Přihlásit se | Registrovat




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Žádost o přijetí Flekator
PříspěvekNapsal: ned 23. srp 2015 21:34:29 
Newbie
Newbie
Registrován: čtv 20. srp 2015 17:49:14
Příspěvky: 4
Zdravím všechny členy guildy Pytlici,
Všichni mi v reálným životě říkají Antonín, Toníku, Toňáku a tak dále. Nýni žiju v Praze a je mi 31 let. Jinak původem jsem Asie.
Ve hře jsem Flekator ( původní nick té postavy bylo jiné-to jen GM vědí jaké-trośku jsem odbočil od tématu)

Vlastním jeden účet. na něm mám asi 5 postav. Z toho hraju jen 2. Asi bych měl ty ostatní smazat.
První je Flekator - rasa DROW- level k dnešku je 19- a povolání je Necromancer.
Druhá je Zlod - rasa Human - level 12 a povolání Paladin
Ty ostatní si moc dobře nepamatuju, protože to jsem zkoušel a už nepamatuji proč.

ICQ mám od doby co jsem začal na Endoru cca asi 2 měsíce. TS jsem nikdy nepoužíval, protože nebydlím sám a bývám na UO do pozdějších hodin. Což nepoužívám ani mikrofón. UOMAP mám a používám
no začnu od začátku historie hraní UO.
Začal jsem od roku 2001, kdy jsem nastoupil na střední školu, když mě kamarád nainstaloval UO.
Začal jsem na serveru WhiteandBlack. Sice málo hráču, ale mě jako začátečníka zaujal UO svět, kdy jsem prakticky mohl dělat cokoliv, kdykoliv a kdekoliv se mi chtělo.

Proč zrovna Pytlíci. O guildě Pytlici jsem do nedávna ani nevěděl. Jsem viděl Horda, Firma, Potkan a atd. , ale nikdy by mě nenapadlo, že bych k nim podal přihlášku.
Ale postupem času na Endoru, jsem si uvědomil, že bez guildy se nenaexpím a bez prima patry lidí mě to bavit nebude.
Od doby, kdy jsem začal hrat na Endoru, jsem potkal par lidí co mi byli ochotni poradit a pomoc.

1-WorldCraft
2-Xanax-nýni Neurol
3-Žaněk
4-Chlupatej Had- dalši postavy nevím jaké má.
a další.

Od WorldCrafta jsem už zaslechl o Pytlicích jednou.

Všchni tito lidi mi byli ochotni pomoc a poradit, kdykoliv jsem je o to poprosil. a kdybych je tu nepotkal, tak snad tu už nesedím a nepíšu tuto přihlášku.

Pokud je tomutak, že Pytlici jsou opravdu prima parta lidí, jak jsem se o nich doslech, tak bych moc rád se přidal mezi vás.

Děkuji

S pozdravem


Flekator





Doplňující info.

Takže je mi 31 let. stále svobodný. Pracuji v maloobchodní Alianci, která se stará o tradiční trh a domlouvá ceny u dodavatele. Práce mé baví a také rád do ní chodím.
Co mě baví je komunikace s lidmi i když občas si rád posedím u kávy sám na Vyšehradě a přemýšlím, odreagovaní se v posilovně a poté si zaplavat, hrát UO a sledovat komediální seriály, abych se odpoutal od skutečného světa a všech problémů, pracovat na webu, který jsem začal vytvářet před týdnem.
víc mě nenapadá.


Naposledy upravil flekator dne ned 23. srp 2015 22:16:22, celkově upraveno 1

Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o přijetí Flekator
PříspěvekNapsal: ned 23. srp 2015 21:55:15 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: čtv 28. čer 2012 20:57:09
Příspěvky: 563
Napiš nám víc o sobě. Jak se jmenuješ, co rád děláš atd.

_________________
35+: Mage
30+: Rogue
25+: Necromancer, Druid
20+: Priest, Heretic, Ranger


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o přijetí Flekator
PříspěvekNapsal: ned 23. srp 2015 21:57:11 
Pytel
Pytel
Registrován: čtv 28. lis 2013 20:13:06
Příspěvky: 439
kterou postavu by jsi upřednostňoval na vstup do guildy?

_________________
Aureana, druidka 40


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o přijetí Flekator
PříspěvekNapsal: ned 23. srp 2015 22:06:25 
Newbie
Newbie
Registrován: čtv 20. srp 2015 17:49:14
Příspěvky: 4
Rengar píše:
kterou postavu by jsi upřednostňoval na vstup do guildy?

Ahoj, upřednostním tu , kterou guilda bude potřebovat.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o přijetí Flekator
PříspěvekNapsal: ned 23. srp 2015 22:17:47 
Newbie
Newbie
Registrován: čtv 20. srp 2015 17:49:14
Příspěvky: 4
William píše:
Napiš nám víc o sobě. Jak se jmenuješ, co rád děláš atd.

Doplňující info.

Takže je mi 31 let. stále svobodný. Pracuji v maloobchodní Alianci, která se stará o tradiční trh a domlouvá ceny u dodavatele. Práce mé baví a také rád do ní chodím.
Co mě baví je komunikace s lidmi i když občas si rád posedím u kávy sám na Vyšehradě a přemýšlím, odreagovaní se v posilovně a poté si zaplavat, hrát UO a sledovat komediální seriály, abych se odpoutal od skutečného světa a všech problémů, pracovat na webu, který jsem začal vytvářet před týdnem.
víc mě nenapadá.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o přijetí Flekator
PříspěvekNapsal: pon 24. srp 2015 9:35:36 
Pytel
Pytel
Registrován: úte 16. dub 2013 16:32:25
Příspěvky: 940
Ahoj,

Pišeš puvodně nebo dříve Asie, je možné to více popsat?
Za další hraješ 2 měsíce a máš 5 postav a 3 z nich si nepamatuješ, to nějak nechápu.
Další věc je TS ,tady je to podminka, která je daná.

Nekr není party char. Zajímalo by mne za co bys hral v parte? A-char, a zalozní.

Odpoved co bude treba mi moc nestačí. Píše to každý druhý a realita je pak jiná.

Jakej nick máš na vyvesce?
Znáš někoho třeba real? Kdo hraje na Endoru?
Gildovní sraz bys dojel? I více km?


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o přijetí Flekator
PříspěvekNapsal: pon 24. srp 2015 15:26:48 
Newbie
Newbie
Registrován: čtv 20. srp 2015 17:49:14
Příspěvky: 4
Monty píše:
Ahoj,

Pišeš puvodně nebo dříve Asie, je možné to více popsat?
Za další hraješ 2 měsíce a máš 5 postav a 3 z nich si nepamatuješ, to nějak nechápu.
Další věc je TS ,tady je to podminka, která je daná.

Nekr není party char. Zajímalo by mne za co bys hral v parte? A-char, a zalozní.

Odpoved co bude treba mi moc nestačí. Píše to každý druhý a realita je pak jiná.

Jakej nick máš na vyvesce?
Znáš někoho třeba real? Kdo hraje na Endoru?
Gildovní sraz bys dojel? I více km?



Ahoj,
Narodil jsem se ve Vietnamu, a v ČR jsem od 8mi let. Mám za sebou základní školu, střední průmku a bakaláře. Nýní žiju v Praze.
Co se týče postav, tak 3 z nich mam na level 0-1, což z mého hlediska nestojí mi za to je sem dávat. A upřímně ve chvíli, kdy jsem psal žádost, se mi nechtělo koukat na jména postav a i přesto, že bych se na ně podíval, tak opravdu by nebylo vhodné je sem psát.
TS je podmínkou. já ho sice nemám, ale to neznamená, že si ho nemůžu stáhnout. bohůžel po večerech není vhodné mluvit, ale spíše poslouchat.

Necro není party char...díky do teďka jsem to nevěděl-myslím vážně, to není ironie. mam Paladina na levelu 12 a véřím , že s priestem bych nebyl k zahození. jinak zalozni jsi myslel záložni char , že jo? jestli tomu tak je, tak ja se nebráním vytrénovat novou postavu. přemýšlím na bersekerem nebo merčíkem-prostě tank - toto rozhodnutí vyplývá z toho, že já ty postavy chci do budoucna zkusit. Každopádně, když už se k vám přidám a vemete mě, tak budu se na to koukat týmově .

Na vývěšce mam přezdívku : dang
V reálu znám spoustu lidí, ale ani jeden nehraje UO a Endor jim nic neříká .
Guildovní sraz : uvidí se jak to bude. Ne tak tahle odpověď pro tebe nebude dostačující, tak to rozepíšu :D . Ono být v jedné guildě spolu je super, ale pokud jde o sraz- je o čem si povídat? co když si rád povídáš/rádi povidáte na téma , které mi je cizí a nebo mě vůůůůbec nebude zajímat? to tam budu sedět jak socha? A hlavně není čas a to ani o víkendu, protože mám i své věci, které potřebuju zařídit každý týden, den co den-ale to je už moc osobní.

Snad jsem na nic nezapoměl.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o přijetí Flekator
PříspěvekNapsal: stř 26. srp 2015 14:13:09 
Pytel
Pytel
Registrován: úte 16. dub 2013 16:32:25
Příspěvky: 940
založeno hlasovani


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o přijetí Flekator
PříspěvekNapsal: ned 30. srp 2015 11:09:25 
Pytel
Pytel
Registrován: úte 16. dub 2013 16:32:25
Příspěvky: 940
hlasování dopadlo ve tvůj neprospěch.

Za Pytlíky přeji štěstí a mnoho úspěchů na Endoru


Profil  Offline
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 9 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Panel

Nahoru Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru
Přejít na:  
 cron
Guilda Pytlíci - Ultima Online - Endor
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
Design by Ercan Koc