Přihlásit se | Registrovat




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 10 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Žádost o přijetí
PříspěvekNapsal: ned 13. kvě 2012 22:29:43 
Newbie
Newbie
Registrován: ned 13. kvě 2012 22:26:14
Příspěvky: 3
Zdravím guildu Pytlíci.

Jmenuji se Lukáš, je mi 19 let a bydlím kousek od Zlína v malé vesničce Karlovice.

Moje postavy:
Mahony – Paladin 17lvl, bohužel od této postavy jsem ztratil heslo…
Many – Paladin 13 lvl, postava s kterou momentálně hraji a chtěl bych hrát i nadále
Layu – Rogue 9 lvl
Mehony – Craft 4 lvl, lachemy 27.4, mining 61.2, blacksmithy 28.9, tailoring 27.0, tinkering 27.0

Důvod proč se k vám hlásím je ten, že mě už nebaví sólové expení a hraní. Potřebuji partu lidí, kamarádů s kterými se pobavím a hru si budu užívat. Vůbec vás neznám, takže vás nemůžu ani nijak soudit jací jste. Ale doporučil mi tuto guildu kamarád Kyuzak, který mě také ke hře dostal a je to takový můj rádce, když si s něčím nevím rady… Také bych se toho od vás chtěl hodně naučit.

Ultimu jsem poprvé poznal asi ve svých 12 letech od kamaráda, který hrál na Kelevaru. Na Kelevaru jsem hrál asi měsíc. Vůbec mě to tam nezaujalo, 2 týdny jsem se dostával z tutorialu. Jakmile jsem se z něj dostal tak jako první co jsem ve světě poznal bylo to, že mě někdo portnul gatem někam kde mě sjeli Pk… Hráči mi nepřišli vůbec nějak přátelští. Prostě mě to přestalo bavit a vykašlal jsem se na to.
Ve druhém ročníku na středním škole (tedy v 17) jsem poznal Kyuzaka, který mě doporučil Endor. Na Endoru se mi zalíbilo, poznal jsem samé přátelské hráče a taktéž hrozně rád někomu pomohu když můžu, myslím si že o tom to je. Hrál jsem asi 2-3 měsíce. Moje primární postava byl Mahony (paladin). Crafta jsem si udělal spíš ze zvědavosti jak to asi funguje… Bohužel jsem od svého paladina zapomněl heslo. Začal jsem tedy znovu s rogue Layu. Hra mě samotného omrzela, chyběla mi ta parta lidí… Dal jsem si pauzu asi dva roky a opět se vrátil, vytvořil jsem si nového paladina a hra mě opět začala bavit. Ale jak jsem zmínil chybí mi ta parta lidí s kterými bych mohl hrát a učit se.

Moje zkušenosti nejsou moc velké. Můj největší dung co jsem šel byl asi spider a to ještě s paladinem Mahonym. PvP mě vždycky hrozně lákalo, ale myslím si, že na něj nemám momentálně zkušenosti abych ho mohl hrát.

Bohužel guildu do které jsem se hlásil si vůbec nepamatuji, bylo to s paladinem Mahonym to už je dávno. Byla to nějaká začátečnická guilda, nepsal jsem ani přihlášku. Abych řekl pravdu nepamatuju si jestli jsem do ní vstoupil nebo ne.

Momentálně mám svaťák před maturitou, studoval jsem na střední SOŠ Otrokovice. Dál jdu na UTB na aplikovanou informatiku. Moje koníčky jsou hlavně moje přítelkyně, takže tenis, hokej, in line bruslení a tak dále.

ICQ mám 197444419. TSko taky není problém, jen musím sehnal lepší mikrofon ať nejdu slyšet jako kdybych mluvil z jeskyně. No a fotku…říkal jsem si, že sem nebudu dávat z občanky ale nějakou takovou normální…Nalevo Kyuzak, napravo já. Fotka je za dob paladina Mahonyho, ale moc se toho nezměnilo.
http://uloz.to/xPJxM5f/19052011387-jpg


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o přijetí
PříspěvekNapsal: ned 13. kvě 2012 23:12:09 
Nyny
Nyny
Uživatelský avatar
Registrován: pon 31. srp 2009 11:00:50
Příspěvky: 717
Zdravicko, rad vidim zase prihlasku cloveka endorem nezkazeneho. Z rozhovoru s Kjuzakem se ukazalo, ze slo o guildu Knight, abych doplnil info.
Co se tebe tyce, za me nevidim problem. Paladin se hodi, snad jen ten level asi nepujde nahoru tak rychle, jak by sis mozna predstavoval. Sami ted moc male levely neexpime, coz ale neznamena, ze te nemuzem vzit nekam s sebou takrikajic na prislech. Musis taky pocitat s tim, ze hrajem spis po vecerech. Pres den takrka vubec, neb vetsina z nas ma bud rodinne nebo pracovni zavazky, ktere jinou dobu neumoznuji.
Za me asi vsechno, forum pravidelne sleduj, kdyby i jini Pytlici meli co rict nebo prisli s otazkou.
Cirka do dvou dnu bych pak v privatni sekci zalozil hlasovani o tvem pusobeni u nas a s verdiktem te seznamil zde na foru nebo na icq.

Btw. fotka pobavila :D

_________________
Obrázek


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o přijetí
PříspěvekNapsal: ned 13. kvě 2012 23:39:44 
Newbie
Newbie
Registrován: ned 13. kvě 2012 22:26:14
Příspěvky: 3
Jezismarja píše:
Zdravicko, rad vidim zase prihlasku cloveka endorem nezkazeneho. Z rozhovoru s Kjuzakem se ukazalo, ze slo o guildu Knight, abych doplnil info.
Co se tebe tyce, za me nevidim problem. Paladin se hodi, snad jen ten level asi nepujde nahoru tak rychle, jak by sis mozna predstavoval. Sami ted moc male levely neexpime, coz ale neznamena, ze te nemuzem vzit nekam s sebou takrikajic na prislech. Musis taky pocitat s tim, ze hrajem spis po vecerech. Pres den takrka vubec, neb vetsina z nas ma bud rodinne nebo pracovni zavazky, ktere jinou dobu neumoznuji.
Za me asi vsechno, forum pravidelne sleduj, kdyby i jini Pytlici meli co rict nebo prisli s otazkou.
Cirka do dvou dnu bych pak v privatni sekci zalozil hlasovani o tvem pusobeni u nas a s verdiktem te seznamil zde na foru nebo na icq.

Btw. fotka pobavila :D



No mě to taky pak už bude vyhovovat spíš večer, budu se muset začít učit atd...Jinak děkuji, budu čekat na verdikt :)


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o přijetí
PříspěvekNapsal: pon 14. kvě 2012 11:23:24 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: sob 27. bře 2010 13:25:32
Příspěvky: 341
Trosku si mi pripomel moje zacatky ;)

_________________
Trass (Priest)
Tralalak (Craftsman)
Gvene (Miner) Nathor (Rogue) Nothir (Tamer)
Obrázek


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o přijetí
PříspěvekNapsal: pon 14. kvě 2012 12:29:58 
Vedoucí morálky
Vedoucí morálky
Uživatelský avatar
Registrován: ned 26. pro 2010 18:12:19
Příspěvky: 540
Prihlaska samotna v pohode, me by jen zajimalo, jak moc chces do budoucna hrat prave s Kyuzakem. Resp. jestli opravdu hledas guildu, anebo jen mezistanici na naexpeni (ja v tom napr. nevidim az takovy problem, jen bych rad vedel, na cem jsme).

_________________
Mercedes, earthmage 40
Zag Zag, berserk 37
Fernando, druid 30
Zag, priest 27


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o přijetí
PříspěvekNapsal: pon 14. kvě 2012 12:36:01 
Newbie
Newbie
Registrován: ned 13. kvě 2012 22:26:14
Příspěvky: 3
Zag píše:
Prihlaska samotna v pohode, me by jen zajimalo, jak moc chces do budoucna hrat prave s Kyuzakem. Resp. jestli opravdu hledas guildu, anebo jen mezistanici na naexpeni (ja v tom napr. nevidim az takovy problem, jen bych rad vedel, na cem jsme).


Rozhodně nehledám mezistanici na expení. Myslím, že s Kyuzakem si můžu kdykoliv zahrát i na dále. Hledám určitě guildu, protože bych rád někam patřil a měl možnost se rozvíjet a zahrát si kolektivní hru.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o přijetí
PříspěvekNapsal: pon 14. kvě 2012 15:52:18 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: čtv 18. čer 2009 10:18:12
Příspěvky: 812
Bydliště: Kolín
Mě ta fotka spíš vystrašila. Nevěděl jsem, že Kyuzák bude něco mezi naším Aphexem a starou Kropáčkovou z Kameňáku. :lol:

Ale nemám žádné dotazy ani výhrady. :)

_________________
Chlorite armed priest, rogue out of lockpicks, and so...


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o přijetí
PříspěvekNapsal: pon 14. kvě 2012 15:58:05 
Šourek
Šourek
Uživatelský avatar
Registrován: čtv 06. srp 2009 18:19:19
Příspěvky: 504
naopak me ta fotka zvedla sebevedomi, s trasym jsme jeste stramaci! :D

_________________
majty šourek afeksisko, aka Dilema
, Tumor, cmdr. Keen / Ooya the magician

"-- xxx, 23:28:12: neříkal jsem ti, že kvalifikací kecat mágovi do zdění je díra do prdele? :-D"

Du kommst zu spät!

Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o přijetí
PříspěvekNapsal: pon 14. kvě 2012 18:16:07 
Nyny
Nyny
Uživatelský avatar
Registrován: pon 31. srp 2009 11:00:50
Příspěvky: 717
No nikdo uz asi nic, zakladam hlasovani, toz koukejte hlasovat, bando !

_________________
Obrázek


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o přijetí
PříspěvekNapsal: úte 15. kvě 2012 18:18:52 
Nyny
Nyny
Uživatelský avatar
Registrován: pon 31. srp 2009 11:00:50
Příspěvky: 717
Hlasovni ukonceno s verdiktem prijat, gratuluji. Napis mi na icq a proberem podrobnosti.

_________________
Obrázek


Profil  Offline
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 10 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

Panel

Nahoru Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru
Přejít na:  
 cron
Guilda Pytlíci - Ultima Online - Endor
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
Design by Ercan Koc