Přihlásit se | Registrovat




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 12 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Nirre
PříspěvekNapsal: pon 05. dub 2010 19:53:24 
Newbie
Newbie
Uživatelský avatar
Registrován: ned 04. dub 2010 20:55:34
Příspěvky: 10
Zdravim jmenuji se Lukáš je me +30 let.Momentálně žiju ve Znojmě.No stručně o hraní UO :) 5 let jsem hrával na DP,ale všechno jednou končí dal jsem věci,acc guilde a pokračoval reálným životem.Asi po dvou leté pauze když už jsem měl dost volného času mě napadlo proč si zase nezahrát.Jelikož DP mě nijak nelákalo napadl mě Endor.Tak jsem si udělal na Endoru svoji první a zatim jedinou postavu.Samotného mě však hra dlouho nebavila,protože jsem byl zvyklej hrát teamově pokecat na TS na mapě,podal jsem si prihlášku k fenixum.No pak přišla nepřijemná věc přestěhoval jsem se a trošku trvalo než jsem se dal dokupy a podobně,takže jsem přestal hrát.No jdeme na postavy.Postavu mam pouze jednu Nirre je to ranger lvl 15.Proč k vám? Oslovilo mě hlavně to že co jsem se tu obecně dočetl si na nic nehrajete,tohle dokážu hodně ocenit.Další věc radši budu hrát s bezva partou normalních lidí než s partou superultra zabijaku kteří se po každem zabití koukají na pindíka okolik se jim zvětšil :D K zálibám a koníčkům strašně rád jím i když to na mě není vidět :D Samozřejmě UO,a hlavně zahrádka.No jak už jste mohli číst tak VT,TS,UOmapu ovládám.No ke zkušenostem v PvM a PvP.Ultimu hraju dlouho ovládáni hry jako takové mě jde dobře.PvM tedy ovladám celkem slušně s PvP je to horší je tu jiný systém,ale rád se učím.Avšak tyhle dvě věci se človek učí pořád :)
Momentálně běhám a zabíjím ptáky protože jak jsem logl neměl jsem ani kudličku :mrgreen:

Snad jsem na nic nezapoměl....

ICQ:383138504




PS:to že jsem to sesmolil s čárkama a háčkama mě dalo opravdu fušku doufám že to po mě v budoucnu nebude vyžadováno násilím :D

Těším se na vaše dotazy

_________________
http://i40.tinypic.com/9pxqpj.jpg
Obrázek


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Nirre
PříspěvekNapsal: pon 05. dub 2010 21:14:24 
Nyny
Nyny
Uživatelský avatar
Registrován: pon 31. srp 2009 11:00:50
Příspěvky: 717
Dobrý večer, tak v prvé řadě jsem rád, že poslední dobou se toto téma s přihláškama stává víc než zajímavé a v to v tom dobrém slova smyslu. Přihláška je taková, jak má být a level postavy je taktéž v pořádku, v případě kladných ohlasů ( a věřím, že by s něma neměl být problém ) se můžeš s náma rovnou zapojit do nějakého toho dění, jelikož právě tyto levely momentálně aktivněji expíme.

A otázku mám jen jednu, takovou trošku šťouravější a to s jakýma postavama (připadně v jakých guildách) jsi působil na DP.

Z mé strany je to vše.

_________________
Obrázek


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Nirre
PříspěvekNapsal: pon 05. dub 2010 21:21:46 
Newbie
Newbie
Uživatelský avatar
Registrován: ned 04. dub 2010 20:55:34
Příspěvky: 10
Jezismarja píše:
Dobrý večer, tak v prvé řadě jsem rád, že poslední dobou se toto téma s přihláškama stává víc než zajímavé a v to v tom dobrém slova smyslu. Přihláška je taková, jak má být a level postavy je taktéž v pořádku, v případě kladných ohlasů ( a věřím, že by s něma neměl být problém ) se můžeš s náma rovnou zapojit do nějakého toho dění, jelikož právě tyto levely momentálně aktivněji expíme.

A otázku mám jen jednu, takovou trošku šťouravější a to s jakýma postavama (připadně v jakých guildách) jsi působil na DP.

Z mé strany je to vše.


Amonthia,Strangers-Postavy Twilight,Timaios nic špatnýho jsem neudělal štourání to není :) Jedinej trest co jsem měl na DP bylo afk macro alchemy :D

Ještě to doplním jak trapně... Zavolal jsem GMko kvůli přepisu domečku na jiného hráče no a usnul jsem GM došlo usmažilo si mě a hodilo do jailu :D A napsal cituji: Sám si mě zavolal míchal míchal až uhořel :)

_________________
http://i40.tinypic.com/9pxqpj.jpg
Obrázek


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Nirre
PříspěvekNapsal: úte 06. dub 2010 16:15:18 
Pytlíkoid
Pytlíkoid
Uživatelský avatar
Registrován: úte 27. říj 2009 17:26:01
Příspěvky: 110
Bydliště: Lázně Bohdaneč
Ahoj ,mám jen osobní dotaz ,co děláš za práci?

_________________
Celý život jsem se bál, že mě vytopí sousedé ze shora ...do té doby, dokud nevyhořeli ze zdola.

------------------------------------------------------------

Monicka ,heretic (elf) - 23 lvl
Kuna Skalní ,druid (human) - 23 lvl


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Nirre
PříspěvekNapsal: úte 06. dub 2010 18:27:41 
Newbie
Newbie
Uživatelský avatar
Registrován: ned 04. dub 2010 20:55:34
Příspěvky: 10
Jerry píše:
Ahoj ,mám jen osobní dotaz ,co děláš za práci?


PZB Požární Zařízení Bezpečnost :)

Dál to nechci rozvádět pro mě je tohle docela osobni věc.

_________________
http://i40.tinypic.com/9pxqpj.jpg
Obrázek


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Nirre
PříspěvekNapsal: úte 06. dub 2010 18:31:28 
Šourek
Šourek
Uživatelský avatar
Registrován: čtv 06. srp 2009 18:19:19
Příspěvky: 504
zdravim, ja bych mel zase jednu zcela herni otazku - ranga te bavi a chces ho tahnout vysoko, nebo mas v planu i jine postavy? (popr. ktere te zaujaly) :)

(tim ti nechci nic vnucovat, jsem jen zvedavy)

_________________
majty šourek afeksisko, aka Dilema
, Tumor, cmdr. Keen / Ooya the magician

"-- xxx, 23:28:12: neříkal jsem ti, že kvalifikací kecat mágovi do zdění je díra do prdele? :-D"

Du kommst zu spät!

Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Nirre
PříspěvekNapsal: úte 06. dub 2010 18:35:02 
Newbie
Newbie
Uživatelský avatar
Registrován: ned 04. dub 2010 20:55:34
Příspěvky: 10
Dilema píše:
zdravim, ja bych mel zase jednu zcela herni otazku - ranga te bavi a chces ho tahnout vysoko, nebo mas v planu i jine postavy? (popr. ktere te zaujaly) :)

(tim ti nechci nic vnucovat, jsem jen zvedavy)


Na to je jen jedna odpoved jednou ranger navždy ranger :twisted:

EDIT:Zapoměl jsem na mého oblíbeného warriora (v podstatě co sem kdy hrál tak sem byl war nebo ranger :D

_________________
http://i40.tinypic.com/9pxqpj.jpg
Obrázek


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Nirre
PříspěvekNapsal: úte 06. dub 2010 19:53:00 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: čtv 18. čer 2009 10:18:12
Příspěvky: 812
Bydliště: Kolín
Zdravim, jsem rád za další přihlášku, která tu je. Obsahuje vše, co v ní má být. Nikdo ale po tobě nebude požadovat, abys psal s diakritikou, protože se to totiž na té mapě občas blbě čte.

Tááákže, zakládám hlasování :)

_________________
Chlorite armed priest, rogue out of lockpicks, and so...


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Nirre
PříspěvekNapsal: stř 07. dub 2010 11:46:40 
Newbie
Newbie
Uživatelský avatar
Registrován: pát 10. črc 2009 18:04:56
Příspěvky: 5
Ahoj, jen bych ti rád připomenul TOTO http://husite.surikata.cz/viewtopic.php?t=44

pokud se nemýlím odešel jsi, kvůli tomu, že na tebe někdo (z dětí, které jsme už vyházeli, tuším, že to byl Ťulpas) zařval
- jen bych tě rád informoval, že jsme ( Husité ) s Pytlíkama v Allianci, i na společné mapě.
Od té doby co jsi u nás byl se hodně změnilo, všechny Agresivní děti, které brali hru za špatný konec, jsou pryč. Je mezi námi hodně lidí nad 20, 30 i 40 let.

Osobně, z vlastní zkušenosti, se za tebe přimlouvám u Pytlíků.

_________________
Pravá ruka Honzy Žižky :-)
260-737-373
http://www.ehusite.wz.cz


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Nirre
PříspěvekNapsal: stř 07. dub 2010 12:42:51 
Newbie
Newbie
Uživatelský avatar
Registrován: ned 04. dub 2010 20:55:34
Příspěvky: 10
hadrak píše:
Ahoj, jen bych ti rád připomenul TOTO http://husite.surikata.cz/viewtopic.php?t=44

pokud se nemýlím odešel jsi, kvůli tomu, že na tebe někdo (z dětí, které jsme už vyházeli, tuším, že to byl Ťulpas) zařval
- jen bych tě rád informoval, že jsme ( Husité ) s Pytlíkama v Allianci, i na společné mapě.
Od té doby co jsi u nás byl se hodně změnilo, všechny Agresivní děti, které brali hru za špatný konec, jsou pryč. Je mezi námi hodně lidí nad 20, 30 i 40 let.

Osobně, z vlastní zkušenosti, se za tebe přimlouvám u Pytlíků.


Zdravím,na tohle jsem už uplně zapoměl kdybys to sem nenapsal ani o tom za ten rok nevím :D
Jinak to beru na vědomí a nemám s tím problém.

EDIT:ještě k té přihlášce u vás neuvedl jsem tu Gharu vampíra na DP.Rok je dlouhá doba když se tomu člověk nevěnuje ztrácí otom pojem.Nikam si tyhle věci nepíšu a podobně je to už dost let a člověk si taky na všechno nevzpomene.Jestli ma ohledně tohoto tématu nejaký dotaz sem s ním nebraním se tomu :)

_________________
http://i40.tinypic.com/9pxqpj.jpg
Obrázek


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Nirre
PříspěvekNapsal: čtv 08. dub 2010 19:24:19 
Newbie
Newbie
Uživatelský avatar
Registrován: ned 04. dub 2010 20:55:34
Příspěvky: 10
Už se nikdo nemá chuť na něco optat? :) :idea: :arrow:

Mimochodem kdyby se vám chtělo mě vzít někam na výpravu budu rád to solování je ubíjející :D

_________________
http://i40.tinypic.com/9pxqpj.jpg
Obrázek


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Nirre
PříspěvekNapsal: pát 09. dub 2010 8:36:38 
Zlý GM
Zlý GM
Uživatelský avatar
Registrován: pát 31. črc 2009 23:17:54
Příspěvky: 1285
Bydliště: Brno
PŘIJAT ZA ADEPTA

LOCK

_________________
Není na světě hodnějšího člověka než sem já, tak tu na mě buďte hodní!
Kamule Paladinka 30+ lvl
Temudzin Tink 122, Coooking 94
Melanom Necromancer 30+

Tem - takové to malé GM

https://www.youtube.com/watch?v=IXFFXcKYZck


Profil  Offline
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 12 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

Panel

Nahoru Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru
Přejít na:  
 cron
Guilda Pytlíci - Ultima Online - Endor
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
Design by Ercan Koc