Přihlásit se | Registrovat




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: čermi
PříspěvekNapsal: stř 06. kvě 2015 12:54:30 
Newbie
Newbie
Uživatelský avatar
Registrován: stř 06. kvě 2015 9:16:28
Příspěvky: 24
Bydliště: Děčín
Ahoj všichni,

mé jméno je Ondřej Čermák, za pár dní je mi krásných 25 let a pocházím ze severu čech z Děčína. Jsem z hospodské rodiny a už od mala jsem věděl, co nikdy dělat nechci... v hospodě... od nějakých 17ti let jsem pracoval na stavbě, nejdříve monolitycké konstrukce, později výškové práce. Dospělo to do bodu, kdy jsem měl šichty 5 týdnů v práci a 5 dnů doma a to se nelíbilo mojí krásné a milé přítelkyni, protože se to úplně neslučovalo s rodinným životem, tak jsem s tím sekl. Tak nějak odjakživa jsem uměl mluvit, psaní je horší :p, takže jsem šel pracovat jako obchodní zástupce, nejprve poptávkový prodej (cigarety), poté nabídkový (O2), ať si říká kdo chce, co chce, pořád se v D2D prodeji dá vydělat spoustu peněz, je už jen na člověku jak to pohybování se na hraně mezi polopravdou, až zkreslenou pravdou ustojí. V tuto chvíli si dávám sezónu u nás na penzionu v českosaském švýcarsku. Jo! v hospodě... shit happens.

Ultimu hraji od asi sedmé třídy základky, mám takový pocit, nejsem si úplně jistý, každopádně déle, než je zdrávo, ale to všichni znáte. Celou tu dobu jsem hrál na DP, ten kdo začínal na kelevaru, je pro něj shard top, kdo začal na endoru, je pro něj endor top, stejně jako pro mě bylo celou tu dobu top DP. DP je už mrtvé, úplně, ale mě UO pořád baví, tak co mám dělat...? Pár lidí co jsem znal přešli sem, pár lidí jsem tu už znal, rozhodl jsem se, že ten endor nainstaluju... zkontaktoval jsem Sancheze, můj dlouholetý známí a řekl mi, že on i Nero, Kutik a spol lidí co znám z DP hrajou v hordě, takže jsem neváhal a tlačil na Sancheze, ať se za mě zaručí a můžu klikat s nima... Tak se i stalo, všechno proběhlo fajn, horda mě skvěle přijala mezi sebe a uvedla do endoru, to se cení a nezapomíná tohle a patří jim za to velké díky z mojí strany. Bohužel zas takovej happy end a nebo start to není. To seskupení lidí v hordě, já nevim, osobně bych doporučil celou hordu rozpustit a udělat z ní 3 malinké guildy. Ti lidi jsou fajn každý sám, vážně jo, ale dohromady to je taková smršť emocí a napjetí a nervů a nervů a nervů... Já jsem zvyklej z bývalé guildy (tím myslim harpagons na DP) na pohodové hrání, hraji to takovou dobu a budu naštvaný 5 minut po tom co pustím TS? ale no tak...

Proč si myslím, že by to tady mohlo být jiné? Řikal mi o vás Falen a mluvil jen v dobrém, že nezná všechny, ale pár lidí prý ano (sorry, nevím ani nicky) a že prý fajn. (moc že a prý, já vím)

Když jsem začal, založil jsem si nb drowa s nickem Cermi, vybehl jsem z mostu a Sanchez mi řiká, no, priest by se hodil, ale drow ne hele... řikám fajn, založim elfa, ale už nebudu mít svuj nick... UAAAAAA, takže mám priesta Bakly na 20 lvlu . Dále mám mercka Olalove Fletcher na 12tém lvlu, toho bych hrál nejradši, láká mě na něm hlavně to, že skoro nikdo tu mercka nehraje, aspon co já jsem si zatím všiml... mám i přístupy na chary pár lidí, např Lhayiliam Sygx (corka 34) od Falena, Verys (berk 19) od kamaráda který tu začal se mnou a už to zase osejřil... mám login na Amirra, tj Bloodův priest, kterého jsem občas vzal, když nebyl nikdo jiný, do většího dungu, než do kterého by stačil bakly... na stejném accu s Lhamyili... je i červená čorka Lojzicek, vyběhl jsem za ní asi 5x a snad nikdy nikoho nezabil, vždy si jen ustlal... jo jednou jsem zabil krafta v dole ! já vim, já vim, to mi psal Nawar jestli bych mu tam neskočil... no... já vim.

Shrnu teď nějaké dúležité info teda do výpisu, ať je to i trošku přehledné...

mapu ts icq samozřejmostí. icq 195 398 452

Bakly priest 20
Olalove Fletcher mercek 12
Lhamyiliam Sygx corka 34

dungů jsem pár prošel, zdaleka ne všechny a už určitě ne dobře... co si pamatuju z hlavy tak rokle, sněhul, insect a tak... a z větších hell forge, river, castle 2 (bez bosse :pp)

v pvp se občas pokoušim o world pvp, ale marně a jinak se vyžívám v arénkách, když jede net tak mě to i baví, je to taková odreagovačka... (ano, znám ega, jeho bratr byl muj guildmaster na DP, ego je kámoš, ale nepřirovnávejte jeho názory a jednání a tak ke mě prosím, díky)

https://www.facebook.com/ondrej.cermak.7

Uplně jsem nějak ztratil vlákno, tak kdyby vás cokoli zajímalo, tak se ptejte, rád odpovím a až si to budu číst tak po třetí, tak třeba něco ještě dopíšu.

Čermi


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: čermi
PříspěvekNapsal: stř 06. kvě 2015 13:11:00 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: úte 09. črc 2013 13:13:32
Příspěvky: 394
Bydliště: Košice
cermi píše:
a že prý fajn. (moc že a prý, já vím)

Po desiatom raze som pochopil vetu :)

Vo vypise postav spominas toho 34 lvl rogua. Ak spravne chapem, co myslim z toho co pises chapem spravne, tak to nie je tvoja postava. Vies, ze u nas hranie cudzich postav nie je velmi podporovane? :)

Inac za Baklyho som ta raz stretol v Medey, tak som sa pri tebe pristavil, ci si stary Bakly :) ... cize na sekundu sme sa uz stretli :P.

_________________
Priest 37 lvl, Rogue 30 lvl, Heretik 27 lvl, Icemage 25 lvl, Merc 22 lvl, Berz 22 lvl, Priest 20 lvl, Druid 19 lvl,, ...


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: čermi
PříspěvekNapsal: stř 06. kvě 2015 13:15:10 
Newbie
Newbie
Uživatelský avatar
Registrován: stř 06. kvě 2015 9:16:28
Příspěvky: 24
Bydliště: Děčín
Mirqo píše:
Vo vypise postav spominas toho 34 lvl rogua. Ak spravne chapem, co myslim z toho co pises chapem spravne, tak to nie je tvoja postava. Vies, ze u nas hranie cudzich postav nie je velmi podporovane? :).

ano, vím, řikal mi to už i falen, já jsem si čorku vyzkoušel, nedá se říct, že by mě nebavila, na druhou stranu mě ale ani nenadchla, pokud se ve spolupráci s váma pohnu někam dál, tak mi nedělá problém hrát pouze mé postavy :)

Mirqo píše:
Inac za Baklyho som ta raz stretol v Medey, tak som sa pri tebe pristavil, ci si stary Bakly :) ... cize na sekundu sme sa uz stretli :P.

jo, tohle se mi stalo několikrát, tak jsem pokaždé všem řikal proč zrovna Bakly priest, kdybych tušil, že tu dřív hrál Bakly priest, tak bych zvolil jiný nick :)


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: čermi
PříspěvekNapsal: stř 06. kvě 2015 13:18:39 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: čtv 28. čer 2012 20:57:09
Příspěvky: 563
Co si od působení u Pytlíků slibuješ?

_________________
35+: Mage
30+: Rogue
25+: Necromancer, Druid
20+: Priest, Heretic, Ranger


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: čermi
PříspěvekNapsal: stř 06. kvě 2015 13:19:49 
Newbie
Newbie
Uživatelský avatar
Registrován: stř 06. kvě 2015 9:16:28
Příspěvky: 24
Bydliště: Děčín
William píše:
Co si od působení u Pytlíků slibuješ?

hraní tak jak to mám rád, v klidu, bez věčných hádek na ts a na mapě, pohodu


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: čermi
PříspěvekNapsal: stř 06. kvě 2015 13:21:34 
Pytel
Pytel
Registrován: ned 01. pro 2013 16:14:42
Příspěvky: 369
proč si myslíš že bysme tě měli vzít k nám do guildy ???

máš co nabídnout - kromě toho že po pěti větách budeme přemýšlet co jsi vlastně chěl říct ?
plno slov, ale nevím jestli jsi v nich napsal něco zajímavého.

má někdo přístup na tvoje postavy ?
jaké jsou tvé herní časy ?

_________________
Maxximus - Mercek 40
Theodor - Ranger 28


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: čermi
PříspěvekNapsal: stř 06. kvě 2015 13:21:59 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: úte 09. črc 2013 13:13:32
Příspěvky: 394
Bydliště: Košice
cermi píše:
jo, tohle se mi stalo několikrát, tak jsem pokaždé všem řikal proč zrovna Bakly priest, kdybych tušil, že tu dřív hrál Bakly priest, tak bych zvolil jiný nick :)

Bakly bol druid :P ... nick staci aby ta ludia povazovali automaticky za neho :)

_________________
Priest 37 lvl, Rogue 30 lvl, Heretik 27 lvl, Icemage 25 lvl, Merc 22 lvl, Berz 22 lvl, Priest 20 lvl, Druid 19 lvl,, ...


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: čermi
PříspěvekNapsal: stř 06. kvě 2015 13:29:19 
Newbie
Newbie
Uživatelský avatar
Registrován: stř 06. kvě 2015 9:16:28
Příspěvky: 24
Bydliště: Děčín
Maximus píše:
proč si myslíš že bysme tě měli vzít k nám do guildy ???

tohle je dost zákeřná otázka, ale fajn, myslím si o sobě, že jsem fajn člověk, na kterého je spoleh.

Maximus píše:
máš co nabídnout - kromě toho že po pěti větách budeme přemýšlet co jsi vlastně chěl říct ?
plno slov, ale nevím jestli jsi v nich napsal něco zajímavého.

jasně, že mám co nabídnout, nabízim normálního člověka do kolektivu

Maximus píše:
má někdo přístup na tvoje postavy ?
jaké jsou tvé herní časy ?

na moje postavy, mám login jen já

jaro, léto jsou moje herní časy spíš k večeru a v noci, přez den jak kdy, ale většinou je spousta jiné práce


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: čermi
PříspěvekNapsal: stř 06. kvě 2015 13:38:57 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: čtv 28. čer 2012 20:57:09
Příspěvky: 563
cermi píše:
jasně, že mám co nabídnout, nabízim normálního člověka do kolektivu


No to může říci každý bohužel..

_________________
35+: Mage
30+: Rogue
25+: Necromancer, Druid
20+: Priest, Heretic, Ranger


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: čermi
PříspěvekNapsal: stř 06. kvě 2015 13:41:52 
Pytel
Pytel
Registrován: ned 01. pro 2013 16:14:42
Příspěvky: 369
cermi píše:
Maximus píše:
proč si myslíš že bysme tě měli vzít k nám do guildy ???

tohle je dost zákeřná otázka, ale fajn, myslím si o sobě, že jsem fajn člověk, na kterého je spoleh.

nic zákeřného na této otázce nevidím. Přijalli jsme víc adeptů - na doporučení akivních členů.
Osobně nevím proč stále přijímat další lidi (tebe), když v tom nevidím přínos.

Maximus píše:
máš co nabídnout - kromě toho že po pěti větách budeme přemýšlet co jsi vlastně chěl říct ?
plno slov, ale nevím jestli jsi v nich napsal něco zajímavého.

jasně, že mám co nabídnout, nabízim normálního člověka do kolektivu

to o sobě říkají všichni :)

_________________
Maxximus - Mercek 40
Theodor - Ranger 28


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: čermi
PříspěvekNapsal: stř 06. kvě 2015 13:42:39 
Newbie
Newbie
Uživatelský avatar
Registrován: stř 06. kvě 2015 9:16:28
Příspěvky: 24
Bydliště: Děčín
William píše:
No to může říci každý bohužel..

ano, to může, na druhou stranu nepotřebuješ dlouho na to, aby jsi poznal jak to je


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: čermi
PříspěvekNapsal: stř 06. kvě 2015 13:57:48 
Správce guildovního pytle
Správce guildovního pytle
Registrován: stř 02. úno 2011 22:30:35
Příspěvky: 907
Teda chlapi se do Tebe trošku pustili :lol: U nás je to tak, že se opravdu snažíme vybrat lidi, kteří mezi nás zapadnou. Tak jim to neměj za zlé :-)
Co se týká cizích postav, tak ty se u nás nehrají. Jinak na Tvé přihlášce se mně líbí, že ses rozepsal..Akorát né všechny pasáže jsem úplně pochopil...
Toho priesta chceš hrát taky? Nebo jen mercka?


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: čermi
PříspěvekNapsal: stř 06. kvě 2015 14:06:20 
Newbie
Newbie
Uživatelský avatar
Registrován: stř 06. kvě 2015 9:16:28
Příspěvky: 24
Bydliště: Děčín
na dp byla moje hlavní postava klerik (priest), takže ano, určitě ho budu hrát taky, jen bych nechtěl, aby to dopadlo... neni priest, neni priest... ;)


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: čermi
PříspěvekNapsal: čtv 07. kvě 2015 13:58:42 
Pytel
Pytel
Registrován: úte 16. dub 2013 16:32:25
Příspěvky: 940
Ahoj:

zeptám se , ty znáš někoho u nás? nebo proč zrovna my? nemáme žádne ambice, nejsme moc aktivní a až na vyjímky PvP vůbec nehrajem. Takže výhledové cíle TW popř Ligy jsou mizivé. Navíc dny afkování na mapě už odradilo spousty napohodu hráčů.

Určo jsou tu v tomto směru lukrativnější gildy.

P.S. osobně dávám na známost někoho v gildě, v opačném případě musím z přihlášky padnout úžasem. Pokud splňuješ první možnost ptám se " koho "?

P.P.S. ještě jedna možnost musel bys mě přepít na sraze :-(


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: čermi
PříspěvekNapsal: čtv 07. kvě 2015 14:07:56 
Newbie
Newbie
Uživatelský avatar
Registrován: stř 06. kvě 2015 9:16:28
Příspěvky: 24
Bydliště: Děčín
Monty píše:
Ahoj:
zeptám se , ty znáš někoho u nás? nebo proč zrovna my?
P.S. osobně dávám na známost někoho v gildě, v opačném případě musím z přihlášky padnout úžasem. Pokud splňuješ první možnost ptám se " koho "?
P.P.S. ještě jedna možnost musel bys mě přepít na sraze :-(


Ahoj, no neznám nikoho u vás a nebo aspon o nikom nevím, koho bych znal :oops: přepít na sraze řikáš, když já moc třeba pivo nepiju, nojo, hospodskej a nepije pivo... ale s takovym medovym jackem a nebo tequilkou by jsme si určitě rozuměli :)


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: čermi
PříspěvekNapsal: čtv 07. kvě 2015 14:22:58 
Pytel
Pytel
Registrován: úte 16. dub 2013 16:32:25
Příspěvky: 940
ja zase nepiju moc tvrde , krom T. a par bylinejch. zaklaám hlasování


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: čermi
PříspěvekNapsal: čtv 07. kvě 2015 14:51:44 
Newbie
Newbie
Uživatelský avatar
Registrován: stř 06. kvě 2015 9:16:28
Příspěvky: 24
Bydliště: Děčín
Monty píše:
ja zase nepiju moc tvrde , krom T. a par bylinejch. zaklaám hlasování

děkuji


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: čermi
PříspěvekNapsal: čtv 07. kvě 2015 15:32:28 
Pytel
Pytel
Registrován: stř 08. čer 2011 11:19:50
Příspěvky: 334
Nevidím,že by si mal crafta,ako chceš uživiť mercka? Čo tie ambície ,na ktore sa pýtal Monty?


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: čermi
PříspěvekNapsal: čtv 07. kvě 2015 16:03:00 
Newbie
Newbie
Uživatelský avatar
Registrován: stř 06. kvě 2015 9:16:28
Příspěvky: 24
Bydliště: Děčín
ambice v uo jsem měl možná před pěti lety, v dnešní době mi to přijde zbytečné


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: čermi
PříspěvekNapsal: čtv 07. kvě 2015 17:00:54 
Pytel
Pytel
Registrován: úte 16. dub 2013 16:32:25
Příspěvky: 940
Hral si dp.
Endor je jinej a bez osobni vize, cile nebo ambic je to prece jen sproste mackani.
A pokud nejsi ustajen mezi super lidma,co až na Kaina všichni jsou, musis přece nějaký mezník svého výkonu přece mít.
Tak prozraď co je Cermiho vize? Každy ji přece má pokud jí už nedosahl.

Vez žeje tu spousta lidi o 10-20 let starší než ty a pořad žijí svůj UO mezník, cíl.

Proto chci znat ten tvůj. Pokud není je to smutné


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: čermi
PříspěvekNapsal: čtv 07. kvě 2015 17:17:34 
Newbie
Newbie
Uživatelský avatar
Registrován: stř 06. kvě 2015 9:16:28
Příspěvky: 24
Bydliště: Děčín
mám vizi do dvou let postavit barák, přítelkyně mi s tím pořád prudí, aby mohla odejít z Prahy, zpět na sever kde vyrostla a kde chce být, pokud neklapne barák, zrekonstruuje se aspoň byt, když zrovna nemám co na práci, tak si bezcílně klikám uo, pro radost, pro zabavení se, je to pro mě menší zlo, než každej den trávit večery v hospodě. Nemůžu slíbit že budu za dva měsíce ještě hrát, třeba jo, asi určitě jo, ale prostě řeším spíš věci kolem, možná to bude znít bezduše, ale je to pro mě už jen klikačka, hledám fajn lidi na to klikání, když se mi zrovna chce a mám čas

edit: druhá strana tohoto možná špatného, každopádně mojeho pohledu je ta, že nemáš zas moc z čeho být zklamaný, když se něco nedaří


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: čermi
PříspěvekNapsal: čtv 07. kvě 2015 17:54:56 
Pytel
Pytel
Registrován: čtv 28. lis 2013 20:13:06
Příspěvky: 439
cermi píše:
..., možná to bude znít bezduše, ale je to pro mě už jen klikačka, hledám fajn lidi na to klikání, když se mi zrovna chce a mám čas


u nás jde spíš o to s těma lidma kecat atd. to klikání je spíš až po tomto :)

_________________
Aureana, druidka 40


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: čermi
PříspěvekNapsal: čtv 07. kvě 2015 18:01:36 
Newbie
Newbie
Uživatelský avatar
Registrován: stř 06. kvě 2015 9:16:28
Příspěvky: 24
Bydliště: Děčín
Rengar píše:
cermi píše:
..., možná to bude znít bezduše, ale je to pro mě už jen klikačka, hledám fajn lidi na to klikání, když se mi zrovna chce a mám čas


u nás jde spíš o to s těma lidma kecat atd. to klikání je spíš až po tomto :)

potom nerozumim té honbě za "cílem" ;)


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: čermi
PříspěvekNapsal: čtv 07. kvě 2015 19:18:52 
Pytel
Pytel
Registrován: úte 16. dub 2013 16:32:25
Příspěvky: 940
Mě spíš zajímal UO cíl
- nej pvper
-Craft vše na 100
-Krasny domek
-Lvl
-vsechny jezditka

Uo jako konicek ne klikacku

P.S. asi mame jinej pohled na "nejen hru" nebo sme se spatne pochopili :-)


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: čermi
PříspěvekNapsal: čtv 07. kvě 2015 19:22:49 
Newbie
Newbie
Uživatelský avatar
Registrován: stř 06. kvě 2015 9:16:28
Příspěvky: 24
Bydliště: Děčín
tak jestli to bereš takhle, tak bych se třeba přiklonil k lvlu na vlastnich postavach takovemu, abych za ne mohl vklidu chodit top dungy. jo, to bude cíl. btw ten kraft vše na 100, to je docela pekna predstava, rad jsem samostatnej, ale nejsem sebevrah :D


Profil  Offline
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

Panel

Nahoru Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru
Přejít na:  
 cron
Guilda Pytlíci - Ultima Online - Endor
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
Design by Ercan Koc