Přihlásit se | Registrovat




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 17 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Never
PříspěvekNapsal: pon 23. úno 2015 19:46:16 
Newbie
Newbie
Registrován: pon 23. úno 2015 19:10:51
Příspěvky: 8
1. Jméno v realu, věk, místo bydliště

Jaromír Kutílek
28 let
Mělník (Kdo neví tak 24 km od Prahy severně)

2. Jména všech postav a jejich levely, u craftů popřípadě skilly
Stargate (Ukradený) merc 24 level
Neverminde Priest 25 level (modrý)
Mithril Heretic 25 level (modrá)
Nekropolis Heretic 12 level expy na 14 (stokař)
Never Bow Ranger 16 level (modrý)
Hefaistos Black Craft 8 level (modrý) mining
Nehty Craft 21 level Skill: tinkering,Blacksmithy,fishing (zatím u mě v úschově než se vrátí můj dobrý kamarád Zuby zub alias Thunder)
Ore Miner Craft 10 level Mining 100
Ruce Craft 10 level Mining 100
Ještě mám půjčeného Rangera a Crafta skilly velmi slušné

3. Důvod, proč se k nám hlásíte, čím jsme zaujali atd.

Důvodem proč se k vám hlásím je ten, že jsem opět po par letech začal hrát. Prostě jsem měl chut si zahrát starou dobrou MMO Ultimu na Endoru. Zajít dungeon s nějakou partou fajn lidí, protože mě to solování už nějak nebaví. Hlavně zábava a odreagování.

4. Zkušenosti na ultimě

Uo jsem hrál delší dobu s většími přestávkami. Zkoušel jsem hrát na Morii , ale tam mě to moc nebavilo postava snad 4 levely a jméno si už nepamatuji. Endor je prostě nejlepší. Jinde jsme nehrál.

Více preferuji PVM než PVP, ale není problém to zkusit.

5. Pokud jste hráli na Endoru, tak uveďte předchozí guildy, ve kterých jste působili a uveďte důvod odchodu z ní

Tos=Templars of Suffering (odchod kvuly neschode s 2 členy gildy (pojest v orku:)
Element (odchod kvůli neschodě s CL Fenringem (ukradení majetku Fenringem v obrovské hodnotě)
Cube
Hope
Pak byly tak dvě vlastní guildy, které se pak rozpadli po pár týdnech
Poslední byla MGL Tu jsem měl rád. Noah byl fajn Sil taktéž,Petqo atd.
(Snad je to všechno)

6. Záliby, zájmy, koníčky...všechno možný

Hasiči jak po sportovní stránce tak i poloprofesionalní ( jsem členem jednotky SDH),kolo,pc,práce.
Exhibice konáme cesty na plečkách na starých kolech delší trasy 2 roky zpět cesta domov>Říp ujeto 60 kilometru. Cesta domov>hranice s Německem 130 km
(dost se toho za tech par let změnilo k lepšímu :)

7. uvést své ICQ, Fotka - buď hodit sem, nebo poslat Guild masterovi
ICQ 672632964

Takova perfektni fotka z našeho výletu na hranice s Nemeckem

Obrázek

Já jsem ten úplně na levo.


Doufám že aspoň trošku zaujmu vím že jsem byl vývěskový PVPer, ale nikdy jsem neudělal nic zlého a ani nikoho nepodvedl. Snažím se pomáhat jak to jen jde. znám od vás Mikyho a Jamese jsou to fajn lidi. A děkuji Jamesovi za to, že mi vrátil Heretika :)

Přeji všem to nejlepší a děkuji předem za vyjádření se k mé přihlášce a omluvte některé mé chyby. Zdraví Never


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Never
PříspěvekNapsal: úte 24. úno 2015 8:38:03 
Správce guildovního pytle
Správce guildovního pytle
Registrován: stř 02. úno 2011 22:30:35
Příspěvky: 907
Ahoj koukám, že zatím moc dotazů není :-) Mě by jen zajímalo které postavě by ses chtěl věnovat, v případě že by ses k nám dostal? Pokud nebudou přibývat dotazy, tak večer založím hlasování o Tvém přijetí.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Never
PříspěvekNapsal: úte 24. úno 2015 9:11:24 
Pytel
Pytel
Registrován: ned 01. pro 2013 16:14:42
Příspěvky: 369
píšeš že jsi po letech dostal chuť hrát... Podle přihlášky tedy nevypadáš zas tak špatně.

já tu hraji asi tak 2,5 roku a není to tak dávno co jsi dostal ban, lidi tě pojížděli v dolech... Moc lidí by si na tobě chtělo smlsnout.

Myslím si že můžeš být pro Pytlíky velká hrozba kvůli které můžeme předpokládat náběhy, štubení apod.
také jsme vyhodili jiného vývěskového PVPvera. Co ty a aktuální vývěska ? Respektive se u tebe stala nějaká změna a vývěskové PVP už nebude ?

_________________
Maxximus - Mercek 40
Theodor - Ranger 28


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Never
PříspěvekNapsal: úte 24. úno 2015 13:14:00 
Pytlíkoid
Pytlíkoid
Registrován: čtv 03. pro 2009 16:46:23
Příspěvky: 163
Ja se v dění mimo naši guildu moc neorientuji, proto bych se chtěl zeptat za co jsi dostal ban a z jakých duvodu tě tolik lidi nemá rádo a jdou po tobě. Ještĕ by mě zajímal tvuj nick na vývěsce.

_________________
Vojtisek Kmoch rogue lvl 34+
Dark sumonner nekr lvl 30+
Dobaks berk 30+
HOLLOWMAN


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Never
PříspěvekNapsal: úte 24. úno 2015 13:26:26 
Newbie
Newbie
Registrován: pon 23. úno 2015 19:10:51
Příspěvky: 8
Miky píše:
Ahoj koukám, že zatím moc dotazů není :-) Mě by jen zajímalo které postavě by ses chtěl věnovat, v případě že by ses k nám dostal? Pokud nebudou přibývat dotazy, tak večer založím hlasování o Tvém přijetí.
Miky to je těžký ono záleží co by se hodilo. Jestě jsem zapoměl v přihlášce zmínit mercenary 15 level Souwer Stronglister. Jako hral jsme Heretika, ale těch je poslední dobou na Endoru hodně. Tak třeba rangera nebo toho mercka. Co by se vám hodilo. I když ted v levelech moc neproprosperuju. Hold ty velky přestávky v hraní je to pak znát.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Never
PříspěvekNapsal: úte 24. úno 2015 13:29:36 
Newbie
Newbie
Registrován: pon 23. úno 2015 19:10:51
Příspěvky: 8
Maximus píše:
píšeš že jsi po letech dostal chuť hrát... Podle přihlášky tedy nevypadáš zas tak špatně.

já tu hraji asi tak 2,5 roku a není to tak dávno co jsi dostal ban, lidi tě pojížděli v dolech... Moc lidí by si na tobě chtělo smlsnout.

Myslím si že můžeš být pro Pytlíky velká hrozba kvůli které můžeme předpokládat náběhy, štubení apod.
také jsme vyhodili jiného vývěskového PVPvera. Co ty a aktuální vývěska ? Respektive se u tebe stala nějaká změna a vývěskové PVP už nebude ?
Popravdě jako každý si prostě občas s někým nevyjde do noty. Ale s tím vývěskovým PVPerstvím už jsem přestal řekl jsem si že to nemá cenu a ještě mi to bylo vtlučeno do mé kebule :D A hlavně už mám na vývěsce záskok cAHa. Ten už to za mě vzal. Lidi na mě časem zapomenou a náběhy nevím to snad kvůli mě nebude doufám.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Never
PříspěvekNapsal: úte 24. úno 2015 13:31:05 
Newbie
Newbie
Registrován: pon 23. úno 2015 19:10:51
Příspěvky: 8
Holly píše:
Ja se v dění mimo naši guildu moc neorientuji, proto bych se chtěl zeptat za co jsi dostal ban a z jakých duvodu tě tolik lidi nemá rádo a jdou po tobě. Ještĕ by mě zajímal tvuj nick na vývěsce.
KutasJarda,(používana v minulosti)SkullSkeleton(tu používám ted)


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Never
PříspěvekNapsal: úte 24. úno 2015 14:21:00 
Správce guildovního pytle
Správce guildovního pytle
Registrován: stř 02. úno 2011 22:30:35
Příspěvky: 907
Mě by ještě zajímalo, jestli máš přístup i na jíné postavy než svoje...A co hraní priesta baví Tě? Nebo spíše ne?


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Never
PříspěvekNapsal: úte 24. úno 2015 15:09:35 
Pytel
Pytel
Registrován: ned 01. pro 2013 16:14:42
Příspěvky: 369
Jake jsou tvé obvykle hrací časy?

_________________
Maxximus - Mercek 40
Theodor - Ranger 28


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Never
PříspěvekNapsal: úte 24. úno 2015 16:08:38 
Newbie
Newbie
Registrován: pon 23. úno 2015 19:10:51
Příspěvky: 8
Miky píše:
Mě by ještě zajímalo, jestli máš přístup i na jíné postavy než svoje...A co hraní priesta baví Tě? Nebo spíše ne?
mam, ale o tom bych se bavil spis po icq. Prest me bavil dost, ale jde o to ze jak sem ted zacal tak nemam moc eqip. Musim sehnat .


Naposledy upravil Never dne úte 24. úno 2015 16:17:01, celkově upraveno 1

Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Never
PříspěvekNapsal: úte 24. úno 2015 16:15:22 
Newbie
Newbie
Registrován: pon 23. úno 2015 19:10:51
Příspěvky: 8
Maximus píše:
Jake jsou tvé obvykle hrací časy?

Jak kdy spis po pul 11 vecer nebo o vikendu nebo od rana do odpoledne. Beru to dle prace a moji pritelkyne :-)


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Never
PříspěvekNapsal: úte 24. úno 2015 18:35:02 
Správce guildovního pytle
Správce guildovního pytle
Registrován: stř 02. úno 2011 22:30:35
Příspěvky: 907
Zakládám hlasování. Tak to tu prosím sleduj kvůli případným dalším dotazům. Během několika dní se rozhodne.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Never
PříspěvekNapsal: úte 24. úno 2015 18:38:39 
Pytel
Pytel
Registrován: úte 16. dub 2013 16:32:25
Příspěvky: 940
Ahoj, chtel bych znát opověď na to co se ptá Holly.

Za co ban a proč tě někteří lidi tak nemusí.
Za další ,nejsem si jist ale na vyvesce si figuroval i pod jiným nikem než píšeš.

A za poslední. Píšeš že pvp na vyvesce už ne,ale co ses objevil pod nikem skull.... Tak par spamíků proběhlo. Tak jak to teda je??


Díky


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Never
PříspěvekNapsal: úte 24. úno 2015 20:51:10 
Newbie
Newbie
Registrován: pon 23. úno 2015 19:10:51
Příspěvky: 8
Monty píše:
Ahoj, chtel bych znát opověď na to co se ptá Holly.

Za co ban a proč tě někteří lidi tak nemusí.
Za další ,nejsem si jist ale na vyvesce si figuroval i pod jiným nikem než píšeš.

A za poslední. Píšeš že pvp na vyvesce už ne,ale co ses objevil pod nikem skull.... Tak par spamíků proběhlo. Tak jak to teda je??


Díky
Abych to upresnil na pravou miru. Měl jsem merce Stargateho, ktereho jsem dal ChuanuPerverezovi (Sirix) protoze me hra uz moc nebavila tak po par dnech nehrani me kamarad premluvil abych zase zacal hrat. Poprosil jsem Sirixe aby mi meho merce vratil, ale on mi ho uz dat nechtel problehla hadka. Ten clovek pak byl clenem vasi guildy. Kamarad prece postavu vrati ne? Jako to bylo ted s Jamesem, ktery mel moji herku i skoro se vsim majetkem. Me nikdy neslo o majetek, lae spis o postavu jako takovou to snad cti kazdy. Tak ze sem ho chtel zabanovat. V tu dobu myslim jeste nebyly puky. Ale mozna se pletu. Je to uz sakra doba. A ban mu nedali nakonec ho nekdo zcervenal. Ban jsem mel jen na vyvesku. A jednou na crafta to bylo, kdyz zrusili injekt a ja na nem jeste mesic kopal, protoze to slo. Nakonec prisel modrak do dolu krast rudu a nabonzoval me. Jinak teda o jinem banu nevim. Mel jsem delsi prestavky.

A co se tyce moji vyvesky. Kdyz si clovek chce srovnat problemy po icq a nechce to ventilovat ven a pak ten clovek zacne spamovat u kazdeho meho postu ze sem to ja tak uz je problem no stane se. Ja se snazil byt inkognito ab o me nikdo nevedel, ale kdyz mate pak za kamarada bonzaka tak je to tezky.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Never
PříspěvekNapsal: úte 24. úno 2015 20:56:28 
Pytel
Pytel
Registrován: čtv 28. lis 2013 20:13:06
Příspěvky: 439
Myslíš toto?

viewtopic.php?f=12&t=102

_________________
Aureana, druidka 40


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Never
PříspěvekNapsal: úte 24. úno 2015 21:28:22 
Newbie
Newbie
Registrován: pon 23. úno 2015 19:10:51
Příspěvky: 8
Rengar píše:
Vsechno si nepamatuju. Ban na crafta kvuli injektu, ktery jeste mesic fungoval. Na razor jsem nemel makro. Pak jsem skoncil. Jelikoz jste si asi prolistovali tu starou prihlasku. Tak Stargate byl muj a kdyz ho chci zpet tak kamarad ti ho vzdycky vrati, protoze ja sem v tu dobu koncit chtel. Jenom ze kamarad me premluvil abych hral dal. Tudiz jsem chtel merce zpet a on uz mi ho nevratil a myslim, ze v tu dobu puk nebyl. Ono je tezky si zapamatovat nektery veci treba o 8 let zpet. Nebo spis chtej byt zapomenuty. Ja jsem clovek co pomaha a nakonec se mu to pekne vraci.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Never
PříspěvekNapsal: stř 25. úno 2015 8:08:12 
Správce guildovního pytle
Správce guildovního pytle
Registrován: stř 02. úno 2011 22:30:35
Příspěvky: 907
Hlasování dopadlo v Tvůj neprospěch. Verdikt zní nepřijat. Přeju Ti hodně štěstí v jiné gildě.


Profil  Offline
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 17 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

Panel

Nahoru Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru
Přejít na:  
 cron
Guilda Pytlíci - Ultima Online - Endor
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
Design by Ercan Koc