Přihlásit se | Registrovat




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Pokračování nedokončené debaty..
PříspěvekNapsal: pát 05. čer 2015 22:21:46 
Newbie
Newbie
Registrován: pát 05. čer 2015 22:19:15
Příspěvky: 3
Tím že mi zakážeš komunikaci na foru a zamkneš příspěvek se mojí odpovědi nezbavíš.



Nevypadá to tak, že jsi tomu věnoval víc času než já při psaní :lol: , kdyby ano dočetl by jses tam že, "jinam" se hlásit nehodlám. Proto ti také neděkuji za přání.

Ach ano četl jsem si jiné přihlášky a vím že "neberete" každého, jen nějakého prasila z Husitů a i odjinud klidně vezmete, nejvíce mě dostal například "Detos", který umí na Tsku jen machrovat jak je TOP a vy jste všichni lamy a neumíte hrát odinstallujte Uo a běžte hrát tetris a pak z něja padají slova tak sprostá že by si je jen tak někdo z Vás za rámeček nedal, doufám že jste si ho také patřičně užili na TS . :D dále pak lidi které mají kupované postavy i přestože je to proti Vašemu "kodexu", arogantní lidi co se neumějí chovat jako je Tori (Yi Min) a mnozí další. :o

A prosím chci po Vás aby jste mi sem uvedli důvody, protože jestliže dokážete se na TSku domluvit, stylem haled on támhlec ten emmmm támhlec někoho "dám příklad" zabil a okradl ve stokách! Někdo z "guildovní rady" vznese výrok a ostatní jojojojojojojojo tak mu všichni dáme mínus a pinkkkkkk, odchod :D a je to tak to je prosím ovečkařenía né subjektivní názor jednotlivců, který bych zde rád viděl, sám rozhoduje svojí hlavou a né aby to ovlivňovala "vyšší" moc, i kdyby se v tom jednalo bůhví co, věci se mají řešit narovinu, pojdte na TS já si s Vámi mile rád o čemkoliv kvůli čemu mi někdo dal (-) promluvím zeptám se ho na to rozeberu to s Vámi, jak to bylo proč atd. Ale to Vy, nejspíše nechcete... Proto si myslím že bych mezi Vás nezapadl i bohužel sám, který jsem si o Vás opravdu myslel že jste jediná a poslední guilda na Endoru kde funguje, lidskost, laskavost, rozumný přístup k věci! Ale bohužel vidím že je to prostě Endor :) nemám k tomu co dodat je to podobné jako všude jinde, a fungují zde předsudky, pomluvy, je mi to opravdu líto né že jsem nebyl přijat to ne ale to že je tomu tak i u Vás, stejně jako všude jinde.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Pokračování nedokončené debaty..
PříspěvekNapsal: pát 05. čer 2015 22:48:23 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: čtv 28. čer 2012 20:57:09
Příspěvky: 563
Promiň, ale nečekej tu žádné odpovědi. My se nechceme pouštět do jakýchkoli debat proč tak či jinak.
Z naší strany je tato věc uzavřená a zakládáním nových topiců se to nijak nezmění.
Pokud jsi nás chtěl přesvědčit, že za tu šanci stojíš, tak sis měl vzít inspiraci z přihlášky Čermiho, jehož jednání po nepřijetí nám bylo a je daleko sympatičtější.
Měj se hezky.

_________________
35+: Mage
30+: Rogue
25+: Necromancer, Druid
20+: Priest, Heretic, Ranger


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Pokračování nedokončené debaty..
PříspěvekNapsal: sob 06. čer 2015 0:22:34 
Newbie
Newbie
Registrován: pát 05. čer 2015 22:19:15
Příspěvky: 3
Můžeš mi vysvětlit kde z tadytoho : viewtopic.php?f=10&t=1622&start=25

Usuzuješ nějaké "lepší", příjemnější a "sympatičtější" chování? Jen o sobě řek' že by se rád cituji" nechal zachránit" a ještě postnul na vývěsku že hledání konstantní exp partu. KDyž postnu na vývěsku já něco podobného, budete mě chtít spíše přijmout? Myslím si že odpověď je ne.

William píše:
Promiň, ale nečekej tu žádné odpovědi. My se nechceme pouštět do jakýchkoli debat proč tak či jinak.


-------> protože se bojíte pravdy a toho že by se pak mohlo ukázat že ji nemáte Vy?


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Pokračování nedokončené debaty..
PříspěvekNapsal: sob 06. čer 2015 0:27:40 
Pytel
Pytel
Registrován: stř 15. led 2014 23:27:35
Příspěvky: 355
Misicka píše:
-------> protože se bojíte pravdy a toho že by se pak mohlo ukázat že ji nemáte Vy?

LOL

_________________
Kain - roguna 30+ - starý známy easynár a veľký panáčik ;)
Leiana - necro 20+
Caes - berk 20+


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Pokračování nedokončené debaty..
PříspěvekNapsal: sob 06. čer 2015 5:29:59 
Pytel
Pytel
Registrován: úte 16. dub 2013 16:32:25
Příspěvky: 940
To jsem nevedel ze Nevermind ma brata. Ale jak vidim o5 sme se dobre rozhodli. Takze gl v dalsich spamech


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Pokračování nedokončené debaty..
PříspěvekNapsal: sob 06. čer 2015 8:55:52 
Správce guildovního pytle
Správce guildovního pytle
Registrován: stř 02. úno 2011 22:30:35
Příspěvky: 907
Když jsme tak hrozný, tak moc nechápu proč si se k nám hlásil:-) A my nehledáme dokonalý jedince..Jen lidi o kterých si myslíme, že mezi nás zapadnou. Nepotřebuje rozšiřovat kolektiv za každou cenu.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Pokračování nedokončené debaty..
PříspěvekNapsal: sob 06. čer 2015 11:34:40 
Newbie
Newbie
Registrován: pát 05. čer 2015 22:19:15
Příspěvky: 3
Monty píše:
To jsem nevedel ze Nevermind ma brata. Ale jak vidim o5 sme se dobre rozhodli. Takze gl v dalsich spamech



Nevím o kom mluvíš, toho týpka neznám a nelíbí se mi že mě přirovnáváš k někomu, koho ani neznám :) , Já o Tobě taky neříkám že jsi Detos, kterého jste mimochodem k sobě VZALI a což bych jako urážku od 1 do 10 hodnotil číslem 15

Ach a ano Monty, je tomu přesně tak jak píšeš.....

Miky píše:
Když jsme tak hrozný, tak moc nechápu proč si se k nám hlásil:-) A my nehledáme dokonalý jedince..Jen lidi o kterých si myslíme, že mezi nás zapadnou. Nepotřebuje rozšiřovat kolektiv za každou cenu.



Hládil jsem se k Vám a to jsem popsal opět výše, opět se prokazuje že to čteš jen tak letmo stejně jak přihlášk ua moc Tě nezajímá co zde píši, neboť už máš dopředu rozhodnuto :) Protože, Vy se nemusíte o ničem "radit a rozhodovat". Vy, už prostě Víte, co víc Vy jste to "vědění" ano vy jste ten fenomén toho té pravdy všeho. Proto i Ty argumenty a odpovědi rozumné, které bych čekal tu prostě nevidím.
Nepotřebujete rozšiřovat kolektiv za každou cenu, čili přihláška k Vám nemí být typu haled jsem v pohodě týpek, kterej se umí s každym dohodnout a snaží se s každym vyjít.. To titž nestačí, bude bejt něco VÍC, nechcete například požádal Ralepho jestli mezi Vás nechce? Sice se Vám maybe nebude zamlouvat chování ale budete mít mezisebou TOP. A nejspíše splněný sen o Endoru. Přeji Vám všem hezký a příjemný víkend :)


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Pokračování nedokončené debaty..
PříspěvekNapsal: sob 06. čer 2015 13:15:24 
Pytlíkoid
Pytlíkoid
Registrován: čtv 03. pro 2009 16:46:23
Příspěvky: 163
Ty jo zkoušel jsem tomuhle nějak porozumět, ale neuspěl jsem a jelikož zklamal i google překladač, asi už nemá cenu se o to dál pokoušet :lol:

_________________
Vojtisek Kmoch rogue lvl 34+
Dark sumonner nekr lvl 30+
Dobaks berk 30+
HOLLOWMAN


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Pokračování nedokončené debaty..
PříspěvekNapsal: sob 06. čer 2015 17:04:41 
Pytel
Pytel
Registrován: úte 16. dub 2013 16:32:25
Příspěvky: 940
Myslim ze to muzes Miky zavrit tohle je jak se rika strelba do tmy.


Profil  Offline
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 9 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Panel

Nahoru Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru
Přejít na:  
 cron
Guilda Pytlíci - Ultima Online - Endor
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
Design by Ercan Koc