 10:18:12
Příspěvky: 812
Bydliště: Kolín
Priesta bys hrál v krajním případě. Druid je dobrá volba, k tomu bych nic neměl.

_________________
Chlorite armed priest, rogue out of lockpicks, and so...


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Ioma
PříspěvekNapsal: ned 10. úno 2013 14:50:19 
Pytlíkoid
Pytlíkoid
Registrován: ned 17. čer 2012 9:28:53
Příspěvky: 106
Ahoj Iomaku, mel si dat vedet ze chces zase zacit hrat.

Tady jsem jednoznacne pro. Znam ho dlouho jak ze hry tak z realu


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Ioma
PříspěvekNapsal: ned 10. úno 2013 20:42:40 
Nyny
Nyny
Uživatelský avatar
Registrován: pon 31. srp 2009 11:00:50
Příspěvky: 717
Je mi lito, ale na zaklade hlasovani jsi byl prijat mezi nas. Pokud te tato skutecnost nevylekala, napis me nebo bejfovi na ICQ a domluvime podrobnosti.

_________________
Obrázek


Profil  Offline
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 6 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Panel

Nahoru Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru
Přejít na:  
 cron
Guilda Pytlíci - Ultima Online - Endor
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
Design by Ercan Koc