Přihlásit se | Registrovat




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 12 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: přihláška Maximus
PříspěvekNapsal: ned 01. pro 2013 16:37:04 
Pytel
Pytel
Registrován: ned 01. pro 2013 16:14:42
Příspěvky: 369
Ahoj,

jmenuji se Roman Soviš, mám 34 let a jsem ze Znojma.
V současné době pracuji jako dispečer + občas pomáhám na dílně automechanikovi.

Na Endor se občas naloguju i přes den (ale jen na chvíli), většinou hraju až navečer. Kdysi sem hrál i Morii (tak pět, šest let nazpět), asi tak rok, ale jen na sólování...

Endor hraji už zhruba rok a 3 měsíce... letos v únoru jsem se začal poohlížet po guildě ke které bych se přidal, nakonec jsem se přidal k Weirdu kde mě začali učit pořádně hrát... naneštěstí na konci léta začali ubývat hráči, nedalo se pořádně dugovat, zase jsem věčně jen sóloval. Po dvou měsících totální nudy jsem se přidal k Companions, zezačátku dobrý, zase jsem chodil dungy ale v posledních týdnech je to opět stejný a nechci čekat další dva měsíce abych zjistil že to nika nevede. Zjednodušeně hledám guildu kde budu moci chodit společně dungy a ne čekat jestli se vůbec přihlásí dost lidí aby se něco pořadřilo složit.

Už předtím jsem nad Pytlíkama přemýšlel, ohlasy na vaši guildu byly pozitivní takže proč to teď nezkusit.

Aktuálně hraji Merca 27 lvl, rangu 15 lvl.
S postavama jsem samostatný, vybavený jsou solidně. TS, UOAM mám.
preferuju PvM, ale sem tam jsem se přidával i na PvP

kromě Endoru chodím na florbal (každá neděle k večeru), chodím lozit na stěnu (úterý), jinak dalším koníčkem je žena, v červenci budeme mít malýho prcka tak uvidím jak budu moci hrát od léta. Zatím to funguje dobře, většinou se s ní domlouvám kdy chci hrát a většinou s tím nemá problém...

moje icq: 281928083
tak dejte vědět :-)

_________________
Maxximus - Mercek 40
Theodor - Ranger 28


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: přihláška Maximus
PříspěvekNapsal: ned 01. pro 2013 21:15:14 
Vedoucí morálky
Vedoucí morálky
Uživatelský avatar
Registrován: ned 26. pro 2010 18:12:19
Příspěvky: 540
Cau, poprosim o jmena tvych postav + pripadne ostatni (pokud stoji za rec, nemusis kazdeho stokare).

Evidentne hledas aktivni guildu. Pokud se to u nas utisi, odejdes zase o dum dal? Mivame takova obdobi celkem pravidelne.

Co poslouchas za muziku?

_________________
Mercedes, earthmage 40
Zag Zag, berserk 37
Fernando, druid 30
Zag, priest 27


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: přihláška Maximus
PříspěvekNapsal: ned 01. pro 2013 21:24:47 
Správce guildovního pytle
Správce guildovního pytle
Registrován: stř 02. úno 2011 22:30:35
Příspěvky: 907
Taky se mně nelíbí Tvůj přístup...Chvíle neaktivity...tak jdu dál..


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: přihláška Maximus
PříspěvekNapsal: pon 02. pro 2013 9:40:04 
Pytel
Pytel
Registrován: ned 01. pro 2013 16:14:42
Příspěvky: 369
Zag píše:
Cau, poprosim o jmena tvych postav + pripadne ostatni (pokud stoji za rec, nemusis kazdeho stokare).

Evidentne hledas aktivni guildu. Pokud se to u nas utisi, odejdes zase o dum dal? Mivame takova obdobi celkem pravidelne.

Co poslouchas za muziku?


main je merc Maxximus 27 lvl, druhý char je ranger 15 lvl.
muzika - většinou pohodový pop / rock, jsem takový střední proud

jj, jak jsem psal hledám aktivní guildu.
Třeba Weird kde jsem byl od začátku byl super, když bylo slabý období tak byla aliance... takže se vždycky něco poskládalo. nebo se to zkrátka řešilo, člověk byl zkrátka v obraze že je to teď slabý, řešily se aliance atd... z weirdu sem odešel protože bylo na mapě třeba 5-6 lidí, ale asi většina afk takže když byl pokus něco složit tak z toho nic nebylo... tak sem čekal ještě 2 měsíce, nakonec odtud leftlo víc hráčů a já se později přidal k nim... Zezačátku dobrý, ale pak to zase lehlo. Když po pár týdnech nikdo není na mapě atd... tak jsem se rozhodl zkusit "štěstí" u Pytlíků

resp. na tvůj dotaz ...Pokud se to u nas utisi, odejdes zase o dum dal? Mivame takova obdobi celkem pravidelne... pokud to u vás spoluhráči vědí že bude pauza, dáváte si vědět atd... pak s tím nemám problém. Pouze nechci být někde kde to skončí tak že zjistím že upadla komunikace a člověk před sebou nevidí nic nadějnýho

_________________
Maxximus - Mercek 40
Theodor - Ranger 28


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: přihláška Maximus
PříspěvekNapsal: pon 02. pro 2013 10:39:55 
Správce guildovního pytle
Správce guildovního pytle
Registrován: stř 02. úno 2011 22:30:35
Příspěvky: 907
Tak to u nás nejni, že bysme si dávali extra vědět kdo přestane hrát... Bejvali období, kdy jsme byli na mapě třeba jen tři a pořádnej dung se složit nedal... Když nebyli lidi, tak jsme craftili..nebo občas chodili mapky... nebo prostě jen kecali na mapě...A to slabší kusy nevydrželi a odešli...
Pokud bylo slabší období..Co jsi udělal pro to, aby se to zlepšilo? Nebo jsi nedělal nic a jen brblal, že se nic nechodí a lidi nelogujou? A když na to byla gilda špatně..tak si jí opustil..


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: přihláška Maximus
PříspěvekNapsal: pon 02. pro 2013 11:15:52 
Pytel
Pytel
Registrován: stř 08. čer 2011 11:19:50
Příspěvky: 334
Chceš hrať toho mercka ako maina do 40tky ,alebo po 30tke pôjdeš ako maina rangera? Vezmeš merce aj tam,kde nebude mať expi? Je pre Teba dôležitejšie ísť dung či expiť? Mapkovanie Ta baví? V takej pevnosti zvykne merc parkrat ľahnuť,Tvoja reakcia na toľké podexpenie?


Za vek maš plus,mal si aj nejaký 8-bitový počítač?


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: přihláška Maximus
PříspěvekNapsal: pon 02. pro 2013 12:26:38 
Pytel
Pytel
Registrován: úte 16. dub 2013 16:32:25
Příspěvky: 940
Pod jakým jmenem vystupuješ na vývěsce?

Přihláška mi dost připadá, že tě aktivita a dung zajímají víc než lidé s kterýma hraješ. takže se chci zeptat. Stoji za to se někam hlásit když o velkých prázdninách asi odejdeš?

To byva gildovni pauza :-)


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: přihláška Maximus
PříspěvekNapsal: pon 02. pro 2013 13:06:16 
Pytel
Pytel
Registrován: ned 01. pro 2013 16:14:42
Příspěvky: 369
Saxon píše:
Chceš hrať toho mercka ako maina do 40tky ,alebo po 30tke pôjdeš ako maina rangera? Vezmeš merce aj tam,kde nebude mať expi? Je pre Teba dôležitejšie ísť dung či expiť? Mapkovanie Ta baví? V takej pevnosti zvykne merc parkrat ľahnuť,Tvoja reakcia na toľké podexpenie?


Za vek maš plus,mal si aj nejaký 8-bitový počítač?


to je dotazů:-)

8 bit ne, nejstarší byl 486 dx,4 MB ram, stál fůru peněz, tehdá 26 tisíc :-)
chtěl bych merce vytrénit aspoň na 35 lvl ať může jít high dungeony ale počítám že postupně budu expit i rangu, na vysokým lvl je ranger dobrej... zatím upřednostňuju merce. Není pro mě zas tak podstatný kolik bude expů jako spíš že se společně udělá zábava. Ale ty expy a postup samozřejmě potěší.
mapkování - já sám nemám čórku ani crafta takže aktivně nechodím, ale s ostatníma jsem byl víckrát.
PvM loss znám velmi dobře (občas i 3x za jeden den), sice to mrzí ale to zkrátka k mercovi patří

_________________
Maxximus - Mercek 40
Theodor - Ranger 28


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: přihláška Maximus
PříspěvekNapsal: pon 02. pro 2013 13:09:50 
Pytel
Pytel
Registrován: ned 01. pro 2013 16:14:42
Příspěvky: 369
krutorian píše:
Pod jakým jmenem vystupuješ na vývěsce?

Přihláška mi dost připadá, že tě aktivita a dung zajímají víc než lidé s kterýma hraješ. takže se chci zeptat. Stoji za to se někam hlásit když o velkých prázdninách asi odejdeš?

To byva gildovni pauza :-)


na vývěsce jsem Vader
rozumím vaší obavě že se nic nebude dít a já zase odejdu.
rád bych s mercem prošel všechno co se dá a i sólování mě baví, občas si skočím nějaké easy dungy nebo chodím zabíjet potvory na kůže... zábava se vždycky najde.

co se týče prázenin tak v nich nevidím problém, taky jezdím na dovolenou a jinak někdy hraju skoro každý den, někdy 2 x do týdne, jak kdy. Bez nových zkušeností nejsou noví přátelé

_________________
Maxximus - Mercek 40
Theodor - Ranger 28


Naposledy upravil Maximus dne pon 02. pro 2013 22:11:32, celkově upraveno 1

Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: přihláška Maximus
PříspěvekNapsal: pon 02. pro 2013 13:12:28 
Pytel
Pytel
Registrován: ned 01. pro 2013 16:14:42
Příspěvky: 369
Miky píše:
Tak to u nás nejni, že bysme si dávali extra vědět kdo přestane hrát... Bejvali období, kdy jsme byli na mapě třeba jen tři a pořádnej dung se složit nedal... Když nebyli lidi, tak jsme craftili..nebo občas chodili mapky... nebo prostě jen kecali na mapě...A to slabší kusy nevydrželi a odešli...
Pokud bylo slabší období..Co jsi udělal pro to, aby se to zlepšilo? Nebo jsi nedělal nic a jen brblal, že se nic nechodí a lidi nelogujou? A když na to byla gilda špatně..tak si jí opustil..


nejsem typ, který by průběžně něco organizoval, to zase ne, semtam jsem napsal na mapu jestli se něco půjde, spíš když je akce nebo se někdo ozve že něco dáme tak sem se snažím jít. taky jsme chodili pohárvit, easy questy ve 2-3 lidech...

_________________
Maxximus - Mercek 40
Theodor - Ranger 28


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: přihláška Maximus
PříspěvekNapsal: úte 03. pro 2013 12:08:09 
Správce guildovního pytle
Správce guildovního pytle
Registrován: stř 02. úno 2011 22:30:35
Příspěvky: 907
Zakládám hlasování


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: přihláška Maximus
PříspěvekNapsal: stř 11. pro 2013 10:20:00 
Vedoucí morálky
Vedoucí morálky
Uživatelský avatar
Registrován: ned 26. pro 2010 18:12:19
Příspěvky: 540
Prijat. Detaily po icq.

_________________
Mercedes, earthmage 40
Zag Zag, berserk 37
Fernando, druid 30
Zag, priest 27


Profil  Offline
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 12 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

Panel

Nahoru Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru
Přejít na:  
 cron
Guilda Pytlíci - Ultima Online - Endor
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
Design by Ercan Koc