Přihlásit se | Registrovat




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Jezismarja - přihláška
PříspěvekNapsal: pon 31. srp 2009 11:09:58 
Nyny
Nyny
Uživatelský avatar
Registrován: pon 31. srp 2009 11:00:50
Příspěvky: 717
Zdravíčko Pytlíci a Pytlice,

Add 1.) Dovolte, abych se vám představil. Jmenuji se Miroslav a je mi 21 let. Pocházím z malebného, sic trochu loudavého a nudného, města Opavy. Tuším, ze to mu bude již tři roky, co jsem úspěšně ukončil studium na SŠ v Bruntále na oboru Elektronické počítačové systémy. A inu jak tomu obvykle bývá člověk v 15ti „ví prd“ co chce, tak nebylo divu, že jsem po maturitě učinil jednoznáčný krok a oboru se již v rámci studia vyhnul a nastoupil na VŠB v Ostravě na fakultu bezpečnostního inženýrství, kde brzo začnu třetí ročník oboru Havarijní plánování a krizová řízeni ( vskutku, zní to složitě, ale v podstatě jde o hasičskou školu a věci kolem toho ^ ^ ). A jelikož jsem také člověk líný a do Ostravy se mi dojíždět nechtělo, tak jsem se do Ostravy také na většinu roku ( když mám zrovna co jíst a pít !! ) přestěhoval a přijal Ostravu za svou.

Add 2.) Postavu mám v podstatě jen jednu a je jí ranger jménem Sundial na lvl 14 ( do 15tky chybí už jen kousíček, který doexpím ještě dnes, tak snad to nebude tak velký zádrhel ), kterého hodlám hrát nadále a především – baví mě. Dále mám i crafta Hufsu, nicméně ten je v podstatě nepoužitelný, tudíž ho již aktivně nehraji. Možná později, když bude dlouhá chvíle.

Add 3.) Proč zrovna Pytlíci? No abych tak trochu pravdu řekl, tak v prvé řadě kvůli názvu, který je prostě kouzelně nevinnej a veselej a já mám legraci tůze rád. Ale teď už vážněji. Pročítal jsem si samozřejmě fóra spoust guild, ale žádná nesplňovala mé představy tak jako právě Pytlíci. Většina z vás jsou, hádám, mí vrstevnicí +-, takže se vyhnu pubertálním výplodům, kterých je plná vývěska. No a v poslední řadě, že se nebojíte nováčků a rádi jim pomůžete, což velmi ocením, neb právě já jsem jeden z nich.

Add 4.) Jak už jsem psal v bodě 3, tak jsem nováček. Na Endoru hraji teprve pár týdnů a sic jsem prošel pár dungů se zkušenými hráči, tak se stále rozkoukávám. S PvM tedy zas tak moc zkušeností nemám, ale učím se rychle. Co se PvP týče, tak zkušenosti nemám žádné.

Add 5.) Nikdy jsem v žádné nebyl.

Add 6.) Co říct o volném času? Nebudu lhát, týká se především dění kolem mého PC, čímž ale nechci říct, že jsem nějaký nihilistický asociál !! ^ ^ Co se her týče, tak jsem fanoušek jen a pouze starších her, Falloutem počínaje BG2 konče. Z literatury jsem kdysi velmi rád četl Fantasy a Sci-fi, Sapkowského, Kinga, Clarka atp. Dneska čtu spíše odbornou literaturu nebo romány, poslední knížka byla Egypťan Sinuhet, která mě doslova nadchla.
Co se hudby týče, tak jsem tak trochu hudební fanatik a audiofil a pokud by to někoho zajímalo podrobněji, tak vás raději odkážu sem: http://last.fm/user/jezismarja než abych to tu céle vypisoval. Krom toho, že jsem vášnivým posluchačem, také hraji na kytaru, sice ne jako Steve Vai, ale „ja su rád, že su rád“ :) .
Co se filmů týče tak jsem fanouškem Béčkových hororů z let 80tých a 90tých. Sem tam se také rád podívám na Anime ( Elfen Lied, Devil May Cry, atp ). Seriály asi nikoho nepřekvapí, když napíšu Red Dwarf, Black Books, Monty Python a vůbec všechny anglické sitcomy.
To by asi mohlo stačit, eventuálně pak zodpovím na dotazy.

Add 7.) No k fotce, jelikož jsem člověk plachý a nerad se fotím, tak pošlu toto, nezlobte se, ale jinou publikovatelnou fotku prostě nemám :lol: :
Obrázek

ICQ: 196384620

_________________
Obrázek


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Jezismarja - přihláška
PříspěvekNapsal: pon 31. srp 2009 11:39:03 
Pytlíkoid
Pytlíkoid
Uživatelský avatar
Registrován: sob 27. čer 2009 9:50:33
Příspěvky: 122
Bydliště: Three House Village
''Většina z vás jsou, hádám, mí vrstevnicí +-, takže se vyhnu pubertálním výplodům, kterých je plná vývěska.''

*smutně kouká* :(

_________________
Nardir Eluvius [Master Priest Elf] 38+
Elisia [PK Druid Human] 40+

...... Kdyby za každý můj prohřešek vyrostla rostlina, chodím doma botanickou zahradou


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Jezismarja - přihláška
PříspěvekNapsal: pon 31. srp 2009 12:07:04 
Zlý GM
Zlý GM
Uživatelský avatar
Registrován: pát 31. črc 2009 23:17:54
Příspěvky: 1285
Bydliště: Brno
Ticho ty mládě medvědí :D ale někdy ty hlášky na mapě nebo VT, nevím :D

_________________
Není na světě hodnějšího člověka než sem já, tak tu na mě buďte hodní!
Kamule Paladinka 30+ lvl
Temudzin Tink 122, Coooking 94
Melanom Necromancer 30+

Tem - takové to malé GM

https://www.youtube.com/watch?v=IXFFXcKYZck


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Jezismarja - přihláška
PříspěvekNapsal: pon 31. srp 2009 12:18:13 
Nyny
Nyny
Uživatelský avatar
Registrován: pon 31. srp 2009 11:00:50
Příspěvky: 717
To samozřejmě nemělo vyznít nikterak škarohlídsky !! Já jsem pro každou špatnost a legraci ! :D Chtěl jsem tím pouze naznačit, že tady snad nenarazím na žádného Neverminda :D

_________________
Obrázek


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Jezismarja - přihláška
PříspěvekNapsal: stř 02. zář 2009 10:42:08 
Zlý GM
Zlý GM
Uživatelský avatar
Registrován: pát 31. črc 2009 23:17:54
Příspěvky: 1285
Bydliště: Brno
Pro každou špatnost??!! Ten zapadne :D

_________________
Není na světě hodnějšího člověka než sem já, tak tu na mě buďte hodní!
Kamule Paladinka 30+ lvl
Temudzin Tink 122, Coooking 94
Melanom Necromancer 30+

Tem - takové to malé GM

https://www.youtube.com/watch?v=IXFFXcKYZck


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Jezismarja - přihláška
PříspěvekNapsal: sob 05. zář 2009 22:02:34 
Pytlíkonátor
Pytlíkonátor
Registrován: pát 26. čer 2009 16:31:22
Příspěvky: 229
Přijat. LOCK


Profil  Offline
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 6 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

Panel

Nahoru Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru
Přejít na:  
 cron
Guilda Pytlíci - Ultima Online - Endor
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
Design by Ercan Koc