Přihlásit se | Registrovat




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 8 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Přihláška
PříspěvekNapsal: čtv 28. lis 2013 20:37:06 
Pytel
Pytel
Registrován: čtv 28. lis 2013 20:13:06
Příspěvky: 439
Zdravím guildu Pytlíci

Jmenuji se Radim Michálek, je mi 22let, bydlím ve vesnici kousek od Luhačovic s názvem Biskupice. Studuji na vysoké škole, mezi mé záliby patří pc, kolo. filmy, zábava, fotbal, teď bohužel sport je u mě na nule, jelikož přes půl roku se mi snaží dát dohromady koleno.

Moje postavy jsou druidka Aureana (human, 28lvl), heretic Bruno (drow 27lvl), priestka Archandela Gabriela (human 26lvl), necromantka Arthemis (drow 26lvl), paladin Thorus (orc 26lvl), ranger Rengaru (elf 23lvl), roug Shalamoun (half-elf 21lvl), paladin Alador (human 17lvl), berk Black Knight (orc 16lvl) a craft Jindra (začátečník, jen tailoring 60) to jsou všechny postavy expené mnou, dále pak mám v opatrovnicvtí rouga Shalamounka (human 32lvl) a berka Uriho (orc 30lvl), které vůbec nehraju, jen se o ně starám kdyby si to majitel rozmyslel a chtěl znovu začít hrát.

Důvodů, proč bych k vám chtěl je mnoho, tak aspoň vypíšu pár, jste na Endoru jedna z mála férových guild. Hodně lidí mi o vás říkalo, že jste pohodová parta lidí, kteří se za ničím nehrnou, nic nehrotí, nerouzpoutáváte zbytečné flamy atd. Hledám sem tam nějaký ten pokec na mapě/ts, pobavení a odreagování.

Hraju pouze na Endoru, jiný shard jsem nezkoušel ani mě to nějak neláká. Na Endoru hraju přibližně 5-6let s pauzama, vždy mě překecal kámoš abych znovu začal. Zkušenosti s PvM nějaké mám, hodně dungů už mám projítých za víc postav a zkušenosti s PvP mám docela malé, na spoty pk a tak chodím, sice většinou umírám, ale i to se musí, tak se to člověk nejvíc naučí :)

Moje předchozí guildy byli Hunters, guilda bývalého spolužáka, která byla po chvíli zrušena, pak dále GoE, poté Dark - Blood - Legion (jedna a ta samá parta lidí jen s jiným tagem), pak to byl Fenix, v něm jsem působil docela dlouho, do doby než byla zrušena. Po zrušení Fenixu jsem si založil svou vlastní guildu Shadow, byli jsme v ní pouze 3, tu guildu jsem nechal po 8 měsících zrušit a vstoupil jsem do Company, bohužel tato guilda má mizivou aktivitu, za 3týdny jsem na mapě potkal jen zřídka koho.

Programy jako UOAM, TS a VT mám.

Moje icq je 420-926-811

_________________
Aureana, druidka 40


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: pát 29. lis 2013 9:13:04 
Správce guildovního pytle
Správce guildovního pytle
Registrován: stř 02. úno 2011 22:30:35
Příspěvky: 907
Ahoj pochopil jsem to dobře, že odcházíš z gildy po třech týdnech?


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: pát 29. lis 2013 11:15:52 
Pytel
Pytel
Registrován: čtv 28. lis 2013 20:13:06
Příspěvky: 439
Miky píše:
Ahoj pochopil jsem to dobře, že odcházíš z gildy po třech týdnech?


Nene, byl jsem v ní delší dobu, řekl bych pár dní po založení, ale co jsem se vrátil z nemocnice tak jsem tam skoro nikoho nepotkával (to jsou ty 3týdny) :)

_________________
Aureana, druidka 40


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: pát 29. lis 2013 14:12:58 
Pytel
Pytel
Registrován: úte 16. dub 2013 16:32:25
Příspěvky: 940
ahoj


který char bys chtěl hlavně hrát
jaké jsou tvé hrací časy?


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: pát 29. lis 2013 17:25:11 
Pytel
Pytel
Registrován: čtv 28. lis 2013 20:13:06
Příspěvky: 439
krutorian píše:
ahoj


který char bys chtěl hlavně hrát
jaké jsou tvé hrací časy?


čau, no nejvíc bych chtěl hrát toho druida, líbí se mi u něj ty možnosti jak ho hrát, člověk může hrát v demorfu a tahat sebou peta, nebo v morfu, ten mě baví nejvíc a líbí se mi ta rozmanitost morfů.

Hrací časy, záleží které dny, teď jsem se válel 2týdny jen doma, takže jsem hrál dopoledne a pak večer, od pondělí už začínám chodit do školy, takže to budou jen večery, rána jen sem tam (nejspíš čtvrtek a pátek).

_________________
Aureana, druidka 40


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: pát 29. lis 2013 20:35:29 
Správce guildovního pytle
Správce guildovního pytle
Registrován: stř 02. úno 2011 22:30:35
Příspěvky: 907
Máš rozexpených hodně postav a žádnou vlastní na lvl 30+...Jak je to možný?:-) Když hraješ už šest let...


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: pát 29. lis 2013 20:43:43 
Pytel
Pytel
Registrován: čtv 28. lis 2013 20:13:06
Příspěvky: 439
Miky píše:
Máš rozexpených hodně postav a žádnou vlastní na lvl 30+...Jak je to možný?:-) Když hraješ už šest let...


Hraju sice 6 let, ale s přestávkama, navíc jsem spíš většinu času hrál sám, tak jsem expil nové a nové postav, u každé se mi líbily ty možnosti, jednu dobu mé hraní bylo jen lognutí rangera, tamování a odlognutí, to trvalo nějaký ten měsíc, ale teď chci hrát jen druida, chci se pokusit splnit aspoň jednu postavu na 30lvl. A je to možná i tím že jsem se za expama a majetkem nikdy nehnal, nešlo mi o to, spíš jsem to bral jako zábavu a odreagování :)

_________________
Aureana, druidka 40


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: čtv 05. pro 2013 15:37:33 
Vedoucí morálky
Vedoucí morálky
Uživatelský avatar
Registrován: ned 26. pro 2010 18:12:19
Příspěvky: 540
Tak uz je rozhodnuto. Jsi prijat za adepta, udaje na mapu ti poslu na icq.

_________________
Mercedes, earthmage 40
Zag Zag, berserk 37
Fernando, druid 30
Zag, priest 27


Profil  Offline
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 8 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Panel

Nahoru Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru
Přejít na:  
 cron
Guilda Pytlíci - Ultima Online - Endor
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
Design by Ercan Koc