Přihlásit se | Registrovat




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 11 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Strejda Vaterix
PříspěvekNapsal: sob 09. úno 2013 22:33:18 
Newbie
Newbie
Registrován: sob 09. úno 2013 21:51:37
Příspěvky: 5
Ahojda Pytlíci

INFO o mě:
Jmenuji se Jirka Poč (z okna skoč), aktuálně na brigádách v Praze, jinak rodilý Šumavák ze Sušice (Ta Sušice).
Na UO jsem narazil v 10-ti letech a vznik Endoru mě zaujal a tak jsem na něm začal a stále tu jsem!

GUILDS:
Když jsem začínal byl jsem spíše noob a nezdálo se mi zapotřebí guildy. Využíval jsem dostatku expů s partou ze Sušice (Gobi,Malevil(MC),Hanz,DaaX,Trinity, a dalších xy), poté následovala změna!
RFQ-Dočasné do rozpadu cca 3měs., STORM-Nabral mě Ivan pro aktivitu(do rozpadu), CUBE-šel jsem za Gobim(do rozpadu), COM-Aliance s Cubem(do rozpadu ali), RAVAGE-Přestup po rozpadu Cube!
Tak a teď Vás napadne proč si proboha píšu přihlášku. No abych šel přímo k věci, GM RVG i GM DMG pořád dokola mění mapu a VT. Nejsou schopný obepsat proč a zveřejnit přístupy. Aktivita hráčů klesla na bod mrazu v PvM.

S čím se hlásím?
Elanius-BERSERKER-31(37)
Mark-PALADIN-21
Geralt(Pan Vaterix)-ROGUE(elf)-30(32)
Deandy-ROGUE(human)-25
Manic Minner-25-tailor/gemcut/fish/mining/alch=100,ostatní v procesu :)
Marketa-Jako Manic akorát vše téměř na maximu.
Ko Bur-25-lumber/bowcraft/fish/mining 95+, ostatní v procesu :)
Přístup na 30 prísta, 35 merce, 30 maga, 25/6 pk druid, 24 ranger
a dalsích cca 20 postav 15+, které jsou převážně moje.

EXPY:
PvM hraju prakticky 10+ hodin denně solo(spawny,dungy,mapy), prokládám občas dungy.
PvP takříkajíc se občas v nutnosti připletu.

Proč Vy?
Za prvé nejste PvP guilda co mě bude nutit zmástrovat maina!
Za 2-99-společnost, styl, aktivita, ostaní guildy jsou mimo mísu atd.

UO
Zabíjim u toho čas když je venku hnusně, když nejsem v práci, a nebo prostě jen proto že mě to baví víc než se venku honit za kulatým nesmyslem! Svým způsobem nemám náladu skončit!

Nějaké Info (rozepsanější):
Takže od mala mám UO jako koníček hned po sportovních aktivech, řešení hádanek, skládání rubikovo kostičky atp. Bývalý Cube řešit byla pro mě třešnička ;) V realu se zajímám o dobré Pivo, víno a krásné ženy, ikdyž jednu krásnou už mám a jsem zvědav zda za měsíc přibude další anebo to bude kluk :twisted:
Taky rád relaxuji s dýmkou u dobrého sci-fi, pohádky, či komedie, samosebou na liště valím krafta :mrgreen: . Přes léto se věnuji práci, fesťákům, kámošům a UO minimálně... ikdyž těch 5hodin je celkem dost...
Prasení a bugování mě nic neříká. Neprasím ani Ty co to dělají a bugy hlasím okamžitě.

DOTAZY-ICQ-236379755/219633219


Přílohy:
White Assasin prof waterix.jpg
White Assasin prof waterix.jpg [ 52.94 KiB | Zobrazeno 4634 krát ]
Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Strejda Vaterix
PříspěvekNapsal: sob 09. úno 2013 22:35:52 
Nyny
Nyny
Uživatelský avatar
Registrován: pon 31. srp 2009 11:00:50
Příspěvky: 717
presunuto do spravne sekce
No a ted k veci. Udajne jsi vyveskovy hahaha2 a uprimne, takove internetove valecniky tu moc nechci. Nemluve o tech postavach, ktere nektere nejsou ani tvoje a nechci moc premyslet, jak jsi k nim prisel.

_________________
Obrázek


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Strejda Vaterix
PříspěvekNapsal: sob 09. úno 2013 22:54:46 
Newbie
Newbie
Registrován: sob 09. úno 2013 21:51:37
Příspěvky: 5
Tak za prvé Válčím jen občas a to za pravdu, kterou většinou mám. Na vývěsce jsem aktiv pouze když nemám co dělat. Kolikrát tam nepostnu za měsíc nic.
A co se týče postav, mohl by jsis to prosím znovu přečíst?
Dodám k tomu že jsem společně hrál s Gobim 10let.
Ulehčím možná malinko tím když napíši: To že někdo myslí a nebo si je jistý, že někdo něco nevlastní neznamená že to nutně vlastní někdo jiný a nebo, že není možnost spoluvlastnictví.
A jako Internetového válečníka mě neoznačuj, snažím se pouze uvést věci na pravou míru.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Strejda Vaterix
PříspěvekNapsal: ned 10. úno 2013 8:56:39 
Pytel
Pytel
Registrován: stř 08. čer 2011 11:19:50
Příspěvky: 334
S akou frekvenciou dungov by si bol spokojný?Ktoré postavy chceš hlavne hrať ,prípadne ktoré by si zobral do dungu?


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Strejda Vaterix
PříspěvekNapsal: ned 10. úno 2013 11:00:55 
Vedoucí morálky
Vedoucí morálky
Uživatelský avatar
Registrován: ned 26. pro 2010 18:12:19
Příspěvky: 540
Pytlici nevalci na vyvesce, ani "kdyz maji pravdu" - proste se k tomu nesnizujeme. Byl by jsi v pripade prijeti ochotny toto respektovat?

Pristup na postavy - ty +-15 lvl neresme, ale k u tech vyssich lvlu - mohl bys zminit alespon jmena?

_________________
Mercedes, earthmage 40
Zag Zag, berserk 37
Fernando, druid 30
Zag, priest 27


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Strejda Vaterix
PříspěvekNapsal: ned 10. úno 2013 12:41:55 
Newbie
Newbie
Registrován: sob 09. úno 2013 21:51:37
Příspěvky: 5
Citace:
S akou frekvenciou dungov by si bol spokojný?Ktoré postavy chceš hlavne hrať ,prípadne ktoré by si zobral do dungu?

S Frekvencí 1 :lol:
No Já hrál vždy Berserka (cca. 15 kousků) hlavně a Rouga (cca. 15+ kousků), a v Cubu jsem pak expil Merce!
Zbytek jsem bral když bylo třeba doplnit partu, vzhledem k tomu že se to stávalo často bylo fajnové si zahrát vše.
Zag píše:
Pytlici nevalci na vyvesce, ani "kdyz maji pravdu" - proste se k tomu nesnizujeme. Byl by jsi v pripade prijeti ochotny toto respektovat?

Pristup na postavy - ty +-15 lvl neresme, ale k u tech vyssich lvlu - mohl bys zminit alespon jmena?


Nemám potřebu válčit ani se k ničemu vyjadřovat ani když se to týká mojí osoby. Kromě veřejného pohoršení, to řeším ručně!
Luckynka, Luckydealer, Manita, Saldarah, Urquel´
Jo abych nezapoměl- Magina Kvasnica 20 lvl Airmage


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Strejda Vaterix
PříspěvekNapsal: ned 10. úno 2013 20:47:04 
Nyny
Nyny
Uživatelský avatar
Registrován: pon 31. srp 2009 11:00:50
Příspěvky: 717
Tak bohuzel, jednohlasne se rozhodlo, ze se adeptem Pytliku nestanes. Hodne stesti jinde.

_________________
Obrázek


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Strejda Vaterix
PříspěvekNapsal: ned 10. úno 2013 20:50:32 
Newbie
Newbie
Registrován: sob 09. úno 2013 21:51:37
Příspěvky: 5
Jezismarja píše:
Tak bohuzel, jednohlasne se rozhodlo, ze se adeptem Pytliku nestanes. Hodne stesti jinde.


Důvody? :geek:
Jinde? Nemám info o tom že bych odešel ze stávajícího :idea:


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Strejda Vaterix
PříspěvekNapsal: ned 10. úno 2013 21:32:13 
Nyny
Nyny
Uživatelský avatar
Registrován: pon 31. srp 2009 11:00:50
Příspěvky: 717
Prihlaska, at se to zda nebo nezda, vypovida hodne o cloveku. Nekomu rekne vic, nekomu min. Nam, a muzes klidne nesouhlasit, rekla, ze by ses k nam nehodil. Za ta leta svemu "instinktu" verime. Ostatne ukazalo se to v jednomyslnem a rychlem hlasovani, to samo o sobe je pro nas dostatecne k verdiktu, jaky jsme dali.

_________________
Obrázek


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Strejda Vaterix
PříspěvekNapsal: ned 10. úno 2013 22:11:23 
Newbie
Newbie
Registrován: sob 09. úno 2013 21:51:37
Příspěvky: 5
Děkuji za odpověď. Ikdyž jsem odpověď prakticky nedostal. Soudit podle přihlášky, pomluv, nebo doměnek je jednoznačná INFORMACE!-> Bláhové věřit že jste jinačí než ostatní z Endoru. Další banda nafoukaných hráčů. Měl jsem o vás lepší miňení. Čaute!
Abych nezapoměl Markéta je moje a nikdo jinej za ní nikdy nehrál!


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Strejda Vaterix
PříspěvekNapsal: ned 10. úno 2013 22:27:28 
Nyny
Nyny
Uživatelský avatar
Registrován: pon 31. srp 2009 11:00:50
Příspěvky: 717
Amen, lock ! :D

_________________
Obrázek


Profil  Offline
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 11 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Panel

Nahoru Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru
Přejít na:  
 cron
Guilda Pytlíci - Ultima Online - Endor
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
Design by Ercan Koc