Přihlásit se | Registrovat




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 13 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Prihlaska Andys
PříspěvekNapsal: sob 25. dub 2015 7:53:31 
Newbie
Newbie
Registrován: sob 30. čer 2012 9:47:09
Příspěvky: 7
Zdravím všechny Pytlíky.

Něco o mě real...
Jmenuji se Ondra a je mi 26 let. Bydlím v městečku kousek od Náchoda a kde uz několik let pracuji jako montážní technik ve firmě která vyrábí transformátory.
Mé zájmy sou hudba všeho druhu...prostě co mě zrovna zaujme, fitko...začal jsem pred pár měsíci trochu posilovat a cvičit jelikož už jsem přicházel do fáze širší než delší :D , dále určitě nepohrdnu dobrým filmem nebo seriálem (oblíbený žánr asi komedie, sci-fi a historiké)...z poslední doby to sou serial Hra o trůny a z filmú mě asi nejvíc zaujal Americký sniper.

Něco o mě UO...
Uo hraji průběžně již spoustu let (cca 10) začal sem hrát na Kelevaru kde sme se spolu s bývalým spolužákem ze střední učili naprosté základy...vyzkoušel jsem většinu CZ shardu jako DP, andaria, morie a v neposlední řadě Endor kde mě to zaujalo asi nejvíc...i když se dá říct že tu hraji několik let (měl sem velké pauzy v hraní) tak tu znám jen základy, znám jen většinu začátečnických dungeonů.
Jsem čistě PvM typ hráče...na PvP jsem nikdy příliš nebyl..můj největší PvP úspěch na Endoru je když uteču před PK (něco jiného je to v dungu kde se snažím bojovat s partou proti PK až do konce)...časem bych to rád pochopitelně také změnil ale za ta léta o sobě mohu říct že ze mě PvP hráč asi nebude.
V PvM tu na Endoru jsem řekl bych středně pokročilý...znám nějaké základní taktiky a postupy ale nemám zkušenosti z větších a těžších dungeonů což bych velmi rád změnil.

Tady na Endoru jsem během té doby prošel několika guildami...když jsem začal hrát byla to guilda GoD a následně jsem byl právě u vás mezi Pytlíky kde mě tehdy přivedl Miky (nejspiš si mě tu moc lidí nepamatuje) Zde sem zažil asi nejlepší chvíle na Endoru jak v dungeonech tak mimo. Následně sem byl nucen dát si pauzu od hraní (osobní důvody) a i když jsem u vás v guilde s postavou zůstal tak jsem následně po nějaké době když jsem se sem opět vrátil sám leavnul guildu protože sem se opět učil základy a neměl žádné věci..možná to bude znít divně ale nechtěl sem vás využít a nechat se protahovat ani supportit po takové době.
Následně jsem se připojil ke guilde veterans (VG) jelikož to byla guilda PvM guilda plná nováčků na mém levelu a spodobnými zkušenostmi. Možná si mě tam bude někdo pamatovat protože chvilku ste chodili snámi za low lvly (berserk Hevy)...zde sem hrál delší dobu než se guilda rozpadla pro mě za neznámých okolností (byl jsem na dovolené a po návratu guilda nebyla)
No a poslední guilda kde jsem působil byla Ellite...sli sme spolu nekolik dungu ale odešel jsem z mnoha důvodů hlavně protože se jedná o guildu co se chce zaměřit na PvP než dungy a také kůli alianci s madness se kterými hrát nechci.

V současné době jsem bez guildy a po promyšlení jsem se rozhodl zkusit napsat přihlášku k vám se kterými se mi hrálo rozhodně nejlépe..také proto že jsem viděl že se k vám hlasí nějací nováčci kterým bych mohl pomoci a společně expit a dungařit.

UO beru jako čistě oddechovou záležitost...nejsem bezchybný a nemám rád vyhrocené situace kdy někdo sprostě nadává v dungu za sebemenší chybku v takovém prostředí hrát nechci ale zároven zastávám názor že je důležité se neustále učit a zlepšovat.


Mé postavy:
Za tu dobu co tu hraji mám spoustu postav ale většinou se jedná o solo naexpene low lvly které sem hrál v době když sem neměl guildu (což byla drtivá většina času co tu hraji)

Berta craft 10 (50 bs, 44 tink, 88 mining)
Shen heretik 24
Kalamita priest 23
Hevy berserk 23
Izail paladin 20
Izael druid 18
Velerin nekro 15
Saizo rogue 16
Aiolos icemage 20
Leanys mercenary 13
Vše sou to modré postavy a žádná není ani nebyla v pvp lize nebo něco podobného.
Někde na účtu ještě budou možná nějaké postavy pod 5 lvl které sem špatně založil (špatná rasa atd)

Je mi vcelku jedno za co budu u vás hrát ale preferuji melee class..Berk, Druid, Rogue, Paladin v tomto pořadí. Pokud by byl vážný nezájem o tyto classy tak nemám problém hrát i za jiné.
Veškeré postavy jsou pouze mé vlastní..nikdo jiný na ně nemá a neměl přítup a vše jsem expil sám (to jen pro info)


No to je asi vše podstatné na co jsem si vzpoměl, pokud budou dotazy rád zodpovím, zde ještě dávám link na svou minulou přihlášku k vám a omlouvám se pokud si sou velmi podobné.
viewtopic.php?f=11&t=901


ICQ 586 421 581
TS + mikrofon mam (pro ty kteří si mě snad pamatují tak už konečně funkční :D )

Předem díky za váš čas a za vyřízení mé přihlášky at už bude výsledek jakýkoli. (a omluvte prosím pravopisné a jiné chyby v ní)

_________________
Shen - heretik 20+


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska Andys
PříspěvekNapsal: sob 25. dub 2015 10:09:53 
Správce guildovního pytle
Správce guildovního pytle
Registrován: stř 02. úno 2011 22:30:35
Příspěvky: 907
Ahoj Andys, Pytlíci nikdy nezapomínají. Mě zajímá jen jedna jediná věc. Dali jsme Ti několik šancí..Vždy to dopadlo tak, že jsi bezeslova přestal hrát. Při posledním návratu jsi dokonce bezeslova leavnul a přidal se k jiné gildě. Proč bychom Ti měli dávat další šanci?


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska Andys
PříspěvekNapsal: sob 25. dub 2015 10:59:27 
Newbie
Newbie
Registrován: sob 30. čer 2012 9:47:09
Příspěvky: 7
Není to zcela jak píšes...když jsem přestal hrát tak sem to svámi dokonce konkretně s tebou řešil na ICQ že se jedná o pauzu na neurčito a že mám v plánu opět hrát bohužel sem tehdy nevěděl na jak dlouho to bude.
A podruhé co si pamatuji sem řešil se Zagem mou snahu o návrat k aktivnímu hraní a dostal sem přístup na mapu a TS to sem byl stále v guilde. Ač si uvědomuji že to je neslušné nedat vědět po pár dnech že na to nakonec nebudu mít čas tak na to nemám omluvu zde to byla čistě má chyba.

A to jak píšeš že sem leavnul a přidal se k jiné g při svém návratu sem popsal v přihlášce (což ale nebylo ihned nějakou dobu sem chtěl hrát solo a až následně sem šel do té guildy) maximálně k tomu jestě napíšu že další důvod k tomu byl ten že sem nechtěl opakovat svůj poslední "návrat"

Proč mi dávat další šanci ? Tak já osobně to vidím tak že tím nemůžete nic ztratit leda získat. Nemohu slíbit že za pár týdnů/měsíců me opět nějaké okolnosti nedonutí přestat aktivně hrát to já nevím takže vám tu nebudu slibovat opaky ale doufám že tomu tak nebude každopádně mohu slíbit že se už nestane abych vám o tom nedal vědět jako se tomu jednou stalo. Jedině snad mohu říci že každý kdo mě zná nebo si mě pamatuje tak ví že nejsem žádné herní "prase" takže ode mě nehrozí nic čím bych poškodil lidi se kterými hraju.
Uvědomuji si že nejspíš po tom všem nebudu znít věrohodně ale i stím na paměti sem psal tuhle přihlášku.

_________________
Shen - heretik 20+


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska Andys
PříspěvekNapsal: sob 25. dub 2015 12:56:31 
Správce guildovního pytle
Správce guildovního pytle
Registrován: stř 02. úno 2011 22:30:35
Příspěvky: 907
Naopak bylo to přesně jak jsem napsal..Po icq jsme to sice řešili..Ale pokud se dobře pamatuju..Tak jsem se ozval já a né Ty..Na delší absence máme v gildě mechanizmus...Jmenuje se to omluvenky..Pamatuju se, že jsme Ti věnovali dost času a úsilí a taky majetku..Píšeš, že nemáme co ztratit jen získat..Když se teda rozhodneme Tě přijmout..Co získáme? Nějak to v tý přihlášce nemůžu najít..Postavy máš jen low... Třeba budou mít ostatní jinej názor než já..Takže zakládám hlasování..


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska Andys
PříspěvekNapsal: sob 25. dub 2015 14:18:29 
Newbie
Newbie
Registrován: sob 30. čer 2012 9:47:09
Příspěvky: 7
Miky píše:
Pamatuju se, že jsme Ti věnovali dost času a úsilí a taky majetku..Píšeš, že nemáme co ztratit jen získat..Když se teda rozhodneme Tě přijmout..Co získáme? Nějak to v tý přihlášce nemůžu najít..Postavy máš jen low... Třeba budou mít ostatní jinej názor než já..Takže zakládám hlasování..


Věnovali ste mi dost času a taky úsilí...tím myslíš to jak sem svámi chodil jako priest do dungů kde se tehdy expili low postavy? (ty tehdy za berka)....to co si napsal zní jako kdybys tím chtěl říct že mé úsilí a čas který sem do toho dal já bylo zanedbatelné nebo že na tom nemám žádnou zásluhu. Nepamatuji že bych vás tak moc zpomaloval nebo že by ste kůli mě umírali a přicházeli o expy atd. (Pokud si to tak nemyslel tak sem tě asi špatně pochopil)

A majetek ? ano máš pravdu dostal sem tehdy myslim od Temudzina vyrobene hieronite sety a jěstě od jednoho člověka tu (omlouvám se dotyčnému že sem zapoměl jméno) nějaké low věci na priesta i nejake 10+ casti. Pokud je tohle co tě trápí tak není problém jak ty hier sety i magicke itemy na priesta mám stále v bance...at přihláška dopadne jak chce nemám problém ti to vrátit...každopádně se pleteš pokud si myslíš že sem od vás jen dostával a nic nedával...dovolím si říct že jen ty runy +3 dex ktere sem tehdy na solo vyfarmil a následně nezištně dal rogunce co snámi tehdy chodila (chjo mám na jména hroznou pamět snad mi dotyčná odpustí) dal tak nebyly z důvodu že sem chtěl něco na oplátku.
A itemy a prachy co sem získal v dungeonech svámi? Vážně si myslím že sem si je tehdy zasloužil jelikož sem nikdy nešel žádný průtah. A v každém dungu sem vašim živůtkům věnoval 100% času co sem tam byl...v tomto mám naprosto čisté svědomí.
Toto je hodně ubohé snažit se takto obhajovat on mi dal, on dostal atd ja vím ,ale tvůj post který ze me dělá "šmejda co jen bere" toto objasnění vyžadoval.

A jak už sem psal to že sem o sobě nedal vědět je pravda to byla čistě má chyba ale vážně bych nečekal že tu sklidím takové , z mého pohledu až nenávistné, reakce od tebe.

_________________
Shen - heretik 20+


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska Andys
PříspěvekNapsal: sob 25. dub 2015 16:15:56 
Správce guildovního pytle
Správce guildovního pytle
Registrován: stř 02. úno 2011 22:30:35
Příspěvky: 907
Ano opravdu máš hroznou pameť s tím souhlasím :-) Low postavy se neexpí, protože bysme měli málo postav..Ale proto, abysme potahali nováčky..A s majetkem si to taky pamatuješ trošku blbě..Tehdy se všichni priesti vzdávali všeho co padnulo v dungu(minimálně ze začátku jsi chodil jako druhý priest)....Jen abysme Tě vybavili..Ale o majetek nejde..Opakuji otázku..Co získáme, když Ti dáme čtvrtou šanci? Abych hlasoval pro Tvoje přijetí, musel bys být pro nás fakt přínos..
Aha a co jsi čekal? Že Tě uvítám s otevřenou náručí? Pytlici jsou skoro jako rodina. A na rodinu se prostě nekašle..My jsme Tě přijali mezi nás a Ty ses na nás vždy vykašlal...Dokázal bych pochopit ještě neaktivitu..Ale to leavnutí, to už je na mě moc..Abysme Ti nestáli ani za jednu zprávu na icq...Podle mě jsi přišel, protože nemáš moc kam jít...


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska Andys
PříspěvekNapsal: sob 25. dub 2015 16:25:23 
Správce guildovního pytle
Správce guildovního pytle
Registrován: stř 02. úno 2011 22:30:35
Příspěvky: 907
O tom že jsi nikdy nešel průtah..Tak to nebudu ani komentovat...Můj názor je takovej, že Pytlíci nejsou gilda..Kam bys šel, když už to jinam nejde..Za pár dní Ti dám vědět jak dopadlo hlasování..Na přihlášce sis dal záležet, takže třeba Ti ostatní budou chtít dát další šanci..


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska Andys
PříspěvekNapsal: sob 25. dub 2015 16:26:16 
Pytlíkoid
Pytlíkoid
Registrován: čtv 03. pro 2009 16:46:23
Příspěvky: 163
Ahoj, mě by zajímalo, pokud to není tajné, na tvé příjmení a jméno města, kde bydlíš.

_________________
Vojtisek Kmoch rogue lvl 34+
Dark sumonner nekr lvl 30+
Dobaks berk 30+
HOLLOWMAN


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska Andys
PříspěvekNapsal: sob 25. dub 2015 18:25:39 
Newbie
Newbie
Registrován: sob 30. čer 2012 9:47:09
Příspěvky: 7
Ano má pamět je skutečně špatná uznávám a když si to zmínil tak je pravda že mé první dungy svámi sem chodil společně myslím se Zagem jako priestem který na to dohlížel to je pravda. V tom případě je i pravda že sem "průtah" šel.

Jinak na otázku jaký pro vás budu přínos pro mě není lehké odpovědět protože upřímě sám nevím...věřím že každý slušný člen se počítá a že pro vás budu posilou alespon tedy pro nováčky v guildě jelikož jak píšeš tak pro starší ostřílené hráče nemám momentálně moc co nabídnout, ale chápu že kůli tomu že sem leavnul mě tu uz nebereš(neberete) jako slušného člena stím nic zpetně nenadělám každý má právo na svůj názor na věc.

Mimochodem jen pro mé vlastní info (vážně mi pamět neslouží a nechci zase tvrdit opak) co přesně byla má 3tí šance ? 1. že sem se dostal k vám do G...2. že mě Zag po návratu dal údaje na mapu. 3 si ted nevybavuji....ptám se jen proto že stále píšes už 4tou šanci a i když pochopitelně na čísle nezáleží tak mě to jen zajímá. (stačí na icq až si napíšeš o věci)

Jinak ne nečekal jsem žádné uvítání to ani omylem spíš jsem nemyslel že tu najdu až takovou nevraživost.

A i když ti na tom nezáleží tak sem tu nepodal přihlášku jako poslední možnost...i když na druhou stranu možná i ano jelikož ste asi jediná opravdu slušná guilda na serveru ke které bych se bez obav schutí přidal.

Následující větou pravděpodobně ukončím veškeré naděje na přijetí ale musím k tomu říci jen jedno.. I když jsem tu svámi zažil pěkné chvilky a normálně bych vás za těchto okolností takto neopustil tak pro mě nikdy kamarádi z her nebudou stejně důležití jako vlastní rodina...pokud mě opět okolnosti donutí a já si budu muset vybrat (nikomu to nepřeji) dám opět přednost vlastní rodině jako se tomu stalo naposledy(to nemá nic společného stim leavnutím to byla čistě má volba a chyba přestože já jsem to nebral jako zradu).

Počítám že není třeba víc řešit názor si tu vyjádřil a já také i když sem takovou reakci nečekal nedá se nic dělat...každopádně stěmi itemy sem to myslel vážně stačí se ozvat na ICQ nejlépe zítra a ty itemy vám dám...nějaký nováček to využije lépe než já je pravda že na ně nemám nárok.

Myslím že nemá smysl to hrotit pokud mě tu přímo Guild Master jakožto reprezentující člen guildy vyloženě nechce tak opravdu nebudu to lámat přez koleno i kdybych se k vám po hlasování dostal zastávám názor že pokud nekdo z členů někoho vyloženě v guildě nechce je lepší ho nebrat...taková situace následně nebývá příjemná pro nikoho.

Zpetně zdravím všechny kteří si mě pamatují a se kterými jsem tu hrával :twisted:
Hodně štěstí všem at se daří.

_________________
Shen - heretik 20+


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska Andys
PříspěvekNapsal: sob 25. dub 2015 18:43:05 
Správce guildovního pytle
Správce guildovního pytle
Registrován: stř 02. úno 2011 22:30:35
Příspěvky: 907
Zag Ti dal až třetí šanci...Po druhé jsem Ti dal šanci já a dotáhl Tě znovu na mapu..Pokud se pamatuju dobře Zag v té době moc nelogoval..Aktivní priesti jsem byl já Drakus a El..ale to asi nejni důležitý.. Ano uznávám, že moc milej na Tebe nejsem. A psal jsem skoro jako rodina..Tím jsem myslel, že nám záleží na ostatních..že si pomáháme..jezdíme na srazy..Takže se většinou známe osobně..
Máme několik jednoduchých pravidel pro adepty...Předpokládám, že jsi je četl..A Ty jsi je několikrát porušil..Konkrétně tento bod:
-adept by měl dlouhodobé absence zapsat na fórum do příslušného topicu či alespoň nahlásit vedení gildy. V opačném případě bude jeho neaktivita pochopena jako nezájem o chod guildy
Kdybys měl aspoň pořádný postavy a byl tak přínos pro gildu...Co nám zaručí, že Ti zase nebudeme věnovat čas..A Ty se na nás opět nevyprdneš jako 3x předtím? Prostě v Tobě nějak nevidím potenciál..


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska Andys
PříspěvekNapsal: ned 26. dub 2015 11:44:54 
Newbie
Newbie
Registrován: sob 30. čer 2012 9:47:09
Příspěvky: 7
Svou chybu sem již uznal stím nyní zpětně nic nenadělám a přesto že sem pravidla četl tak i jejich neznalost by nebyla omluva.

Jak píšeš nemohu vám nabídnout hotové postavy na velkém levelu to je pravda ani vám nebudu nesmyslně slibovat že časem nenastane situace kdy budu nucen opět přerušit aktivní hraní to sou věci které neovlivní nikdo z nás. Jediné co mohu ovlivnit je jestli vám to dám vědět na forum jak píšeš ty..což jsem dříve porušil takže chápu že sem na černé listině.

Jen pro info i když to nemá vliv na výsledek...přihlášku sem psal stím že pokud se k vám dostanu tak budu věnovat svůj čas i já vám...tím chci říct že sem nepřemýšlel nad tím že mě tu bude někdo expit ,protahovat nebo tak podobně ale že pro vás ,respektive nejvíc asi pro vaše nováčky případně menší levely, budu snad i svými schopnostmi stejným přínosem, minimálně proto že z 99% neřeknu že se mi nechce jít dung :D (tím nechci říct že sem expert na taktiky a dungeony ale považuji se za celkem schopného se rychle učit).

Ale jak sem psal považuji tuto věc za uzavřenou k mé smůle jelikož toho není mnoho co mohu nabídnout jak píšeš.

Jeste k dotazu od Holly..tajemstvi to neni ale v tomto ohledu sem až paranoidně opatrný a nikdy nedávám své osobní údaje dokud nevím kdo sedí za tím druhým monitorem. Neni to nic osobního prostě ze stejného důvodu sem i odpůrce facebooku atp.

_________________
Shen - heretik 20+


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska Andys
PříspěvekNapsal: ned 26. dub 2015 21:39:39 
Pytlíkoid
Pytlíkoid
Registrován: čtv 03. pro 2009 16:46:23
Příspěvky: 163
Ok, v poho. Já jen, že já bydlím ve Velké Jesenici, tak jestli tě náhodou neznám :)

_________________
Vojtisek Kmoch rogue lvl 34+
Dark sumonner nekr lvl 30+
Dobaks berk 30+
HOLLOWMAN


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska Andys
PříspěvekNapsal: úte 28. dub 2015 9:30:31 
Správce guildovního pytle
Správce guildovního pytle
Registrován: stř 02. úno 2011 22:30:35
Příspěvky: 907
Hlasování Pytlické rady dopadlo v Tvůj neprospěch. Tzn. nepřijat jako adept. Přeji Ti hodně štěstí jinde.


Profil  Offline
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 13 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Panel

Nahoru Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru
Přejít na:  
 cron
Guilda Pytlíci - Ultima Online - Endor
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
Design by Ercan Koc