Přihlásit se | Registrovat




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 14 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Žádost o vstup do guildy
PříspěvekNapsal: čtv 10. zář 2015 0:07:18 
Newbie
Newbie
Registrován: stř 09. zář 2015 23:31:58
Příspěvky: 6
Zdravím, jmenuji se Jakub a je mi 27 let a jsem z Prahy, pracuji jako instalatér a navíc dělám brigády v úklidové firmě. Mezi mou největší zálibu patří rybolov, na ryby chodím prakticky každý den nebo obden po práci a to hlavně v létě. Jako další záliby bych mohl vyjmenovat například: kondiční cvičení, fotografování, filmy, pes, a v neposlední řadě hraní na pc a válení...

Endor jsem si nainstaloval znovu asi před 3 dny, hraju sem tam i Wowko a mám postavu na UO-DP2. Endor znám docela dobře i když vzhledem k mé pauze která trvala asi 8 let mám jisté mezery :D

Momentálně mám založenou postavu drowa-klerika lvl6 jménem Jakub, plánuji udělat z něj priesta, priest je mi velice blízký protože jsem s ním na Endoru odehrál dost. Do budoucna bych chtěl na Endoru zůstat co to půjde a hlavně nedělat moc postav, chtěl bych si tu jednu tak nějak vypiplat a udělat jí pěkný level.

Zhruba před 8 lety když jsem tu ještě hrával jsem odehrál prakticky všechna povolání (levely si už nepamatuji), primární postava byla priest level někde okolo 35 jménem Tynian. Tyniana jsem dostal od kamaráda na levelu 13, později to byla má nejhranější a tudíž i primární postava.

Působil jsem v guildách HoB a CoM. (myslím ale že jich bylo více, nepamatuji se jistě)

Endor jsem hrál léta ale naštvalo mě chování lidí, tak nějak celkově se mě server znechutil a přestal jsem ze dne na den hrát, nechal jsem vše propadnout, vymazat a šel jsem na ryby. :lol:

Guildu pytlíce jsem si vybral protože se mi líbí její název, ostatně nemám podle čeho vybírat, defakto už nikoho neznám a ve hře pomalu nikoho nepotkávám. :mrgreen: Mapa a TS neni problém.

Chtěl bych hrát pro radost a bez stresu, sem tam si něco zajít a s někým pokecat.

Dočetl jsem se že nemáte rádi hrubky v textu, takže se za případné hrubky omlouvám :P


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o vstup do guildy
PříspěvekNapsal: čtv 10. zář 2015 3:49:52 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: úte 16. bře 2010 19:51:10
Příspěvky: 312
Čau takže mel bych pár doplňujících otázek : 1) jak jsi na tom s časem? kdy nejčastěji logujes? 2) co tě přimělo po takové době to nainstalovat? 8 let je přece jen dlouhá doba 3) ICQ ? 4) jaký filmy preferujes?

_________________
Heavenrider priest 39+
Alatriste paladin 36+
Margaery heretic 26+
Craftman BS 96(120) Tink 85(108) Enginer 90 Gemcut 80(117)
Mercek 18 / Drujd 20 / Nekr 21 / Rogue 26 / Priest 20 / Ranger 19 / Mag 16


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o vstup do guildy
PříspěvekNapsal: čtv 10. zář 2015 7:17:08 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: úte 09. črc 2013 13:13:32
Příspěvky: 394
Bydliště: Košice
Caf,
jakub píše:
Guildu pytlíce ... Dočetl jsem se že nemáte rádi hrubky v textu, takže se za případné hrubky omlouvám :P

Hrubky su este OK ... horsie je spravit chybu v nazve guildy :P ... ci to je zas iba dake cudne ceske sklonovanie? :P

jakub píše:
záliby bych mohl vyjmenovat například: ..., pes, ...

Akeho hafaka mas? :)

_________________
Priest 37 lvl, Rogue 30 lvl, Heretik 27 lvl, Icemage 25 lvl, Merc 22 lvl, Berz 22 lvl, Priest 20 lvl, Druid 19 lvl,, ...


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o vstup do guildy
PříspěvekNapsal: čtv 10. zář 2015 8:47:13 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: čtv 28. čer 2012 20:57:09
Příspěvky: 563
Jaký máš postoj k PvM a PvP?
Jak máme vědět, že u hry vydržíš a neskončíš po měsíci či půl roce?

_________________
35+: Mage
30+: Rogue
25+: Necromancer, Druid
20+: Priest, Heretic, Ranger


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o vstup do guildy
PříspěvekNapsal: čtv 10. zář 2015 9:20:38 
Newbie
Newbie
Registrován: stř 09. zář 2015 23:31:58
Příspěvky: 6
Super, jste aktivní :shock: na endoru to ještě trochu žije.

Takže to vezmu postupně:

1. S časem jsem na tom docela dobře vzhledem k tomu že dělám nárazově když je práce, když práce není mohu logovat od dopoledne do 16:30 odpoledne podle potřeby, potom jdu na brigádu kde jsem do 20:00, někdy o malinko déle.

2. Co mě přimělo? Chyběl mě ten herní systém který je na Endoru nastavený, udělal bych to už dávno ale vzhledem k mému lemplovství (přišel jsem o postavy) jsem se nemohl odhodlat a tak nějak byly poslední roky zpět jiné starosti.

3. Filmy: Akta-X, Hobit, Pán prstenu, Star Wars, Pach krve, Pád do tmy, Simpsonovi, Zaklínač, Výměna manželek :lol: :lol: , je to ho hodně.

4. ICQ: 278567693

5. Chyba v názvu guildy, jasně to je skloňování :lol: ;) néé, asi jsem se přepsal v noci už mě padala hlava.

6. Psa mám amerického pitbullteriéra, je to dědek bude mu 10 let.

7. Preferuji PVM ale PVP se úplně nebráním nicméně si myslím že v PVP jsem nikdy nevynikal spíše mám organizační schopnosti a lidi jsem věčně někam tahal a ty dungeony tak nějak šéfoval (pokud to bylo v mých silách a dungeon jsem dokonale znal). Popravdě mě sralo to nabíhání večné do dungeonů a špiclování před nimi :roll: a to hlavně když jsem měl malý level.

7. Končit? Kdybych chtěl končit tak nějak bych to ani nerozjížděl spíše mě postupem času mrzelo že jsem nemohl ani lognout, těšil jsem se až to trochu vychladne a bude na endoru méně lidí, když jsem ještě hrál nedalo se ani vylézt za žádně město, dungy jsem chodil s lidmy nad ránem aby bylo trochu méně PK. Pauza nebo období kdy budu chodit hodně na ryby, to je vše možné ale mazat postavu, končit nebo někam utíkat se nechystám.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o vstup do guildy
PříspěvekNapsal: čtv 10. zář 2015 9:58:29 
Pytel
Pytel
Registrován: čtv 28. lis 2013 20:13:06
Příspěvky: 439
jaký máš nick na vývěsce?

_________________
Aureana, druidka 40


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o vstup do guildy
PříspěvekNapsal: čtv 10. zář 2015 10:00:48 
Newbie
Newbie
Registrován: stř 09. zář 2015 23:31:58
Příspěvky: 6
NA vývěsce Jakubpetrik

NA vývěsku jsem ještě nic nepsal. Jen na fórum endoru a tam jsem se ptal co se to děje, nevěřil jsem svým očím když jsem ve městech nikoho nepotkával :-)


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o vstup do guildy
PříspěvekNapsal: čtv 10. zář 2015 17:18:10 
Pytel
Pytel
Registrován: úte 16. dub 2013 16:32:25
Příspěvky: 940
Zdravím.

Co sraz v realu? Přijel bys?


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o vstup do guildy
PříspěvekNapsal: čtv 10. zář 2015 20:31:02 
Newbie
Newbie
Registrován: stř 09. zář 2015 23:31:58
Příspěvky: 6
Možná i jo záleží na okolnostech a jak by to bylo daleko.. Ale obecně nejsem moc typ člověka který rád kalí :lol: a taky si jen tak s někým nesednu a to už právě z toho důvodu že nekalim, párkrát jsem na srazech byl a vždy se tam chlastalo :lol: :lol:

Potom si ze mě dělali prdel že jsem na limonádky a čajíčky :mrgreen:


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o vstup do guildy
PříspěvekNapsal: pát 11. zář 2015 6:26:18 
Pytlíkoid
Pytlíkoid
Registrován: sob 19. dub 2014 12:21:15
Příspěvky: 117
jakub píše:
S časem jsem na tom docela dobře vzhledem k tomu že dělám nárazově když je práce, když práce není mohu logovat od dopoledne do 16:30 odpoledne podle potřeby, potom jdu na brigádu kde jsem do 20:00, někdy o malinko déle.[/color]


Takhle to máš celý týden? Včetně víkendu? A po té osmé večer budeš také hrát?

_________________
Isek - ranger 40 lvl
Odkragli - berserk 39 lvl
Havelock Vetinary - rogue 32 lvl

Navazka - mercenary 31 lvl
Yaroon - druid 21 lvl


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o vstup do guildy
PříspěvekNapsal: pát 11. zář 2015 7:56:16 
Pytel
Pytel
Registrován: úte 16. dub 2013 16:32:25
Příspěvky: 940
jakub píše:
Možná i jo záleží na okolnostech a jak by to bylo daleko.. Ale obecně nejsem moc typ člověka který rád kalí :lol: a taky si jen tak s někým nesednu a to už právě z toho důvodu že nekalim, párkrát jsem na srazech byl a vždy se tam chlastalo :lol: :lol:

Potom si ze mě dělali prdel že jsem na limonádky a čajíčky :mrgreen:



No u nás je věkový průměr 30+ takže asi tolik blbostem u pití.
Srazy probíhaj na chatě při popíjení opekání atd, vesměs se řeší jen hra.

Navíc aktualně povyšujem adepty na členy vždy na sraze. Jsme síše rodinně kamarádská skupina co se skoro celá takhle schází. Radi se známe i v reálu než jen ve hře. Takže tak no.


To že nepiješ alkohol určo nikomu nevadí. Osobně si dávám taky jen pár skleniček.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o vstup do guildy
PříspěvekNapsal: pát 11. zář 2015 9:25:42 
Newbie
Newbie
Registrován: stř 09. zář 2015 23:31:58
Příspěvky: 6
Tak to pak je o něčem jiném ;)

Sem tam si taky dám skleničku ale vzhledem k tomu že mám bezlepkovou dietu tak je to většinou jeden maximálně dva cidery nebo víno.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o vstup do guildy
PříspěvekNapsal: pát 11. zář 2015 9:27:26 
Newbie
Newbie
Registrován: stř 09. zář 2015 23:31:58
Příspěvky: 6
Tohle mám celý týden ale na tu brigádu chodím víceméně jak chci a kolik potřebuji peněz, mohu si brát pokud to jde i dost volna a taky toho někdy využiji :lol:

O víkendu jsem většinou doma pokud nejdu na ryby. A po 8 bych hrál pokud by bylo s kým :)


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o vstup do guildy
PříspěvekNapsal: sob 12. zář 2015 18:07:43 
Pytel
Pytel
Registrován: úte 16. dub 2013 16:32:25
Příspěvky: 940
takže přijat napiš mi na ICQ

585103916


Profil  Offline
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 14 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

Panel

Nahoru Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru
Přejít na:  
 cron
Guilda Pytlíci - Ultima Online - Endor
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
Design by Ercan Koc