Přihlásit se | Registrovat




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 20 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Noemi - Morteron
PříspěvekNapsal: sob 24. črc 2010 14:02:15 
Newbie
Newbie
Registrován: pát 09. črc 2010 14:07:29
Příspěvky: 7
Zdravím

Je mi 25 let jmenuji se Jirka a jsem z Prahy.
Doposud jsem se živil jako Barman ale dělat 2 roky neustále noční mě už unavovalo. Aktuálně si hledám novou práci se standartní pracovní dobou.
Mezi moje koníčky patří Turistika, Cyklistika, plavání, fitness.
Mám rád fantasy a to je taky jeden z důvodů proč mě baví hrát na Endoru.

Na endoru jsem začal hrát asi tak před 2. lety Založil jsem postavu jménem Morteron (priest) dostal jsem se do již neexistující guildy Sierra. Guilda se rozpadla a já jsem si dal od Endoru pausu 1,5 roku. Nedávno, zhruba před měsícem, jsem se rozhodl, že budu dále pokračovat na Endoru.
Ještě než jsem sprovoznil UO jsem se dal do řeči po ICQ s Gárcem, který představuje v guildě Legion hlavního člena rady.

Udělal jsem ohromnou chybu, že jsem před instalací UO dal přihlášku k Legion kde mě přijmuli za adepta. Velkou roli v tom měl Gárc ,kterého už nějakou tu dobu znám z Realu. Měl jsem být rozvážnější.
Guilda Legion mi bránila hrát s lidma, mimo guildu. I když jsem tím neohrozil a nepřekazil akci guildy.
Chtěl jsem hrát za Necromancera, který mi přirostl k srdci. Hra za něj mě baví ! Tím nechci říct, že už nikdy nebudu hrát priesta. Většina člénů guildy Legion na mě reagovali způsobem, že jsem se do guildy hlásil s priestem tak ať ho hraju. Ale mám snad hrát hru tak aby mě nebavila ?

Nejní to dlouho, co jsem si podal přihlášku skrz Bejfa k vám. Požadoval jsem něco jako zkoušku. Abych věděl jak to u Pytlíku vlastně funguje. Jestli to nebude náhodou stejné jako u Legion. Ale to byla chyba. Měl jsem napsat přihlášku jako každý jiný a tím se všem omlouvám.

Z guildy Pytlíků znám velmi dobře Leavona neboli Opičku. Za poslední dny jsme spolu ve hře strávili dost času. Máme v plánu se podívat i do Veteranu.
Trošku jsem stihl poznat Bejfa a Tema. Temovi též dlužím omluvu, za mnou vzniklé problémy ohledně předchozí přihlášky.

Proč se hlásím do guildy Pytlíků ?
Protože berete lidi a né postavy ,které jsou třeba k menší náročnosti složení party.
Působíte na mě jako parta lidí, který se nikam neženou a hrajou si pro potěšení a zábavu. To je přesně to co já hledám.

Odemě můžete očekávat, pomoc, ochotu. Pokud to bude v mích silách.

Vlastním postavy: Morteron - Priest lvl 21
Noemi - Necromancer lvl skoro 20

Na endoru jsem byl ještě zakladatel postavy: Bevier. Vypracoval jsem ji na lvl 22 a hloupe jsem naletel, pucil jsem acc nejakymu Vojtovi nebo Vojtasovi a ten mi acc ukrad a udelal z Beviera PK.
Ale to bylo nekdy na zacatku endoru.

Okrajově: Poprve jsem hrál ultimu na shardu Anthoria, pusobil jsem se jmenem Bevier
Dale jsem hrál na Kelevaru a DP též za to samé jméno.
Pod jménem Zyx jsem působil na Morii u Gondoru.


Kontakt na mě ICQ: 155 269 754


Naposledy upravil Morteron dne ned 25. črc 2010 12:20:55, celkově upraveno 1

Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Noemi - Morteron
PříspěvekNapsal: sob 24. črc 2010 14:15:48 
Zlý GM
Zlý GM
Uživatelský avatar
Registrován: pát 31. črc 2009 23:17:54
Příspěvky: 1285
Bydliště: Brno
Jsem rád, že jsi se rozhodl, co vlastně chceš. To byl hlavní problém toho nepovedeného pokusu. Nyní se dá konečně reálně uvažovat o přijetí či nepřijetí, všechna pravidla byla dodržena. Můj komentář a menší vysvětlení najdou členové v hlasování, které jsem již založil. Není třeba hlasovat okamžitě, jen se hezky ptejte a vyzvídejte.

_________________
Není na světě hodnějšího člověka než sem já, tak tu na mě buďte hodní!
Kamule Paladinka 30+ lvl
Temudzin Tink 122, Coooking 94
Melanom Necromancer 30+

Tem - takové to malé GM

https://www.youtube.com/watch?v=IXFFXcKYZck


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Noemi - Morteron
PříspěvekNapsal: sob 24. črc 2010 20:52:06 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: stř 15. črc 2009 22:26:57
Příspěvky: 337
Sem rád že ses konečne rozhodnul jít knám. Si myslim že tady to nebude problem hrát Nekra aspoň bude mít Aphex KONKURENTA ;) Teť už jen jak se dohodnem

P.S když budem potřebovat neco odpristit tak bys to udelal ?? :)

_________________
Leny - Berserker - 30 + lvl
Chodak - Paladin - 17 + lvl
Gizmo - Druid - 19 + lvl
Heriet - Heretic - 14 + lvl


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Noemi - Morteron
PříspěvekNapsal: sob 24. črc 2010 21:02:07 
Newbie
Newbie
Registrován: pát 09. črc 2010 14:07:29
Příspěvky: 7
Jistě, že bych to odpriestil, přeci nebudu koukat na partu lidi co by někam šla ale nemůže jen proto, že nejní priest. Když budu hrát obě postavy v rovnováze bude to super :-) Nejdůležitější je ten pocit, že nejsem nucenej za každou cenu hrát jen priesta.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Noemi - Morteron
PříspěvekNapsal: ned 25. črc 2010 5:41:10 
Šourek
Šourek
Uživatelský avatar
Registrován: čtv 06. srp 2009 18:19:19
Příspěvky: 504
kdeze, neverici, pochopte ze nekromant konkurenta nema! je to suveren! nepta se, proste jde! :twisted:
nahodou jsem rad ze nekdo nekra taky hraje, rad predavam poznatky a vysvetluju (kdyz jsem tazan :D )
jinak me tesi ze souhlasis s nasi ideologii - "bereme lidi a ne postavy", protoze spolecne s fair play jsou to zakladni kameny na kterych stoji vzajemna pytlicka ucta a duvera :oops:

jinak snad jen jeden dotaz - jak moc byvas aktivni a v jakou dobu? a jak to vypada vyhledove? (at vim, jestli te budu moct posleze zneuzit do uderneho tymu dvou nekru :D )

_________________
majty šourek afeksisko, aka Dilema
, Tumor, cmdr. Keen / Ooya the magician

"-- xxx, 23:28:12: neříkal jsem ti, že kvalifikací kecat mágovi do zdění je díra do prdele? :-D"

Du kommst zu spät!

Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Noemi - Morteron
PříspěvekNapsal: ned 25. črc 2010 8:03:05 
Sekretářka
Uživatelský avatar
Registrován: čtv 08. říj 2009 17:06:35
Příspěvky: 381
taky jsem rada ze jsi se konecne rozhodl a ze nekdo taky zjistil ze Legion neni uplne to prave orechove tady na Endoru.

P.S. Aphe ty me jako hodlas vymenit, nu dobra znamenam si dalsi cerny puntik k rozvodovemu rizení!!!!!

_________________
Objevila se ......... a nastal chaos, zmatek a panika!!!

Dash - Heretic 34+ lvl !!!
Hippokrates - Priest 22 lvl
Jill - Berserk 24 lvl
Vipera Evanessca - Rogue 28 lvl
Snoopy - Druid 20 lvl

Phoennix - Craft - fisher 21 lvl


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Noemi - Morteron
PříspěvekNapsal: ned 25. črc 2010 8:21:17 
Newbie
Newbie
Registrován: čtv 12. lis 2009 11:47:45
Příspěvky: 3
Dash: Legion se ti nemusí zdát to pravé ořechové, ale držíme se pravidla, že se má upřednostňovat gilda. Což se ze strany Morta nedělo a byl na to několikrát upozorněn. Když gilda potřebovala prista, odmítl na 20 lvl jít anděli, že tam nemá expy. Ještě před oznámením, že u nás končí, sem mu napsal, aby napsal na forum, že ho nebaví hrát priest a bude hrát jako maina necra a nebude hrát s lidma mimo gildu a bude vše ok. Nejspíš ale druhou podmínku nedokáže překousnout. Vám to nejspíš bude jedno, s kým bude expit, jestli to bude Cubák, 17ka nebo Fenix. Legion tohle netoleruje a proto to tak dopadlo. Morta znám osobně, několikrát sme se sešli a rozhovor nebyl jen o UO. Bohužel v UO pohledech se lišíme.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Noemi - Morteron
PříspěvekNapsal: ned 25. črc 2010 9:57:06 
Zlý GM
Zlý GM
Uživatelský avatar
Registrován: pát 31. črc 2009 23:17:54
Příspěvky: 1285
Bydliště: Brno
Ano Garci, i o tom jsem sním mluvil a bylo mu to jasně vysvětleno. Rozhodně nezakazuju lidem expit s jinýma gildama, nezúčastňují-li se nějakého svinstva. Nemůžu po nich přece chtít, aby seděli na mapě a jen čučeli jak zbytek něco jde. Někdy člověk prostě nemá náladu jít dung a chce si třeba jít na solo nebo s kamarádem. Nevím jak jste na tom početně vy, ale u nás si tak i tak bude muset svoje místo vybojovat. Bez ohledu na to, jestli se rozhodne pro priesta, necra, nebo si založí cokoliv jinýho. Takže svůj herní osud, nebo spíš osuid u nás, má pouze ve svých rukách. Klíčem k celé této situaci je komunikace na úrovni mezi ním a námi.

_________________
Není na světě hodnějšího člověka než sem já, tak tu na mě buďte hodní!
Kamule Paladinka 30+ lvl
Temudzin Tink 122, Coooking 94
Melanom Necromancer 30+

Tem - takové to malé GM

https://www.youtube.com/watch?v=IXFFXcKYZck


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Noemi - Morteron
PříspěvekNapsal: ned 25. črc 2010 10:40:03 
Newbie
Newbie
Uživatelský avatar
Registrován: ned 04. dub 2010 20:55:34
Příspěvky: 10
Morteron píše:
Jistě, že bych to odpriestil, přeci nebudu koukat na partu lidi co by někam šla ale nemůže jen proto, že nejní priest. Když budu hrát obě postavy v rovnováze bude to super :-) Nejdůležitější je ten pocit, že nejsem nucenej za každou cenu hrát jen priesta.


Nikdo tě nenutil hrát priesta,ale uvědom si,že všichni ostatní pokud se skládá dung a je potřeba konkrétní char jdou i na ukor expů.Já taky chodim trolák a sem 27ka a proč?Protože by to ve slabé partě nedali,tak hodím pomocnou ruku a nemám z toho ani exp.Ale ne to radši děláš že nejsi na mapě a expíš bokem :arrow:

_________________
http://i40.tinypic.com/9pxqpj.jpg
Obrázek


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Noemi - Morteron
PříspěvekNapsal: ned 25. črc 2010 10:46:14 
Nyny
Nyny
Uživatelský avatar
Registrován: pon 31. srp 2009 11:00:50
Příspěvky: 717
Vyříkejte si to laskavě někde jinde, jestliže máte nějaké problémy. Tady na to není nikdo zvědavý...

_________________
Obrázek


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Noemi - Morteron
PříspěvekNapsal: ned 25. črc 2010 10:51:42 
Newbie
Newbie
Registrován: čtv 12. lis 2009 11:47:45
Příspěvky: 3
Jezismarja: Nechci do tzoho kecat, ale tím že sem píšeme tyhle věci, tak vám pomáháme při rozhodování. S Bejfem sme si už jednou pomáhali, ale když není zájem, zdar.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Noemi - Morteron
PříspěvekNapsal: ned 25. črc 2010 10:55:26 
Zlý GM
Zlý GM
Uživatelský avatar
Registrován: pát 31. črc 2009 23:17:54
Příspěvky: 1285
Bydliště: Brno
Jak řekl J, pokud máte nějaký kreativní příspěvěk, budu rád za jeho uveřejnění či zprávu na ICQ. Ale tady to hádání, jak malé děti na písečku kdo má lepší bábovičku, bych ukončil, nebo si ho přesuňte do offtopiku. Osobně nebudu řešit jestli někdy odmítl jít s Váma dung, nemám to jak zjistit, nemám jak zjistit kdo mluví pravdu a kdo ne, a kdo si to jak přibarvil. Popravdě myslím že si to přihřívají obě strany. Pokud se k nám dostane, bude tohle čistě jeho boj, jak se on k tomu bude stavět. Buď jako dospělej člověk, nebo vyletí.

_________________
Není na světě hodnějšího člověka než sem já, tak tu na mě buďte hodní!
Kamule Paladinka 30+ lvl
Temudzin Tink 122, Coooking 94
Melanom Necromancer 30+

Tem - takové to malé GM

https://www.youtube.com/watch?v=IXFFXcKYZck


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Noemi - Morteron
PříspěvekNapsal: ned 25. črc 2010 11:00:13 
Newbie
Newbie
Registrován: čtv 12. lis 2009 11:47:45
Příspěvky: 3
Tem: Spíš už máte dávno rozhodnuto, jinak byste na to hleděli jinak. Jinak souhlas, jdeme si na bábovičky, tam nám bude rozhodně líp než tady :)
Morte: Užij si to tu, hlavně abys nezačal bulkovat :D a někdy na pivku zas


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Noemi - Morteron
PříspěvekNapsal: ned 25. črc 2010 11:06:47 
Zlý GM
Zlý GM
Uživatelský avatar
Registrován: pát 31. črc 2009 23:17:54
Příspěvky: 1285
Bydliště: Brno
Až bude rozhodnuto, bude tu uveden verdikt, do té doby probíhá hlasování. Pro rejpaly, hlasovalo zatím pouze 25% lidí.

Konec debaty mimo téma, budu tomazat.

_________________
Není na světě hodnějšího člověka než sem já, tak tu na mě buďte hodní!
Kamule Paladinka 30+ lvl
Temudzin Tink 122, Coooking 94
Melanom Necromancer 30+

Tem - takové to malé GM

https://www.youtube.com/watch?v=IXFFXcKYZck


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Noemi - Morteron
PříspěvekNapsal: ned 25. črc 2010 11:30:22 
Newbie
Newbie
Registrován: pát 09. črc 2010 14:07:29
Příspěvky: 7
Dilema píše:
kdeze, neverici, pochopte ze nekromant konkurenta nema! je to suveren! nepta se, proste jde! :twisted:
nahodou jsem rad ze nekdo nekra taky hraje, rad predavam poznatky a vysvetluju (kdyz jsem tazan :D )
jinak me tesi ze souhlasis s nasi ideologii - "bereme lidi a ne postavy", protoze spolecne s fair play jsou to zakladni kameny na kterych stoji vzajemna pytlicka ucta a duvera :oops:

jinak snad jen jeden dotaz - jak moc byvas aktivni a v jakou dobu? a jak to vypada vyhledove? (at vim, jestli te budu moct posleze zneuzit do uderneho tymu dvou nekru :D )




Poslední dobou jsem aktivní dost, ale do 14 dnů budu mít zase práci,takže si myslím, že budu v intervalech od 16:00 dokud nebudu chtít spát :) Jak kdy. Duo nkrů musí být fajn ! :-)


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Noemi - Morteron
PříspěvekNapsal: ned 25. črc 2010 11:33:25 
Newbie
Newbie
Registrován: pát 09. črc 2010 14:07:29
Příspěvky: 7
Garcia píše:
Dash: Legion se ti nemusí zdát to pravé ořechové, ale držíme se pravidla, že se má upřednostňovat gilda. Což se ze strany Morta nedělo a byl na to několikrát upozorněn. Když gilda potřebovala prista, odmítl na 20 lvl jít anděli, že tam nemá expy. Ještě před oznámením, že u nás končí, sem mu napsal, aby napsal na forum, že ho nebaví hrát priest a bude hrát jako maina necra a nebude hrát s lidma mimo gildu a bude vše ok. Nejspíš ale druhou podmínku nedokáže překousnout. Vám to nejspíš bude jedno, s kým bude expit, jestli to bude Cubák, 17ka nebo Fenix. Legion tohle netoleruje a proto to tak dopadlo. Morta znám osobně, několikrát sme se sešli a rozhovor nebyl jen o UO. Bohužel v UO pohledech se lišíme.


Vživotě jsem neexpil se 17ckou a neodmítl jsem Angels ,ale spider. Nakonec jsem ale priestit sel, jen se ukazal jinej priest, tudiz ve finale jsem sel spider s nekrem. Na andelu mam za kus minimalne 5xp a to nejní málo.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Noemi - Morteron
PříspěvekNapsal: ned 25. črc 2010 11:42:28 
Zlý GM
Zlý GM
Uživatelský avatar
Registrován: pát 31. črc 2009 23:17:54
Příspěvky: 1285
Bydliště: Brno
Vidíš, vzpomněl jsem si na jednu formální věc, další postavy co jsi někdy měl na Endoru, jejich jména, levely, co je snima třeba tď. Na to se zapomnělo :)

_________________
Není na světě hodnějšího člověka než sem já, tak tu na mě buďte hodní!
Kamule Paladinka 30+ lvl
Temudzin Tink 122, Coooking 94
Melanom Necromancer 30+

Tem - takové to malé GM

https://www.youtube.com/watch?v=IXFFXcKYZck


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Noemi - Morteron
PříspěvekNapsal: ned 25. črc 2010 11:44:33 
Newbie
Newbie
Registrován: pát 09. črc 2010 14:07:29
Příspěvky: 7
Nirre píše:
Morteron píše:
Jistě, že bych to odpriestil, přeci nebudu koukat na partu lidi co by někam šla ale nemůže jen proto, že nejní priest. Když budu hrát obě postavy v rovnováze bude to super :-) Nejdůležitější je ten pocit, že nejsem nucenej za každou cenu hrát jen priesta.


Nikdo tě nenutil hrát priesta,ale uvědom si,že všichni ostatní pokud se skládá dung a je potřeba konkrétní char jdou i na ukor expů.Já taky chodim trolák a sem 27ka a proč?Protože by to ve slabé partě nedali,tak hodím pomocnou ruku a nemám z toho ani exp.Ale ne to radši děláš že nejsi na mapě a expíš bokem :arrow:


Mám takoví dojem, že si poslední dobou snad ani nebyl na mapě.
Protože by jsi veděl, že ne jeden člověk mi napsal: Hlasil jsi se s Priestem ? Tak ho hraj.
Navic ne jednou jsem šel za priesta.
tahle debata nikam nevede. Každej to vidí jinak.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Noemi - Morteron
PříspěvekNapsal: ned 25. črc 2010 11:46:21 
Zlý GM
Zlý GM
Uživatelský avatar
Registrován: pát 31. črc 2009 23:17:54
Příspěvky: 1285
Bydliště: Brno
Pokud tohle okamžitě nepřestane, lockuji přihlášku na týden, než všichni vychladnou.

_________________
Není na světě hodnějšího člověka než sem já, tak tu na mě buďte hodní!
Kamule Paladinka 30+ lvl
Temudzin Tink 122, Coooking 94
Melanom Necromancer 30+

Tem - takové to malé GM

https://www.youtube.com/watch?v=IXFFXcKYZck


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Noemi - Morteron
PříspěvekNapsal: pon 26. črc 2010 9:34:59 
Zlý GM
Zlý GM
Uživatelský avatar
Registrován: pát 31. črc 2009 23:17:54
Příspěvky: 1285
Bydliště: Brno
Dohlasováno.

Přijat za adepta.

_________________
Není na světě hodnějšího člověka než sem já, tak tu na mě buďte hodní!
Kamule Paladinka 30+ lvl
Temudzin Tink 122, Coooking 94
Melanom Necromancer 30+

Tem - takové to malé GM

https://www.youtube.com/watch?v=IXFFXcKYZck


Profil  Offline
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 20 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Panel

Nahoru Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru
Přejít na:  
 cron
Guilda Pytlíci - Ultima Online - Endor
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
Design by Ercan Koc