Přihlásit se | Registrovat




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Ashley
PříspěvekNapsal: pát 03. led 2014 18:53:07 
Pytlíček
Pytlíček
Registrován: pát 03. led 2014 18:41:15
Příspěvky: 52
Zdravím guildu Pytlíci,

jmenuju se Pavel, je mi 32 let a bydlím v Praze. S hrou jsem začal před nedávnem, doposud hraju sám a objevuji krásy Endoru. Obecně mám rád PRG hry, vyzkoušel jsem jich už hodně, tak teď přišla řada i na Ultimu.

Hraju heretika, v současnosti mám 16 level.

Proč se hlásím právě k vám? Těžko odpovídat, když v podstatě neznám odpověď. Na foru v seznamu guild jsem si vás vybral a tak nějak doufám, že bych mohl najít fajn lidi, s kterými bych mohl hrát. MMO hry vždy jen o lidech a dříve nebo později single hraní omrzí. Mám už takové zkušenosti z jiných her.

Zkušenosti s ultimou mám jen těch pár týdnů, co tu hraju. Naučil jsem se ovládat svojí postavičku, pracovat s mapou a razorem, takže základy zvládám. Možná, že občas něco programuju mi to šlo snadněji než někomu, kdo to vidí úplně poprvé. PvM - znám stoky a pak velkou část povrchu mapy. V jiných dungeonech jsem zatím nebyl. Třeba se mi to povede s váma? PvP - no 2x mě zabila PK, jinak ne.

Mojí velkou vášní je atletika (běh). Začal jsem běhat, abych zhubnul no a teď si to bez toho nedokážu představit. V současnosti jsem zraněný, nemůžu běhat, a tak mám víc času na jiné blbosti, na které není jinak čas. Běhu se věnuji ve volných chvílích každý den po práci a až po tréninku mi občas zbude čas buď na hraní her, čtení nebo programování. Na ostatní už bohužel nezbývá moc času, ale zase jak kdy.

Tak jen doufám, že jsem něco neopomenul, pokud ano, rozhodně to neberte jako nerespektování pravidel.

ICQ: 687801562

Těším se na vaše případné otázky a děkuji za příležitost.

Pavel


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Ashley
PříspěvekNapsal: pát 03. led 2014 19:20:45 
Správce guildovního pytle
Správce guildovního pytle
Registrován: stř 02. úno 2011 22:30:35
Příspěvky: 907
Ahoj Pavle,
jak se jmenuje heretic? Ashley?
Nějaké další postavy?
Copak děláš v reálu, pokud to nejni tajný?
Máš nějaké potomstvo?
Jake herní časy Ti vyhovují?
Děkuji


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Ashley
PříspěvekNapsal: pát 03. led 2014 19:44:24 
Pytlíček
Pytlíček
Registrován: pát 03. led 2014 18:41:15
Příspěvky: 52
Ahoj Miky,

jj postavička se jmenuje Ashley. Mám jí 2x, jednu elfa, druhou drowa, zkouším, co bude lepší. Jiné postavy nemám a snad ani neplánuju.
V reálu sedím 8h u počítače, kde pracuju hlavou. Proto jsem rád, když můžu jít po práci běhat a unavit taky trochu tělo. Tajný to není, dělám ve finančním oddělení jedné renomované leasingové společnosti.
Ano, mám tajemství. To má snad každý, ne?. Ty se týkají především mého soukromého života.
Herní čas takhle spíš na večer, o víkendu samozřejmě i více přes den.
Nemáš zač.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Ashley
PříspěvekNapsal: pát 03. led 2014 21:21:53 
Pytel
Pytel
Registrován: stř 08. čer 2011 11:19:50
Příspěvky: 334
Ashley píše:
....Obecně mám rád PRG hry, vyzkoušel jsem jich už hodně....


Napriklad ake a hral si už nejaku MMO hru? Na Endore si teda ešte nehral?


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Ashley
PříspěvekNapsal: pát 03. led 2014 21:38:38 
Pytlíček
Pytlíček
Registrován: pát 03. led 2014 18:41:15
Příspěvky: 52
Saxon píše:
Ashley píše:
....Obecně mám rád PRG hry, vyzkoušel jsem jich už hodně....


Napriklad ake a hral si už nejaku MMO hru? Na Endore si teda ešte nehral?


Dřív jsem strávil spousty času u Diabla 1 a 2. Teď hraju i 3, ale už jen okrajově. Vyzkoušel jsem taky Tibia, pěkná hra, asi nebudete nikdo znát a pak taky WoWko na neofiku, jen tak na zkoušku, taky pěkný. Vždycky to časem omrzí, když není s kým hrát. S Ultimou je to první zkušenost. Ještě, že je to tady pěkně popsaný, člověk se pak hned líp orientuje.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Ashley
PříspěvekNapsal: pát 03. led 2014 22:08:25 
Správce guildovního pytle
Správce guildovního pytle
Registrován: stř 02. úno 2011 22:30:35
Příspěvky: 907
Pod jaký jménem Tě najdu na FB, popř. Twittere, Google+ či jinde?


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Ashley
PříspěvekNapsal: pát 03. led 2014 22:36:45 
Pytlíček
Pytlíček
Registrován: pát 03. led 2014 18:41:15
Příspěvky: 52
Miky píše:
Pod jaký jménem Tě najdu na FB, popř. Twittere, Google+ či jinde?


Pavel Frydrych na FB, ostatní nepoužívám


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Ashley
PříspěvekNapsal: pát 03. led 2014 23:27:24 
Pytel
Pytel
Registrován: stř 08. čer 2011 11:19:50
Příspěvky: 334
Hral si teda na Endore niekedy dávno?


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Ashley
PříspěvekNapsal: sob 04. led 2014 6:23:34 
Pytlíček
Pytlíček
Registrován: pát 03. led 2014 18:41:15
Příspěvky: 52
Saxon píše:
Hral si teda na Endore niekedy dávno?


Dobrá, myslím, že nebudu dál zatajovat. Ano, hrál jsem dříve na Endoru a mám mnohaleté herní zkušenosti. Kdysi jsem vlastnil některé velmi mocné postavy, ale to je už minulost, ke které se nechci vracet. Né, že bych se musel za něco stydět, to se ostatně nestydím, ale když jsem před měsícem znovu nainstaloval Ultimu, rozhodl jsem se, že se k dřívějšímu odkazu nebudu vracet, že nebudu chtít být spojován s dřívější aktivitou na Endoru, že budu chtít hrát jen single. Hra je ale chytlavá, tak mě napadlo oživit staré vzpomínky a jak už jsem psal, hrát sám brzy omrzí. Heretik byla jedinná postava, kterou jsem pořádně nehrál, proto jí teď zkouším, co umí a jaká je. Nic víc za tím není.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Ashley
PříspěvekNapsal: sob 04. led 2014 10:39:00 
Správce guildovního pytle
Správce guildovního pytle
Registrován: stř 02. úno 2011 22:30:35
Příspěvky: 907
Ashley píše:
Saxon píše:
Hral si teda na Endore niekedy dávno?


Dobrá, myslím, že nebudu dál zatajovat. Ano, hrál jsem dříve na Endoru a mám mnohaleté herní zkušenosti. Kdysi jsem vlastnil některé velmi mocné postavy, ale to je už minulost, ke které se nechci vracet. Né, že bych se musel za něco stydět, to se ostatně nestydím, ale když jsem před měsícem znovu nainstaloval Ultimu, rozhodl jsem se, že se k dřívějšímu odkazu nebudu vracet, že nebudu chtít být spojován s dřívější aktivitou na Endoru, že budu chtít hrát jen single. Hra je ale chytlavá, tak mě napadlo oživit staré vzpomínky a jak už jsem psal, hrát sám brzy omrzí. Heretik byla jedinná postava, kterou jsem pořádně nehrál, proto jí teď zkouším, co umí a jaká je. Nic víc za tím není.


Jsem rád ze jsi to přiznal:-) My jsme společenství, které bere lidi a ne postavy:-) Všechny adepty důkladně prověřujeme, takže ani Tvoje endorska minulost nám neunikla.. Mě by ještě zajímalo co se stalo s tím Tvým high necrem? Máš zájem se zapojit i do pvp aktivit? Pokud bysme ho zacli trošku hrát? A proč sis tedy vybral nás?


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Ashley
PříspěvekNapsal: sob 04. led 2014 11:02:03 
Pytlíček
Pytlíček
Registrován: pát 03. led 2014 18:41:15
Příspěvky: 52
Miky píše:
Ashley píše:
Saxon píše:
Hral si teda na Endore niekedy dávno?


Dobrá, myslím, že nebudu dál zatajovat. Ano, hrál jsem dříve na Endoru a mám mnohaleté herní zkušenosti. Kdysi jsem vlastnil některé velmi mocné postavy, ale to je už minulost, ke které se nechci vracet. Né, že bych se musel za něco stydět, to se ostatně nestydím, ale když jsem před měsícem znovu nainstaloval Ultimu, rozhodl jsem se, že se k dřívějšímu odkazu nebudu vracet, že nebudu chtít být spojován s dřívější aktivitou na Endoru, že budu chtít hrát jen single. Hra je ale chytlavá, tak mě napadlo oživit staré vzpomínky a jak už jsem psal, hrát sám brzy omrzí. Heretik byla jedinná postava, kterou jsem pořádně nehrál, proto jí teď zkouším, co umí a jaká je. Nic víc za tím není.


Jsem rád ze jsi to přiznal:-) My jsme společenství, které bere lidi a ne postavy:-) Všechny adepty důkladně prověřujeme, takže ani Tvoje endorska minulost nám neunikla.. Mě by ještě zajímalo co se stalo s tím Tvým high necrem? Máš zájem se zapojit i do pvp aktivit? Pokud bysme ho zacli trošku hrát?


Můj nekro a všechny ostatní postavy padly ve slavném bugu s jablíčky, do kterého jsem se shodou okolností také zapletl. Pak jsem ještě vybudoval stejně mocného mága a spoustu dalších postav. Po nějaké době jsem pak ale hraní uplně opustil.
Přiznám se, že jsem nečekal nějaké takové důkladné prověřování a doufal jsem, že budu moct začít úplně od začátku. Koukám tak se to nepovedlo.
PvP si rád zahraju, jen prozatím na to nemám ani level, ani vybavení.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Ashley
PříspěvekNapsal: sob 04. led 2014 11:07:49 
Správce guildovního pytle
Správce guildovního pytle
Registrován: stř 02. úno 2011 22:30:35
Příspěvky: 907
Ok děkuju za odpovědi a zakládám hlasování. Jen mně ještě prosím napiš proč sis vybral zrovna naší gildu?


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Ashley
PříspěvekNapsal: sob 04. led 2014 11:24:51 
Pytlíček
Pytlíček
Registrován: pát 03. led 2014 18:41:15
Příspěvky: 52
Miky píše:
Ok děkuju za odpovědi a zakládám hlasování. Jen mně ještě prosím napiš proč sis vybral zrovna naší gildu?


Jak jsem již psal, nechci se vracet k tomu, co bylo. Rád bych si zahrál s jinými lidmi, od začátku a s čistým štítem. Také jsem si všiml, že nehrajete ligu a to mi dává naději, že snad nemáte naučené prasení, které tak v téhle hře nemám rád. Chci se hrou hlavně bavit a když mi dáte možnost, tak právě s vámi. Díky.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Ashley
PříspěvekNapsal: sob 04. led 2014 11:41:34 
Pytlíkonátor
Pytlíkonátor
Registrován: úte 09. črc 2013 14:13:14
Příspěvky: 252
Tak jsem to pročetl a mám nad tebou otazník. Přihláška je psaná dle mého jako za někoho jiného.

Rád bych aby byla přepsaná se vším všudy nemá cenu nic zakrývat. Každý si zaslouží druhou šanci a začít třeba s čistým štítem. Stejně tak si i my zasloužíme abys napsal vše co nas v přihlášce má zajímat.

Postavy , gildy atd. důvody pauzy leftnutí a tak. Nebaví mě tahat informace jednu po druhé když mají být obsahem tvé přihlášky.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Ashley
PříspěvekNapsal: sob 04. led 2014 12:09:05 
Pytlíček
Pytlíček
Registrován: pát 03. led 2014 18:41:15
Příspěvky: 52
Ahoj,

myslím, že tě chápu a nezastírám, že přihláška může působit, jako by byla psaná za někoho jiného. Snaž se ale prosím pochopit, že se nechci vracet k tomu, co bylo a píšu jí tak, jak jí vidím ze současného úhlu pohledu. Beztak byla moje minulost odhalena a prozatím nevím, jak to vyhodnotím, ale radost z toho nemám.

Zklamu tě, přihlášku přepisovat nebudu. Obsahuje vše, co má s tím, že moje minulost byla prozrazena a ta je myslím výmluvná. Stejně tak bych nerad uváděl seznam svých postav, levelů a guild, kterými jsem prošel a to zejména z důvodů, které jsem již mnohokrát zmínil. Beztak si to už všechno ani nepamatuju.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Ashley
PříspěvekNapsal: sob 04. led 2014 12:35:19 
Správce guildovního pytle
Správce guildovního pytle
Registrován: stř 02. úno 2011 22:30:35
Příspěvky: 907
Ashley píše:
Ahoj,

myslím, že tě chápu a nezastírám, že přihláška může působit, jako by byla psaná za někoho jiného. Snaž se ale prosím pochopit, že se nechci vracet k tomu, co bylo a píšu jí tak, jak jí vidím ze současného úhlu pohledu. Beztak byla moje minulost odhalena a prozatím nevím, jak to vyhodnotím, ale radost z toho nemám.

Zklamu tě, přihlášku přepisovat nebudu. Obsahuje vše, co má s tím, že moje minulost byla prozrazena a ta je myslím výmluvná. Stejně tak bych nerad uváděl seznam svých postav, levelů a guild, kterými jsem prošel a to zejména z důvodů, které jsem již mnohokrát zmínil. Beztak si to už všechno ani nepamatuju.


Já dokážu pochopit, že chceš udělat tlustou čáru za minulostí..Ale ty bys měl chápat, že mezi sebe nechceme štubera z cizí gildy, nebo člověka, který by nás nějak otrávil.. Sám víš, že ultima není jako ostatní hry... Tím že mezi sebe vezmeme nového hráče dost riskujeme. Proto u nás probíhá opravdu důkladná prověrka:-) Hlavně my nejsme typ gildy, která by brala lidi kvůli postavám...My se snažíme nabrat jen pohodové lidi, kterým nejde jen o majetek či lvl... Hlasování bylo založeno, tak snad se brzy dozvíš náš verdikt.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Ashley
PříspěvekNapsal: sob 04. led 2014 12:43:11 
Pytlíček
Pytlíček
Registrován: pát 03. led 2014 18:41:15
Příspěvky: 52
Tak tomu samozřejmě rozumím. V současnosti nemám kontakty s nikým s kým jsem kdysi hrál, ani tyto kontakty nevyhledávám. Pokud bych vám měl nějak hru otrávit, přihlášku bych vůbec nepodával. Beztak jsem takovéto chování nikdy neměl rád.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Ashley
PříspěvekNapsal: sob 04. led 2014 15:55:32 
Šála
Šála
Uživatelský avatar
Registrován: pát 26. dub 2013 16:33:23
Příspěvky: 38
na jednu stranu chápu snahu vydolovat z něj co nejvíce informací, ale.. odvažuju se říct, že na lidi mám čuch a připadá mi, že se opravdu chce zbavit svý minulosti a začít s čistým štítem. možná nejde ani tak o to, že nebyl "hodný" ale i třeba o nároky, které bychom pak na něj kladli(pvp, top pvm, ..). je fajn mít low herku a chodit na ogry, je fajn pokecat s guildou na mapě a hrát v klidu. a tohle je dle mého to, o co mu jde.

ps. jestli se v tobě zmýlím, tak mi neutečeš, maratonče.. -)

_________________
Shallimar Nailo Errea / Shydiya Madirn - Rogue - 26


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Ashley
PříspěvekNapsal: sob 04. led 2014 16:23:15 
Pytlíček
Pytlíček
Registrován: pát 03. led 2014 18:41:15
Příspěvky: 52
Shallimar píše:
na jednu stranu chápu snahu vydolovat z něj co nejvíce informací, ale.. odvažuju se říct, že na lidi mám čuch a připadá mi, že se opravdu chce zbavit svý minulosti a začít s čistým štítem. možná nejde ani tak o to, že nebyl "hodný" ale i třeba o nároky, které bychom pak na něj kladli(pvp, top pvm, ..). je fajn mít low herku a chodit na ogry, je fajn pokecat s guildou na mapě a hrát v klidu. a tohle je dle mého to, o co mu jde.

ps. jestli se v tobě zmýlím, tak mi neutečeš, maratonče.. -)


Nejde o minulost ani o nároky. Za svojí minulost se nestydím a na vysoké nároky jsem zvyklý po celý život. Nizké nároky nikam nevedou a člověk ničeho v životě nedosáhne. Prostě jsem se tak rozhodl a chci hrát v klidu. Přesně jak píšeš, je fajn si v klidu pokecat a zahrát.

psko vtipné, většina normální populace mě má problém vůbec dohonit :)


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Ashley
PříspěvekNapsal: sob 04. led 2014 16:28:33 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: čtv 28. čer 2012 20:57:09
Příspěvky: 563
Ashley píše:
psko vtipné, většina normální populace mě má problém vůbec dohonit :)

Mezi náma mame jednoho ultramaratonce :twisted:

_________________
35+: Mage
30+: Rogue
25+: Necromancer, Druid
20+: Priest, Heretic, Ranger


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Ashley
PříspěvekNapsal: ned 05. led 2014 8:45:56 
Šála
Šála
Uživatelský avatar
Registrován: pát 26. dub 2013 16:33:23
Příspěvky: 38
Ashley píše:
psko vtipné, většina normální populace mě má problém vůbec dohonit :)


všichni počítáte s fér "soupeřem".. ale já už leta ctím motto "účel světí prostředky".. určitě bych tě nehonil pěšky.. -)

každopádně, hlasovat pro tebe nemohu, jsem "jen" alík. ale budu držet palce. snad se nepletu. -)

_________________
Shallimar Nailo Errea / Shydiya Madirn - Rogue - 26


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Ashley
PříspěvekNapsal: ned 05. led 2014 9:58:38 
Pytlíček
Pytlíček
Registrován: pát 03. led 2014 18:41:15
Příspěvky: 52
Shallimar píše:
Ashley píše:
psko vtipné, většina normální populace mě má problém vůbec dohonit :)


všichni počítáte s fér "soupeřem".. ale já už leta ctím motto "účel světí prostředky".. určitě bych tě nehonil pěšky.. -)

každopádně, hlasovat pro tebe nemohu, jsem "jen" alík. ale budu držet palce. snad se nepletu. -)


občas, když přemluvím kamaráda, aby se mnou vyjel na můj delší běh, když je venku třeba 35 na slunci, aby mi vezl vodu, tak takový soupeř na kole je fajn kamarád

díky za podporu


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 06. led 2014 17:26:17 
Pytlíček
Pytlíček
Registrován: pát 03. led 2014 18:41:15
Příspěvky: 52
Ahoj,

dříve než vynesete verdikt hlasování bych se rád zeptal, jestli třeba o mě nechcete vědět něco, co by vás mohlo zajímat? Já jen, že doposud to na mě působí tak, že se celá přihláška točila jen o mé pověsti a minulosti a v podstatě vám to neřeklo nic o mě. Nic o tom, jaký jsem člověk. Chápu, že mě třeba někdo zná z dřívejšího působení, ale to bylo snad jen tak, jak jste mne viděli pobíhat okolo v herním světě.

Za jakoukoliv zpětnou vazbu, reakci jsem samozřejmě rád.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Ashley
PříspěvekNapsal: pon 06. led 2014 18:24:44 
Pytlíček
Pytlíček
Uživatelský avatar
Registrován: sob 09. úno 2013 22:06:20
Příspěvky: 59
Ahoj, možná si vzpomeneš :)
vlevo nahoře :-)
Obrázek

jinak já osobně proti tvému přijetí nic nemám, nicméně nedůvěra v hlasování se točí víceméně jen okolo té zaml(č/ž)ené herní minulosti, ani ne tak kvůli tomu že by na tebe měl někdo negativní vzpomínky, ale spíše na ten samotný princip, že jsi neřekl pravdu a na to jsme tady docela alergičtí.

_________________
Druid 32
Priest 31
Ranger 30
Rogue 26
Mage 26
Heretic 21


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Ashley
PříspěvekNapsal: pon 06. led 2014 19:02:21 
Pytlíček
Pytlíček
Registrován: pát 03. led 2014 18:41:15
Příspěvky: 52
no jasně, že si pamatuju :) ještě mám podobnou s Mahutem. Dokonce jsem našel staré scr ještě z roku 2006.

Já jsem chtěl začít opravdu s čistým štítem. Mohlo mi to taky dojít, že to jen tak nepůjde. GMka to mají jednoduché. To byl můj hlavní předpoklad pro opětovné hraní a také jsem se ho držel. Marně, no nic. V podstatě to bylo velké dilema.

Přikládám jednu nostalgickou, taky barevnou.

Příloha:
aki.JPG
aki.JPG [ 129.43 KiB | Zobrazeno 6201 krát ]


Profil  Offline
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

Panel

Nahoru Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru
Přejít na:  
 cron
Guilda Pytlíci - Ultima Online - Endor
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
Design by Ercan Koc