Přihlásit se | Registrovat




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Žádost o přijetí
PříspěvekNapsal: úte 11. úno 2014 21:10:27 
Newbie
Newbie
Registrován: pát 31. kvě 2013 15:38:08
Příspěvky: 2
Zdravím :-)

Moje jméno je David Kotouček ... Bydlím na Praze 7 Bubeneč Letná je mi 15 let ..
Mé postavy: Elwyne [původní jméno] známý také jako Immortality nebo Willcock 33lvl rogue
Zinzibil 22lvl priest
Euronaix 16lvl mercenary
Vaší guildu znám již dlouhou dobu a vždy jsem s touto guildou já jako hráč vycházel dobře a k jejich hráčům s respektem .. u vás znám pár lidí jako Military Glumas Žanek a asi i pár dalších :-) Hlásím se, protože si myslím že váš poklidný nekonfliktní kolektiv by mi sedl ze všeho nejvíc ...
Hrál jsem na Kelevaru DP1 + DP2 ale i na Morii, avšak vždy jen okrajově na zkoušku :-)
Na Endoru trávím již delší dá se řici aktivní in-game život [asi tak 2 roky a 6 měsíců] Dungy mám prochozené kromě Ravenu [kapacka na lodi xD]
PvM mi není až tak vlastní ale nemohu říci že nejsem v této oblasti zkušený Poklady opnu všechny a všude
PvP jak je jistě mnohým z vašich řad známo je mou specialitou .. Rozhodně nejsem jeden z těch co se bojí položit život a equip za své spoluhráče ...
Působil jsem v guildách: Free Birds důvod odchodu Sideric a spol a jejich ubrečenost, Husite důvod členství byl čistě za účelu eliminace guildy 17 dařilo se, ale Harry a Pompo prostě nemají rádi když se jim někdo plete na písečku :-(, Horda zatracených krátkodobé členství joinul jsem za účelu zpřijemnění hry starým známým, ale i začínajícím nováčkům z Morie ...
Zajímám se o své vzdělání a mám toho až nad hlavu ovšem být aspoň 3 hodiny denně na UO by neměl být problém ... Moje Hobby je sbírání víček pro školní sběr, jejíž výdělek jde na pomoc chudým ..
ICQ: 581-398-276 Mou fotku z koupaliště 2012 Tábor Mšeno jste asi všichni bez pochyby viděli, ovšem není problém zaslat aktuální fotku přes ICQ :-)
Nepředpokládám přijatí ani pozitivní ohlas :-) Aspoň to zkusím :-)

S pozdravem David buďte mírní xD


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o přijetí
PříspěvekNapsal: úte 11. úno 2014 21:57:57 
Vedoucí morálky
Vedoucí morálky
Uživatelský avatar
Registrován: ned 26. pro 2010 18:12:19
Příspěvky: 540
No ono se sice rika, ze za zkousku nic nedas... ale teda obcas je to zkouset fakt uplne zbytecny ;)

Dekujeme za projeveny zajem, nicmene tady nema smysl ani zakladat hlasovani. Zkus to o dum dal (teda jestli ti vubec jeste nejake domy, ktere jsi nenavstivil, zbyvaj).

_________________
Mercedes, earthmage 40
Zag Zag, berserk 37
Fernando, druid 30
Zag, priest 27


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o přijetí
PříspěvekNapsal: stř 12. úno 2014 14:12:12 
Newbie
Newbie
Registrován: pát 31. kvě 2013 15:38:08
Příspěvky: 2
Vidím, že jsi mě odsoudil dosti rychle .. ale co taky čekat nevadí :-)


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o přijetí
PříspěvekNapsal: pát 14. úno 2014 22:24:15 
Newbie
Newbie
Registrován: pát 14. úno 2014 22:16:50
Příspěvky: 1
Koty píše:
Působil jsem v guildách: Free Birds důvod odchodu Sideric a spol a jejich ubrečenost.

Abych uvedl, jak to vlastne bylo...
Maly Koty z guildy beFree neodesel. Byl vyhozen. Vyhodil jsem ho ja a to na zaklade nevyvratitelneho dukazu o jeho stubovani na nasi UOAM mape, ke kteremu se nasledne i priznal.
Bohuzel se pak neni cemu divit, ze o nasi byvale guilde a o Sidericovi roznasi takovehle lzi.

Nic mi do toho neni, ale delate jen dobre, ze se mu vyhybate velkym obloukem.

Biosek (zastupce guildy Company)


Profil  Offline
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 4 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Panel

Nahoru Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru
Přejít na:  
 cron
Guilda Pytlíci - Ultima Online - Endor
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
Design by Ercan Koc