Přihlásit se | Registrovat




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Zkouška přihlášky - Kaira, pokus druhý
PříspěvekNapsal: sob 05. dub 2014 19:58:10 
Newbie
Newbie
Registrován: stř 09. říj 2013 15:00:02
Příspěvky: 8
Zdravím všechny podruhé. Mé jméno je Michal a je mi 15 let. Momentálně jsem v deváté třídě na základní škole. Zanedlouho mě čekají přijímací zkoušky a rád bych další rok nastoupil na jedno z Gymnázií tady u nás ve městě. :)
Co se týká mě a školy, není to tak že bych jí neměl rád, rád do ní chodím a učím se novým věcem. Jako jeden ze třídy jsem se do nedávna účastnil školních olympiád, kde jsem je několikrát vyhrál, avšak v okresním kole školních olympiád jsem byl nejúspěšněji umístěn do desátého místa.
Mezi moje koníčky patří hlavně angličtina, jako celý jazyk. Stal se pro mě hrozně zajímavým a snažím se v tomto směru co nejlépe rozvíjet. Dále mě samozřejmě zajímá sport, hlavně flórbal, ale začínám i běhat, protože začíná být teplo a líbí se mi trávit čas venku hlavně kvůli svítícímu sluníčku. K posledním koníčkům patří počítač a také počítačové hry, v tomhle případě hlavně UO, kterou hraji již od svých devíti let s nějakými pauzami. Teď po pauze hraji asi 2 roky a možná nějaký pátek k tomu.
Mezi mou oblíbenou hudbu a celkově hudebníky patří v poslední době Majk Spirit, Rio, DJ Antoine a Eminem. Líbí se mi od nich nějaké písničky, hlavně od Eminema například Berzerk, od Ria s Niccem Party Shaker a od Majka Spirita asi většinu písniček, co vytvořil.
Mezi oblíbené pořady a seriály patří How I met your mother, u které byl teď poslední díl. Nyní se těším na nový How I met your Dad, ale jsem toho názoru, že tento nový seriál už bude čistě jen pro peníze, nejsou mi moc sympatičtí herci, ale šanci tomu samozřejmě dám. Dále mezi mé oblíbené patří Two and a half men, The Big bang Theory nebo čerstvější seriál Anger Managment s Charlie Sheenem, avšak se mi na tom seriálu nelíbí vše, dokážu se vždy zasmát.
Na Endoru jakožto hráč s šestiletými zkušenostmi znám dost postav, protože jsem hrál postavy všechny, takže okruhově vím o čem jsou, základní informace o nich, tímpádem dokážu poradit nováčkům na jejich otázky, které mi zřídka pokládají na ICQ nebo ve hře.
Co se týká mých postav, od poslední přihlášky se toho dosti změnilo... Vlastním svého heretika, kterého jsem zakládal Kairu [34 lvl včetně cube ringu (nedávno dosažený)], dále heretik Rihz [10 lvl, slouží do stok a na harvení kůží/masa], krafta Lia Rea [11 lvl, 50% engineering] a Epic Craft [9 lvl, 45% tinkering], Musoraka [13 lvl, 70% fishing]. Vlastním i vrahy, opět svou milou zabíjecí a profesionální umírací jednotku Loru [24 lvl, heretik elf], bandážník Sweat Physic [18 lvl, drow], mám přístup ke kamarádovému rougovi na otevírání pokladů.
Pokud bych měl vyjmenovat všechny gildy a skupiny, ve kterých jsem byl, je toho spousta. Začíná to asi od beFree [založená mnou, Daaxem a Sidericem], po čase jsem odtamtud odešel. Další byl asi Weird Fellowship, kde jsem strávil asi rok svého hraní a patřilo to mezi hodně dobrou skupinu lidí, kterou jsem kdy poznal. Bohužel se Weird rozpadnul, takže jsem strávil veškerý svůj čas tam až do rozpadu. Pár dní zpět jsem opustil Hordu Zatracených, kde jsem taky strávil řekl bych půl roku svého hraní. Byl jsem tam rád, dokud se nezačaly dít divné věci a lidé, které jsem měl já rád odcházeli. Rozhodl jsem se je následovat a gildu jsem opustil taktéž. Nemám proti nim nic a s pár lidmi odtamtud se doposud bavím, můj hlavní důvod bylo přijetí některých hráčů s kterými jsem prostě nebyl schopen hrát, ale nechci udávat příklady. Leave z poslední gildy nebyl kvůli tomu že bych se s těmi lidmi nesnesl, spíše to bylo z toho, že se mě jeden z nejmenovaných lidí pokusil vyštvávat a pořád proti mně něco měl.
Rád bych se uhnízdil právě u vás, i kdyby jen na nějakou zkoušku. Zdáte se mi jako sympatická skupina, která zná cíl, kterým je hlavně se na Endoru bavit a ne stresovat se. Vím, že jsem to k vám chtěl zkusit, ale nějak jsem vás nepřekvapil. Tímto bych chtěl zkusit překvapit a tímto krokem vlastně i zkusit to, jestli se dokážu dostat k vám i přes své velké negativum, což byl podle informací hlavně věk.
Můj ICQ kontakt je 680028884. Tímto vám děkuji za přečtení mé druhé přihlášky k vám a doufám, že to nějak zkusíte zvážit a risknout to se mnou. Děkuju a přeju hezký víkend. :)


Naposledy upravil Kaira dne ned 06. dub 2014 14:31:25, celkově upraveno 1

Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkouška přihlášky - Kaira, pokus druhý
PříspěvekNapsal: ned 06. dub 2014 11:18:32 
Správce guildovního pytle
Správce guildovního pytle
Registrován: stř 02. úno 2011 22:30:35
Příspěvky: 907
S přihláškou sis dal záležet. Koukám, že zatím nikdo nemá dotazy, tak založím hlasování...


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkouška přihlášky - Kaira, pokus druhý
PříspěvekNapsal: pát 11. dub 2014 20:05:57 
Vedoucí morálky
Vedoucí morálky
Uživatelský avatar
Registrován: ned 26. pro 2010 18:12:19
Příspěvky: 540
Neprijat. A neni to pouze vekem, ktery je porad pro nas velmi nizky (opravdu nevim, co jsi cekal)..

_________________
Mercedes, earthmage 40
Zag Zag, berserk 37
Fernando, druid 30
Zag, priest 27


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkouška přihlášky - Kaira, pokus druhý
PříspěvekNapsal: sob 12. dub 2014 14:33:01 
Newbie
Newbie
Registrován: stř 09. říj 2013 15:00:02
Příspěvky: 8
Nic jsem nečekal, byla to zkouška za kterou se nic nedává. Není co řešit...


Profil  Offline
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 4 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Panel

Nahoru Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru
Přejít na:  
 cron
Guilda Pytlíci - Ultima Online - Endor
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
Design by Ercan Koc