Přihlásit se | Registrovat




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Filda-příhláška
PříspěvekNapsal: čtv 27. led 2011 0:41:33 
Newbie
Newbie
Registrován: čtv 27. led 2011 0:13:26
Příspěvky: 24
Zdrávím vás přátelé.

Jmenuji se Filda, je mi 21 let , mám zasebou Střední zdravotní školu a opravdu nejsem Gynekolog, jak některé určo napadá:-) Věnuju se oboru Lab. Assistent a 15.Února nastupuji v Praze ve FN Motole do Ústavu Patologie a Molekulární medicíny.

Hlásím se k vám s postavičkou Epona Dia Matron což je priest na 15.lvl, žádné další postavy nemám.
Ultimě se věnuji, již nějakej ten rok na serveru DP s jednou přestávkou kdy jsem poprvé okusil servru Endor, tudíž už jsem tady i hrál. Působil jsem v guildě Invulnerable za Berka Crying Heaven(24lvl,snad jsem si vzpoměl správně na jméno), vzhledem k tomu že mojí předností bylo pvp tak jsem se rychle dostal k acc z guildy Ranger 28-Ivanhoe a mercek 33-nevzpomenu, za které jsem drtil brutální PVP, zejména bitky o města, vražedné rituály a dalších plno zábavných věci. Z důvodu toho, že se blížila maturita jsem musel na čas skončit a vše jsem věnoval guildě. Následně Ivan dostal ban včetně mého acc..podrobnosti nevím.

Ohledně hraní do budoucna bych si chtěl udělat hlavní postavu priesta a dungovat s ním a dále bych chtěl jakoukoliv vhodnou postavu udělat do, vetu, masteru a v budoucnu pokud bude čas udělat i pk.

Hlásím se k vám z důvodu že, některé z vás poznám (asi jen Zaga-super týpek, kterej nám tady na začátku hned pomohl-koníci,bandy atd. se fakt hodili ještě jednou dík Zagu), a dále pak, že je u vás Ben, Socka, Krysak a hlavně Mája(Spirit), které poznám dlouhá léta z DP a mám od nich na vás doporučení, že jste skvelá parta lidí..

Abych byl konkrétnější k předchozím shardům kde sem hrál takže je to DP-cca 9 let s roční pauzou.
Hrál jsem všechny chary, některé i 2x kromě Wampa(něco jako druid tady) Baví mě PvP i PvM dle potřeby.
Byl jsem pachatelem vzniku několika pvm guild a tvůrcem i PK guildy Oor-Tael, kterou mi nakonec smazali...

K reálu jak už jsem řekl jsem Filda, mám rád holky to se ví, chlastám jak mi bankovní karta dovolí, příležitostně dám i toho špeka. Rád se účastním guild srazů a jakejchkoliv takovejch akcí..rád poznám ty lidi i v reálu (nejen na ultimě). Mezi moje hobby patří hlavně slečna, Ultimča, basket, Cross, music je toho prostě hodné:-)

Kontakt na mě: 230 243 197-icq, vt, ts, skype, mapu všechno mám.


Omlouvám se za pravopisný chyby určitě jich tam bude mraky tak se nezlobte.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Filda-příhláška
PříspěvekNapsal: čtv 27. led 2011 1:05:27 
Nyny
Nyny
Uživatelský avatar
Registrován: pon 31. srp 2009 11:00:50
Příspěvky: 717
Zdravíčko, příhláška splňuje všechny formální záležitosti, napsaná je hezky a já jsem spokojen.
Z těch postav si snad jen trošku vybavuji rangera, ale hádám, že v žádné špatné souvislosti. Necháme zatím tedy prostor na otázky z řad ostatních Pytlíků, věřím, že jich máte spoustu, takže s chutí do toho.

Já zůstanu klasicky u své oblíbené otázky: cpt. Kirk nebo cpt. Pickard?

_________________
Obrázek


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Filda-příhláška
PříspěvekNapsal: čtv 27. led 2011 1:27:55 
Newbie
Newbie
Registrován: čtv 27. led 2011 0:13:26
Příspěvky: 24
Kirk je to pravej kápo jak má bejt jestli si dobře vzpomínám:-) taky jsem koukal na Star Trek


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Filda-příhláška
PříspěvekNapsal: čtv 27. led 2011 2:58:28 
Newbie
Newbie
Registrován: úte 18. led 2011 10:26:17
Příspěvky: 16
Tak Fildu poznam uz docela dlho a nemam snim ziaden problem, ked zavelim tak fajci jak sa patri.. myslim ze je to spravnej hosan do party ktoremu sa nestrani uspokojit druhych.. takze kto si rad uzje bez roboty, hlasuje za fildu;p


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Filda-příhláška
PříspěvekNapsal: čtv 27. led 2011 15:48:42 
Pytlíček
Pytlíček
Uživatelský avatar
Registrován: ned 28. čer 2009 18:27:12
Příspěvky: 56
Bydliště: London
Mam dotazek..
Copak mi reknes o bugovani na DP? Treba duvod smazani vasi pk guildy i se cleny atd.. ?


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Filda-příhláška
PříspěvekNapsal: čtv 27. led 2011 20:03:20 
Newbie
Newbie
Registrován: čtv 27. led 2011 0:13:26
Příspěvky: 24
Sarah píše:
Mam dotazek..
Copak mi reknes o bugovani na DP? Treba duvod smazani vasi pk guildy i se cleny atd.. ?



věc názoru co je v danné situaci bugování: dám ti to na příkladu

my s guildou jsme aktivně běhali pvp včetně pojezdů dungeonů, měli jsme program yoko a já jsem si upravil script kterej mi nadálku zobrazoval počet hp npc takže jsem měl kompletní přehled o denní ve světě(puvodně to bylo makro na heal prez ID hráče) a to se nelíbilo gm že ty dungy neobýháme ale jen čekáme co se kde bude dít..

někdo toto makro zase používá na id hráčů a sleduje kde jsou jakej dung eventuelně jdou nebo si dávaj id truhle pokladu na konci dungeonů a díky makru sledujou počet itemu v bedně a jestli je poklad doplněnej a za to delete nedostanou příde mi to jako nesmysl a jak už to na dp je bylo a bude pokud je někdo moc aktivní v pvp je jich hodně a jsou dobrý v tom co dělaj dostanou ban delete jako xx předchozích guild před námi.


btw nebylo to bugování akorát jsme prostě používali povolenej pomocnej program v pravidlech o tom nebyla zmínka tak nevím proč se to nemohlo používat bylo to akorát ulehčení pro nás..


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Filda-příhláška
PříspěvekNapsal: čtv 27. led 2011 22:25:42 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: ned 07. bře 2010 23:26:47
Příspěvky: 370
Bydliště: Holomóc
To jste byli všichni na DP v jedné PK guildě? Někteří se tu prý znáte a já se v tom přestávám orientovat.

_________________
Zacharjáš ——— priest 36
Umris Vikkor — earthmage 21
Kaurango ——— heretic 19
Cecílie ————– berserk 14


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Filda-příhláška
PříspěvekNapsal: čtv 27. led 2011 22:56:12 
Zlý GM
Zlý GM
Uživatelský avatar
Registrován: pát 31. črc 2009 23:17:54
Příspěvky: 1285
Bydliště: Brno
Filda píše:


btw nebylo to bugování akorát jsme prostě používali povolenej pomocnej program v pravidlech o tom nebyla zmínka tak nevím proč se to nemohlo používat bylo to akorát ulehčení pro nás..


Nebylo ti to přinejmenším divné? Mě by to asi zarazilo a zdravým rozumem bych to posoudil jako nesprávné.....

_________________
Není na světě hodnějšího člověka než sem já, tak tu na mě buďte hodní!
Kamule Paladinka 30+ lvl
Temudzin Tink 122, Coooking 94
Melanom Necromancer 30+

Tem - takové to malé GM

https://www.youtube.com/watch?v=IXFFXcKYZck


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Filda-příhláška
PříspěvekNapsal: pát 28. led 2011 0:53:27 
Newbie
Newbie
Registrován: čtv 27. led 2011 0:13:26
Příspěvky: 24
Na DP se známe a občas spolu zajdem dunga, Oor-Tael je záležitost 2 let zpátky a beru to jako uzavřený a byl jsem náležitě potrestán nemyslím si že bych dělal něco proti pravidlům a doba kdy jsem si za pk léčil komplexy prasením už je pryč tědka bych chtěl hrát čistým pvp i pvm a toho se držím i na dp tak doufám že i mezi vámi.


Naposledy upravil Filda dne pát 28. led 2011 1:17:56, celkově upraveno 1

Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Filda-příhláška
PříspěvekNapsal: pát 28. led 2011 1:15:04 
Zlý GM
Zlý GM
Uživatelský avatar
Registrován: pát 31. črc 2009 23:17:54
Příspěvky: 1285
Bydliště: Brno
Jedna věc je udělat něco proti pravidlům, a další věc je dělat něco, co je naprosto nemorální a dělat to vědomě. Bohužel pro tebe posuzuju spíše morální hlediska člověka, co se k nám hlásí. A sem si jist, že nejsem zde jedinej.

_________________
Není na světě hodnějšího člověka než sem já, tak tu na mě buďte hodní!
Kamule Paladinka 30+ lvl
Temudzin Tink 122, Coooking 94
Melanom Necromancer 30+

Tem - takové to malé GM

https://www.youtube.com/watch?v=IXFFXcKYZck


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Filda-příhláška
PříspěvekNapsal: pát 28. led 2011 1:23:06 
Newbie
Newbie
Registrován: čtv 27. led 2011 0:13:26
Příspěvky: 24
Temudžin píše:
Jedna věc je udělat něco proti pravidlům, a další věc je dělat něco, co je naprosto nemorální a dělat to vědomě. Bohužel pro tebe posuzuju spíše morální hlediska člověka, co se k nám hlásí. A sem si jist, že nejsem zde jedinej.



Je to záležitost už hodně stará a ber to tak že jsem pod sebou měl 20 kluků který chtěli hrát zakaždou cenu pvp situace v tý době na dp byla taková že pk si tam nemohlo ani škrtnou-pro frakce vznikali reward zbraně nelootovatelný, běhalo cca 20-30 frakčních hráčů, měli runy speciální který je kopali přímo na nás do dungu
Z nynějšího pohledu ale jsem schopnej pochopit že to odsuzuješ a odsuzuju to i já.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Filda-příhláška
PříspěvekNapsal: pát 28. led 2011 1:56:59 
Newbie
Newbie
Registrován: čtv 27. led 2011 0:13:26
Příspěvky: 24
Zacharjáš píše:
To jste byli všichni na DP v jedné PK guildě? Někteří se tu prý znáte a já se v tom přestávám orientovat.



Ne ne já jsem od kluků výjimka začal jsem s nima hrát pvm a se spiritem občas cv pvp až po fiasku s oor-tael kdy mi dali druhou šanci a vycházíme spolu skvěle:-)


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Filda-příhláška
PříspěvekNapsal: pát 28. led 2011 8:55:43 
Demidog
Uživatelský avatar
Registrován: stř 07. dub 2010 19:26:36
Příspěvky: 414
Prosim ta nerozpravaj stale o nejakych specialnych zbraniach a runach ked sa bavime o bugovani hry ... ked ste to na tom DP mali take tažke ako pišeš že všetko robili len proti vam tak ste mali prejst na iny shard a hotovo ...

_________________
poloboh Richardo - Mercenary 30+lvl !!
[Veteran] Antroponix - Ice mage 24lvl (už nie môj)
tamer Slug - Ranger 24lvl
Raptile - Rogue 22
Ambrosia - Necromancerka 15lvl
hrdlorez Felipe - Rogue 19lvl


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Filda-příhláška
PříspěvekNapsal: pát 28. led 2011 10:35:16 
Pytlíkoid
Pytlíkoid
Uživatelský avatar
Registrován: pát 02. dub 2010 12:05:28
Příspěvky: 162
Přes ID objektů si dělat přehled o hráčích, dungeonech, pokladech etc. je už vážně moc. Takovým chováním by to nakonec nebyl souboj hráčů, ale programátorů. Nicméně každý dělá chyby a to že někteří za ně byli potrestáni a někteří ne, nedělá z jednich zlé a z druhých hodné (hodně z nás taky používalo yoko a více či méně "prasácké" skripty). Otázka je jak to vnímáš teď. Protože narovinu ti řeknu, že pokud si myslíš, že nějak ošálíš systém a vyděláš tak snadné expy nebo si ulehčíš pvp, tak to bohužel zapomeň. Vedou z toho jen dvě východiska: jail nebo ban.

Mimochodem já se také začínám ztrácet v těch vašich známostech. Kdyby se ti to povedlo sepsat nějak přehledně a na jedno místo. Kdo se vlastně zná s kým, které nicky patří k sobě, od kud se znáte ap., byl bych rád.

_________________
Tarfanis chmaták [29]
Jehla těžební důl a fabrika [21]
Scabo černá magie [19]
Eiq tamér [19]


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Filda-příhláška
PříspěvekNapsal: pát 28. led 2011 11:09:02 
Newbie
Newbie
Registrován: čtv 27. led 2011 0:13:26
Příspěvky: 24
Příde mi docela líto že mě tu odsuzujete za věc která se vás vůbec netýkala a kterou jsem si vyžral osobně znovu když jsem začal opětovně na DP, ale jak říkám většině lidí jsem se již omluvil a tedka vycházíme jen v dobrém. A byl bych rád když už mě zezačátku hned odsoudíte, aby jste semnou zašli pár dungů pokecali na ts a poznali kdo doopravdy jsem. Myslím si že jsem s váma mluvil narovinu a nemám zapotřebí něco zatajovat jak nějaká puťka a všechno jsem hned vysipal co jsem byl kdysi a kdo jsem teďka hold musíte posoudit sami pokud teda chcete.

A jak už jsem říkal Ultimču hraju dnes již pro zábavu a doby kdy jsem to vnímal EMOcionálně na jiný úrovni jsou už dávno pryč.


Jinak z DP se známe: Ben, Krysa, Soci, Spirit (Generation Progress)+a Já(Mc)+někteří další začínají


Naposledy upravil Filda dne pát 28. led 2011 11:16:48, celkově upraveno 1

Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Filda-příhláška
PříspěvekNapsal: pát 28. led 2011 11:13:44 
Newbie
Newbie
Registrován: čtv 27. led 2011 0:13:26
Příspěvky: 24
Richardo píše:
Prosim ta nerozpravaj stale o nejakych specialnych zbraniach a runach ked sa bavime o bugovani hry ... ked ste to na tom DP mali take tažke ako pišeš že všetko robili len proti vam tak ste mali prejst na iny shard a hotovo ...



My jsme nic nebugovali...používali jsme pouze yoko nešlo o žádnej bug nebo tak něco..


Naposledy upravil Filda dne pát 28. led 2011 12:51:47, celkově upraveno 1

Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Filda-příhláška
PříspěvekNapsal: pát 28. led 2011 11:16:28 
Demidog
Uživatelský avatar
Registrován: stř 07. dub 2010 19:26:36
Příspěvky: 414
To že sa nas priamo ta vec netykala neznamena ale ze ju mozeme prehliadnut a hodit za hlavu ;) Dost tu totiz dbame na tom aku mal dotyčny clovek povest , ci neprasil , ci neobchodaval s acc a podobne lebo taky ludia tu nemaju co robit. A dung som s tebou bol a po 10 minutach som si na Teba dal mute . Fakt ma to "picovanie" nebavilo pocuvat

_________________
poloboh Richardo - Mercenary 30+lvl !!
[Veteran] Antroponix - Ice mage 24lvl (už nie môj)
tamer Slug - Ranger 24lvl
Raptile - Rogue 22
Ambrosia - Necromancerka 15lvl
hrdlorez Felipe - Rogue 19lvl


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Filda-příhláška
PříspěvekNapsal: pát 28. led 2011 11:17:52 
Pytlíček
Pytlíček
Uživatelský avatar
Registrován: ned 28. čer 2009 18:27:12
Příspěvky: 56
Bydliště: London
Ja osobne nemam nic proti vyzkouseni.
Ale na DP jsem dlouha leta hral a opravdu nechci nekoho kdo prasi/ma slovnik jak kanal nebo de k nam proto ze ho odnekud vyhodili za neco co nemam rad. Takze se proste ptam a proveruju.
Mohl by si jeste napsat za jake postavy ste hrali? Jestli je treba neznam a prosim pravdu, mam porad hodne kamaradu na DP a mohl bych si to zjistit i sam, jen bych to rad slysel od tebe :)


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Filda-příhláška
PříspěvekNapsal: pát 28. led 2011 11:19:29 
Newbie
Newbie
Registrován: čtv 27. led 2011 0:13:26
Příspěvky: 24
Richardo píše:
To že sa nas priamo ta vec netykala neznamena ale ze ju mozeme prehliadnut a hodit za hlavu ;) Dost tu totiz dbame na tom aku mal dotyčny clovek povest , ci neprasil , ci neobchodaval s acc a podobne lebo taky ludia tu nemaju co robit. A dung som s tebou bol a po 10 minutach som si na Teba dal mute . Fakt ma to "picovanie" nebavilo pocuvat


nespletl sis mě s někým náhodou na tom ts?
protože já většinou sprostě nemluvím respektivně zřídkakdy..
Jinak jasný chápu jen jsem se ve svojí příhlášce nechtěl bránit v dalších 20 postech..je to ohodně složitější než se zdá a šlo v tom uplně o něco jinýho jinak delete jsem dostal pouze já jako gm guildy. Zbytek dostal pouze jail.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Filda-příhláška
PříspěvekNapsal: pát 28. led 2011 11:33:33 
Newbie
Newbie
Registrován: čtv 27. led 2011 0:13:26
Příspěvky: 24
Sarah píše:
Ja osobne nemam nic proti vyzkouseni.
Ale na DP jsem dlouha leta hral a opravdu nechci nekoho kdo prasi/ma slovnik jak kanal nebo de k nam proto ze ho odnekud vyhodili za neco co nemam rad. Takze se proste ptam a proveruju.
Mohl by si jeste napsat za jake postavy ste hrali? Jestli je treba neznam a prosim pravdu, mam porad hodne kamaradu na DP a mohl bych si to zjistit i sam, jen bych to rad slysel od tebe :)



Fedor, Zorax, Tousty, Tha Hardy, Undefeated, Gogan, Black Spirit, Agronom, Carentain Fist, Keiron, Garadien na další si nevzpomenu většinu sem jich měl pujčenejch a jsou stále aktivni ty postavy.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Filda-příhláška
PříspěvekNapsal: pát 28. led 2011 12:49:51 
Newbie
Newbie
Registrován: čtv 27. led 2011 0:13:26
Příspěvky: 24
Napsal jsem to zde asi dost krkolomně, ale za svoje chování dřív se stydím a je mi ho líto a rozhodně mi to v ničem nepomohlo spíš velice uškodilo mojí reputaci což se projevuje i mezi vámi..z morálního hlediska toto co jsme hromadně prováděli hnus a mrzí mě to, ale rozhodně nešlo o situaci že by jsem cokoliv bugoval v tom jediném sem se bránil to že jsem se dřív choval jako nevyzrálej smrad mi hodně uškodilo, ale momentálně vycházím s lidma u kterých jsem myslel že semnou nadobro skončili jakou jsou kluci tady z GP za což jsem rád a jen to ukazuje to že jsem se opravdu změnil a je jen na vás to zjistit sami.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Filda-příhláška
PříspěvekNapsal: pát 28. led 2011 13:30:24 
Zlý GM
Zlý GM
Uživatelský avatar
Registrován: pát 31. črc 2009 23:17:54
Příspěvky: 1285
Bydliště: Brno
Dobře, chybu může udělat každý. Přiznal si to, okomentoval to, já to nemusel nikde lovit a tahat z tebe, to je fajn. Ale počítej s tím, že tady případně budeš muset sekat dobrotu.

_________________
Není na světě hodnějšího člověka než sem já, tak tu na mě buďte hodní!
Kamule Paladinka 30+ lvl
Temudzin Tink 122, Coooking 94
Melanom Necromancer 30+

Tem - takové to malé GM

https://www.youtube.com/watch?v=IXFFXcKYZck


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Filda-příhláška
PříspěvekNapsal: pát 28. led 2011 15:13:58 
Mini tančík
Uživatelský avatar
Registrován: stř 05. kvě 2010 12:03:33
Příspěvky: 95
Tva minulost neni ruzova ale libi se mi, jak se k tomu ted stavis. Doufam, ze se ti to podari neb ultima je hra o lidech ;)

_________________
Vsechny GMka tahaji za jeden provaz, jenom jinou silou a obcas i v jinem smeru.
Shhht! Or the voices in my head will have to shout!

Mad Silence Elanor Tuari Yoru Amaya Yi Min Tevy Tori Iorwen


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Filda-příhláška
PříspěvekNapsal: pát 28. led 2011 19:23:50 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: ned 07. bře 2010 23:26:47
Příspěvky: 370
Bydliště: Holomóc
Myslím, že toto bude posuzovat každý jinak. Za sebe jenom upřesním pár věcí. Bugování to je a ačkoli ho může kontext situace dělat více či méně pochopitelným, bugováním to zůstává. Co se mi, Fildo, nelíbí, je to celkové popírání: že ti tu guildu smazali (blbost, můžete si za to sami), plno ospravedlňování jak tady, tak na fóru DP pod nickem The Hardy, a jakmile zjistíš, že se to u nás setkalo s nelibostí, tak najednou přijde vlna sebekritiky, bylo to prasení, uznáváš, že sis léčil komplexy (vděčná to fráze), a vůbec obrácený postoj na věc.
Takhle si nepředstavuju konzistentní postoj dospělého člověka, který ještě vše svádí na přelom osobnosti kolem 20. roku života. Tím ti nechci nějak zavírat dveře ani moralizovat (nebuguj, Pepíčku!), jenom ukázat, že tu nejde jenom o to, jestli jsi zlý, škaredý buger nebo ne.

_________________
Zacharjáš ——— priest 36
Umris Vikkor — earthmage 21
Kaurango ——— heretic 19
Cecílie ————– berserk 14


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Filda-příhláška
PříspěvekNapsal: sob 29. led 2011 11:43:42 
Newbie
Newbie
Registrován: čtv 27. led 2011 0:13:26
Příspěvky: 24
Zacharjáš píše:
Myslím, že toto bude posuzovat každý jinak. Za sebe jenom upřesním pár věcí. Bugování to je a ačkoli ho může kontext situace dělat více či méně pochopitelným, bugováním to zůstává. Co se mi, Fildo, nelíbí, je to celkové popírání: že ti tu guildu smazali (blbost, můžete si za to sami), plno ospravedlňování jak tady, tak na fóru DP pod nickem The Hardy, a jakmile zjistíš, že se to u nás setkalo s nelibostí, tak najednou přijde vlna sebekritiky, bylo to prasení, uznáváš, že sis léčil komplexy (vděčná to fráze), a vůbec obrácený postoj na věc.
Takhle si nepředstavuju konzistentní postoj dospělého člověka, který ještě vše svádí na přelom osobnosti kolem 20. roku života. Tím ti nechci nějak zavírat dveře ani moralizovat (nebuguj, Pepíčku!), jenom ukázat, že tu nejde jenom o to, jestli jsi zlý, škaredý buger nebo ne.




Já k tomu mám velice negativní postoj to si nemysly že ne:-) Guildu smazali to ano to jsem ani nepopřel respektivně guildu nesmazali jen zajailovali guilda byla aktivní i po-mě to se mužeš zeptat koho chceš na DP další pul rok byla vedena na stránkách a normálně hráli já jsem v tý době s UO skončil a začal se věnovat reálu a zejména škole, aby ze mě něco bylo.
BTW. Pod nickem The Hardy sem na foru nevystupoval jak říkám většina acc, na dp nebyla mejch jsem v tomhle spolehlivej člověk a když mi někdo něco svěří u mě se to neztratí.


Profil  Offline
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

Panel

Nahoru Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru
Přejít na:  
 cron
Guilda Pytlíci - Ultima Online - Endor
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
Design by Ercan Koc