Přihlásit se | Registrovat




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 14 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Žádost o přijetí - John Mudman
PříspěvekNapsal: ned 15. úno 2015 21:30:48 
Newbie
Newbie
Uživatelský avatar
Registrován: ned 15. úno 2015 17:56:37
Příspěvky: 6
Bydliště: Medea city
1. Jméno v realu, věk, místo bydliště
- Petr, 25 let, MSK

2. Jména všech postav a jejich levely, u craftů popřípadě skilly
- John Mudman | Paladin | 23 lvl
- John Craft | Craftsman | 8 lvl [Topuji mining, lumberjacking a fishing, posleze vyrobni.]


3. Důvod, proč se k nám hlásíte, čím jsme zaujali atd.
- Guilda s tradicí, zázemím a stabilním jádrem.

4. Zkušenosti na ultimě
- Pouze Endor [Online: 542:21:55]
- PVP [0%]
- PVM [85%]
- externí programy [50%]

5. Pokud jste hráli na Endoru, tak uveďte předchozí guildy, ve kterých jste působili a uveďte důvod odchodu z ní (všechno se dá dohledat ;-) ) - pokud jste neměli na Endoru předchozí guildu, tak tento bod nechte prázdný
- Veterans [VG], uo.nios.cz

6. Záliby, zájmy, koníčky...všechno možný
- hodně sportuji

7. uvést své ICQ, Fotka - buď hodit sem, nebo poslat Guild masterovi
- 640077239
- fotka zaslána Mikymu


8. sledované otázky
- pracuji, chystám se k tomu i studovat
- herní čas flexibilní, ale asi spíš večer
- TS, UOAM - nemám s tím problém
- guildovní srazy v reálu - nemám s tím problém
- vývěska - "VaultBoyz"
- nemám problém založit potřebný char pro guildu

_________________
"Bolest, kterou cítím dnes, bude síla, kterou pocítím zítra…"


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o přijetí - John Mudman
PříspěvekNapsal: ned 15. úno 2015 22:25:28 
Správce guildovního pytle
Správce guildovního pytle
Registrován: stř 02. úno 2011 22:30:35
Příspěvky: 907
Ahoj těší nás Tvůj zájem o naší gildu. Ale dle Tvé přihlášky soudím, že bys mezi nás moc nezapadl. Jsme trošku jiná sorta lidí. Takže verdikt zní nepřijat. Přeju hodně štěstí jinde


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o přijetí - John Mudman
PříspěvekNapsal: ned 15. úno 2015 22:30:02 
Newbie
Newbie
Uživatelský avatar
Registrován: ned 15. úno 2015 17:56:37
Příspěvky: 6
Bydliště: Medea city
Miky píše:
Ahoj těší nás Tvůj zájem o naší gildu. Ale dle Tvé přihlášky soudím, že bys mezi nás moc nezapadl. Jsme trošku jiná sorta lidí. Takže verdikt zní nepřijat. Přeju hodně štěstí jinde


Mohl by jsi být trochu konkrétnější ohledně tvého úsudku a "jiné" sortě lidí, popřípadě upřímnější? Trochu zvláštní takový rychlý postup, když se podívám na jiné přihlášky. Každopádně to beru už jako uzavřenou záležitost.

_________________
"Bolest, kterou cítím dnes, bude síla, kterou pocítím zítra…"


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o přijetí - John Mudman
PříspěvekNapsal: ned 15. úno 2015 22:39:41 
Správce guildovního pytle
Správce guildovního pytle
Registrován: stř 02. úno 2011 22:30:35
Příspěvky: 907
No konkrétnější bych být mohl. Tvoje přihláška se mně vůbec nelíbila..Byla více než odfláknutá..Pojal jsi to jako dotazník..Kromě toho jsem tam dost věcí vůbec nepochopil..Např. netuším co za město je MSK..Jedná se o zkratku kraje? Moravskoslezký? Taky netuším, jak jsi došel k těm procentům...Z téhle přihlášky jsem se o Tobě nedozvěděl vůbec nic..Taky jsi vynechal, že jsi se nejdříve hlásil k pk gildě Madness. Uzavřel jsem to rychle, protože jsem Tě nechtěl trápit.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o přijetí - John Mudman
PříspěvekNapsal: ned 15. úno 2015 22:48:11 
Newbie
Newbie
Uživatelský avatar
Registrován: ned 15. úno 2015 17:56:37
Příspěvky: 6
Bydliště: Medea city
Miky píše:
No konkrétnější bych být mohl. Tvoje přihláška se mně vůbec nelíbila..Byla více než odfláknutá..Pojal jsi to jako dotazník..Kromě toho jsem tam dost věcí vůbec nepochopil..Např. netuším co za město je MSK..Jedná se o zkratku kraje? Moravskoslezký? Taky netuším, jak jsi došel k těm procentům...Z téhle přihlášky jsem se o Tobě nedozvěděl vůbec nic..Taky jsi vynechal, že jsi se nejdříve hlásil k pk gildě Madness. Uzavřel jsem to rychle, protože jsem Tě nechtěl trápit.


- Podmínky pro přihlášku, které jsou jasně vypsány na vašem foru, jsem splnil. To, že tobě se nelíbila je samozřejmě věc názoru. Pokud by tě něco zajímalo konkrétněji, od toho je přece forum, icq a např. tlačítko "quote". A že si se o mě nic nedozvěděl? Kousnu se poprvé do prdele, abych tohle neokomentoval...
- "MSK" jsi pochopil správně, nevidím jediný důvod proč vypisovat veřejně město.
- "%" můj úsudek jak na tom jsem v daných směrech.
- V podmínkách ohledně přihlášek nikde nevidím, že by se uchazeč měl zmínit o jiných přihláškách.
- S tím "trápením" sis nemusel dělat starosti, nemám problém na cokoliv odpovědět, otázkou však je, o jaký typ otázky jde a zda-li je to veřejně či nikoliv.

Zavěrem bych chtěl říct, ... ale, kousnu se podruhé do prdele, než abych to napsal - jde vlastně o hovno...

_________________
"Bolest, kterou cítím dnes, bude síla, kterou pocítím zítra…"


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o přijetí - John Mudman
PříspěvekNapsal: ned 15. úno 2015 23:07:59 
Pytel
Pytel
Registrován: stř 15. led 2014 23:27:35
Příspěvky: 355
Zdravim ta John, rad by som sa tiez vyjadril k prihlaske - ako napisal Miky, je viac nez odflaknuta, celkovo ked mam zaujem sa niekde dostat, tak si dam trosku zalezat uz aj nad tou prihlaskou, pretoze my sa o tebe inak ako z prihlasky nemame ako dozvediet... a na druhu stranu ti Miky slusne odpisal a ty si nanho zacal utocit, cim si si uplne zahodil sancu sa k nam dostat...cize tiez ti prajem pekny den a skus stastie niekde inde :)

_________________
Kain - roguna 30+ - starý známy easynár a veľký panáčik ;)
Leiana - necro 20+
Caes - berk 20+


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o přijetí - John Mudman
PříspěvekNapsal: ned 15. úno 2015 23:17:41 
Newbie
Newbie
Uživatelský avatar
Registrován: ned 15. úno 2015 17:56:37
Příspěvky: 6
Bydliště: Medea city
Kain píše:
Zdravim ta John, rad by som sa tiez vyjadril k prihlaske - ako napisal Miky, je viac nez odflaknuta, celkovo ked mam zaujem sa niekde dostat, tak si dam trosku zalezat uz aj nad tou prihlaskou, pretoze my sa o tebe inak ako z prihlasky nemame ako dozvediet... a na druhu stranu ti Miky slusne odpisal a ty si nanho zacal utocit, cim si si uplne zahodil sancu sa k nam dostat...cize tiez ti prajem pekny den a skus stastie niekde inde :)


Já tebe taky zdravím Kaine, propříště bych teda ještě k podmínkám doplnil, že u přihlášky chcete strukturovaný životopis a motivační dopis [Safra, jakoby jsem to už někde psal..]. Otázka položená z druhé strany.. Co ti tam dle vašich požadavků chybí? Ať se dívám, jak se dívám - vše, co požadujete, jsem splnil, tak kde se stala chyba? Že se nemáte o mě co dozvědět, než jenom z přihlášky? To už si snad děláte ze mě legraci ne? Já začal útočit na Mikyho? Hoši vy fetujete?


LOCK PLS

_________________
"Bolest, kterou cítím dnes, bude síla, kterou pocítím zítra…"


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o přijetí - John Mudman
PříspěvekNapsal: ned 15. úno 2015 23:25:46 
Pytel
Pytel
Registrován: stř 15. led 2014 23:27:35
Příspěvky: 355
Oki dakujeme, ze nam dovolis zamknut tvoj topic :) Maj sa pekne!

_________________
Kain - roguna 30+ - starý známy easynár a veľký panáčik ;)
Leiana - necro 20+
Caes - berk 20+


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o přijetí - John Mudman
PříspěvekNapsal: pon 16. úno 2015 6:28:44 
Správce guildovního pytle
Správce guildovního pytle
Registrován: stř 02. úno 2011 22:30:35
Příspěvky: 907
Johne ve vzorové přihlášce se píše, že se máš trochu rozepsat...Chápu, že Ti psát podrobné přihlášky příjde divný..Protože to ve velké většině her není..Dokonce i zde na Endoru nemá žádná jiná gilda takové požadavky jako my...Nicméně my si prostě hlídáme koho pouštíme mezi sebe. Už jsme tu měli mnoho pokusů se mezi nás vloudit a škodit nám. Ono s každým vyhozením adepta se musí změnit zvyky gildy srazovka a mnoho dalších věcí.. Proto to, že napíšeš do přihlášky vše co je dle Tebe od nás vyžadováno pro přijetí neznamená automatický vstup do gildy. Ale je to jen první krok. My fungujeme už x let a je to právě díky tvrdému výběru lidí..


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o přijetí - John Mudman
PříspěvekNapsal: pon 16. úno 2015 7:48:05 
Newbie
Newbie
Uživatelský avatar
Registrován: ned 15. úno 2015 17:56:37
Příspěvky: 6
Bydliště: Medea city
Miky píše:
Johne ve vzorové přihlášce se píše, že se máš trochu rozepsat...Chápu, že Ti psát podrobné přihlášky příjde divný..Protože to ve velké většině her není..Dokonce i zde na Endoru nemá žádná jiná gilda takové požadavky jako my...Nicméně my si prostě hlídáme koho pouštíme mezi sebe. Už jsme tu měli mnoho pokusů se mezi nás vloudit a škodit nám. Ono s každým vyhozením adepta se musí změnit zvyky gildy srazovka a mnoho dalších věcí.. Proto to, že napíšeš do přihlášky vše co je dle Tebe od nás vyžadováno pro přijetí neznamená automatický vstup do gildy. Ale je to jen první krok. My fungujeme už x let a je to právě díky tvrdému výběru lidí..


Miky, muj osobni tip je ten, ze jsi se hlavne "odrazel" od prihlasky k [Madness], proto soudim, ze jsi nemel na me zadne otazky. Na druhou stranu chapu, ze prvni dojem dela hodne a uprimne, asi bych nepostupoval jinak. Myslim si, ze neni treba chodit kolem horke kase - prihlaska je jasna a prehledna. Pokud je to ovsem striktne vyzadovano, opet nemam problem po nejake forme upozorneni se vic rozepsat. Ocekaval jsem nejake otazky - na ktere nemam absolutne problem odpovedet. Nicmene ocenuji oddeleni urcitych otazek a odpovedi na verejne a neverejne - dodrzuji urcita pravidla soukromi. Dale jsem ocekaval treba nejakou formu konzultace pres TS, ale zrejme postupujete jinak, coz je si myslim skoda, protoze tim padem, ta selekce lidi bude obrovska a muze vam "proplout" i kvalitni material - tim nechci v zadnem pripade nikterak hodnotit sebe! At se vam dati chlapi, popripade damy!

_________________
"Bolest, kterou cítím dnes, bude síla, kterou pocítím zítra…"


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o přijetí - John Mudman
PříspěvekNapsal: pon 16. úno 2015 12:32:07 
Pytel
Pytel
Registrován: čtv 28. lis 2013 20:13:06
Příspěvky: 439
Popravdě ta přihláška o tobě řekne jen to že dokážeš odpovědět na zadané otázky a to pouze odrážkama, což nám toho o tobě moc neřekne, to že píšeš zkrátky atd. je tvoje věc, ale naše věc je že my je neakceptujeme, za další je tu jedna jediná věc, na kterou Pytlíci berou velký ohled Pytlíci berou podle člověke ne podle postavičky do guildy.

_________________
Aureana, druidka 40


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o přijetí - John Mudman
PříspěvekNapsal: pon 16. úno 2015 12:34:32 
Newbie
Newbie
Uživatelský avatar
Registrován: ned 15. úno 2015 17:56:37
Příspěvky: 6
Bydliště: Medea city
Rengar píše:
Popravdě ta přihláška o tobě řekne jen to že dokážeš odpovědět na zadané otázky a to pouze odrážkama, což nám toho o tobě moc neřekne, to že píšeš zkrátky atd. je tvoje věc, ale naše věc je že my je neakceptujeme, za další je tu jedna jediná věc, na kterou Pytlíci berou velký ohled Pytlíci berou podle člověke ne podle postavičky do guildy.


Však já vám to snad beru pane kolego?

_________________
"Bolest, kterou cítím dnes, bude síla, kterou pocítím zítra…"


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o přijetí - John Mudman
PříspěvekNapsal: pon 16. úno 2015 12:39:23 
Pytel
Pytel
Registrován: čtv 28. lis 2013 20:13:06
Příspěvky: 439
Myslím, že tady už žádné otázky nejsou potřeba :)

_________________
Aureana, druidka 40


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o přijetí - John Mudman
PříspěvekNapsal: pon 16. úno 2015 12:56:53 
Správce guildovního pytle
Správce guildovního pytle
Registrován: stř 02. úno 2011 22:30:35
Příspěvky: 907
Už to nebudeme prodlužovat. Přeju hodně štěstí jinde Johne.


Profil  Offline
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 14 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Panel

Nahoru Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru
Přejít na:  
 cron
Guilda Pytlíci - Ultima Online - Endor
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
Design by Ercan Koc