Přihlásit se | Registrovat




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Petqo
PříspěvekNapsal: stř 30. zář 2015 19:28:33 
Newbie
Newbie
Registrován: stř 30. zář 2015 18:34:09
Příspěvky: 5
Ahojte tak teda...Volam sa Peter (prekvapivo) mam 27 rokov a byvam v malebnej dedinke menom Boliarov. Predpokladam ze vsetci viete kde to je ale pre tych co nie tak zhruba niekde medzi Mirqom (Kainom) a Pedrom. Pracujem v malej firmicke ale zas robim vysnivanu pracu vozim PIVO a vino. Zijem si ako bezny vychodoslovak chodim do prace splacam hypoteku a venujem sa priatelke. K mojim konickom na ktore aj tak viac menej nemam cas patri hlavne moje auticko ktore velmi lubim (opytajte sa Mirqa) a dalej zvieratka a bezne sporty typu futbal a tak..a jasne sem tam "hadzana". Tak asi tolko o mne keby nieco pytajte sa :) Tak a teraz Uo. K tej ma priviedol Mirqo ked sme boli prvaci na strednej. Moja prva postava bol druid Petqo a s nim som to v zaciatkoch dotiahol az na lvl 8 ale druid sa mi zdal vtedy nejaky tazky na hranie (ziadne skusenosti s podobnymi hrami cize nieco ako makro hoc aj interne neexistovalo u mna). Preto som si zalozil fightera Petqa s ktorym som to dotiahol az na berserkera a medzitym sa troska zoznamil s hrou co malo za nasledok navrat k druidovy. Ked mal asi tak lvl 12 tak sme sa aj s Mirqom za 5000 gp pridali do guildy kuze. Nie preto ze by sa nam ta guilda pacila ale mali guildwar (nieco take si asi vela z vas pamatat nebude) s niekym inym a bola za to platina...moj odchod z kuze bol asi zapricineny tym ze som nemal rad jeho gm a bavil som sa tym ze som ho zabijal. Tak toto bola moja prva skusenost s tym ako to vyzera v guilde aj ked za hodku a pol az tolko skusenosti clovek neziska...ked som mal s druidom lvl 15 podal som si prihlasku do MGL. To bola moja druha a doteraz posledna guilda pocas mojho posobenia v nej som spoznal vela skvelych ludi koly ktorym sa vlastne hlasim aj sem ale k tomu neskor. V mgl som doexpil druida na lvl 31 myslim. Ale bola to viac menej zasluha aliancii (weird time com a dalsie). Potom som ho predal...velka chyba. To uz som mal zalozenych plno inych postav kde za zmienku stoji asi iba rogue Ilmatic ktoreho som na lvl 27 tiez predal (toho mi az tak luto nie je zaplatil mi snowboardovacku). Skusal som asi vsetky postavy ktore su dostupne na Endore ale po druidovy ma uz nic az tak nebavilo az kym som nezalozil ju...Necromancerka menom Leanor. Zrazu som mal postavu pri ktorej som zistil ze sa mozem hrat aj sam (v Mgl v tej dobe fungovala len mapa aj to viac menej len mozno 5 ludi). Ked som s nou mal lvl 20 prihlasil som ju do ligy a myslim ze sa mi tam aj celkom darilo. Ked mala skusenosti na level 29 tak som ju z ligy odhlasil a dokupil levely (master ligu by som sam hrat asi nemohol). Pokracoval som v pvmkovani sam alebo s Igorom a postupne to dotiahol az na lvl 33. Niekedy v tej dobe prepadol platinak ktory sme mali s Mirqom a Kainom a vlzhruba vtedy som aj prestal hrat. Prisli ine zaujmi - nova priatelka (dufam ze buduci rok manzelka) viac prace menej casu neskor hypoteka (este menej casu) a tak dalej. Po rokoch som ale zistil ze viaceri moji kamarati z davnejsej doby su prave u vas a to ma privadza k tomu preco vlastne pisem tuto prihlasku. Nehladam guildu pre to ze by som chcel nejak vela hrat a expit atp. Taha ma to k vam lebo je na vasej mape vela ludi s ktorymi si mam co povedat a rad spoznam aj novych ludi. Samozrejme aj tu hru by som si sem tam asi zahral a odovzdal vam maximum co viem. K sucastnym postavam ktore hadam viem lognut je to Leanor lvl 33 necro pk (pozicial som ju detosovi ked som nehral a akosi ocervenela) kde sa snazim zistit ako by sa dala opat zmodriet. Kolodova lvl 27 berk, Melior lvl 27 priest Calipo lvl 22 herka, Edna lvl 21 firemage a mnoho dalsich Truhlika asi poznate od Kaina je to nas spolocny craft. A dalej mam login asi na vsetky Iomakove postavy... moje icko je 327413184 keby nieco pytajte sa. Inak skusenosti okolo pvp nejake mam vzdy ma celkom bavilo a ked sa troska rozkukam tak by som to opat znova skusil aspon tie areny teda. Tak skuste porozmyslat a dajte vediet ;) zatial dakujem


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Petqo
PříspěvekNapsal: čtv 01. říj 2015 7:37:34 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: úte 09. črc 2013 13:13:32
Příspěvky: 394
Bydliště: Košice
Peeetooooo :)))
Wtf .. Kuze .. take si vobec nepamatam :) ... to viem iba, ze Timaci alebo kto mali taku PK guildu .. alebo aj nie :)
Za Leanor mas kolko killov? Ak len 5, tak za 1M ti ju GMka zmodraju. To by si naharvil rychlo myslim :). Tak ci tak do dungu by si musel bravat nieco ine, necrovia u nas do dungov nechodia :)

_________________
Priest 37 lvl, Rogue 30 lvl, Heretik 27 lvl, Icemage 25 lvl, Merc 22 lvl, Berz 22 lvl, Priest 20 lvl, Druid 19 lvl,, ...


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Petqo
PříspěvekNapsal: čtv 01. říj 2015 8:59:25 
Newbie
Newbie
Registrován: stř 30. zář 2015 18:34:09
Příspěvky: 5
Nemam problem sak ja mam asi aj tak vsetky chary endorske 20+ tak co treba sa doexpi a ked nie tak si zalozim nakeho wandraka


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Petqo
PříspěvekNapsal: čtv 01. říj 2015 9:08:28 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: čtv 28. čer 2012 20:57:09
Příspěvky: 563
Proč bychom tě měli vzít?

_________________
35+: Mage
30+: Rogue
25+: Necromancer, Druid
20+: Priest, Heretic, Ranger


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Petqo
PříspěvekNapsal: čtv 01. říj 2015 9:24:22 
Newbie
Newbie
Registrován: stř 30. zář 2015 18:34:09
Příspěvky: 5
Lebo mam super povahu charakter viem to aj trocha hrat a vsetci ma maju radi...a na pripadny zraz viem doniest vycap a sud piva ;) a nevadi mi country hudba narozdiel od shyftysa


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Petqo
PříspěvekNapsal: čtv 01. říj 2015 10:04:01 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: stř 15. črc 2009 22:26:57
Příspěvky: 337
Mě by zajmalo co mas za miláčka samozřejmě myslim auto ;)


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Petqo
PříspěvekNapsal: čtv 01. říj 2015 11:22:46 
Newbie
Newbie
Registrován: stř 30. zář 2015 18:34:09
Příspěvky: 5
Fabia 1.9 tdi pd 74 kw v zime ked boh da budeme cipovat snad. Neskor ked chces tak ti poslen aj fotku :)


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Petqo
PříspěvekNapsal: čtv 01. říj 2015 13:30:31 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: stř 15. črc 2009 22:26:57
Příspěvky: 337
da se na udelat chip na uroven RS ale davej bacha nech si to udelat od spolehlive formy ;)

Já osobě mam Golf 4 1,9 tdi 110kw 4motion ;)


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Petqo
PříspěvekNapsal: pát 02. říj 2015 14:37:08 
Pytel
Pytel
Registrován: stř 15. led 2014 23:27:35
Příspěvky: 355
heeeej Peto, vitaj, ani som neveril, ze sa tu este ukazes, tesim sa :!:

_________________
Kain - roguna 30+ - starý známy easynár a veľký panáčik ;)
Leiana - necro 20+
Caes - berk 20+


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Petqo
PříspěvekNapsal: pát 02. říj 2015 15:35:58 
Newbie
Newbie
Registrován: stř 30. zář 2015 18:34:09
Příspěvky: 5
Si ma zabudol pred vasimi vychvalit ako velmi sa vam oplatim ;)


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Petqo
PříspěvekNapsal: pát 02. říj 2015 17:55:33 
Pytel
Pytel
Registrován: stř 15. led 2014 23:27:35
Příspěvky: 355
to samozrejme nemusim, lebo to uz vsetci vedia! :D a som ta az 2x spominal vo svojej prihlaske, ked som siel k pytlikom a ja sa s kadejakou zberbou samozrejme nezahadzujem, takze to nieco znamena! :D

_________________
Kain - roguna 30+ - starý známy easynár a veľký panáčik ;)
Leiana - necro 20+
Caes - berk 20+


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Petqo
PříspěvekNapsal: čtv 08. říj 2015 9:30:39 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: čtv 28. čer 2012 20:57:09
Příspěvky: 563
Přijat.
Napiš mi na ICQ pro získání přístupu na mapu.

_________________
35+: Mage
30+: Rogue
25+: Necromancer, Druid
20+: Priest, Heretic, Ranger


Profil  Offline
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Panel

Nahoru Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru
Přejít na:  
 cron
Guilda Pytlíci - Ultima Online - Endor
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
Design by Ercan Koc