Přihlásit se | Registrovat




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 18 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Harry
PříspěvekNapsal: sob 25. dub 2015 9:16:11 
Newbie
Newbie
Registrován: sob 25. dub 2015 9:13:11
Příspěvky: 8
Přihláška do guildy Templáři/Pytlíci
Ahoj jmenuji se Martin Marschalek, momentálně bydlím i pracuji v rodinném penzionu v Okounově. Ten naleznete nedaleko Klášterce nad Ohří a na právém břehu řeky ohře. Postav mám požehnaně a jsem schopen hrát to co by se vám hodilo, jen ne priesta na toho nemám potřebný skill.
Začnu tedy s panáčky které bych vám mohl nabídnout. Předem upozorňuji že červené postavy skoro neloguji. Nemá pro mě smysl lovit modráky na harpijích. Jediné co semtam loguji je Jimmy na taming.

Mé vlastní postavy:
Modré:
-Venom(35lvl Berserk )
-Kokushibio (29lvl Necromancer )
-Herriet (21lvl Airmag )
-Harriet (24lvl Priest )
-Jenda Husu (24lvl Heretic)
-Adalin(16lvl Rogue)
-Garond (16lvl Paladin)
-Merian (22lvl Ranger)
-Kozesnik ( Bs, Tailor, Mining kraft)

Červené:
-Expellee (36lvl airmag)
-Koku (40lvl Rogue)

Zděděné postavy:
Modré:
Kazatel (40lvl Priest)
Červené:
-Jimmy (30lvl Ranger)

V opatrovnictví:
Krafti:
-Alfa (Tingering, Gemcuting, Tailoring)
-Beta (Alchemka)

Proč vy a ne Lexon či Horda? Tak zaprvé vždy mě v Husitech nadávali za to že sem říkal zlatí Templáři tam jsem se nemusel rozčilovat :). A jelikož Templáři nemají stránky a stejně by to museli probrat s váma tak to dávám sem. Osobně jsem vyčerpaný z pvp na Endoru. Sem tam si ho zaběhám, ale už mě to nějak nenaplňuje. Chci si v klidu zajít dung a už se tim nerozčilovat. Vím že když se řekne Harry, tak si představíte to nejhorší, ale snad Templáři co mě znají potvrdí že to tak neni. Ano jsem výbušná povaha, ale v listopadu mě bude 27let a už sem se blbostí nadělal dost jak v reálném životě tak na ultimě.
Máte pravidlo že nepíšete na vývěsku i to si myslím že dokáži, výjimkou by mohli být případy kdy se pokoušim o nějaký kvestík, tam nemohu z pozice obyčejného hrače oslovit komunitu jinak než pomocí fora, vývěsky či screenshotů.

Guild jsem prošel několik tak to vemu od konce:
Husité (Rozpad už nás nebavilo starat se o nevděčné nováčky kteří odešli hned jak se zabezpečily přesto sme s hlavním jádrem v kontaktu a srazy sou samozřejmost)
Růže (Šmidla, byl proti od začátku v podstatě čekal na lecjakou příležitost. Nechtěl sem se snim hádat tak sem přešel do Husitů s kterými měla růže alianci, nato šmidla přestal hrát..)
Templáři (je to tak, nechal jsem se zlákat Orofinem a těmi kteří aktivně hráli pvp. Předtím sem byl přesvědčen že skončím ,ale znáte to jak to s těmi konci je).
Pak byli guildy jako HoB, A-Team a už ani nevim názvy je to dost let nazpět ty se většinou rozpadly.

Neni moc věcí co jsem na Endoru neprovedl, ale vždy hraji nejlépe jak umim pro guildu ve které jsem. Pokud hrajete aktivně pvp ste neustále na pokraji "prasáctví", nadruhou stranu nikdy jsem nikoho nějak nepodělal a nevybral barák.
Co se týče pvm, znám skoro všechny dungeony, krom některých nových, ty jsem ještě neměl šanci navštívit. Ts, UoMapa je samozřejmost.
Co se týče koníčků tak ač na to nevypadám patří mezi ně sport, rybolov, četba, kamarádi a samozřejmě i Ultima. Pokoušel jsem se hrát WoW jak už na offíku či Twinstáru ale nijak zvlášť mě to neoslovilo
Mé icq 557165826


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Harry
PříspěvekNapsal: sob 25. dub 2015 11:14:35 
Pytel
Pytel
Registrován: čtv 28. lis 2013 20:13:06
Příspěvky: 439
Chci se zeptat na Kazatele, je to zděděná postava nebo koupená? :)

A jestli si dobře vzpomínám nejednou jsi mě s dalšíma lidma čekal u domečku :)

_________________
Aureana, druidka 40


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Harry
PříspěvekNapsal: sob 25. dub 2015 11:29:10 
Newbie
Newbie
Registrován: sob 25. dub 2015 9:13:11
Příspěvky: 8
Odpověď je jednoduchá, nebudu si přeci kupovat postavičku kterou vim že nikdy nebudu hrát Kazatel mě ji dal poté co zjistil že se stim jménem prodat nedá :). Pokud jsem stál u tvého domku, který sis mimichodem postavil u dost frekventovaného spavnu bylo to z důvodu huntění nějakého ekvipu. Určitě ne kvuli vybrání domku.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Harry
PříspěvekNapsal: sob 25. dub 2015 11:50:17 
Pytel
Pytel
Registrován: čtv 28. lis 2013 20:13:06
Příspěvky: 439
něco mi tam nesedí, ještě si zjistím více info (ps. nejde o to zda je nebo není koupená, jde o to zda říkáš pravdu)

_________________
Aureana, druidka 40


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Harry
PříspěvekNapsal: sob 25. dub 2015 11:58:16 
Newbie
Newbie
Registrován: sob 25. dub 2015 9:13:11
Příspěvky: 8
v pořádku :lol:


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Harry
PříspěvekNapsal: sob 25. dub 2015 12:32:05 
Newbie
Newbie
Registrován: stř 25. úno 2015 15:17:48
Příspěvky: 21
ahoj

ja mam vela skusenosti s postavou Jimmi PK

ja chapem ze cez PK postavu je najjednoduchsie ziskat suroviny.... ale co fakt nechapem je vec... preco PK vezme craftovi uplne vsetko.... lopaty... lampas... jedlo... nozik..... to ma ten clovek zvlastne potesenie z toho ze crafta necha uplne holeho a ten chudak craft sa musi po resse vratit domov dovybavit tymito bezcennymi vecami... a ked ho pojede o pol hodinyto iste PK zas bavime sa konkretne o PK Jimmi).... urobi to iste... Toto mi pride vrcholne nefer a ludi ktor ihraju taketo postavy preto nemam rad....

a je jedno ci su to ich postavy od zakladu, alebo su zdedene... clovek totiz tym ze zacne hrat zdedenu/kupenu/darovanu postavu prebera na seba bremeno jej minulosti. a toto moze byt problem po tvojom prijati k pytlikom... pytlici tvojim prijatim preberu bremeno minuosti tvojich postav aj na seba a na guildu Pytlici

A Pytlici si na dobre meno guildy sakra potrpia.


Naposledy upravil world dne sob 25. dub 2015 12:46:47, celkově upraveno 5

Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Harry
PříspěvekNapsal: sob 25. dub 2015 12:34:19 
Newbie
Newbie
Registrován: stř 25. úno 2015 15:17:48
Příspěvky: 21
jimmy zdedena postava... odkedy ju hras?, mas na nu vylucny pristup iba ty?


Naposledy upravil world dne sob 25. dub 2015 12:41:23, celkově upraveno 1

Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Harry
PříspěvekNapsal: sob 25. dub 2015 12:35:12 
Newbie
Newbie
Registrován: stř 25. úno 2015 15:17:48
Příspěvky: 21
Crafta Alfa hras ako dlho?


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Harry
PříspěvekNapsal: sob 25. dub 2015 12:49:03 
Správce guildovního pytle
Správce guildovního pytle
Registrován: stř 02. úno 2011 22:30:35
Příspěvky: 907
Na obranu Harryho..pokud se dobře pamatuju do dolů na crafty sice občas chodil..Ale full loot jim nikdy nedával..


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Harry
PříspěvekNapsal: sob 25. dub 2015 13:15:28 
Newbie
Newbie
Registrován: sob 25. dub 2015 9:13:11
Příspěvky: 8
Tak po pořadě, krafty jsem obral vždy jen v případě že jim jel script a nebyli u toho. Většinou to bylo za postavu Expellee a přesný časovy úsek ti neřeknu. Každopádně zřejmě nebudu ten který myslíš. Sranda je že sem teď zkoušel heslo a protože jsem ho pujčoval Cahirovi tak jsem to heslo měnil teď nemůžu si vzpomenout na jaké. Tím jsem ti i odpovéděl že nejsem jediný kdo to loguje a dost možná logoval :D
Co se týče Alfy, tam jsem na tom podobně přesný časový úsek nevim ale bude to něco okolo posledního roku. Momentálně má naní přístup jen spolubydlící a majitel.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Harry
PříspěvekNapsal: sob 25. dub 2015 13:52:18 
Newbie
Newbie
Registrován: sob 25. dub 2015 9:13:11
Příspěvky: 8
Ještě bych dodal, netvrdim že jsem svatoušek. Taky jsem to psal už v přihlášce. Zároveň jsem také psal že hraji tak aby to bylo co nejvíc prospěšné pro guildu. Zjednohušeně hraji tak jak je potřeba. Neslibuji že budu online 24/7, ale prospěšný bych určitě byl. Navíc kdo mě poznal reál tak ví že jsem v podstatě slaďouš a romantik :lol:


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Harry
PříspěvekNapsal: sob 25. dub 2015 14:31:16 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: čtv 28. čer 2012 20:57:09
Příspěvky: 563
Pokud bys čistě hypoteticky dostal sanci stat se adeptem, znamenalo by to pro tebe snášet urážky bez reakci, víceméně konec s ligou, pokud bys nechtel běhat sam, protože tu ligare nemáme a jakekoliv klopitnuti by u nás znamenal konec, protože sme zkoušeli druhé šance a k ničemu to nevedlo. Stejně tak, ze je na mapě dost lidi, neznamená, ze někam pujdem, protože u nás se za ničím nehonime a někteří nepochopi, ze se někomu ekam nechce. Ses tohle vše ochotny akceptovat?

_________________
35+: Mage
30+: Rogue
25+: Necromancer, Druid
20+: Priest, Heretic, Ranger


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Harry
PříspěvekNapsal: sob 25. dub 2015 14:53:12 
Newbie
Newbie
Registrován: sob 25. dub 2015 9:13:11
Příspěvky: 8
Jak už jsem psal nemám stim problém, dlouhou dobu jsem se na vývěsce vůbec nevyjadřoval. Opravdu mě stačí vývěska jen k nákupu/prodeji či k menšímu kvestíku. V pvp mě nevadí umírat na solo. Nakonec se to i kvuli imbue itemum vyplati. Podobný status že lidi na mapě byli ale moc se jim dung jít nechtěl znám z poslední doby u Husitů, takže to taky problém neni. Tak tedy říkám ANO jsem schopen toto akceptovat.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Harry
PříspěvekNapsal: sob 25. dub 2015 16:52:31 
Pytlíkoid
Pytlíkoid
Registrován: čtv 03. pro 2009 16:46:23
Příspěvky: 163
Zdravim tě, mam dvě otázky. Pokud by jsme tě přijali, jsi ochotny přestat pojíždět crafty v dolech? Mam na to svůj názor a nerad bych byl guildě s člověkem, který to dělá (můj postoj, ne postoj guildy). Co by jsi mě řekl o hrači od vás jménem Epff.

_________________
Vojtisek Kmoch rogue lvl 34+
Dark sumonner nekr lvl 30+
Dobaks berk 30+
HOLLOWMAN


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Harry
PříspěvekNapsal: sob 25. dub 2015 17:07:35 
Newbie
Newbie
Registrován: sob 25. dub 2015 9:13:11
Příspěvky: 8
Krafty už nepojíždim, je to sakra ztráta času a samotného mě to štvalo :)


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Harry
PříspěvekNapsal: sob 25. dub 2015 17:20:04 
Správce guildovního pytle
Správce guildovního pytle
Registrován: stř 02. úno 2011 22:30:35
Příspěvky: 907
No založím hlasování, během několika dní se dozvíš verdikt. Tak to tu sleduj prosím, kdyby měl někdo nákej dotázek..


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Harry
PříspěvekNapsal: ned 26. dub 2015 8:59:39 
Správce guildovního pytle
Správce guildovního pytle
Registrován: stř 02. úno 2011 22:30:35
Příspěvky: 907
Harry hlasování Pytlické rady dopadlo v Tvůj neprospěch tzn. nepřijat. Ale věřím, že hráč s Tvými zkušenostmi a postavami se uchytí někde jinde. Přeju Ti hodně štěstí.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Harry
PříspěvekNapsal: ned 26. dub 2015 9:45:47 
Newbie
Newbie
Registrován: sob 25. dub 2015 9:13:11
Příspěvky: 8
V pohodě, v případě že byste potřebovali vypomoct v dungu, nebo tak něco neboj se napsat. :)


Profil  Offline
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 18 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

Panel

Nahoru Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru
Přejít na:  
 cron
Guilda Pytlíci - Ultima Online - Endor
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
Design by Ercan Koc