Přihlásit se | Registrovat




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 11 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Topol-přihláška
PříspěvekNapsal: pon 30. dub 2012 13:29:17 
Newbie
Newbie
Registrován: pon 30. dub 2012 13:07:26
Příspěvky: 10
Nazdar Pytlíci,
jmenuju se Roman, ale všichni mi říkají Topol. V květnu mi bude 25. Pocházím ze Strážnice, nicméně převážnou část týdne se vyskytuju v Brně.

Mám postavy:
Shena Rogue human 33
Aredhel Rogue elf 23
Rilven Freya Necromancer 23
Panoramatix Druid 23
Neisa Berserker 19
a pár dalších plebzáků.
Krafta mám GM alchemy.

Hlásím se k Vám, protože jsem s vámi šel párkrát do dungu a líbila se mi vaše nenucenost u hry, které je poslední dobou na Endoru čím dál méně.

Ultimu hraji celkem 10 let. Původně jsem začal na RP shardu dp2, který se bohužel po dvou letech zavřel. hrál jsem tam s jistou Milkmankou, kteréžto web jistě všichni znáte a to ona mě dotáhla na endor. Na endoru hraji nevím jak dlouho, ale tuším že 7 let to bude určitě, s asi dvou letou pauzou.
Celé mé působení na Endoru jsem byl v Guildě Weird, kterou jsem se poslední tři měsíce pokoušel obnovit, nicméně se mi to nepodařilo a proto jsem se rozhodl najít nové útočiště.

Sám sebe řadím mezi HC hráče, tedy mé zkušenosti v PvP i PvM jsou nadprůměrné.

Mezi mé záliby patří obecně Hry. Počítačové, deskové nebo hry na živo. Dlouhodobě se věnuji bojovým uměním a to především Wing Tsun a historickému šermu. Občas si zabrnkám na kytaru :-).

Icq na mě je 195006551 a nějaké mé fotografie můžete nalézt třeba tady:

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hp ... 5103_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hp ... 6413_n.jpg

S pozdravem

Topol :-)


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Topol-přihláška
PříspěvekNapsal: pon 30. dub 2012 15:10:00 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: ned 07. bře 2010 23:26:47
Příspěvky: 370
Bydliště: Holomóc
Á, brněnská larpová scéna, koukám :-) Podle Facebooku asi znáš lidi kolem Court of Moravia (divadelní larpy) nebo kolem Belcarnena (Tolkien), že? Bydliště ve Strážnici beru taky jako plus :P

_________________
Zacharjáš ——— priest 36
Umris Vikkor — earthmage 21
Kaurango ——— heretic 19
Cecílie ————– berserk 14


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Topol-přihláška
PříspěvekNapsal: pon 30. dub 2012 16:22:30 
Newbie
Newbie
Registrován: pon 30. dub 2012 13:07:26
Příspěvky: 10
Znám i Court of Moravia i Belcarnena :-).


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Topol-přihláška
PříspěvekNapsal: pon 30. dub 2012 17:36:00 
Vedoucí morálky
Vedoucí morálky
Uživatelský avatar
Registrován: ned 26. pro 2010 18:12:19
Příspěvky: 540
Tohohle clovicka znam i z realu, parkrat jsme spolu pili a chvili me ucil sermovat (teda nez jsem toho nechal, protoze jsem lenoch). Myslim, ze se k nam hodi.

Topole jen dve veci:
- musis se u nas obrnit trpelivosti a smirit se s tim, ze nektere stare psy uz novym kouskum nenaucis :)
- stejne tak trosku krotit sve ambice na Endoru, protoze tu je to beh na delsi trat (pvp, top dungy, TW v mlhave dalce)
Zvladnes tohle?

_________________
Mercedes, earthmage 40
Zag Zag, berserk 37
Fernando, druid 30
Zag, priest 27


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Topol-přihláška
PříspěvekNapsal: pon 30. dub 2012 19:30:07 
Newbie
Newbie
Registrován: pon 30. dub 2012 13:07:26
Příspěvky: 10
Co mi zbývá :-)


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Topol-přihláška
PříspěvekNapsal: pon 30. dub 2012 22:57:55 
Nyny
Nyny
Uživatelský avatar
Registrován: pon 31. srp 2009 11:00:50
Příspěvky: 717
Zdravicko. Ja rovnou zalozim hlasovani. Zag te zna, nemluve o tom, ze jsi pomerne znama osobnost na endoru, takze dohledavani informaci se tim zjednodusuje a nic spatneho bych stejne nenasel, takze tu sem tam koukni, kdyby padla otazka a verdikt snad padne behem nekolika pristich dni...

_________________
Obrázek


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Topol-přihláška
PříspěvekNapsal: úte 01. kvě 2012 12:59:25 
Pytel
Pytel
Registrován: stř 08. čer 2011 11:19:50
Příspěvky: 334
Topol píše:
Co mi zbývá :-)


Ehm....čo je toto za odpoveď? Minimalne si môžeš podať prihlášku tam,kde tie ambície majú.Napísal si,že " líbila se mi vaše nenucenost u hry" tak Ti môžem povedať,že je to jedna z vecí,ktorú si určite nedame zobrať ,takže budeš musieť ten "Weird syndrom"veľmi,naozaj veeeeľmi krotiť.Jeden weirďak tu už bol a ľudia čo tu vtedy hrali,nemaju na to zrovna dobré spomienky.Takže až budeš mať nutkanie rozdávať nevyžiadane rady,voľ spravny spôsob a spravne slová.PvP tu mnohí beru ako nutné zlo,potom niektorí nie su úplne proti,ale neplanuju to behať nonstop a samozrejme je tu aj pár takych čo to PvP baví.PvM je pre nas hlavne o zábave,sem tam predvedieme aj skill,ale pokiaľ nie ,nič sa nedeje,je to len hra a pixely.Tak aby si sa nedivil,ked z low dungu si vyrobíme hc dung. ;)


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Topol-přihláška
PříspěvekNapsal: úte 01. kvě 2012 14:07:48 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: sob 27. bře 2010 13:25:32
Příspěvky: 341
Ahoj, snad jen jednu otazku:
Historicky, scenicky, bitevni serm ci snad larpy a drevarny?
;)

_________________
Trass (Priest)
Tralalak (Craftsman)
Gvene (Miner) Nathor (Rogue) Nothir (Tamer)
Obrázek


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Topol-přihláška
PříspěvekNapsal: úte 01. kvě 2012 14:31:53 
Newbie
Newbie
Registrován: pon 30. dub 2012 13:07:26
Příspěvky: 10
Saxon píše:
Ehm....čo je toto za odpoveď? Minimalne si môžeš podať prihlášku tam,kde tie ambície majú.Napísal si,že " líbila se mi vaše nenucenost u hry" tak Ti môžem povedať,že je to jedna z vecí,ktorú si určite nedame zobrať ,takže budeš musieť ten "Weird syndrom"veľmi,naozaj veeeeľmi krotiť.Jeden weirďak tu už bol a ľudia čo tu vtedy hrali,nemaju na to zrovna dobré spomienky.Takže až budeš mať nutkanie rozdávať nevyžiadane rady,voľ spravny spôsob a spravne slová.PvP tu mnohí beru ako nutné zlo,potom niektorí nie su úplne proti,ale neplanuju to behať nonstop a samozrejme je tu aj pár takych čo to PvP baví.PvM je pre nas hlavne o zábave,sem tam predvedieme aj skill,ale pokiaľ nie ,nič sa nedeje,je to len hra a pixely.Tak aby si sa nedivil,ked z low dungu si vyrobíme hc dung. ;)


To je prosím pěkně odpověď, ve které vyjadřuji, že se s tím hodlám smířit :-). Ani jedna z Guild, která má nějaké ambice na endoru mi nevyhovuje sestavou lidí, proto jsem vybral Vás. Je důležité si uvědomit, že DeTos byl víc z guildy DeTos, než z guildy Weird. Velice by mě mrzelo, kdyby jste si ho s Weirdem jako takovým spojovali.
Víte ve Weirdu nikdy nešlo o pouhý herní skill, šlo především o to, že všichni byli v pohodě. Herní skill byl vedlejší produkt lidí, kteří spolu uměli vycházet. Bývala to nejlepší PvM guilda na endoru a díky ní umím to co umím. Mám na ni hezké vzpomínky a ocením, pokud se do ní už nebudeš opírat :-).

Co se zbytku týče, jak jsem řekl. Jsem dobrý hráč. Jsem zvyklý dávat dobré rady do placu, ale to rozhodně neznamená, že si hodlám něco vynucovat. Když vím nějakou informaci, která může pomoct tak ji řeknu ať už na mapě nebo na TS. Ohledně PvP....něco už jsem si nahrál a nebojím se přikopnout na paniku a rád přijdu někam na spot. Ligu nehraju, protože nedává smysl. Časem možná zkusím pobíhat s nějakým pk.

trasy píše:
Historicky, scenicky, bitevni serm ci snad larpy a


Odpověď je BOJOVÝ šerm. Scéniku rád nemám. Historický tomu říkat nesmím, protože používám techniky, které nejsou dochované a vychází z jiných principů než klasická historie. Každopádně sem tam zablbnu se dřevem i na nějaké dřevárně nebo Larpu :-).


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Topol-přihláška
PříspěvekNapsal: úte 01. kvě 2012 22:44:51 
Poník
Poník
Uživatelský avatar
Registrován: úte 02. lis 2010 14:01:06
Příspěvky: 123
Citace:
...aby si sa nedivil,ked z low dungu si vyrobíme hc dung. ;)

pobavilo :lol:

_________________
Mythmaker / necromancer
Rob / berserk


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Topol-přihláška
PříspěvekNapsal: stř 02. kvě 2012 9:51:42 
Nyny
Nyny
Uživatelský avatar
Registrován: pon 31. srp 2009 11:00:50
Příspěvky: 717
Hlasovani ukonceno s verdiktem prijat. Napis mi na icq a domluvime pristupy na mapu a forum. Z prace bych mel ale dorazit az pozde vecer, takze pristup na uoam ti muze dat treba klidne Zag, kdybys chtel na mapu uz dnes.

_________________
Obrázek


Profil  Offline
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 11 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

Panel

Nahoru Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru
Přejít na:  
 cron
Guilda Pytlíci - Ultima Online - Endor
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
Design by Ercan Koc