Přihlásit se | Registrovat




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Hawk
PříspěvekNapsal: pon 12. črc 2010 20:41:02 
Plska
Plska
Registrován: ned 11. črc 2010 15:39:34
Příspěvky: 44
Zdravím všechny Pytlíky..
Jak správně tušíte - budu se snažit dostat mezi Vás.

Jmenuji se Martin, je mi 20 let a pocházím z Otrokovic, malebné město asi 10 km od Zlína. Jsem student, po prazdninách začínám studovat UTB ve Zlíně, obor Ekonomie a Managment. Rád sportuji - závodně hraji florball, rekreačně cyklistika, fotbal, ... . Velmi rád pokecám s kamarády u piva, poslouchám hudbu (zbožňuji Kabáty) a mou největší a nejoblíbenější vášní je má přítelkyně.

Rád bych vstoupil za sebe, ne za postavu. Tím chci řící, že mi je jedno, čím bych přiložil ruku k dílu. Nabídnout mohu Ti Fan Dima (Rogue, 27 lvl), Sabinku (Necromancer, 20 lvl), Niki (Priest, 17 lvl), Ennie (Mage, 17 lvl), Eyllin (Heretic, 17 lvl) a Daien (Ranger, 16 lvl). Většina low levelu, ale snad bych se nějak uchytil. A v poslední řadě a době hraji Craga (Craft - 70 Alchemy a teď mě chytl i Engineering a ruční sekání dřeva).

K Vám se hlásím z důvodu odreagování se. Vlastně Ultimu hraji proto, abych se odreagoval, odpočinul si. A myslím si, že jste ten správný kolektiv, u kterého by to mohlo vyjít. Proč si to myslim? Asi proto, jak vystupujete (sleduji Vaše forum). Dalo by se říci, že od Vás nikoho neznám, tedy jen Bodieho, s kterým jsem "působil" (když byl aktivní on, tak já jsem byl pasivní) v Timu.

Zkušenosti s Ultimou, lépe řečeno Endorem, mám bohaté. Hraji zde asi 5,5 let (započítány i pauzy, cca 1,5 roku), jiný shard jsem nezkusil. PvP i PvM si myslím zvládám minimálně slušně. PvP jsem hrál dlouho, bavilo mě a myslím si, že mi i celkem šlo. PvM - no, dungy jsem všechny neprošel, ale většinu ano (když nepočítám nové).

Má minulost je pestrá. Postav bylo hodně - Rayken (Berserk, 31 lvl), Quelquefois (Rogue, 29 lvl), Kyllie (Priest, 26 lvl), Daineira (Druid, 21 lvl), Daremyth (Druid, 21 lvl), Hawk (Rogue, 21 lvl), Sheylla (Priest, 21 lvl), Allysia (Heretic, 20 lvl) a pár dalších postav, na jejichž jména si již nevzpomenu. Uvedl jsem level, na který jsem ony postavy vytáhl já. Je jich hodně a to proto, že když jsem dříve skončil, tak postavy prodal. Nyní bych to už neudělal, vidím pár věcí konečně jinak. A teď ke guildám. UR (Umíráme rádi, PvP guilda) - guilda, kterou jsme založili s Fredym (Yakuro), byli v ní 3 lidi (Yakuro, Flake a já), rád na ni vzomínam, byla sranda. Yakuro a Flake skončili a já šel do Invulu, zde jsem byl do rozpadu (líp řečeno do jednoho z rozpadů, Invul totiž vznikl a zanikl mnohokrát). Poté bylo působení v Teamu, z kterého jsem odešel, jelikož přestali hrát lidi, kvůli kterým jsem vstoupil a zanedlouho potom se rozpadl i Team. Následoval Time, odkud jsem asi po 1,5 roce taky odešel, z vlastní vůle a v přátelství. Zároveň se mnou opustil Time i Achi a společně s ním, NSkem a Speedym jsme založili Ravage. No, a minulý týden jsem opustil i Ravage. Má to jen jediný důvod - nebylo to, co to bývalo. Už to nebyla jen parta kamarádů, jako za doby, kdy jsem končil (tehdy byla alli jen s Cube), ale přišla alli s CoMem (nic proti CoMu). Tím pádem víc lidí a i více rozporů, nadávek, ... a to všechno zbytečně a v poslední řadě i hrání jen a pouze na sebe (aspon mě to tak přišlo). Pořád tam ale působí lidé, které mám rád a nedám na ně dopustit (hlavně NSko). A tak než abych dělal další dusno, jsem se rozhodl odejít. Myslel jsem, že budu hrát sám, ale to mě nebaví, jsem přeci jen tvor společenský. Momentálně na hraní nemám moc čas - brigáda, tréninky, přítelkyně, ... ;p . Ale když už ten čas mám tak ho chci trávit v partě.

ICQ: 452571020

Snad jsem na nic nezapoměl. A díky za Váš čas ;p..


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Hawk
PříspěvekNapsal: pon 12. črc 2010 21:41:33 
Demidog
Uživatelský avatar
Registrován: stř 07. dub 2010 19:26:36
Příspěvky: 414
Nepoznam ta ale velmi sa mi nepači to , že si v minulosti predal postavy a nepozdava sa mi ani tie časte odchody z guild . Celkovo mam pocit že hladaš guildu ktorá by s tebou neustale expila.

_________________
poloboh Richardo - Mercenary 30+lvl !!
[Veteran] Antroponix - Ice mage 24lvl (už nie môj)
tamer Slug - Ranger 24lvl
Raptile - Rogue 22
Ambrosia - Necromancerka 15lvl
hrdlorez Felipe - Rogue 19lvl


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Hawk
PříspěvekNapsal: úte 13. črc 2010 0:48:12 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: ned 07. bře 2010 23:26:47
Příspěvky: 370
Bydliště: Holomóc
Netřeba takto demotivovat, to pořešíme v hlasování :-) Já bych se chtěl zeptat, kolik dalších UO-pozitivních Otrokovičáků znáš a z jakých jsou guild.

_________________
Zacharjáš ——— priest 36
Umris Vikkor — earthmage 21
Kaurango ——— heretic 19
Cecílie ————– berserk 14


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Hawk
PříspěvekNapsal: úte 13. črc 2010 10:19:03 
Zlý GM
Zlý GM
Uživatelský avatar
Registrován: pát 31. črc 2009 23:17:54
Příspěvky: 1285
Bydliště: Brno
Osobně nevidím velký problém ve větším počtu gild, když to srovnám ku počtu odehraných let. Mrzí mě ta prodej postav, ale to půjde nějak překousnout. Přihláška je pěkná po dlouhé době. Já osobně dotazy nemám, zatím sem koukej kdyby psal někdo jiný a posléze založím hlasování.

_________________
Není na světě hodnějšího člověka než sem já, tak tu na mě buďte hodní!
Kamule Paladinka 30+ lvl
Temudzin Tink 122, Coooking 94
Melanom Necromancer 30+

Tem - takové to malé GM

https://www.youtube.com/watch?v=IXFFXcKYZck


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Hawk
PříspěvekNapsal: úte 13. črc 2010 11:58:44 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: sob 27. bře 2010 13:25:32
Příspěvky: 341
Já se zeptám jaké máš dneska vztahy s nynějšími členy guild CoM, Cube, 17, Legion?
Jinak zatim se mi přihláška líbí, konečně po dlouhé době.

_________________
Trass (Priest)
Tralalak (Craftsman)
Gvene (Miner) Nathor (Rogue) Nothir (Tamer)
Obrázek


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Hawk
PříspěvekNapsal: úte 13. črc 2010 14:07:29 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: ned 07. bře 2010 23:26:47
Příspěvky: 370
Bydliště: Holomóc
Prý jsi výjimečně dobrý PvPer :-) Musím tě upozornit, že Pytlíci zatím nejsou PvP guildou, i když se na tom pozvolna pracuje :-) To říkám rovnou, aby ses u nás nenudil, když párkrát vyběhneme na spot a jednou dvakrát týdně zablbneme v CTF aréně.

_________________
Zacharjáš ——— priest 36
Umris Vikkor — earthmage 21
Kaurango ——— heretic 19
Cecílie ————– berserk 14


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Hawk
PříspěvekNapsal: úte 13. črc 2010 15:29:31 
Plska
Plska
Registrován: ned 11. črc 2010 15:39:34
Příspěvky: 44
Richardo, tvůj pocit je mylný, nehledám expící guildu. Už jen z toho důvodu, že já nikdy exphunter nebyl. A s těma guildama, z 5 guild jsem odešel ze tří. Fredy skončil, tak jsme rozpustili i UR a o Invulu jsem to napsal v přihlášce.

Zacharjáši, UO-pozitivní Otrokovičák? Z momentálně hrajících mě napadají jen bratři Boby a Tut, mám dojem, že hrají z guildou TW. Nemám moc přehled o tom, kdo z Otrokovic hraje a kdo ne, sám jsem dlouho nehrál, tak jsem se o to ani nezajímal. A k druhé otázce - nevadí mi, že se nehraje PvP. Když jsem PvP běhal, tak většinou sám, nemám rád gangy.

Trassy, jedině se členy guildy Cube mám kladné vztahy, zbytek neutrální.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Hawk
PříspěvekNapsal: úte 13. črc 2010 23:03:37 
Zlý GM
Zlý GM
Uživatelský avatar
Registrován: pát 31. črc 2009 23:17:54
Příspěvky: 1285
Bydliště: Brno
Založil jsem hlasování. Průběžně sleduj, výsledek tam bude snad brzo.

Bejfa prosím aby to vyřešil dále, já budu na dovolené v době, kdy se to předpokládám uzavře, takže případné dotazy na něj.

_________________
Není na světě hodnějšího člověka než sem já, tak tu na mě buďte hodní!
Kamule Paladinka 30+ lvl
Temudzin Tink 122, Coooking 94
Melanom Necromancer 30+

Tem - takové to malé GM

https://www.youtube.com/watch?v=IXFFXcKYZck


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Hawk
PříspěvekNapsal: pát 16. črc 2010 10:52:17 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: čtv 18. čer 2009 10:18:12
Příspěvky: 812
Bydliště: Kolín
Tak tedy jseš PŘIJAT. Akorát mi neodpovídáš na icq. :)

LOCK

_________________
Chlorite armed priest, rogue out of lockpicks, and so...


Profil  Offline
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 9 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Panel

Nahoru Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru
Přejít na:  
 cron
Guilda Pytlíci - Ultima Online - Endor
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
Design by Ercan Koc