Přihlásit se | Registrovat




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 12 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Eiq
PříspěvekNapsal: pát 02. dub 2010 15:23:56 
Pytlíkoid
Pytlíkoid
Uživatelský avatar
Registrován: pát 02. dub 2010 12:05:28
Příspěvky: 162
Zdravím všechny pytlíky. Mé jméno je Vašek, ale všichni kamarádi mi říkají Venca. Je mi 24 let, což tady asi znamená, že jsem někde v průměru (už je mi zle z her, kde je průměrný věk 14), aspoň doufám.
Už nějaký ten rok studuji v Brně a bydlím na kolejích, ale narodil jsem se a vyrostl v Ostravě.
Ke hře se vracím asi po dvouleté pauze. Primárně hraji rogue (Tarfanis 19), ale protože jsem zjistil, že byly provedeny na Endrou určité úpravy (změna tamingu u mountů), tak prozatím expím a trénuju rangera (Eiq 15), abych si mohl udělat zásobu a nemusel mounty kupovat. Rangera od 17 lvl budu hrát jen jako twinka, ale kdo ví, celkem jsem si toto povolání oblíbil. Mám také craftku se kterou se snažím dělat všechny možné profese. Jmenuje se Jehla (14) a protože jste moc zvědaví, jak vysoké má skilly, tak tady to je:
Mining - 100
Lumber - 84
Blacksmithy - 57
Tailoring - 62
Alchemy - 52
Gemcuting - 74
Cooking - 45
Proč zrovna k vám ? Popravdě jsem se musel rozhodovat na základě názvu guildy a jejich stránek, protože ve hře nemám zkušenosti s žádnou guildou. Jen jednou jsem viděl ve městě jednoho pytlíka, takže vám tady nebudu říkat, jak jste skvělí nebo že si o vás myslím to a ono. Pěkné fórum a fakt, že hledáte starší hráče mě přesvědčil dostatečně.
Už jsem zmínil, že se ke hře vracím. Předtím jsem hrál také na Endoru a to asi 2 roky. Příliš jsem se ovšem nepohyboval ve hře, myšleno dungy, pvp, tw, ale spíše jsem sóloval a pracoval s injectem (je to můj obor, takže mě to celkem bavilo). Nějaký dung jsem už ale prošel. Většinou dungy mezi 15 az 20 levelem. Nejtěžší dung, který jsem kdy šel, byl Elemental. Z tohoto si můžete udělat asi tento obrázek: Vím co s sebou do dungu, co zhruba dělají ostatní povolání a jak s nimi spolupracovat a jak nezpůsobit smrt celé party v dungu ? Ano. Mohl bych jít dunga jako leader a rozhodovat o taktice ? Nejspíše ne.
Zkušenost v pvp nemám (doufám, že získám). Vím sice k čemu jsou boly, knocky, hypna ap., ale nikdy jsem se nedostal dál než k namakrování těchto abilit a následnému zmatenému a zběsilému mačkání, zatímco mě pojíždí pk :roll:
V žádné guildě jsem nikdy nebyl, ale měl jsem blízko ke guildě Weird. Hrál tam kamarád a tak mě k nim přivedl, ovšem nikdy jsem se nestal jejich členem. Velmi pohodová skupina lidí, ale zároveň také velmi uzavřená.
Co se týče neherních záležitostí tak, bych o sobě řekl asi, že mám rád hry (no to nebylo zrovna neherní :)), převážně rpg, ale jsem také bývalý velký vášnivec CS16. Rád si taky občas zasportuju (hakisak, bedminton), ale nesmí to být nic náročného a nesmí to být moc často. K velké mojí zálibě patří televizní seriály. Ty nové i ty staré. Ale musí mít nějakou hlavu a patu, samozřejmě nesleduji telenovely :) A také mám rád všechny možné zajímavosti jako třeba quatsi.

Edit:
Jejda, úplně jsem zapoměl na takové základy :o
UOmapa - Mám, možná bych v budoucnu mohl i hostovat server pro mapu (ale to si zatím nejsem jistý). A ovládání - číst umím a anglicky taky.
Ventrilo - Nemám a nemám rád. Mám vůbec špatné zkušenosti s těmito programy. Většinou si lidi mluví jak se jim zachce a pak se místo hry kecá o něčem úplně jiném a hra jde do ***. Ale pokud bude tlak na jeho používání, tak se podvolím.
ICQ - 347700158 - Prosím, kdo používá klasického ICQ klienta, ať si mě nepřidává do kontaktů. Už takhle mně chodí denně 10 žádostí o autorizaci, všechno spam.

Pozn: Velmi rychlá odpověď ;)

_________________
Tarfanis chmaták [29]
Jehla těžební důl a fabrika [21]
Scabo černá magie [19]
Eiq tamér [19]


Naposledy upravil Eiq dne pát 02. dub 2010 15:55:18, celkově upraveno 2

Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Eiq
PříspěvekNapsal: pát 02. dub 2010 15:41:02 
Nyny
Nyny
Uživatelský avatar
Registrován: pon 31. srp 2009 11:00:50
Příspěvky: 717
Zdravím tě, snad jen několik základních věcí jako je znalost UOmapy, možnost využití ventrilla ( aspoň na příslech ) a ICQ - tyto věci prosímtě doplň.

Z mé strany asi všechno, snad jen s tím věkem... u nás je ten průměr hádám kolem těch 21ti, 22ti let. Vyexpit si twinka také nebude problém, moméntalně si je expíme taky, takže v případě kladných ohlasů z této strany problém taktéž nebude.

Jak už jsem předeslal výše, z mé strany je toto všechno, přihláška se mi libí, informace v ní taktéž a pokud nic nevyplave na povrch ( býva to bohužel velmi častým pravidlem ) a pevně doufám, že ne, tak tvému příchodu bránit nebudu a můj hlas mít budeš.

Přeji hezký zbytek dne

_________________
Obrázek


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Eiq
PříspěvekNapsal: pát 02. dub 2010 15:58:42 
Zlý GM
Zlý GM
Uživatelský avatar
Registrován: pát 31. črc 2009 23:17:54
Příspěvky: 1285
Bydliště: Brno
Jsem rád, že po dlouhé době se tu zase začínají ukazovat hráči, po kterých jde jejich přihláška přečíst, aby i mně, a to už je co říct, nestály vlasy hrůzou :)

Prosím o doplnění informací jak psal Ježuch, s levelama problém nebude, s tím že neznáš dungy taky ne, dá se říct že většina z nás je neznala, když přišli do gildy a poznali je až zde.

Jen tak ze zájmu, která fakulta v Brně?

_________________
Není na světě hodnějšího člověka než sem já, tak tu na mě buďte hodní!
Kamule Paladinka 30+ lvl
Temudzin Tink 122, Coooking 94
Melanom Necromancer 30+

Tem - takové to malé GM

https://www.youtube.com/watch?v=IXFFXcKYZck


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Eiq
PříspěvekNapsal: pát 02. dub 2010 16:16:22 
Pytlíkoid
Pytlíkoid
Uživatelský avatar
Registrován: pát 02. dub 2010 12:05:28
Příspěvky: 162
Informace doplněny.
Fakulta Informačních Technologií (FIT VUTBR). Jinak koleje Purkyně, jestli někdo bydlí poblíž.

_________________
Tarfanis chmaták [29]
Jehla těžební důl a fabrika [21]
Scabo černá magie [19]
Eiq tamér [19]


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Eiq
PříspěvekNapsal: pát 02. dub 2010 16:43:09 
Zlý GM
Zlý GM
Uživatelský avatar
Registrován: pát 31. črc 2009 23:17:54
Příspěvky: 1285
Bydliště: Brno
Tak si byl rychlejší jak já:)

To ventrilo, je dobré mít alespoň na poslech. Mluvit není třeba, respektujeme případně spolubydlící na kolejích a podobně, ale mnohdy nemá party leader čas vše psát a přece jen příkaz řečený na vt je mnohem rychlejší. Často nám sice zabrousí řeč během dungu na něco jiného, ale to už je takovej náš styl hry, hrát pohodově a pobavit se, ale vždy tak, abychom to došli, když už to jdeme a někde nezůstali kvůli blbině. :)

EDIT: na purkyně se stavuju na obědy, jinak sem na podnikatelce na kolejní :)

_________________
Není na světě hodnějšího člověka než sem já, tak tu na mě buďte hodní!
Kamule Paladinka 30+ lvl
Temudzin Tink 122, Coooking 94
Melanom Necromancer 30+

Tem - takové to malé GM

https://www.youtube.com/watch?v=IXFFXcKYZck


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Eiq
PříspěvekNapsal: sob 03. dub 2010 2:25:00 
Pytlíkoid
Pytlíkoid
Uživatelský avatar
Registrován: pát 02. dub 2010 12:05:28
Příspěvky: 162
Tak to ventrilo není problém. Já se sice stydím u takových věcí :) (mluvit k lidem, které neznám), ale je fakt, že v dungu je jednodušší vysvětlovat věci takhle a nemuset je psát ručně.

btw: Temudžine, děkuji za poznámku o čitelnosti mého postu. Jsi snad první člověk, který má stejný názor. Zatím jsem se pokaždé setkal jen s lidma, kteří si myslí, že je cool psát v 1337 (dle mého názoru trapárna) a že diakritika nemá význam nebo že frajeři nepíšou na konci otázky otazník. Pak se tito lidé vymlouvají na různé věci, jakože je to rychlejší nebo, že stejně pochopíš co chtěl říct. Jenže proč já bych měl něčí post číst 10x, jen abych pochopil co chtěl říct :)

_________________
Tarfanis chmaták [29]
Jehla těžební důl a fabrika [21]
Scabo černá magie [19]
Eiq tamér [19]


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Eiq
PříspěvekNapsal: sob 03. dub 2010 10:35:05 
Zlý GM
Zlý GM
Uživatelský avatar
Registrován: pát 31. črc 2009 23:17:54
Příspěvky: 1285
Bydliště: Brno
Jaké postavy jsi měl před tvojí dvouletou pauzou tady na Endoru a jak se jmenovali? Byli v nějaké gildě? :)

_________________
Není na světě hodnějšího člověka než sem já, tak tu na mě buďte hodní!
Kamule Paladinka 30+ lvl
Temudzin Tink 122, Coooking 94
Melanom Necromancer 30+

Tem - takové to malé GM

https://www.youtube.com/watch?v=IXFFXcKYZck


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Eiq
PříspěvekNapsal: sob 03. dub 2010 13:41:31 
Pytlíkoid
Pytlíkoid
Uživatelský avatar
Registrován: pát 02. dub 2010 12:05:28
Příspěvky: 162
Všechny postavy, které jsem vypsal jsou z doby, kdy jsem tady hrál. Kromě rangera, který je asi týden starý. A bohužel jsem přišel o jednu postavu berserka (Schmej Thnusnej 24), jelikož jsem zapoměl heslo. Žádná moje postava ale nikdy nebyla v žádné guildě.

_________________
Tarfanis chmaták [29]
Jehla těžební důl a fabrika [21]
Scabo černá magie [19]
Eiq tamér [19]


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Eiq
PříspěvekNapsal: ned 04. dub 2010 12:57:51 
Zlý GM
Zlý GM
Uživatelský avatar
Registrován: pát 31. črc 2009 23:17:54
Příspěvky: 1285
Bydliště: Brno
Bylo založeno hlasování. Výsledek by tu měl být do úterý, pokud se nám členové nzapomenou na pomlázce.

_________________
Není na světě hodnějšího člověka než sem já, tak tu na mě buďte hodní!
Kamule Paladinka 30+ lvl
Temudzin Tink 122, Coooking 94
Melanom Necromancer 30+

Tem - takové to malé GM

https://www.youtube.com/watch?v=IXFFXcKYZck


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Eiq
PříspěvekNapsal: pon 05. dub 2010 10:07:36 
Zlý GM
Zlý GM
Uživatelský avatar
Registrován: pát 31. črc 2009 23:17:54
Příspěvky: 1285
Bydliště: Brno
Přijat za adepta.

Kontaktuj mě na icq.

_________________
Není na světě hodnějšího člověka než sem já, tak tu na mě buďte hodní!
Kamule Paladinka 30+ lvl
Temudzin Tink 122, Coooking 94
Melanom Necromancer 30+

Tem - takové to malé GM

https://www.youtube.com/watch?v=IXFFXcKYZck


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Eiq
PříspěvekNapsal: pon 05. dub 2010 14:58:12 
Pytlíkoid
Pytlíkoid
Uživatelský avatar
Registrován: pát 02. dub 2010 12:05:28
Příspěvky: 162
Nefunguje odkaz na ICQ, přesměruje mě to na nějaké vyhledávání lidí v ČR. Když tak mé ICQ je v prvním postu.

EDIT: icq číslo se záhadně předává v odkazu, takže jsem jej získal ...

_________________
Tarfanis chmaták [29]
Jehla těžební důl a fabrika [21]
Scabo černá magie [19]
Eiq tamér [19]


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Eiq
PříspěvekNapsal: úte 06. dub 2010 19:59:24 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: čtv 18. čer 2009 10:18:12
Příspěvky: 812
Bydliště: Kolín
Ahoj, blahopřeji ti, protože jsi byl PŘIJAT ZA ADEPTA.

Ozvu se ti na ICQ.

LOCK

_________________
Chlorite armed priest, rogue out of lockpicks, and so...


Profil  Offline
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 12 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

Panel

Nahoru Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru
Přejít na:  
 cron
Guilda Pytlíci - Ultima Online - Endor
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
Design by Ercan Koc