Přihlásit se | Registrovat




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 25 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Misicka - James
PříspěvekNapsal: úte 02. čer 2015 20:19:03 
Newbie
Newbie
Registrován: úte 02. čer 2015 19:45:39
Příspěvky: 12
Ahoj všem, na úvod bych rád podotkl že si nejsem jistý zda to píši do správné sekce, tak mě to kdyžtak prosím pěkně admin přehoďte ale snad bych se měl trefit.

Jak začít, mé jméno je Honza Douša je mi 23 let a jsem z Kladna.

Mé postavy jsou mág Mišička 31 level, kraft James Parkinson 10 level skilly : mining a začínám tailoring a Izotop necromancer 16 level, hraji společně s nej kamarádem real Orbin jinak (David) jména postav : Farin rogue tušim 13 level a heretik Orbin 21 level, David hraje spíše se mnou jinak moc nehraje sám od sebesi občas soluje hrajeme spíše pro zábavu spolu. dále pak hraj i s přítelkyní, která hraje také velice zřídka kdy spíše ji hra baví abychom mohli hrát něco spolu. Má postavu heretika Rony 22 level a drujda 11 level Mianess.

Hlásím se k vám protože jste poslední jediná guilda na Endoru podle mého názoru kde jsou zaprvé, dost v pohodě lidí které znám a za druhé jediní se kterými se bude dát normálně vyjít, komunikovat, spolupracovat bavit se (zábava) a hrát ultimu,s ostatními co tu zbyli se nedá hrát takže pakliže nebudete mít o mě zájem končím s ultimou viz jako ostatní z bývalé guildy k tomu se dostanu později.

Předchozí shardy, hrál jsem vždy pouze a jenom Endor. :) To že jsem si založil účet na nějakém jiném serveru už ani nevím jak se jmenoval Kelevar možná? Prvotním úkolem bylo natěžit určité množství rudy v dole což mě absolutně nebavilo tak jsem to jen zapl, podíval se, a zase vypl a vrátil se k Endoru.
Zkušenosti PVP a PVM jsou u mě dalo by se říci obstojné. Všechny postavy jsou a byli vždy moje a hrál jsem je zcela sám, :) mám přístup samozdřejmě na postavy Davida i Míši páč jsou oba moje srdeční záležitosti real tak tomu doufám rozumíte :) Proto jsem je uvedl i zde.

Mé předchozí guildy na Endoru tak, začnu asi tak že jsem zde začal po dlouhé době když jsem byl ještě malý a hrál jsem zde nějaké newbiky 8, 7 6 level než mě hra vždy přestala bavit a sekl jsem s ní třeba i na 5 let, založil postavu jménem James Brolin čorka, kterou jsem hrál a vyexpil v guildě Banáni, kdy byli měsíce neskutečně pěkné zábavy a dobrého pokecu s lidma se kterýma jsem se rád bavil a hrál v Allianci Weird Banani Fenix. Současně s touto postavo ujsem hrál ještě krafta Jamese, kterého mám dodnes a mága Elišku po dodělání postavy mág měl 24 level a čorka 31, se guilda začala rozpadat poněvadž zde nastaly nepokoje a rozeštval nám jí hráč jménem Yanna (Jana), dlouhý příběh nechci Vás zde tím nudit a rozvádět ho. S postavami jsem byl nadále v další guildě kterou mi nabídl Daax společne se Sidericem a guilda se jmenovala beFree byli zde naprosto v pohodě lidéa hra byla opět v pohodě ráda se mi hrálo i se s nimi bavilo avšak po čase nadešla moje hloupost a tupost propadl mi barák s veškerým majetkem a i penězmi které jsem dával do truhly a né do banky měl jsem zde skutečně vše a v bance minimum tak mě to naštvalo že jsem postavy prodal kamarádovi z beFree (Berfiriel) za real čorku jsem prodal a mága mu daroval a on je pak společně s dalším kamarádem hráli Rangeru. teda alespon jestli si to tak pamatuji je to už celkem dávno. Po roce a pů od té doby jsem začal opět hrát protože mi na facebooku napsal hráč Sideric že opět rozjíždí guildu a chce to sjednotit nová guilda se jmenovala Company a opět se mi s hrálo dobře, zábava, fellení všechno v cajku. Guilda se rozpadla dnes když hráči odešli na jiný shard a rozprodali své majetky, šlo o úplný a definitivní zánik aktivita Company.

Záliby: počítače, auta!!!, brusle, přítelkyně , kamarádi

ICQ: 297640809, fotka zde je facebook: https://www.facebook.com/jan.dousa.7

Na závěr: Je toho spousty co by jsme sem chtěl napsat a povyprávět ale nechci se zbytečně roztahovat aby jste umírali nudou u nekonečné přihlášky, všichni kdo si mě pamatují jako Jamese nebo teďkon Mišičku, nebudu vyjmenovávat, doufám že si sami vzpomenou :)
Díky a mějte se zatím.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Misicka - James
PříspěvekNapsal: stř 03. čer 2015 8:40:53 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: úte 09. črc 2013 13:13:32
Příspěvky: 394
Bydliště: Košice
WOW :shock:
Citanie mi teda dalo zabrat. Az neviem o com ta prihlaska bola :?

Ale tak nieco som zachytil a tak aby niekto zacal s otazkami...
Pises, ze "dost v pohodě lidí které znám" ... s kym od nas sa poznas?
Co sa ti stalo s autom? :O
Cierno-bielo-modro-zlty ujo na obrazku na FB si ty? Nemas verejne zdielanu ziadnu inu foto iba tuto a rozbite auto ;).

_________________
Priest 37 lvl, Rogue 30 lvl, Heretik 27 lvl, Icemage 25 lvl, Merc 22 lvl, Berz 22 lvl, Priest 20 lvl, Druid 19 lvl,, ...


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Misicka - James
PříspěvekNapsal: stř 03. čer 2015 9:31:01 
Newbie
Newbie
Registrován: úte 02. čer 2015 19:45:39
Příspěvky: 12
Mirqo dopravní nehoda u Kladna, týpos ujížděl policii a narval do mě cca ve 200km/h, vůbec nic si nepamatuju probral jsem se až na zemi pod silnou dávkou morfia.

No znám se s Rengarem, Zaněk, Marvella a určitě ještě další hráče co jsme byli ally, Banani, Weird, Fenix tak zde tuším ještě někdo je.. ;)


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Misicka - James
PříspěvekNapsal: stř 03. čer 2015 9:35:58 
Newbie
Newbie
Registrován: úte 02. čer 2015 19:45:39
Příspěvky: 12
Jinak k tomu ještě že tam nemám žádnou jinou fotku, ....

https://scontent-ams2-1.xx.fbcdn.net/hp ... e=55EC99A5

Já v bílém tričku, Míša, její rodiče


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Misicka - James
PříspěvekNapsal: stř 03. čer 2015 9:42:19 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: úte 09. črc 2013 13:13:32
Příspěvky: 394
Bydliště: Košice
Dik.
Este ma zaujima. Akym stylom hrate teraz s tym kamosom a priatelkou. Mate daku mapu kde spolu ste? Pripadne, oni sa hlasia do dakych guild? Ak ano, tak akych a ako si predstavujes hranie s nimi v buducnosti :)

_________________
Priest 37 lvl, Rogue 30 lvl, Heretik 27 lvl, Icemage 25 lvl, Merc 22 lvl, Berz 22 lvl, Priest 20 lvl, Druid 19 lvl,, ...


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Misicka - James
PříspěvekNapsal: stř 03. čer 2015 9:51:23 
Newbie
Newbie
Registrován: úte 02. čer 2015 19:45:39
Příspěvky: 12
Nene, nehlásí se nikam oni hrají pouze se mnou :)) samotné je to nebaví. Mapu vlastní nepoužíváme a občas nás to trochu brzdí to je pravda, ale byli jsme teď všichni 3 členi, adepti Company takže jsme používali společnou mapu Company, voláme si spolu klasicky s Davidem na skypu a Míša většinou sedí hned vedle mě takže pohoda :)


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Misicka - James
PříspěvekNapsal: stř 03. čer 2015 12:07:07 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: čtv 28. čer 2012 20:57:09
Příspěvky: 563
Bude Míša jezdit na srazy?

_________________
35+: Mage
30+: Rogue
25+: Necromancer, Druid
20+: Priest, Heretic, Ranger


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Misicka - James
PříspěvekNapsal: stř 03. čer 2015 12:18:22 
Newbie
Newbie
Registrován: úte 02. čer 2015 19:45:39
Příspěvky: 12
Pakliže nás budete brát jako jednoho člověka mě a ji tak ano. Jezdí všude se mnou a určitě bych nejel na něco jako je sraz s guildou bez přítelkyně aby zůstala doma..


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Misicka - James
PříspěvekNapsal: stř 03. čer 2015 13:19:45 
Pytel
Pytel
Registrován: čtv 28. lis 2013 20:13:06
Příspěvky: 439
William píše:
Bude Míša jezdit na srazy?


No teda Wille :twisted: :D :D

jinak hrál jsem s ním, problém si nepamatuju žádný že bych s ním někdy měl

_________________
Aureana, druidka 40


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Misicka - James
PříspěvekNapsal: čtv 04. čer 2015 6:29:39 
Pytel
Pytel
Registrován: čtv 28. lis 2013 20:13:06
Příspěvky: 439
ještě otázka nick na vývěsce? (možná jsem ho přehlédl)

_________________
Aureana, druidka 40


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Misicka - James
PříspěvekNapsal: čtv 04. čer 2015 7:36:59 
Pytel
Pytel
Registrován: stř 15. led 2014 23:27:35
Příspěvky: 355
nick na vyveske bude podla mna rovnaky ako tu :)
btw - prihlaska mi teda dala zabrat, je fajn, ze si si na nej dal zalezat :) co ma zaujima je tvoj herny cas a vztah k pvp/pvm :) mozno to je v prihlaske, ale tu som cital vcera a nejak sa mi to nechce opatovne vyhladat (som lenivy :D)

_________________
Kain - roguna 30+ - starý známy easynár a veľký panáčik ;)
Leiana - necro 20+
Caes - berk 20+


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Misicka - James
PříspěvekNapsal: čtv 04. čer 2015 8:20:15 
Newbie
Newbie
Registrován: úte 02. čer 2015 19:45:39
Příspěvky: 12
K tý vývěsce jen stručně, nejsem člověk kterej podporuje nějaký komentáře, hejty a pomluvy na vývěsce, nesnášim to vždycky když jsou tam takový ty sáhodlouhý nesmysly o ničem a pomluvy s nadávkami nečtu to... Včera jsem tam jen podotkl že koupím věci které mi byli spravedlive nejspíše odcizeny čorkou PK v půl 1 ráno v dungeonu Magott (ten novej broučí dung :-)) a když odpověděl něco ve smyslu že ne, tak jsem jen popřál příjemnou hru více méně a podotkl že nevěřím že mě tam našel sám uplně takhlec ale dobře, a v momentě když se tam začali objevovat opět známé nicky se svými ehm "argumenty" a to podotýkám velice slušnými tak jsem ukončil debatu :) Na toto opravdu nejsem.

Co se týče přihlášky dík. psal jsem jí řekl bych docela i stručně :-), i když stručně je pro každého něco jiného, můj herní čas je podle školy a podle nálady ale většinou spíš mám než nemám, vztah k pvm dobrý expim rád chodit dungy chci, rád bych prozkoumal nové dungy a ty složitější, třeba ten novej "vodní dung" já tomu říkám voďák :D nevím co je tam za moby nějakou ploutváči :) atd.. no


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Misicka - James
PříspěvekNapsal: čtv 04. čer 2015 8:42:04 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: čtv 28. čer 2012 20:57:09
Příspěvky: 563
Insect dung nechoď, mají před ním nonstop stubera.

_________________
35+: Mage
30+: Rogue
25+: Necromancer, Druid
20+: Priest, Heretic, Ranger


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Misicka - James
PříspěvekNapsal: čtv 04. čer 2015 8:56:24 
Newbie
Newbie
Registrován: úte 02. čer 2015 19:45:39
Příspěvky: 12
Wille já už nebudu chodit nic :'D zarakvil jsem další itemy cca za 150k zhruba, dokavaď nebudu přijatej nebudu chodit nic:) na solo maximálně bez itemů jen ve spotřebák, ale to toho moc nedam :) Dobrý neřešim.Každopádně dík za radu.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Misicka - James
PříspěvekNapsal: čtv 04. čer 2015 9:04:01 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: čtv 28. čer 2012 20:57:09
Příspěvky: 563
Zrovna necro dá na solo cokoliv bez jakychkoliv itemů, stačí šperk.
Kdybys chtěl víc info napiš na 174642458.

_________________
35+: Mage
30+: Rogue
25+: Necromancer, Druid
20+: Priest, Heretic, Ranger


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Misicka - James
PříspěvekNapsal: čtv 04. čer 2015 9:09:48 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: úte 09. črc 2013 13:13:32
Příspěvky: 394
Bydliště: Košice
Budem zly :). Vies sa naucit spravit z tohto:
Co se týče přihlášky dík. psal jsem jí řekl bych docela i stručně :-), i když stručně je pro každého něco jiného, můj herní čas je podle školy a podle nálady ale většinou spíš mám než nemám, vztah k pvm dobrý expim rád chodit dungy chci, rád bych prozkoumal nové dungy a ty složitější, třeba ten novej "vodní dung" já tomu říkám voďák :D nevím co je tam za moby nějakou ploutváči :) atd.. no

Toto:
Co se týče přihlášky, dík.
Psal jsem jí řekl bych docela i stručně :-). I když stručně je pro každého něco jiného. Můj herní čas je podle školy a podle nálady, ale většinou ho spíš mám než nemám.
Vztah k pvm dobrý. Expim rád, chodit dungy chci. Rád bych prozkoumal nové dungy a ty složitější, třeba ten novej "vodní dung" (já tomu říkám voďák) :D. Nevím co je tam za moby, nějakou ploutváči :) atd..


Je tam len par bodiek, ciarok a velkych pismen, ale dost to ulahci citanie po tebe :). Ja vpodstate nic proti tvojej prihlaske nemam, len sa to vobec neda citat :)).
Myslim, ze by to viac ludi ocenilo ;).
Dik

_________________
Priest 37 lvl, Rogue 30 lvl, Heretik 27 lvl, Icemage 25 lvl, Merc 22 lvl, Berz 22 lvl, Priest 20 lvl, Druid 19 lvl,, ...


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Misicka - James
PříspěvekNapsal: čtv 04. čer 2015 9:10:27 
Pytel
Pytel
Registrován: stř 15. led 2014 23:27:35
Příspěvky: 355
ach william, ty samaritan, az mi srdiecko poskocilo z tolkej ochoty z tvojej strany, sokujuce :!: :lol:

_________________
Kain - roguna 30+ - starý známy easynár a veľký panáčik ;)
Leiana - necro 20+
Caes - berk 20+


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Misicka - James
PříspěvekNapsal: čtv 04. čer 2015 9:40:33 
Newbie
Newbie
Registrován: úte 02. čer 2015 19:45:39
Příspěvky: 12
William dík, napsal jsem Ti. Mirqo, interpunkce mi vždy dělala problémy, velké písmeno ve věte byl překlep.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Misicka - James
PříspěvekNapsal: čtv 04. čer 2015 14:48:22 
Správce guildovního pytle
Správce guildovního pytle
Registrován: stř 02. úno 2011 22:30:35
Příspěvky: 907
No dotazy se moc nemnoží, tak zakládám hlasování. Verdikt by měl být během několika dní. Tak to tu prosím sleduj, kdyby měl ještě někdo nákej dotaz.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Misicka - James
PříspěvekNapsal: čtv 04. čer 2015 15:43:04 
Newbie
Newbie
Registrován: úte 02. čer 2015 19:45:39
Příspěvky: 12
Jasný sleduju


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Misicka - James
PříspěvekNapsal: čtv 04. čer 2015 16:10:37 
Pytlíkoid
Pytlíkoid
Registrován: sob 19. dub 2014 12:21:15
Příspěvky: 117
Ahoj - v žádné jiné guildě jsi nebyl? Com, 17, Husité, Time, atd.?
Máš nebo měl jsi nějaké pk? Jaký na ně máš názor?

_________________
Isek - ranger 40 lvl
Odkragli - berserk 39 lvl
Havelock Vetinary - rogue 32 lvl

Navazka - mercenary 31 lvl
Yaroon - druid 21 lvl


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Misicka - James
PříspěvekNapsal: čtv 04. čer 2015 16:45:18 
Newbie
Newbie
Registrován: úte 02. čer 2015 19:45:39
Příspěvky: 12
ahoj Isku, vzpoměl jsem si ještě ale to až potom co jsem dopsal přihlášku že jsem byl tuším týden v Husitech s tou čorkou James Brolin jako adept, je to už hodně dávno a byl jsem tam jen chvíli tak jsem na to nevzpoměl vzpomínám si i nějaké jména Tebe, tuším ještě Hadrák Harry? :) víc si nevzpomenu šli jsme asi 2-3 dungy pak jsem byl vykázán pro vyjádření Hadráka, který řek' a napsal mi že tu každej chce hrát teď čorku nebudeme tahat 15 level čorku když Harry a všichni chtěli hrát čorku :) tak jsem opustil husity a podal si přihlášku do Banánů kde se sauřič bál že jsem nějaký prasič, tak hned psal Hadrákovi který mu řekl že nene je to v pohodě týpek ale znáš nás, jsme prasiči :) potřebujeme mez isebe někoho, řekněme trochu jiného, takové bylo jeho vyjádření načež mě pak vzal Saurák do Banánů a pokračování už znáš. Guildy 17? Time? Com? Názor? Com, nikdy jsem v ní nebyl v 17 rovněž ne byl v ní jeden kamarád, kterého také znám real možná ho také budete znát Ivan, Patriarchivan. Já osobně nemám na ně žádný hate ale nechtěl bych v takovéto guildě být. Time to byla kdysy dávno nějaká PvP guilda? moc neznam. Pk jsem nikdy neměl.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Misicka - James
PříspěvekNapsal: pát 05. čer 2015 19:55:59 
Správce guildovního pytle
Správce guildovního pytle
Registrován: stř 02. úno 2011 22:30:35
Příspěvky: 907
Pytlická rada se rozhodla Tě nepřijmout jako adepta. Ale přeju Ti hodně štěstí v jiné gildě.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Misicka - James
PříspěvekNapsal: pát 05. čer 2015 20:36:37 
Newbie
Newbie
Registrován: úte 02. čer 2015 19:45:39
Příspěvky: 12
Neděkuji za přání, nečetl jsi totiž mojí přihlášku pozorně :). Jedna věc, druhá budete zde tací frajeři a když někoho se rozhodnete "nepřijmout" že by jste zde alespon Ti, kteří dali proti uvedli důvody? Pakliže ne, budu to brát tak jak se to brát jedině dá, důvody nejsou jsou jen výmysly. Děkuji


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Misicka - James
PříspěvekNapsal: pát 05. čer 2015 21:34:56 
Správce guildovního pytle
Správce guildovního pytle
Registrován: stř 02. úno 2011 22:30:35
Příspěvky: 907
Misa123 píše:
Neděkuji za přání, nečetl jsi totiž mojí přihlášku pozorně :). Jedna věc, druhá budete zde tací frajeři a když někoho se rozhodnete "nepřijmout" že by jste zde alespon Ti, kteří dali proti uvedli důvody? Pakliže ne, budu to brát tak jak se to brát jedině dá, důvody nejsou jsou jen výmysly. Děkuji

Rozhodně jsem přečtení Tvý přihlášky věnoval víc času..než Ty jejímu napsání. A nechtěj po nás prosím, abychom Ti tu všichni vypisovali důvody. Gilda se prostě rozhodla Tě nepřijmout, protože si myslíme, že bys mezi nás nezapadl..Pokud jsi věnoval nějaký čas přečtením minulých přihlášek..Tak jsi jistě zjistil, že nebereme každého. A děkovat za přání samozřejmě nemusíš, ale stejně přeji mnoho štěstí jinde.


Profil  Offline
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 25 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Panel

Nahoru Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru
Přejít na:  
 cron
Guilda Pytlíci - Ultima Online - Endor
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
Design by Ercan Koc