Přihlásit se | Registrovat




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: DzYYY
PříspěvekNapsal: pát 12. dub 2013 8:32:30 
Newbie
Newbie
Registrován: pát 12. dub 2013 8:17:41
Příspěvky: 2
Zdravim

Jmenuji se Honza je mi 25. a pochazim z Chomutova a icq 256436986.

Postav mam mraky... od lvl 10 do 42 psat to sem asi nema cenu.. ale vsechny chary krom maga a necra muzu hrat... crafty mam taky na vsechny skilly tak s tim problem nemam a vetsinou kolem 100 % skillu nektere ma pristup i Iomak.

Hlasim se k vam kvuli tomu ze tu mam spoustu znamych. William/Zag/Ingham/Ioma/Bufus/Galton/Topol
Bohuzel jsem na nasi mape ted dlouho nelogoval a cela mapa se nejak preskupila na mapu k ivanovi a zbytek a nas zbylich je malo :/ sice nehraju nejak aktivne ale clovek obcas logne a ma chut dat nejake to pvm a zas logovat mapu jen na chat se mi moc nechce kdyz tam logujem ted jen tri lidi... jinak v guildach sem byl ve vice MGL/TEMPLARI/WEIRD/DMG duvody vetsinou byly stejne = prestali hrat kamosi tak se slo o dum dal hledat nove....

Nejvetsi zaliba je dymka.. to je moje :o) http://bufus.rajce.idnes.cz/mgl_2008/#IMG_5123.jpg viz nejmenovany sraz uo :oD


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: DzYYY
PříspěvekNapsal: sob 13. dub 2013 17:31:53 
Vedoucí morálky
Vedoucí morálky
Uživatelský avatar
Registrován: ned 26. pro 2010 18:12:19
Příspěvky: 540
Mno ahoj dzii.

Prihlaska na me teda pusobi hodne odflaknute. Seznam postav je zapotrebi, alespon co se tyce tvych hlavnich + informace o kupovanych/pujcenych/sdilenych atd. Zalibam jsi teda taky moc nedal, nechci po tobe zivotopis, ale napsat jen ze kouris dymku :) to fakt ostatnim moc nerekne, ani je to nenadchne (to leda Temika). Jak casto to s tou aktivitou vidis? Jak se stavis k pvp? Jsi ochotny vzdat se vyveskovych flamu? Jak budes reagovat, kdyz pujdeme dung v Acku a prejede nas husitska kavalerie?

Nejsem si jisty, jestli jsme ta prava guilda pro tebe, zatim jsi me nepresvedcil.

_________________
Mercedes, earthmage 40
Zag Zag, berserk 37
Fernando, druid 30
Zag, priest 27


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: DzYYY
PříspěvekNapsal: sob 13. dub 2013 17:50:32 
Newbie
Newbie
Registrován: pát 12. dub 2013 8:17:41
Příspěvky: 2
Na pvp uz jsem moc stary :) to u me nehrozi... vyvesku radeji nenavstevuji takze tam uz neflamuju :o)
Postavy zadne kupovane nemam.... sdilene postavy ma Ioma a snad i crafta na alchemy ma Bufus...crafty jsem dostal od starsich hracu z Weirdu
Jinak corka Akiwashi (41,89585 lvl cti 42 lvl) berk Gorbak 33+ nejaky lvl asi ani neni koupeny
a pak uz jen 5* mercek/ priest 16-17 lvl/ druid 17 a ostatni postavicky si ani nepamatuju :)) ale primarne bych to videl na toho bercika corka dle nouze.... no ztraceni equipy mi nejak neva cloveka to na hodku zamrzi kdyz prijde o nejaky to mega v equipu ale zivot jde dal uz jsem jich par ztratil jsou to jen pixely :)

a k tem zalibam teda rad grilluju :D uz se tesim na prvni letosni grilovacku uz mohla byt tenhle vikend ale kvuli nemoci jsme to odlozili takze za tyden v patek bude jasna grilovacka... pak teda ta dymka a cajovna :) neni nic lepsiho nez posedet s kamosema v cajovne u caje a doma u nejaky onlinovky si dat dymku :o) pres leto sporty/koupani a v zime sem vetsinou zalezly v cajovne zimu moc nemam rad tak se drzim v teple :)

a aktivne to vidim v noci :) pres den max kdyby nekdo neco potreboval ucraftit to jsem vetsinou v praci takze muzu byt sice u ultimy ale jen na skok... zadny dungovani...


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: DzYYY
PříspěvekNapsal: ned 14. dub 2013 11:57:49 
Newbie
Newbie
Uživatelský avatar
Registrován: úte 09. dub 2013 8:05:41
Příspěvky: 16
Pro mě osobně žádný problém :-)


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: DzYYY
PříspěvekNapsal: sob 20. dub 2013 12:00:25 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: čtv 18. čer 2009 10:18:12
Příspěvky: 812
Bydliště: Kolín
Omlouvám se za pozdní vyjádření, ale po "pečlivém" zvážení vyplývá, že bys mezi nás zřejmě nezapadl.
Nepřijat.

LOCK

_________________
Chlorite armed priest, rogue out of lockpicks, and so...


Profil  Offline
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 5 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Panel

Nahoru Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru
Přejít na:  
 cron
Guilda Pytlíci - Ultima Online - Endor
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
Design by Ercan Koc