Přihlásit se | Registrovat




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 14 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: magič Utah
PříspěvekNapsal: pát 04. úno 2011 0:29:46 
Nulamon
Registrován: čtv 03. úno 2011 23:40:55
Příspěvky: 7
Zdravím Pytlíky.

Mé jméno je Adam a pocházím z takové malé dědiný na východě, z Ostravy. V dubnu bych měl oslavit 19 narozeniny, ale člověk nikdy neví co se za tu dobu muže stát. Doufám, že nic a já budu moci s Vámi zažít trochu (tolik legrace jak to jen moje bránice vydrží) legrace a prozkoumat pár temných zákoutí našeho imaginárního světa.
V současné době studuji 3.ročník gymnázia v Ostravě. Je to docela těžký gympl a proto vyžaduje i velkou část mého času. Proto nejsem nějak extra aktivním háčem, což podle toho co mi vyprávěl Mitget, není stěžejní prvek pro přijetí jako v některých gildách.

Postavy:
Utah - mág, který před rokem oslavil své 32 povýšení. Je to všeobecné známý zabíječ part. Pokud Vám nezáleží na tom, jestli příjdete z dungu s equipem nebo bez, pak právě on je ta pravá volba.
Polisos - ranger, lvl 21. Jeho hlavním cílem je pochytat vše co se hýbe. Nebojte se tedy, pokud si Vás bude chtít pořádně osahat! Duležité upozornění: Je na kluky!!!
Kodiak - craft (začal jsem ho trénovat a hned skončil- teměř bez skillu). Nebojte není to medvěd. On se jen tak chová.
Mistr Fletcher - craft (darovaný). Dovede hbytě zacházet s hoblíkem (60 carpentry) nu sem tam i nejaký ten hřebík vyrobí (50 tinkering)
Pohroma - paladin, lvl 16. Opravdová pohroma se řítí v plechovce. Magům před použitím radím, aby ho nezkoušeli otvírat - občas zbytečně. Je to hotova Pandořina skřínka. Pokud i vy si chcete zahrávat s tímto vysoce radioaktivním materiálem, tak jsem na správné adrese.

No mám tu ještě takovou malou postavičku, nevím jestli vubec stojí za zmíňku, je to Nuramon level pouze 39. Pokud nevyhovuje tento malý level jsem schopen sám doexpit na 40! Jo a ještě byl málem zapomněl je invul.

Hlásím se k Vám, protože mi příjdete jako skvělá, poklidová gilda. Kde bych mohl najít i spoustu kamarádu. nehledám exp huntery, hledám komunitu. Tohle všechno splňujete. Mitget o Vás mluví hezky, tak proč to nezkusit. :D

Zkušenosti s PvP mám mizerné, ale to po letech špatné stravy a nelogování je úplně normální. Určitě se ještě dostanu do formy :D. Ehm možná. PvM ovládám, neříkám, že zazdím uplně všechno, ale parcelu ledu vytvorit zvladnu.

Za mou 5-6 letou éru (nevím přesně kdy jsem začal) jsem si prošel několika gildami. Co si moje stará sklerotická paměť pomatuje, jsou gildy: A Team, FFF (For Fan Fighters), CoM, HoB a poslední Cube. Z Cubu jsem odešel kvůli kolektivu. Jakmile jsem byl GM, tak mě všichni házeli na jednu kupu společně s Gmky, kteří někdy jednali možná až trochu zbrkle. Přidali tam i mě, který jim pomáhal když potřebovali a bylo to v mezich možností...

Mezi mé záliby patří převážně sporty (voleyball, tenis, plavání, lyže, kolo). Jsem všestraný. Také rád čtu fantasy a sleduju filmy stejného žánru, popřípadě drama či akční filmy. Ovšem nepohrdnu i komediemi, které si u mě stále drží vysokou laďku. Jsem celkové usměvavý člověk se smyslem pro humor. Mám rád logiku i když třeba někdy nepříjdu na správné řešení.. ;) :D

Icq: 389 923 352, doufám, že místo fotky bude stačit facebook :D http://www.facebook.com/adam.sobich

To je asi vše o mě! Doufám, že se Vám tento styl bude líbit tak,nebo i dokonce víc, než po bodech.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: magič Utah
PříspěvekNapsal: pát 04. úno 2011 0:52:29 
Zlý GM
Zlý GM
Uživatelský avatar
Registrován: pát 31. črc 2009 23:17:54
Příspěvky: 1285
Bydliště: Brno
Chtěl sem být zlý, přísný a nepřístupný, ale nedal si mi šanci :( Pěkná přihláška! :p

_________________
Není na světě hodnějšího člověka než sem já, tak tu na mě buďte hodní!
Kamule Paladinka 30+ lvl
Temudzin Tink 122, Coooking 94
Melanom Necromancer 30+

Tem - takové to malé GM

https://www.youtube.com/watch?v=IXFFXcKYZck


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: magič Utah
PříspěvekNapsal: pát 04. úno 2011 0:58:40 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: čtv 18. čer 2009 10:18:12
Příspěvky: 812
Bydliště: Kolín
Já jsem s přihláškou spokojen. Jen teda předpokládám, že s těmito zkušenostmi bude mapa a ts samozřejmostí. I přes drobné pravopisné chyby, kterou sem tam udělá každý z nás, nebudu očerňovat přihlášku. Nemám co vytknout. Snad jen díky za takové další dlouho očekávané dílo.

_________________
Chlorite armed priest, rogue out of lockpicks, and so...


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: magič Utah
PříspěvekNapsal: pát 04. úno 2011 1:00:09 
Nyny
Nyny
Uživatelský avatar
Registrován: pon 31. srp 2009 11:00:50
Příspěvky: 717
Zdravím, jistě znáš trend moderních rpg her, kdy tvůj nějaký čin v průběhu hry ovlivní její konec nebo celý průběh. Proto teď odpověz na otázku, zda ti je milejší cpt. Kirk nebo cpt. Pickard.

_________________
Obrázek


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: magič Utah
PříspěvekNapsal: pát 04. úno 2011 1:35:01 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: ned 07. bře 2010 23:26:47
Příspěvky: 370
Bydliště: Holomóc
Ticho, tady jsem zlej já! :twisted:

<zlo>
Hbytě chitej hrupki a dělej čest gymnaziálnímu stavu! Jestli tu Laďku u tebe drží jen ty filmy, tak ten vztah dlouho nepotrvá. ;-)
</zlo>

Pamatuju si tě akorát z PvP turnaje, ty nás určitě ne, což je dobře. „Trekkieho“ Ježucha si nevšímej, neumí ani správně napsat Picardovo příjmení :-) Já se zeptám (a odpověď čekám od tebe): kolik Game Masterů je potřeba k výměně žárovky?

_________________
Zacharjáš ——— priest 36
Umris Vikkor — earthmage 21
Kaurango ——— heretic 19
Cecílie ————– berserk 14


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: magič Utah
PříspěvekNapsal: pát 04. úno 2011 2:13:59 
Nyny
Nyny
Uživatelský avatar
Registrován: pon 31. srp 2009 11:00:50
Příspěvky: 717
No, fail uznávám, chlap sa musí umět smířit s vlastní chybou, ALE odpovědět musí tak nebo tak, pže červená > zelená !! *pch pch*

_________________
Obrázek


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: magič Utah
PříspěvekNapsal: pát 04. úno 2011 9:08:19 
Demidog
Uživatelský avatar
Registrován: stř 07. dub 2010 19:26:36
Příspěvky: 414
Ako moji kolegovia aj ja ocenujem peknu prihlasku a chcel by som ta len upozornit ze magovia to maju v tejto guilde velmi tazke :D

P.S. mam pocit ze sa Pytlici menia na ET ...:D

_________________
poloboh Richardo - Mercenary 30+lvl !!
[Veteran] Antroponix - Ice mage 24lvl (už nie môj)
tamer Slug - Ranger 24lvl
Raptile - Rogue 22
Ambrosia - Necromancerka 15lvl
hrdlorez Felipe - Rogue 19lvl


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: magič Utah
PříspěvekNapsal: pát 04. úno 2011 9:19:22 
Nulamon
Registrován: čtv 03. úno 2011 23:40:55
Příspěvky: 7
Zacharjáš: Vezmeme-li v potaz, že GM je pouze funkce v imaginární hře, ve které mimo jiné nelze vyměňovat žárovky, jelikož zde nejsou ani lampičky na tento způsob svícení. Odhaduji tedy, že se ptáš na GM jako člověka. GM Team je sestaven z lidí, kteří jsou plnoletí a tudíž pevně věřím, že nasadit žárovku by dokázal každý sám (tak stejně si vypnout proud před odšroubováním). :D

Jezismarja:Upřímně na rovinu řeknu, že cpt. Kirk ani cpt. Pikard neznám. Kdybys mi tyto pojmy definoval, mohl bych ti odpovědět. Nicméně hraji sem tam RPG Gotic II. Někteří to určitě budou znát. Líbí se mi zde propracovaný děj i možnost výběru povolání v průběhu hry. Zrovna hraji za žoldáka, toho zlého :twisted: , a jsem v 6.kapitole.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: magič Utah
PříspěvekNapsal: pát 04. úno 2011 9:28:11 
Nyny
Nyny
Uživatelský avatar
Registrován: pon 31. srp 2009 11:00:50
Příspěvky: 717
Odpověď je v pořádku ! Ke Gothicu: Jednička mě dostala do kolen, bohužel dvojku jsem nějak dohrát už nedokázal, už mě nevtáhla tak jako jednička. Když jsem si ji pak chtěl zahrát po čase znova, nemohl jsem nesrovnávat s Morrowindem, kterého jsem onehdá zrovna dohrával a tak jistě pochopíš, že už pozbylo významu dávat druhou šanci G2. Třeba někdy za pár let, až vyprchá pocit po geniálním Morrowindu...

_________________
Obrázek


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: magič Utah
PříspěvekNapsal: pát 04. úno 2011 10:16:31 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: sob 27. bře 2010 13:25:32
Příspěvky: 341
Zdravim, a chvalim velmi hezkou prihlasku. Takto by to melo vypadat.
Nicmene rad bych se zeptal na par veci pokud mohu:
- odkud z Ovy jses?
- od koho mas darovaneho crafta?
- udrzujes vztahy s aktivnimi lidmi z predchozich Guild a co si myslis o jejich stylu hrani?

_________________
Trass (Priest)
Tralalak (Craftsman)
Gvene (Miner) Nathor (Rogue) Nothir (Tamer)
Obrázek


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: magič Utah
PříspěvekNapsal: pát 04. úno 2011 11:13:38 
Nulamon
Registrován: čtv 03. úno 2011 23:40:55
Příspěvky: 7
Jsem z Ostravy-Poruby. Bydlíš někde poblíž? Crafta mi daroval kámoš z realu, který s tím už před delší dobou seknul. Za tohoto crafta příliš nehraju. Když už něco lognu tak je to buď mág nebo ranger. :)
Styk udržuji jen s těmi kdo mi nějak zvlášť přirostl k srdci, s těmi kdo se ke mě choval slušně. Jejich styl hry nemužu posuzovat,jelikož každý hraje tak jak ho to nejvíc baví. ;)


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: magič Utah
PříspěvekNapsal: pát 04. úno 2011 14:22:49 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: sob 27. bře 2010 13:25:32
Příspěvky: 341
Dekuju to mi staci :) ano jsem z Marianek

_________________
Trass (Priest)
Tralalak (Craftsman)
Gvene (Miner) Nathor (Rogue) Nothir (Tamer)
Obrázek


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: magič Utah
PříspěvekNapsal: ned 06. úno 2011 12:50:40 
Newbie
Newbie
Registrován: čtv 27. led 2011 0:13:26
Příspěvky: 24
trasy píše:
Dekuju to mi staci :) ano jsem z Marianek


do mariánek často jezdím:-)


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: magič Utah
PříspěvekNapsal: pon 07. úno 2011 9:37:45 
Zlý GM
Zlý GM
Uživatelský avatar
Registrován: pát 31. črc 2009 23:17:54
Příspěvky: 1285
Bydliště: Brno
Přijat, poslední drobnosti probereme odpo na icq

_________________
Není na světě hodnějšího člověka než sem já, tak tu na mě buďte hodní!
Kamule Paladinka 30+ lvl
Temudzin Tink 122, Coooking 94
Melanom Necromancer 30+

Tem - takové to malé GM

https://www.youtube.com/watch?v=IXFFXcKYZck


Profil  Offline
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 14 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

Panel

Nahoru Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru
Přejít na:  
 cron
Guilda Pytlíci - Ultima Online - Endor
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
Design by Ercan Koc