Přihlásit se | Registrovat




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 16 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Žadost o přijetí, Grifin
PříspěvekNapsal: sob 18. led 2014 18:22:14 
Newbie
Newbie
Registrován: sob 18. led 2014 18:10:37
Příspěvky: 25
Tímto bych chtěl pozdravit všechny ty, kteří si udělají čas a přečtou si mou přihlášku. Především však zdravím všechny z řad Pytlíků.

1. Jmenuji se Petr, žiji v Hranicích na Moravě (Olomoucký kraj), letos oslavím 27 let na tomto světě. Mým denním chlebem je práce v IT, především jako programátor, analytik …

2. Důvod proč se k Vám hlásím je prostý. Doslechl jsem se, že vaše řady jsou složeny z dospěle se chovajících lidí a to je dle mého naprosto nezbytné pro klidné odreagování se u hry, když už na ni dojde. Samozřejmě nesmím zapomenout to, že u vás zakotvili i mí dobří známí Kfast a Berny. Abych to shrnul, když už se dostanu k endoru, tak jen proto abych vypnul a odreagoval se, myslím, že s vámi by to mohlo jít.

3. Mé postavy:
    a. Heretik Grifin – elf, 40lvl
    b. Heretik Pseudemus – drow, 24lvl Veteran
    c. Rogue Alcarmo – human, 30lvl pk
    d. Ranger Vilemek – human, 29lvl
    e. Ranger Suttun – elf, 21 lvl
    f. Air mage Ahamay – drow, 21lvl
    g. Necromancer Tussaud – drow, 32lvl
    h. Craft Grifinek – human, 24 lvl Tailor, Gemcut
    i. V opatrovnictví mám paladina Kostitras 41lvl, mnozí z vás majitelku určitě znají

4. Předešlé Guildy:
CoM, Sierra, Legion, Banani, z guildy jsem nikdy nebyl vyhozen, vždy jsem byl do jejího konce, hraji na Endoru cca 6-7 let

5. Zkušenosti s PvM mám myslím hodně bohaté, rád se účastním akcí i v menším počtu lidí, ne každý dungeon potřebuje plnou partu, ještě jsem nebyl v Azteku

6. Zkušenosti s PvP jsem již taky nějaké posbíral, ale určitě o sobě nemůžu řící, že bych byl v tomto směru nějak vyjimečný.

7. Mezi mé záliby patří zejména cestování na motorce, IT technologie, filmy

Narovinu prohlásím, že jsem momentálně sváteční hráč. Každý den dojíždím do práce mimo místo bydliště a poměrně často i přímo k zákazníkům (Praha, Brno, Olomouc, Bratislava), takže čas, který nestrávím prací a cestováním, se snažím věnovat přítelkyni a hraní je pro mne až na posledním místě. Poslední rok jsem strávil maximálně občasným sólováním menších dungeonů, mapek a tamováním. Ale už mi začala chybět komunikace s lidmi na mapě a vůbec samotného to dlouho nebaví.

Pokud vás bude cokoliv zajímat, ptejte se. Jsem většinou k zastižení na ICQ: 216533114

A pokud mohu, tak bych se za sebe chtěl zeptat jak je to u vás s ligou, zda máte Veterány případně nějaké Mastery a samozřejmě jestli se občas věnujete i vrahounství.
Děkuji za váš čas


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žadost o přijetí, Grifin
PříspěvekNapsal: sob 18. led 2014 18:27:28 
Pytel
Pytel
Registrován: úte 16. dub 2013 16:32:25
Příspěvky: 940
Ahoj, přihláška ok, za bydliště máš +, Moravy není nikdy dost :-)

jinak se chci zeptat jak si na tom s TS? Jen poslech nebo i aktivní zapojení se do debaty o ničem? :-)


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žadost o přijetí, Grifin
PříspěvekNapsal: sob 18. led 2014 18:32:55 
Správce guildovního pytle
Správce guildovního pytle
Registrován: stř 02. úno 2011 22:30:35
Příspěvky: 907
Ahoj Petře,
Tvoje přihláška na mě trošku působí jako kdyby ses hlásil do zaměstnání :-D Co se týká pvp..To moc nehrajeme, i když se možná brzy něco hrát začne... Občas má někdo veterána..Aktivního mástra tuším nikdo..I když v případě náběhu pk..umíme všichni hrdině umřít :-)
Chtěl bych se Tě zeptat:
Mluvíš na TS?
Jaké postavě by ses chtěl v případě přijetí nejvíce věnovat?


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žadost o přijetí, Grifin
PříspěvekNapsal: sob 18. led 2014 18:48:21 
Newbie
Newbie
Registrován: sob 18. led 2014 18:10:37
Příspěvky: 25
s TS problém nemám, rád se zapojím do debaty o čemkoli. Za dojem z přihlášky se omlouvám, řekl bych jistá pracovní deformace s byrokratického papírování.
Pokud budu mít čas na nějaký ten tvrdší dungeon, tak bych velice rád chodil heretika, což byl vždy tak nějak můj hlavní char, jinak bych velice rád dodělal rangerovi 30lvl i když je to human, tak si to zaslouží:) Více méně jsem zvyklí doplňovat sestavu, tím co je potřeba.
Jinak plány mám asi takové, dodělat u druhého rangy a mága 24lvl a zkusit si za tyto postavy veterány.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žadost o přijetí, Grifin
PříspěvekNapsal: sob 18. led 2014 22:29:32 
Pytlíkonátor
Pytlíkonátor
Registrován: ned 27. říj 2013 13:35:57
Příspěvky: 205
zdravim te chlapaku, drzim palce pri hlasovani, rad bych te u nas videl:)

_________________
Durotan - berk 40
Uisdeana Uallas - priest 30+
Izetix - ice mage 30+


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žadost o přijetí, Grifin
PříspěvekNapsal: ned 19. led 2014 9:29:27 
Pytlíkoid
Pytlíkoid
Registrován: ned 24. lis 2013 14:34:02
Příspěvky: 121
Bydliště: Hranice 75301
Snad to klapne. Taky si s tebou někdy rád zahraji.

_________________
Kf4st 40lvl druid (half-elf CUBE-deactivated)
[Veteran] Ewilia Darge 23lvl druid (elf)


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žadost o přijetí, Grifin
PříspěvekNapsal: ned 19. led 2014 9:51:42 
Správce guildovního pytle
Správce guildovního pytle
Registrován: stř 02. úno 2011 22:30:35
Příspěvky: 907
Koukám, že už nikdo moc otázky nemá..Takže zakládám hlasování..


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žadost o přijetí, Grifin
PříspěvekNapsal: ned 19. led 2014 15:29:23 
Pytel
Pytel
Registrován: stř 08. čer 2011 11:19:50
Příspěvky: 334
Tie gildy to je síla,aká bola Tvoja účasť na prasení a bugovaní?


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žadost o přijetí, Grifin
PříspěvekNapsal: ned 19. led 2014 16:33:04 
Newbie
Newbie
Registrován: sob 18. led 2014 18:10:37
Příspěvky: 25
Nevim proč zrovna síla....? moje účast na prasení? snažil jsem se nikdy neprasit, řekl bych, že na serveru není nikdo komu bych nějak zvlášť ublížil, spíše se snažím pomáhat když je třeba
Klidně specifikuj co přesně považuješ za prasení.

Co se týká bugování, tak máš jistě na mysli hodně velkej problém za dob Sierry. Ano tou dobou jsem tam byl, zúčastnil jsem se asi tří náběhu do dungu za svého rogua, který byl v té době Master. Pak jsem asi po týdnu od posledního náběhu lognul a byl jsem v jailu a lvly sraženy dolů. Jakožto příležitostný hráč v té době jsem logoval, jen když mi lidé psali, že se běhá pvp, nebo bude náběh do dungu. Bohužel o žádném bugování jsem nevěděl a stejně jsem byl potrestán. Tehdy mi ani GM nechtělo vysvětlit za co, že jsem byl potrestán a byl jsem odkazován, ať se doptám těch, kteří za to mohou a rovnou jim mohu poděkovat. Ti mi prozměnu říkali, že je lepší, že nic nevím, takže ano byl jsem potrestán za účast na něčem co probíhalo bez mé vědomosti. Abych pravdu řekl, pravou podstatu toho bugu jsem zjistil až cca po roce.

Klidně se na mne přeptejte u jinných guild, troufnu si říci, že nikde na mě nebude hozena žádná špína.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žadost o přijetí, Grifin
PříspěvekNapsal: ned 19. led 2014 20:23:32 
Pytel
Pytel
Registrován: stř 08. čer 2011 11:19:50
Příspěvky: 334
PK čorka Ripoff?


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žadost o přijetí, Grifin
PříspěvekNapsal: pon 20. led 2014 17:51:51 
Newbie
Newbie
Registrován: sob 18. led 2014 18:10:37
Příspěvky: 25
Ano moje čorka má druhé jméno Ripoff. Máš k mému pk nějaké výhrady?


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žadost o přijetí, Grifin
PříspěvekNapsal: pon 20. led 2014 18:47:09 
Pytel
Pytel
Registrován: stř 08. čer 2011 11:19:50
Příspěvky: 334
Grifin píše:
Ano moje čorka má druhé jméno Ripoff. Máš k mému pk nějaké výhrady?


Nebola známejšia pod nickom "Ripoff"? Dokonca tento nick maš aj v podpise na fore,tak prečo si ho neuviedol? A výhrady sa dozvieš neskôr.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žadost o přijetí, Grifin
PříspěvekNapsal: pon 20. led 2014 19:23:54 
Newbie
Newbie
Registrován: sob 18. led 2014 18:10:37
Příspěvky: 25
Odpusť nikdy jsem u rogua neuváděl obě jména současně, ale to jaké momentálně má.
Bohužel si ani na foru nekontroluju každý den jaký tam mám podpis a jestli je úplně správný. pokud budeš klidnější taksi ho kvůli tobě smažu. A jestli jsem tě někdy zabil, tak pardon, ale od toho to pk je, stejně tak jako mě zabilo x druhých lidí, nevím proč bych to měl někomu vyčítat.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žadost o přijetí, Grifin
PříspěvekNapsal: pon 20. led 2014 20:09:26 
Správce guildovního pytle
Správce guildovního pytle
Registrován: stř 02. úno 2011 22:30:35
Příspěvky: 907
Grifin píše:
Odpusť nikdy jsem u rogua neuváděl obě jména současně, ale to jaké momentálně má.
Bohužel si ani na foru nekontroluju každý den jaký tam mám podpis a jestli je úplně správný. pokud budeš klidnější taksi ho kvůli tobě smažu. A jestli jsem tě někdy zabil, tak pardon, ale od toho to pk je, stejně tak jako mě zabilo x druhých lidí, nevím proč bych to měl někomu vyčítat.


Většině z nás nijak extra nevadí, že nás občas sjede pk... Ale konkrétně Ripoff mně chodil killovat a obírat crafta do dolu...Což u nás ne jen já považuji za jednu z největších prasečin...


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žadost o přijetí, Grifin
PříspěvekNapsal: úte 21. led 2014 20:45:37 
Vedoucí morálky
Vedoucí morálky
Uživatelský avatar
Registrován: ned 26. pro 2010 18:12:19
Příspěvky: 540
Prijat mezi adepty! Heslo na mapu pres icq.

_________________
Mercedes, earthmage 40
Zag Zag, berserk 37
Fernando, druid 30
Zag, priest 27


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žadost o přijetí, Grifin
PříspěvekNapsal: stř 22. led 2014 18:15:01 
Newbie
Newbie
Registrován: sob 18. led 2014 18:10:37
Příspěvky: 25
Děkuji všem za vaše hlasy


Profil  Offline
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 16 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

Panel

Nahoru Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru
Přejít na:  
 cron
Guilda Pytlíci - Ultima Online - Endor
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
Design by Ercan Koc