Přihlásit se | Registrovat




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 23 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Kubik
PříspěvekNapsal: stř 09. říj 2013 9:39:14 
Pytel
Pytel
Registrován: úte 08. říj 2013 9:59:57
Příspěvky: 441
Zdravím všechny Pytlíky.

Jmenuji se Jakub Tichava a již 5 let žiju v Praze.
Letokruhy říkají, že mám 25 let.

Hlásím se k Vám za udatného orka, druida, jménem Delfines na dovednostní úrovni 27. levelu.
Dále za obávanou, pletí modrou, ledovou kouzelnici, Avatarku, úrovně 29 lvl.
Nakonec za nádhernou a vznešenou kněžku Kleopatru na 22 lvl .

Další možné postavy k verbování pro každou zábavu
Rogue 41 lvl, Kubik
Mercenary 40 lvl, Nikolas
Nekromancer 25 lvl, Mochomurka
Heretic 22 lvl, Ance
Krveziznivej Heretic 36 lvl, Smudla
Craft na mapy a socketování, Smithy; 99.3 BS, 100 Mining
Dále mám přístup k mnoha půjčeným postávám po Rikim a Pekim. Moc je nehraju, max občas lognu rangera 25 lvl (Malwinius) a nebo pustím crafty na moře, když koukám na filmy.

Proč chci k Vám?
Zřejme pro Vás jedna z nejdůležitějších otázek.
Popravde, nejraději bych se vrátil ke staremu Fenixu, to byla parta lidí co si navzájem pomáhala, ne jen v UO, ale i v reálu. Spousta srandy a zábavy v každém dungeonu, na kazdé akci.
Nikdy jsme se nenudili (Rikiho ukecanost je legendární) a srazy stály vždy za to ! Bohužel se Fenix časem rozpadl a já byl naverbován do guildy 17, protože jsme dříve spolu expili a to celkem často.
Na guildu 17 si nemohu stěžovat, ale zaměřila se už jen na PvP a já byl vždy spíš PvM hráč, takže to, co žádám od Endoru se mi nedostává, tedy zábava a relax od práce.
Obávat se, že bych se vrátil k 17, se nemusíte. Ralpey žčervenal mága a už nic dalšího expit nechce. Bohužel v 17 to funguje stylem, že Ralpey pošle hromadnou zprávu a složí dung, ale pokud nenapíše všichni UO ignorují a hrají LOL, WoW a podobně.
Není a nebude šance složit na mapě dung bez Ralpeye.....
Vybral jsem si Vás, protože jste velká endorská guilda a při obchodování jsem postřehl, že hodne Pytlíků mi připomíná lidi ze starého Fenixu. Slušní, hodní a přátelští, což se o většině Endořanů říci nedá.

Mapu a Ts samosebou mám.

Dříve jsem chvíli hrál na Kelevaru a Estate, ale jména postav si již nepamatuji.

Zkušenosti s PvM mám myslím veliké, s PvP je to horší, ale snažím se.

Na Endoru jsem byl součástí guild CoM, Fenix, 17 a pevně doufám, že budu součástí i Pytlíků.
CoM jsem opustil poté, co mne vlastní guilda zabila a okradla na mapce, kterou jsem byl s Fenixem. Fenix se rozpadl a o 17 již vše vysvětlil.

Endor hraju pro relax a zábavu, v reálu bych rád začal znovu rybařit, ale nejsem samotář, chce to najít k sobě dalšího příznivce Petrova cechu.
Pokud by se našli Pražáci na amatérský nohejbal, pivečko v hospůdce a nebo i posezení v čajovně u dýmky, rád se zůčastním.
Má práce je můj koníček, jsem pekař v Café Savoy a moc mne to baví. Časem bych se však rád vrátil na rodnou Moravu, do Otrokovic a zkusil podnikat v oboru.

Mé ICQ: 492754306
Fotka je na facebooku, stačí zadat mé jméno.

Děkuji už jen za to, že jste si našli čas na přečtení mé přihlášky a doufám, že dostanu možnost dokázat Vám i ve hře, jaký jsem ve zkutečnosti.

S pozdravem Kubík.

PS: Vývěsku omezím jen na Koupím/Prodám


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Kubik
PříspěvekNapsal: stř 09. říj 2013 9:53:56 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: úte 09. črc 2013 13:13:32
Příspěvky: 394
Bydliště: Košice
Ahoj,
mne osobne sa prihlaska paci, ale ja som len adept, cize to podstatne nie je :).
Pisem iba preto, ze ma zaujima, ci je Nikolas tvoja povodna postava, alebo je to spolu s postavami:
Rogue 41 lvl, Kubik
Mercenary 40 lvl, Nikolas
Nekromancer 25 lvl, Mochomurka
Heretic 22 lvl, Ance
Krveziznivej Heretic 36 lvl, Smudla
kupene.
Diki :)
Miro

_________________
Priest 37 lvl, Rogue 30 lvl, Heretik 27 lvl, Icemage 25 lvl, Merc 22 lvl, Berz 22 lvl, Priest 20 lvl, Druid 19 lvl,, ...


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Kubik
PříspěvekNapsal: stř 09. říj 2013 10:01:51 
Vedoucí morálky
Vedoucí morálky
Uživatelský avatar
Registrován: ned 26. pro 2010 18:12:19
Příspěvky: 540
Jako vzdy par doplnujicich otazek:

1) Jakou hudbu preferujes?
2) 17ky na nas nabehnou do dungu - budes mit problem s nimi bojovat?
3) Housky nas pojedou a zacnou lolovat na vyvesce. Udrzis se neodpovedet, i kdyz to bude primo namirene na tebe?
4) Na mape obcas mivame i anglicky mluvici hrace, domluvis se?
5) Jake jsou podle tebe 3 nejlepsi serialy?

_________________
Mercedes, earthmage 40
Zag Zag, berserk 37
Fernando, druid 30
Zag, priest 27


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Kubik
PříspěvekNapsal: stř 09. říj 2013 10:23:15 
Pytel
Pytel
Registrován: úte 08. říj 2013 9:59:57
Příspěvky: 441
Pro Mirqo:
Nikolas je můj od 32 lvl tuším, je vyměněny z doby, kdy nebyly puky. Mochomurka a Ance jsem expil já.

Pro Zaga:
Preferuji Kiss rádio, nejsem vybíravej, poslechnu si všechno.
Určitě nebudu mít problém se 17tkama bojovat v dungu i kdekoliv jinde, když to bude zapotřebí.
Housky, když nanás naběhnou, tak umřou a pokud vyhrají, protože jich bude zase 2x víc, tak se budu držet mého PS, co mám na příhlášce.
Anglicky nebude problém, co vím si přeložím, co nevím, přeloží google translator.
Seriály: MASH, Simpsonovi, Star Trek.

Pro zajimavost : Nikolase i Smudlu mel pucene Tomak , na vývěsce se chova jak pako ale v realu je dobrej kamarad....


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Kubik
PříspěvekNapsal: stř 09. říj 2013 10:28:51 
Pytel
Pytel
Registrován: úte 16. dub 2013 16:32:25
Příspěvky: 940
Ahoj pěkna přihláška

RIKY neplanuje navrat? Mas i Lianku?
Ještě by mne zajimalo co ti na to řekli v guilde?
Zvlastě pak Cas, Gorash?

Dík


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Kubik
PříspěvekNapsal: stř 09. říj 2013 10:28:58 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: čtv 28. čer 2012 20:57:09
Příspěvky: 563
Ahoj,

přihláška velmi pěkná, příjemně mě překvapila.

Tady je pár dotazů ode mě:

1/ K Pytlíkům vstupuje člověk, ne postava. Jsi ochotný k nám vstoupit všemi postavami a opustit jiné guildy?
2/ Jak je to s hraním jedné postavy více lidma?

Díky
William

_________________
35+: Mage
30+: Rogue
25+: Necromancer, Druid
20+: Priest, Heretic, Ranger


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Kubik
PříspěvekNapsal: stř 09. říj 2013 10:48:29 
Pytel
Pytel
Registrován: úte 08. říj 2013 9:59:57
Příspěvky: 441
Pro Krutorian:
Riki neplánuje návrat. Jo, mám přistup, ale nehraju (možná to hrál Micro jestli si ho někde vyděl)
Domluvil jsem se o odchodu jen s Ralpeyem a Zipem, ostatní to zjistí až lognou a uvidí hlášku o leftnutí.

Pro Williama:
Ano, leftl jsem vše co mám z guildstonů 16 a 17.
To, že to měl Tomáš půjčené neznamená, že to hraje.
Ano, přístup pořád má, protože mu věřím, ale nelogne nic mého aniž by se zeptal.
Navíc Endor už nehraje, postavy prodal. Vrátil se na Kelevar.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Kubik
PříspěvekNapsal: stř 09. říj 2013 11:21:10 
Pytel
Pytel
Registrován: úte 16. dub 2013 16:32:25
Příspěvky: 940
Diky

Jeste par informaci

Jaký je tvůj oblíbený dung?
Jaký nemusíš?
Které časy na hraní preferuješ?
Guildovni sraz, a tva ucast?

To je all, pockam si na hlasovani


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Kubik
PříspěvekNapsal: stř 09. říj 2013 11:53:01 
Pytel
Pytel
Registrován: úte 08. říj 2013 9:59:57
Příspěvky: 441
Pro Krutoriana:
Můj nejoblíbenější dungeon jsou Stoky (smrtelně vážně), ale mám rád každý, kde je sranda a není nuda.
Nemusím moc Aztec, šel jsem ho jen 1 a byl jsem jediný, kdo přežil.
Jinak pokud ho umíte chodit nebo najdete kuráž ho zajít celý, rád bych ho pokořil alespoň jednou (nás pobil boss nakonci).
Pracuji krátký - dlouhý (momentálně mám krátký týden), nepreferuji však žádný čas.
Guildovní sraz mi nedělá problém, rád se zúčastním, jen musím mít v tu dobu volno. U nás v práci děláme jen dva a střídáme se, takže není, kdo by za mne šel do práce.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Kubik
PříspěvekNapsal: stř 09. říj 2013 12:13:23 
Pytel
Pytel
Registrován: úte 16. dub 2013 16:32:25
Příspěvky: 940
Hlasovani založeno


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Kubik
PříspěvekNapsal: stř 09. říj 2013 17:32:03 
Správce guildovního pytle
Správce guildovního pytle
Registrován: stř 02. úno 2011 22:30:35
Příspěvky: 907
Přihláška se mně líbí...Je vidět, že sis na ní dal záležet...
Ale jsi si jistý, že jsi schopen přestat reagovat na vývěsce?


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Kubik
PříspěvekNapsal: stř 09. říj 2013 19:31:59 
Pytel
Pytel
Registrován: stř 08. čer 2011 11:19:50
Příspěvky: 334
Pamätám si Ťa trochu z čias ked mala moja gilda ally s Fenixom,v časoch ked to mal ešte Riki pod palcom.Teda okrem Mirečka,toho neukočiroval ani on.O Tebe šla hláška,že si trochu divný (už si nepamätám prečo) a ,že si Ta nemame zamieňať s nejakym Kubom.Bol si hráč ,ktorý nemal problém vziať high level,prasacky ho naitemovať, aj do slabšieho dungu.Videl som Ťa aj zrakviť a nerobil si z toho vedu.Toto všetko a priateľstvo Rikiho by Ti asi v pohode otvorilo k nam cestu,ale...žiaľ kecy,ktoré si viedol na vyveske Ťa degradovalo niekam dole medzi hráčov,ktorých by som tu nerád videl.

Jeden z takych momentov ,ktorý mi utkvel v pamäti je flame po skladani,kde Tvoja gilda parovala mastra ,aby nemohol odkopnúť a mohol odovzdať body Ralpeymu.

http://www.youtube.com/watch?v=6ihfKb3E ... e=youtu.be

Na skladanie sme chodili brániť na zaklade dohovoru našeho byvaleho člena Casidie.Väčšinou sme zrakvili equip a mounta,bo pri nabehu Vaše high levely hned kopali a nechali nas tam umrieť.Tym chcem povedať ,že nikdy sme Vam nič zle neurobili,nefrflali sme a predsa si si ty jediný o nas utrel usta a teraz chceš k nam. Cely flame je na 215 strane vyvesky
http://vyveska.endor.cz/?page=215

459648 - SmudlinkaIII | 2013-05-21 00:54:27
ucel si uz splnil body si dal.... na skladacim ostrove toho mastra sjeli pitlici (poprvé)

Pritom si určite vedel pravdu(napísanu hore)plus pytlici nebehaju mastrov.

Ako Ti už napísal Zag,som PROTI.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Kubik
PříspěvekNapsal: stř 09. říj 2013 21:46:00 
Pytel
Pytel
Registrován: úte 08. říj 2013 9:59:57
Příspěvky: 441
Pro saxona :
Vubec nevim kdo ses :-)
Uz vubec nevim kdo jakej nick ma zvas na vyvesce.
Ale kazdej nazor na me beru , rano az dojdu z prace si prectu tu vyvesku at vim o co de.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Kubik
PříspěvekNapsal: stř 09. říj 2013 23:18:21 
Pytel
Pytel
Registrován: úte 08. říj 2013 9:59:57
Příspěvky: 441
tak sem si to precet v praci...
za 1. si to komentoval taky
za 2. sme stama nekopaly a ja uz vubec ne nemam ani makro na kop
za 3. nikde tam nepisu ze ste ho zabyli za mastra... tim ze umrel na modraka nedal body a kdyz se nechal resnout mel odlognout nebo vubec nebrat ress od nepritele... stihlo by ho to odlognout nez by dal body... to ze nekoho parujes pred tim nez ho zabyjes trestne neni.
za 4. nechci se hadat musim to omezit tak by to bral jako uzavrene tema.
Kazdej ma name svuj nazor a jak rikam tve Proti beru. Neexistuje guilda kde by nekdo nemel proti nekomu vyhrady...
Ale doufam ze casem tvuj nazor name budu mit moznost zmenit...


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Kubik
PříspěvekNapsal: čtv 10. říj 2013 1:08:25 
Pytel
Pytel
Registrován: úte 08. říj 2013 9:59:57
Příspěvky: 441
Jeste prosimte mi napis jaka tvoje guilda...cet sem si tvoji prihlasku a odjakziva si byl husita, leda ze bys ve sve prihlasce lhal...zadna tvoje postava mi nic nerika urcite sme spolu nehraly.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Kubik
PříspěvekNapsal: čtv 10. říj 2013 5:51:52 
Pytel
Pytel
Registrován: stř 08. čer 2011 11:19:50
Příspěvky: 334
Kubik píše:
Jeste prosimte mi napis jaka tvoje guilda...cet sem si tvoji prihlasku a odjakziva si byl husita, leda ze bys ve sve prihlasce lhal...zadna tvoje postava mi nic nerika urcite sme spolu nehraly.


Prečo by som klamal? V prihláške je to napísane jasne,bol som jedným z prvych členov a bol by som Husita dodnes,keby gilda nenabrala smer,ktorý sa mi nepáčil a viedol k mojemu odchodu.Hral a bol som s Tebou na mape,za krátke obdobie čo sme mali ally/spoločnu mapu s Fenixom.Konkretne som s Tebou bol element ,kde si mal toho mercka aj s unikatmi(immortal veci alebo ako sa to volalo) a templ 2 kde si bol za Rikiho berka s tym divnym menom(Jesper Manicamp či tak nejako),ale to je fuk,ja som nikdy nebol nejaky aktívny alebo skiller,aby si ma ľudia pamätali.Podstatne je,že sa mi páči Tvoja reakcia,ktorá je rozhodne na dospelackej úrovni (vekový priemer na mape je už pomaly ale isto 30+),takže mením svoj názor na neutral a cestu máš voľnu ,ak Ťa zvyšok gildy bude chcieť.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Kubik
PříspěvekNapsal: čtv 10. říj 2013 5:54:09 
Pytel
Pytel
Registrován: úte 08. říj 2013 9:59:57
Příspěvky: 441
tak sem zjistil od rikiho ze prej fenix mel ali z husity... bud si to nepamatuji nebo sem to ani nevedel... trvalo to dlouho? jinac se ti stakovou omlouvam.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Kubik
PříspěvekNapsal: čtv 10. říj 2013 6:02:44 
Pytel
Pytel
Registrován: stř 08. čer 2011 11:19:50
Příspěvky: 334
Kubik píše:
tak sem zjistil od rikiho ze prej fenix mel ali z husity... bud si to nepamatuji nebo sem to ani nevedel... trvalo to dlouho? jinac se ti stakovou omlouvam.


Len pár týždňov,myslím,že Mireček sa nejako neudržal na TS ,alebo take niečo a pár ľudí to dožralo a tak sa to zrušilo.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Kubik
PříspěvekNapsal: čtv 10. říj 2013 6:26:52 
Newbie
Newbie
Registrován: pát 15. črc 2011 8:00:01
Příspěvky: 20
Ahoj vespolek

I kdyz momentalne me ucast na Endoru je ve stavu hibernace (nekteri vedi proc, nejlepe asi Tem), stale se obcas mrknu jak na vyvesku/forum, tak i na fora, kam jsem chodival. Vsiml jsem si tedy i prihlasky Kuby a rad bych doplnil par slov.

Saxon píše:
O Tebe šla hláška,že si trochu divný (už si nepamätám prečo) a ,že si Ta nemame zamieňať s nejakym Kubom.Bol si hráč ,ktorý nemal problém vziať high level,prasacky ho naitemovať, aj do slabšieho dungu.Videl som Ťa aj zrakviť a nerobil si z toho vedu.Toto všetko a priateľstvo Rikiho by Ti asi v pohode otvorilo k nam cestu,ale...žiaľ kecy,ktoré si viedol na vyveske Ťa degradovalo niekam dole medzi hráčov,ktorých by som tu nerád videl.


Ta "divnost" b yla v Kubove disortografii. Je to vec, kvuli ktere se mu hromada povlu na vyvesce vysmiva, stejne jako Honyovi, ktery je na tom podobne. A prave proto se asi i Kuba naucil vest flamewar dle endorskych pravidel. Jesltize ale tato prihlaska lze cist i bez prekladatele, nebo lusteni, svedci to o opravud vaznem zajmu k vam vstoupit. Popravde receno, takhle ucesanou nemel prihlasku ani k nam :D
Ten kubo, se kterym nemel byt pleten byl Kuba Kubikula, uplne jiny hraqc, z tehdejsi gildy Cube.
Co se flame tyce - paklize slibuje omezit se na inzeraty, ja bych tomu i veril. Kuba neni vul a umi drzet, co rekne.



Saxon píše:
Jeden z takych momentov ,ktorý mi utkvel v pamäti je flame po skladani,kde Tvoja gilda parovala mastra ,aby nemohol odkopnúť a mohol odovzdať body Ralpeymu.

http://www.youtube.com/watch?v=6ihfKb3E ... e=youtu.be

Na skladanie sme chodili brániť na zaklade dohovoru našeho byvaleho člena Casidie.Väčšinou sme zrakvili equip a mounta,bo pri nabehu Vaše high levely hned kopali a nechali nas tam umrieť.Tym chcem povedať ,že nikdy sme Vam nič zle neurobili,nefrflali sme a predsa si si ty jediný o nas utrel usta a teraz chceš k nam. Cely flame je na 215 strane vyvesky
http://vyveska.endor.cz/?page=215

459648 - SmudlinkaIII | 2013-05-21 00:54:27
ucel si uz splnil body si dal.... na skladacim ostrove toho mastra sjeli pitlici (poprvé)

Pritom si určite vedel pravdu(napísanu hore)plus pytlici nebehaju mastrov.

Ako Ti už napísal Zag,som PROTI.


I kdyz jsem tam nebyl, protoze se ve hre (az na vyjimecne lognuti jednoiu za uherak) nevyskytuju, dovolim si podotknout na zaklade precteni onoho flame a dale na zaklade par dotazu, ktere jsem k tomu mel k lidem, kteri tam byli, mi pripada, ze doslo k omylu ze strany Saxona.

1) to, o Kuba pise ...body si dal ...) se netykalo prvniho zabiti, ktere provedli Pytlici v ramci normalniho boje, tykalo se onoho "parovani, aby dal body" ktere avizoval Ralpey. Bohuzel je to jedna z veci, ktere mne taky palili v dobe, kdy jsem jeste byl aktivni GM, ale nazory na to se lisily ve spektru (s nadsazkou) od -ignorovat- po -banovat- a to bez (v te dobe) konecneho rozhodnuti - a zrjme je tomu tak dosud-
2) vsichni, kterych jsem se tazal, jsou presvedceni, ze toho mastra poprve sjeli Pytlici (a na rovinu, protoze PvP obvykle nehrajete, stejne jako Fenix sveho casu, nekteri z tech, co jsem se jich ptal se tomu divili a jini se porazenemu o to vic smali)

Takze promin, Saxi, ale vyraz "utriet usta o Pytliky" mi pripada ponekud silny, protoze ten se pouziva obvykle pri tom, kdyz nekdo nekoho napada, coz ale tdy nebylo. Kuba jen rekl, ze dotycneho sundali Pytlici, coz pri skladani je naprosto v poradku, a dale, ze dal body, cili ze ONI (tj 17) dosahli sveho. Rozhodnout se o prihlasce na zaklade omylu jiste nechces, proto toto me vysvetleni.

PS. Kubovy postavy

- Kuba ma pristup na vsechny me ucty (Puky mam ja ofc. :) ) pro pripad prologovavani (kvuli moznemu vymazu neaktvnich) a nektere po dohode se mnou loguje na vypomoc kamaradum, je-li treba
- Lianku loguje Micro . on se podilel na jejim skillovani kdysi, cili kdyz aktivne nehraju, neni duvod mu upirat moznost si s ni kraftit
- Kuba kdysi menival postavy, ale i kdyz jsme chapal duvod (za leta, coje na Endoru uz hral vse a nebavilo ho pocatecni vytahovani postav, nez k "necemu" budou), vedl jsem s nim na to konto par sporu, ktere vyustily v to, ze zacal opet hrat predevsim sve, od pocatku delane postavy, jako prave Mochomurka, Avatarka, Ance a par dalsich pokusnych.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Kubik
PříspěvekNapsal: čtv 10. říj 2013 6:39:56 
Newbie
Newbie
Registrován: pát 15. črc 2011 8:00:01
Příspěvky: 20
Jeste ad Husiti - ja si Husity pamatoval, jako gildu, ktera si dokazala ziskat uznani i od Time a lidi,jako Oupis a podobne. Proto jsem dojednal súpolecnou mapu s nima a jednoalo se i o pripadne alianci, ale bohuzel tam byli i lide jako Krutibrk a jeste par dalsich, kteri byli na zabiti. Jednoho dne se dovalili na mapu ozrali a zacali tam jakousi debatu, na kterou Micro reagoval nevrle a kdyz Krutibrk prisolil, tak se pridal i Mirceke a pak uz to jelo samospadem - hadka, jako vysita, ktera se ale dala po vychladnuti hlav resit v pohode. Jenze Hadrak k tomu tehdy zaujal zvlastni postoj. Nerekl ani slovo, ani nenapsal (alespon ze slusnosti) aleson neco jako "stoji to s vama za prd, balime to", zato rozeslat vsem Husitum zpravu, ze kdo do tydne neodejde z te spolecne mapy, bude vyhozen od nich. Coz bylo dost nefer treba i vuci Pawulovi, ktery z rozpadajicho se stareho Weirdu sel prave k nim, ale protoze jsme byli dobri kamaradi, mel permanentni pristup na Fenixackou mapu, kde mel VIP status rovnajici se clenskemu, stejne jako treba Xail, nebo Jogina (kdo znal, vi o koho se jedna).

Jesper Manicamp ? :D

Manu Jestercap :!:


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Kubik
PříspěvekNapsal: čtv 10. říj 2013 7:19:23 
Pytel
Pytel
Registrován: stř 08. čer 2011 11:19:50
Příspěvky: 334
Riki píše:
Takze promin, Saxi, ale vyraz "utriet usta o Pytliky" mi pripada ponekud silny, protoze ten se pouziva obvykle pri tom, kdyz nekdo nekoho napada, coz ale tdy nebylo. Kuba jen rekl, ze dotycneho sundali Pytlici, coz pri skladani je naprosto v poradku, a dale, ze dal body, cili ze ONI (tj 17) dosahli sveho. Rozhodnout se o prihlasce na zaklade omylu jiste nechces, proto toto me vysvetleni.


No jo,ospravedlňujem sa za silné slová,ja len nerad vidím meno našej gildy v nejakom vyveskovom PvP,ale ako som už písal vyššie,Kubikova reakcia zmenila môj postoj.

Riki píše:
Jesper Manicamp ? :D

Manu Jestercap :!:


Ved som povedal,že to bolo nejake divné meno :D


Inak sa po Tebe zháňal Pawull (vymazal icq kontakty),žial už zas neloguje,akurát doexpil svojho mága na 30,po sklamaní,že neunesie orc helmu (expenie na 40 sme mu vyhovorili) ,chvíľu ešte logoval a zas ho to prestalo baviť.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Kubik
PříspěvekNapsal: čtv 10. říj 2013 9:58:47 
Vedoucí morálky
Vedoucí morálky
Uživatelský avatar
Registrován: ned 26. pro 2010 18:12:19
Příspěvky: 540
Prijat za adepta. Na tu vyvesku ale opravdu davej pozor ;) Pytlici se nenechavaji vyprovokovat k zadnym flamum, ani jizlivym poznamkam - to si setrime pro sebe na vlastni mapu!

_________________
Mercedes, earthmage 40
Zag Zag, berserk 37
Fernando, druid 30
Zag, priest 27


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Kubik
PříspěvekNapsal: čtv 10. říj 2013 14:06:56 
Pytel
Pytel
Registrován: úte 08. říj 2013 9:59:57
Příspěvky: 441
Dekuji vsem


Profil  Offline
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 23 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

Panel

Nahoru Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru
Přejít na:  
 cron
Guilda Pytlíci - Ultima Online - Endor
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
Design by Ercan Koc