Přihlásit se | Registrovat




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Bound Den
PříspěvekNapsal: ned 29. čer 2014 0:10:51 
Newbie
Newbie
Registrován: sob 28. čer 2014 23:28:10
Příspěvky: 10
Dobrý den,
Jmenuji se Dominik od přírody jsem pohodový, talentovaný, loajální, upřímný a velmi otevřený.
Nechci, aby to vypadalo jako chlubení jen sem upřímný a otevřený dvě mé nejhorší a nejlepší vlastnosti. Můj věk je 24let i na to, že jsem tak mladý prošel sem si hodně věcmi a myslím, že sem víc dospělí v mém věku než spousta dospělých ve starším věku :-).
Bydlím a pracuji v Brně jako master manažer firmy a zástupce a pravá ruka šéfa firem dalších, moje schopnosti a talent mě přispěli v rychlém učení. Mám částečně eidetickou paměť normálně by člověk řekl, že mám pamatováka a tak mě spousta věcí stačí říct jednou. Spoustu věcí se učím rychle, a když se přidá trocha racionálního uvažovaní není co řešit. Jinak jsem úplně normální věčně usměvaví a doufám, že i zábavný. Jsem spíše flegmatik a víc beru věci z nadhledu, chladnou hlavou a klidu.
To je tak o mně něco.
Teď něco ke hře. Nad UO sem strávil tak nějak dlouhá léta začínal sem na Offiku a skončil sem na shardu jménem UO:Hybrid zahraniční serveru oprati tomuhle bych řekl více FUN server. Na něm hraji hromadu let už ani nevím kolik možná 5-6 netuším.
Osud ale asi chtěl a spousta lidí, s kterými sem tam hrál, skončila a tak sem tam vše smazal. Hledal sem noví server, narazil sem na UO: Endor. Zde mě zaujalo to že má velkou mapu, Level systém a běží na emulátoru POL. Tak sem si řekl proč to nezkusit.
Zde na endoru nikoho, až na hráče co jsem potkal ze začátku a co mě pomohli neznám. Hraji zde cca 5hodin. Protože po přečtení charakteristiky postav rozhodl sem se pro charakter "Priest" nejvíce mě zaujal. Po tom co mi každý s potkaných hráčů řeklo, že jako první postava je to nejtěžší co jsem si mohl vybrat tak mě to nadchlo a mám rád výzvy.
Nyní mám level 4 a chci být tím nejlepším Priestem na shardu. Taky mě řekli, že jako priest se neobejdu bez party lidí a tak sem začal pomalu hledat partu lidí, ale ne jen tak ledajakých ale dobrých spoluhráčů. Napsal sem na "Vývěsku" a odepsal mě hráč jménem Zag., kvůli němu zde píši tuto přihlášku. Myslím, že za tu chvilku jsme si příjemně pokecali a nabídl mně svoji pomoc a podporu. Jako začátečník sem ji přijal a proto píši sem.
Abych se mohl stát člen vaší party je mě jasné, že jako jeden tým se musíte rozhodnout. Pevně doufám a věřím, že mě mezi sebe vezmete a já se stanu výborným přítelem, týmovým hráčem. Doufám, že přihláška není moc dlouhá, když se rozepíšu nevím kdy přestat, ale na druhou stranu napíšu vše, co si myslím. Tak všem přeji pěkný a příjemný den ať to čtete v jakoukoli hodinu a pytlikovskou pohodu :-D.
Přeje Bound Den.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Bound Den
PříspěvekNapsal: ned 29. čer 2014 5:24:49 
Pytel
Pytel
Registrován: úte 16. dub 2013 16:32:25
Příspěvky: 940
ahoj,

co nějakej kontakt na sebe?


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Bound Den
PříspěvekNapsal: ned 29. čer 2014 8:28:46 
Newbie
Newbie
Registrován: sob 28. čer 2014 23:28:10
Příspěvky: 10
Ty jo omlouvám se moje icq: 672893082.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Bound Den
PříspěvekNapsal: ned 29. čer 2014 9:20:47 
Správce guildovního pytle
Správce guildovního pytle
Registrován: stř 02. úno 2011 22:30:35
Příspěvky: 907
Ahoj nikde jsem nenšel ani zmínku o rodině..Jsi ženatý nebo přítelkyně? V připadě, že se rozhodneme Tě přijmout jak chceš, abychom Ti říkali?


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Bound Den
PříspěvekNapsal: ned 29. čer 2014 9:24:17 
Pytel
Pytel
Registrován: úte 16. dub 2013 16:32:25
Příspěvky: 940
díky za ICQ

Priest je určo žádanej ale málo kdo vydrží hrát poze jedno povolaní a Priest uplně.

1. co bys hral jako záložní char?
2. jakej typ hraní ti víc vyhovuje? PVP , PVM?
3. Co gildovní srazy? Přijel bys?


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Bound Den
PříspěvekNapsal: ned 29. čer 2014 9:34:03 
Pytel
Pytel
Registrován: stř 15. led 2014 23:27:35
Příspěvky: 355
i ked si myslim, ze hladat si guildu po 2 hodinách hrania na novom serveri je trosku odvazne, ale tak nova mlada krv je vždy vitana ;) len tiez ma zaujima, co ine by si hral okrem priesta, dalej ci si typ, ktory uteka z dungu ked nabehnu pk alebo bojuje aj keby mal umriet a prist o skvely equip a ci ti nerobi problém rozpravat s nami na TSku... tot vse z mojej strany ;)

_________________
Kain - roguna 30+ - starý známy easynár a veľký panáčik ;)
Leiana - necro 20+
Caes - berk 20+


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Bound Den
PříspěvekNapsal: ned 29. čer 2014 10:06:51 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: úte 09. črc 2013 13:13:32
Příspěvky: 394
Bydliště: Košice
Ahoj :),
tiez pozeram, ze si sa na hladanie guildy dal dost skoro :).
1) Preco take radikalne ukoncenie hrania na predchadzajucom servri - skoncili kamosi - mazem postavy ...?
2) Niekoho bude asi zaujimat tvoj herny cas - v akych hodinach teda hravas najviac? Pozicia talentovany, uprimny a otvoreny manazer firmy neznie ako nieco kde je clovek od 8:00 do 16:00 :)

_________________
Priest 37 lvl, Rogue 30 lvl, Heretik 27 lvl, Icemage 25 lvl, Merc 22 lvl, Berz 22 lvl, Priest 20 lvl, Druid 19 lvl,, ...


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Bound Den
PříspěvekNapsal: ned 29. čer 2014 10:30:43 
Vedoucí morálky
Vedoucí morálky
Uživatelský avatar
Registrován: ned 26. pro 2010 18:12:19
Příspěvky: 540
Hoj, nejake dalsi konicky krome UO? Nejaky sport? Co poslouchas za hudbu? Mas doma nejake zviratko?

Proc mas na icq uvedeno, ze je ti 41 let?

_________________
Mercedes, earthmage 40
Zag Zag, berserk 37
Fernando, druid 30
Zag, priest 27


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Bound Den
PříspěvekNapsal: ned 29. čer 2014 10:40:30 
Správce guildovního pytle
Správce guildovního pytle
Registrován: stř 02. úno 2011 22:30:35
Příspěvky: 907
A jak zní vůbec Tvoje celé jméno? :-) Není to snad nic za co by ses styděl :-)


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Bound Den
PříspěvekNapsal: ned 29. čer 2014 11:10:44 
Newbie
Newbie
Registrován: sob 28. čer 2014 23:28:10
Příspěvky: 10
Hmm nečekal jsem až takové otázky ale dobře no začnu postupně.

Miky: Ahoj miky. Rodinu sem neuvedl schválně napíšu to zde na rovinu protože vím že to pak už od nikoho neuslyším. Rodiče mě zemřeli, když sem byl malý při nehodě. Se zbytkem rodiny se nestýkám, protože je neznám. Přítelkyni, manželku, bývalou nic takového. Nechci děti a nechci přítelkyni od doby co se za sex dá platit na co bych živil nějakou holku... A jak to nevím, když nejlíp jménem ;).
Dodatek miky. Promiň nebudu zde psát celé jméno :-) ale pokud tě zajímá, jak se jmenuji napiš mě na icq a já ti to velmi rád povím :-)

teď krutorian:
Ahoj krutoriane takže teď tvoje otázky. Jako záložní char bych nehrál nic. Chci hrát priesta. Jestli mě vyhovuje Player vs Monster nebo Player vs Player netuším asi oboje nedá se říct úplně. Na předchozím shardu sem měl rád to i to. Jinak chci hrát pasivní postavu. Grilování mám celkem rád pokud to někdo umí.. Určitě bych přijel pokud by to bylo v mích pracovních silách.

Kain:
Čao kain konečně nestrukturované otázky :-). Takže odešel sem z minulého shardu je to cca týden zpátky. Od té doby hledám shard. Hlavně se nevzdávám a Endor i když znám jen Dougas díky UO Mapě tak se mě libí je zajímaví. Rozhodnutí proč dát přihlášku hned od začátku k partě lidí je jednoduché. Já se rozhodl hrát endor a budu ho hrát dál mám rád UO je to něco co se mnou de v životě už nějaký rok. Jinak utíkat z dungu kvůli equipu to někdo dělá, promiň, ukaž mě jednoho, co uteče kvůli pixelům ve hře a opustí bez pomoci partu kamarádů a já budu nepříjemný. Nikdy bych neutekl za partu budu bojovat, jak nejlíp budu moct. O equip mě nejde. Jde mě spíše o ten pocit, když přijdeš s práce dáš si jídlo sedneš za pc a hrou se odreaguješ s partou super lidí ;). Ne se nechat hrou nervovat zbytečně, chápu, že emoce k tomu patří ale né u mě :-)

Mirqo
Ahoj Mirgo. na tvoji otázku se můžeš podívat u Kainové odpovědi. Jinak na ty dvě další odešel sem z bývalého shardu kvůli tomu že lidi s kterými sem tam hrál tak odešli, buď skončili úplně, nebo začli hrát něco jiného nebo hrají na jiném shardu ale už to není ono a tak sem hledal konečně českej server. Světe div se moc jich není :-D. Můj pracovní čas je dost idividuální podle daného dne. Takže jeden den mohu končit ve 15hod a druhý den bude moc práce a příjdu ve 20hod… ;) nedá se to určit.

Zag
Zdar Zagu. Kromě UO nemám žádné koníčky pouze práci. Já sportovec určitě nejsem :-D spíš si dám jednu rychlou cigaretu venku a zaběhnu k pc zpátky :-) Jinak jsem abstinent. Poslouchám tak nějak vše. Chodím na koncerty klasické hudby, ale také si poslechnu třeba hip hop. Ne zvíře nemám čas na zvíře. I kdybych měl asi bych si nevěřil :-) Ale mám 120letou Bonsai :-D. Edit: zapomněl sem na icq mám věk 41 protože sem tam něco naklikal. Pokud tě to rozrušilo změním to :-)

Doufám, že jsem zodpověděl vše. :-)


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Bound Den
PříspěvekNapsal: ned 29. čer 2014 11:29:54 
Šourek
Šourek
Uživatelský avatar
Registrován: čtv 06. srp 2009 18:19:19
Příspěvky: 504
Something is rotten in the state of Denmark.. :?

_________________
majty šourek afeksisko, aka Dilema
, Tumor, cmdr. Keen / Ooya the magician

"-- xxx, 23:28:12: neříkal jsem ti, že kvalifikací kecat mágovi do zdění je díra do prdele? :-D"

Du kommst zu spät!

Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Bound Den
PříspěvekNapsal: ned 29. čer 2014 11:44:08 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: ned 07. bře 2010 23:26:47
Příspěvky: 370
Bydliště: Holomóc
Co je vlastně master manager a co dělá? Co říkáš na aktuální novelu zákoníku práce?
Chodíš na klasickou hudbu do Brna? Co máš rád?

_________________
Zacharjáš ——— priest 36
Umris Vikkor — earthmage 21
Kaurango ——— heretic 19
Cecílie ————– berserk 14


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Bound Den
PříspěvekNapsal: ned 29. čer 2014 12:14:58 
Newbie
Newbie
Registrován: sob 28. čer 2014 23:28:10
Příspěvky: 10
Dilema ahoj nevím co tím chtěl básník říci.

Zacharjáš čau hele je super že se ptáš na ty otázky je to prakticky to stejné co manager. Jinak nevím jakou novelu s těch šestnácti hlavních co v tomto roce byli myslíš. Na tohle sou jiní lidi co to mění jako asistenti, právníci atp... ;) Ne do Brna nechodím na klasickou hudbu musí to být něco lepšího. Nejradši mám asi vivaldiho a debussy ale třeba taky Frederic Chopin mě docela zaujal.

Jinak myslel sem, že je tohle přihláška a né výslech :-).


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Bound Den
PříspěvekNapsal: ned 29. čer 2014 14:20:31 
Pytel
Pytel
Registrován: stř 15. led 2014 23:27:35
Příspěvky: 355
bound, ak ti to pripomina vysluch, tak to nas mrzi, ale každého sa pytame tieto otázky, zaujima nas, ci hrac zapadne do nasho kolektivu, preto sa ta každý opytal, co ho zaujima ;)

_________________
Kain - roguna 30+ - starý známy easynár a veľký panáčik ;)
Leiana - necro 20+
Caes - berk 20+


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Bound Den
PříspěvekNapsal: ned 29. čer 2014 15:02:10 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: úte 16. bře 2010 19:51:10
Příspěvky: 312
co jsi hral driv za postavy? ptam se z toho duvodu ze chces hrat priesta a z vlasni zkusenosti vim ze u nej moc lidi nevydrzi

_________________
Heavenrider priest 39+
Alatriste paladin 36+
Margaery heretic 26+
Craftman BS 96(120) Tink 85(108) Enginer 90 Gemcut 80(117)
Mercek 18 / Drujd 20 / Nekr 21 / Rogue 26 / Priest 20 / Ranger 19 / Mag 16


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Bound Den
PříspěvekNapsal: ned 29. čer 2014 15:10:02 
Newbie
Newbie
Registrován: sob 28. čer 2014 23:28:10
Příspěvky: 10
Ne v pořádku když máte otázky tak se ptejte neřekl sem že mě to vadí :-)

No hrál sem postavy většinou Mágy útočné kouzla, IVM atd... pak další postava skillcup na craft skilly. Priest je pro mě novinka a nechci hrát nic jiného... už mám 200expů do 8levelu a player mě řekl jak si nastavit makro na healování. Fakt mě to baví je to úplně něco jiného. Je to zábava :-D


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Bound Den
PříspěvekNapsal: ned 29. čer 2014 16:49:51 
Pytel
Pytel
Registrován: úte 08. říj 2013 9:59:57
Příspěvky: 441
Proc sis zakladal nove icq?
Tusim ze otaska byla spis jake nicky postav si hraval... tvich hlavnich za které by te někdo znal...


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Bound Den
PříspěvekNapsal: ned 29. čer 2014 17:14:15 
Pytel
Pytel
Registrován: stř 15. led 2014 23:27:35
Příspěvky: 355
kubo, na endore doteraz nehral, tak ake nicky chces od neho? :D

_________________
Kain - roguna 30+ - starý známy easynár a veľký panáčik ;)
Leiana - necro 20+
Caes - berk 20+


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Bound Den
PříspěvekNapsal: ned 29. čer 2014 17:19:34 
Pytel
Pytel
Registrován: úte 08. říj 2013 9:59:57
Příspěvky: 441
ze by s minulého shardu? znam tam par lidi...


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Bound Den
PříspěvekNapsal: ned 29. čer 2014 17:28:24 
Newbie
Newbie
Registrován: sob 28. čer 2014 23:28:10
Příspěvky: 10
Ahoj kubik zakládal sem si nové icq protože mě bylo řečeno že na endoru si bez icq nezahraji a každý tu komunikuje přes icq. Normálně sem používal jen UO Mapu která mě ke komunikaci stačila. Popřípadě TS. Icq sem nikdy nepoužíval až do teď hraji tu necelé dva dny a sám vidím že komunikace je jen přes tohle.
Nikdy sem na Endoru nehrál Priest bude moje první postava na tomto shardu. Netuším co ti sem jiného mám napsat. Ale na minulém shardu sem měl na hlavním charu jméno Redlined a vedlejšího Bound Men a kraft skilly sem dělal na Bound Den.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Bound Den
PříspěvekNapsal: pon 30. čer 2014 8:16:03 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: čtv 28. čer 2012 20:57:09
Příspěvky: 563
Jen sem chci taky něco napsat, v tomdle topicu nemohu chybět :lol:

_________________
35+: Mage
30+: Rogue
25+: Necromancer, Druid
20+: Priest, Heretic, Ranger


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Bound Den
PříspěvekNapsal: pon 30. čer 2014 11:28:55 
Newbie
Newbie
Registrován: sob 28. čer 2014 23:28:10
Příspěvky: 10
ahoj william zajmave s tebou asi bude nejvetší sranda :)


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Bound Den
PříspěvekNapsal: pon 30. čer 2014 11:35:22 
Pytlíkonátor
Pytlíkonátor
Registrován: úte 09. črc 2013 14:13:14
Příspěvky: 252
Jak seš na tom s četbou,máš nějaké oblíbené autory?


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Bound Den
PříspěvekNapsal: pon 30. čer 2014 12:18:38 
Newbie
Newbie
Registrován: sob 28. čer 2014 23:28:10
Příspěvky: 10
ahoj no s četbou sem na tom špatně sem tam něco na záchodě. Oblibeného autora nemám, většinou čtu životopisné příběhy ale už dlouho sem nic nečetl... Samotného mě to štve. Je to zajimavá otázka. Měj se pěkně.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Bound Den
PříspěvekNapsal: pon 30. čer 2014 12:37:17 
Pytel
Pytel
Registrován: stř 15. led 2014 23:27:35
Příspěvky: 355
s williamom vobec nie je sranda, on je strasne nudny a neprijemny :twisted:

_________________
Kain - roguna 30+ - starý známy easynár a veľký panáčik ;)
Leiana - necro 20+
Caes - berk 20+


Profil  Offline
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Panel

Nahoru Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru
Přejít na:  
 cron
Guilda Pytlíci - Ultima Online - Endor
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
Design by Ercan Koc