Přihlásit se | Registrovat




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Renegade přihláška
PříspěvekNapsal: pon 13. led 2014 22:00:59 
Newbie
Newbie
Registrován: pon 13. led 2014 20:27:57
Příspěvky: 3
Zdravím guildu Pytlíci..

Přihlášku bych rád rozdělil do několika bodů,pro větší přehlednost a čitelnost a nicméně pro vaše rozhodnutí vás něco může zajímat.Takže:

1.Něco málo o mě..

Jmenuji se Michal Svoboda je mi 21 let a pocházím z Rousínova(kousek od Brna).Co se týče mého zaměstnání tak pracuji jako montážník a momentálně pendluji mezi Německem a ČR.

2.Historie na Uo

Uo hraju někdy od roku 2003,nejdelší dobu jsem hrál na shardu Imperial Dawn.RP shard,poprvé byl spuštěn ještě na gamezone.cz a potom nějakou dobu na gameparku.cz ,pokud si to někdo pamatuje?Na ID jsem hrál cca 6 let,do doby než shard zrušili z nezájmu hráču a celkově zastaralého systému..tuším ještě sphere 55i a klasická prvotní Ultima..Současně a po ukončení ID jsem hrál hodně na Dark Paradise cca 2 roky,ale potom stejně jak na ID ubývali hráči a shard už nebyl co dřív..

3.Endor & historie

Endor jsem nainstaloval někdy cca před 2 roky na podzim.Založil jsem si heretika a poznával jsem jak to tu funguje.Pomalu jsem se prokousal stokama,naučil se jak se tu expí a vytáhl jsem to sám na sólo asi na 20 lvl a byl čas najít si guildu ( i když jsem ještě vbc nevěděl co a jak :D )

Fenix

První guilda byla Fenix,pár hráču z guildy mě pomohlo a tak jsem napsal přihlášku.Vše bylo OK a přijali mě.Prošel jsem nějaký dungy,který byly úplná katastrofa..nebyl jsem zvyklej na takovej způsob prolízání a hráči Fenixu na tom v té době nebyli o moc líp než já..Byl jsem tam cca měsíc a leavnul jsem.

Husité

Za dobu co jsem sám expil a sóloval heretika až po účást ve Fenixu mě velmi často zabíjeli Pk od Housek.Vždycky jsem si našetřil na lamu,abych si pořád nemusel sumonit a pokaždé mě někde zabili a dali plnej servis..V té době jsem se na Endoru rozkoukával a absolutně jsem nechápal mentalitu a styl hraní na Endoru atd a tak jsem si k nim napsal přihlášku,abych hrál s něma,když v té době jsem myslel jací nejsou dobří.. :) A tak jsem skončil u nich.Popravdě to ze začátku byla sranda,vzali mě do dungů,něco jsem naexpil a přiznám se,že jsem se i bavil u toho,že jsem lákal modráky z GZ do soutězky na Daug,kde už na ně čekali i na TS s něma byla sranda ,ale postupem času co jsem víc hrál mě to nějak omrzelo.Nejvíc jsem si tam rozuměl s Chuanem(Zrnec) a shodli jsme se,že jejich styl hraní atd nás už nebaví(Harry atd.) a tak jsme založili guildu Veil of Grace a husity jsme poslali k ledu..

Veil

Ani to asi nemá cenu moc zveličovat,asi si ty dva měsíce co jsme hráli nikdo nepamatuje.Ale bylo to dobrý,založil jsem priesta a Uo na Endoru mě fakt chytlo..Měli jsme dobrý webovky,nábor a sehnali jsme spoustu hráču co měli low lvly(cca 10) a všichni jsme se vyexpili cca na 25 lvl.Chodili jsme Abbysi,Ice,první patra C1 (dík patři Detosovi) a spousta lidí má doteď levely díky nám :) Potom to ale šlo do kytek.Husité nás v každým dungu pravidlně nacházeli a cca za týden jsem přišel o itemy za nějakej ten M a ostatní taky.Řešilo se kdo práská atd a rozpustil jsem to a přestal jsem hrát na cca dva měsíce.

Tady jsem našel nějakej screen :) http://screens.endor.cz/detail.php?id=2639

WEIRD

Tak to byla srdcová záležitost.Začal jsem na pozdim po VEILu zase klikat a napsat si přihlášku do WEIRDu..Vzali mě a hrál jsem už jen priesta.K vánocům jsem měl už 30 lvl a začalo to být dobrý.Glau moc už nehrál a tak jsem jako jediný priest začal vše organizovat já,vrátilo se pár starých hráčů a na mapě začal být status pravidelně kolem 20 hráčů.Zlepšovali jsme se,začali jsme chodit všechny dungy (díky Blinkovi) a co nevidět jsme poprvé a složili CUBE ring ( úspěch veliký),vše bylo Ok a časem jsem toho většinu měl na starost já,udělali jsme nábor atd.Po neúspěchu party 10+ ,kdy mojí blbostí jste dostali trest i vy to začalo upadat.Lidi přestali hrát a už to nebylo ono,nakonec někdy na jaře se rozhodlo,že bude aliance s RVG s čím jsem nesouhlasil a protestně leavl..

Tady jsem našel trochu nostalgie na Weird http://www.youtube.com/watch?v=HrUrctF3uYQ

17

Tak a jak jsem se dostal k 17..Před leavnutím Weirdu,mě často psával Ralpy i já jemu a chodil jsem jim priestit dungy.Bylo to dobrý,seznámil jsem se trochu s novýma lidma a když ve weirdu se nic nesložilo chodil jsem s nimi.Nakonec po časté spolupráci a leavnutí weirdu na protest mě Ralpey vzal na mapu.Dungy OK,byla sranda a tak jsem u nich hrál někdy na přelomu dubnu/květnu.Cca v září jsem leavl.Důvod?Nová práce,jezdil jsem pryč a jaksi jsem už nestíhal jejich tempo a tak jsem se rozhodl.

Proč k vám?

Jste už jediná guilda která mi přijde fajn,kde bych si rád zahrál.Na Endoru to je 17 vs Husite a vy.Od hraní bych očekával kamarádského ducha,zábáva a odreagování.Priesta nehraju absolutně na expy,nemám problém chodit low dungy bez expů,na pomoc ostatním nebo chodit lepší dungy.A taktéž znám spoustu lidi z Pytlíků :) S časem na hraní je to trochu omezený,jsem měsíc v cizině a cca týden - 10 dní doma,kdy můžu hrát.

Moje ICQ: 228466424
Nick na vývěsce: ultima2d

Moje postavy:

Renegade - 36 lvl priest
Heretision - 24 lvl heretik [VET]


Co ještě mám:

Frontstab - 29 lvl thief [PK] - darovaná od Zrnce,ale kromě otvírání pokládku jsem ji nikdy moc nevyužil

A to je asi vše nic jinýho mě už nenapadá ;)


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Renegade přihláška
PříspěvekNapsal: pon 13. led 2014 23:15:19 
Pytlíček
Pytlíček
Registrován: stř 09. říj 2013 12:57:34
Příspěvky: 56
Ten Military na tom screenu nejsem já!
Byl (nebo je) to nějakej low ranger, kterej mi sebral nick :) Tu to celou dobu študuju, že je to blbost abych byl cca 1.5 roku z5 s rogunou dung..


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Renegade přihláška
PříspěvekNapsal: úte 14. led 2014 8:01:11 
Pytel
Pytel
Registrován: úte 16. dub 2013 16:32:25
Příspěvky: 940
Zdravím mám tři otázečky

1. Je nějaká gilda krom nás, kde jsi nebyl?
2. Přes léto míváme dvou měsíční pauzu kvůli rodinám. Odejdeš tedy v tom obdobi pro naší neaktivitu ?
3. Když se ti nebude líbit jak chodíme dungy, co pak


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Renegade přihláška
PříspěvekNapsal: úte 14. led 2014 18:21:23 
Newbie
Newbie
Registrován: pon 13. led 2014 20:27:57
Příspěvky: 3
Ahoj takže,abych ti odpověděl.


krutorian píše:
1. Je nějaká gilda krom nás, kde jsi nebyl?


Myslím,že za tu krátkou dobu oproti jiným hráčům (cca 2 roky) jsem vystřídal minimum guild a nedá se to ani tak říct.Ve Fenixu jsem byl krátkou dobu,když jsem tu začal hrát a neměl jsem ponětí co od toho čekat a dělat.Husité cca půl roku,holt jsem časem dospěl k závěru,že to není pro mě.Veil jsem založil sám.Ve Weirdu bych zůstal doteď kdyby to tam bylo jak na začátku a nešlo to do kytek a 17?Jak jsem psal v historii,leavl jsem protože jsem neměl čas hrát,nová práce atd. bohužel už nechodím do školy,abych mohl sedět u komplu 24/7.

Takže asi tak a spousta jiných guild na Endoru je/byla u kterých jsem nebyl.Neměnil bych vzhledem k okolnostím co se přihodily. :-)

krutorian píše:
2. Přes léto míváme dvou měsíční pauzu kvůli rodinám. Odejdeš tedy v tom obdobi pro naší neaktivitu ?


Tak sám nemůžu vědět co bude v létě,jak jsem psal v přihlášce tak bývám měsíc pryč a týden doma,kdy můžu hrát.Nejspíš to budu mít hodně podobně.

krutorian píše:
3. Když se ti nebude líbit jak chodíme dungy, co pak


Nic.Na tomhle mi nějak nezáleží,priesta nehraju dávno na levely a chci se pobavit.Kolikrát se něco pokazí a jsem spíš typ člověka co si z toho udělá srandu a nezuří u toho.Občas se taky vytočím,ale kdo ne že? :-)


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Renegade přihláška
PříspěvekNapsal: úte 14. led 2014 20:35:01 
Vedoucí morálky
Vedoucí morálky
Uživatelský avatar
Registrován: ned 26. pro 2010 18:12:19
Příspěvky: 540
Vysledek je naprosto jednoznacne zamitnuti. Oduvodneni - guilda te vidi jako majetkuchtiveho preletaveho hrace, nezapadl bys.

Hodne stesti jinde.

_________________
Mercedes, earthmage 40
Zag Zag, berserk 37
Fernando, druid 30
Zag, priest 27


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Renegade přihláška
PříspěvekNapsal: úte 14. led 2014 21:59:57 
Newbie
Newbie
Registrován: pon 13. led 2014 20:27:57
Příspěvky: 3
OK,celkem mě to pobavilo,fakt bych nezapadnul 8-)


Profil  Offline
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 6 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Panel

Nahoru Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru
Přejít na:  
 cron
Guilda Pytlíci - Ultima Online - Endor
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
Design by Ercan Koc