Přihlásit se | Registrovat




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 16 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Saurák
PříspěvekNapsal: stř 11. pro 2013 19:35:29 
Newbie
Newbie
Registrován: stř 11. pro 2013 16:23:02
Příspěvky: 5
Zdravím guildu Pytlíci.
Mé jméno je Martin narozen 14.01.1993, bydlím poblíž Kolína ve městečku Pečky.
Už přes rok pracuji jako strojí mechanik v Úvalech. A tím sem se i vyučil v kolíně
Rád si zajdu na pivko s kámošema, zahraju stolní fotbálek(bohužel už se u nás nedělají turnaje), občas i ten poker, mám rád auta, hry, ženy.. No však to znáte.

Ohledně ultimy, bych chtěl nějak tak shrnout svůj "noliferskej" život, protože už to asi těch 8 let bude co tady straším.
Moje postavy jsou už trochu omezenější než jsem měl. Zag jistě ví, že když sem chtěl skončit, tak sem udělal takovou pitomost ohledně itemku ještě z dob mojeho RP leaderování. A za to se omlouvám a doufám, že to nebude ohrožovat můj vstup do vaší guildy nebo názory členů.
Abych začal. Moje hlavní postava jak jistě víte je PK druid Saura Delgurth 40 level, se kterou rád pobíhám a hledám co bych zabil. I když v dněšní době je to s aktivitou docela bídné a tak jsou stateční jen nováčci, co se chtějí trochu rozkoukat a poexpit si. A ty nemá cenu zabíjet už jen kvůli tomu, že by se akorád znechutili a nechtěli dále hrát ale i kvůli tomu, že z toho nebudu mít vůbec nic.. Já spíš vyhledávám pvp jako takové, než bezbranné hráče. Druhá postava, kterou mám je druid Mahtiel Delgurth 18 level. Tuto postavu sem si založil, abych si občas taky zašel toho dunga. Už mě nebavilo se Saurou jen stát před gz a čekat na zázrak. Už při takhle malém levelu, sem to hodil do veteránů a občas se ukázal na veřejnosti. Ale ještě s tím musím počkat, protože na duel se to moc nehodí. Mám ještě PK rangera Pekelný Strážce 23 level. To je spíš můj zlý malý tamer na koníky. Rogue 31 Illuminat, tahle postava není mnou vyexpená a nění přímo moje. Patří hráči Carton, který přestal hrát cca před 2-3 rokama a zanechal to mě a Sidiusovi. Je v masterech, takže o ligu není nouze. Priest 32 Kokr, postava také není moje a je "půjčená" od hráče Retrostyle, který taky nehraje. Jsou to staří kamarádi z dob Legionu/Banánů. Postav mnou vyexpených bylo více, ale před mojím "odchodem", jsem většinu nepotřebných twinků rozdal a nechal si jen ty co sem chtěl mít kdyžtak po ruce.
Moje první guilda byla se Saurou Království Růže, kde sem zažil dost hezkých chvil. Naexpil sem druida humana Sauru DelgHurt (špatně napsané, poprvé sem si toho nevšiml) 18 level a postava mi byla odcizena, s pomocí mojí blbosti. Protože nějaký týpek v tý době, obepisoval lidi a vydával se za Demostenese, chtěl po lidech acc i heslo a údajně jim spravoval postavu, protože byla "buglá". A od té doby sem už svou postavu neviděl. Z trucu jsem začal hrát na shardu Kelevar, kde jsem měl jen crafta minera Dreyx, ale po 3 měsících přišel na řadu znovu endor. Tak sem se rozhodl založit druida orka Saura Delgurth(správně napsané a jako bonus super rasu :-p) s kterou sem naexpil do cca 23-25 levelu. Rozhodl sem se odejít a napsat přihlášku do guildy CoM. Důvod? Už ani nevím, možná lepší pvp. V té době tam řádil kluk pod nickem Ivan, kterého taky jistě znáte. To byl stroj na expení. S CoMem sem to dotáhl tak na 32 level tuším. Od nich sem se odtrhl, protože mě přitahovala guilda Sands of Time, kde sem v přihlášce neměl tolik štěstí. A tak to doslo ke guilde Cube, kde hrál i můj bratr Serena Vallariel(GM Aten). Pak se mi zastesklo, tak sem se vrátil zpět do Růže, která měla alianci s Legionem, kde sem poznal dost dobré lidi a začali expit spolu. Pak se ale Růže s Legionem odpojili a já zůstal s legionem, který se po nějakém čase rozpadl, z důvodu neaktivity hráčů. Po několika dnech dopisování s kamarádama z legionu, jsem založil guildu Gang of Bananas, kterou bylo občas sakra těžké držet pohromadě. Banán se rozpadl a tak sem zvolil guildu 17, tam to ale taky nevydrželo dlouho a znovu sem se rozhodl založit banány. Po té co mi bývalí hráči napsali, že by do toho šli znovu a věřili sme všichni tomu, že to tentokrát bude fungovat. Ale nebylo to tak, neuběhl ani měsíc a měli sme z mapy jen chatovací místnost pro 5 lidí. Pak už jsem nevěřil na lepší zítřky a Sauru zčervenal ale nelituju toho :).
Za červenou postavou se hledá guilda špatně ale nakonec sem narazil na Geretha, který mi nabídl abych šel do INQ. Bez rozmýšlení jsem to přijal a běhal s nima. Přišlo léto a jak je zvykem, je menší aktivita. Nehrál sem asi 4 měsíce a když sem dostal chuť a logl mapu, byla aliance s Husitama. S kterýma se po delší době rozpadla. Gereth neměl v době neaktivity ani tušení, že nějaká aliance je. Tak se to přerušilo. Ale měl sem si vybrat mezi guildou, která je aktivní nebo guildou, kde je jen pár lidí. Vybral sem aktivitu.
No a teď tu tak sedím a píšu k vám přihlášku. S husitama sem se taky hezky bavil, jen tam je pár lidí, kteří mi prostě už lezou krkem a nechci s nima hrát.
Myslím si a troufám si o sobě říct, že v PvM i v PvP jsem zkušený hráč. Přošel sem toho hodně a poznal hodně dobrý i zlých lidí. Guild bylo opravdu hodně, každá má vždycky něco do sebe. Ale jen s jedinou jsem furt v kontaktu(nemyslím tím ingame). S guildou růže jezdím na srazy skoro každý rok. Žanek,Zaňek nebo Zaněk(nikdy se nenaučim kde ten háček je ), tak napíšu Žaňěk :D vám to může potvrdit.
Omlouvám se, že jsem rozházel body co mají být v přihlášce ale jak sem začal psát, tak už se to psalo samo. Nechtěl sem přestat, protože bych mohl něco přeskočit.
Přihlášku sem radši zkontroloval ale neměl by být problém.

Mé icq je 432044918 a fotku není problém poslat přes icq. Děkuji za pozornost , konec hlášení. Pac a pusu Saura!


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Saurák
PříspěvekNapsal: stř 11. pro 2013 20:29:16 
Pytel
Pytel
Registrován: stř 08. čer 2011 11:19:50
Příspěvky: 334
Mám Ťa zafixovaného ako féroveho hráča ,čo teoreticky by k nám v pohode zapadol,ale otázkou je ,čo myslíš,že nájdeš u nas? Vyzera to,že rád beháš PvP,kvôli nemu si bol ochotný hrať aj s gildou(ľuďmi),ktorú (ktorých) väčšina ľudí nemusí a u nas sa to PvP veľmi nebehá(teda ak sa to počas mojej neaktivity nezmenilo).


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Saurák
PříspěvekNapsal: stř 11. pro 2013 20:45:13 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: čtv 28. čer 2012 20:57:09
Příspěvky: 563
Počky obyčejné, nebo červené?
Jaké máš záliby mimo UO?
Ses hodně maldý, budeš vycházet se staršíma usedlejšíma?

_________________
35+: Mage
30+: Rogue
25+: Necromancer, Druid
20+: Priest, Heretic, Ranger


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Saurák
PříspěvekNapsal: stř 11. pro 2013 20:46:19 
Newbie
Newbie
Registrován: stř 11. pro 2013 16:23:02
Příspěvky: 5
Saxon:Vždycky sem se choval k lidem dobře a když už sem někdy chtěl bejt zlý, tak mi to většnou moc nešlo :) . U vás, no je pravda, že mám hodně rád pvp ale tak třeba by se někdo od vás chytl a občas zaběhal. Čekám, že budete parta lidí co si v pohodě a v klidu zajdou poexpit, pokecat a zabít nudu u pc. Žádný přehnanosti, nervování, hádání(na každodením pořádku). Přece jen občas se to potřebuje vyříkat.
Ono se to pvp da filtrovat duelama, takže když nebude zájem v guildě tak si nějak poradím 8-)
Will: Kdyžtak mi trochu upřesni první otázku, nevím čeho se mám chytit. (obyčejný nebo červený)
Vycházet se staršíma? Tak to mi příjde jako zbytečná otázka, protože já sem většinou hrál(ne jen uo) ale i jiné hry se staršíma hráčema. Například se Smidlou sem hrál v růži. Takže s tímhle fakt nemám problém.
Mé záliby sem se snažil vypsat v přihlášce ale můžu ještě doplnit, že mimo to mám rád i sport fotbal, hokej, který rád hraju ale i jezdím fandit nebo jen u tv. HC Slavia Praha bo Manchester United FC, v gambrinus lize se na to moc nedá koukat :oops: . Poslouchám hlavně rock a metal (ale mám rád i DnB,dupstep, no prostě je toho hodně).Jezdím na koncerty nebo festivaly (Masters of Rock, Metalfest). Nedávno sem byl ve vídni na Avenged Sevenfold, kteří budou i v Praze červen 2014 kdyby někdo měl zájem :P ale nemám sebemenčí problém s jinou hudbou, v práci každý den ujíždím na rádiu. Mám rád přírodu a zvířata, když se třak ohlédnu tak sem tu měl docela zoo. Teď už máme jen psa a já chovám raky v akváriu. Sou to teda pěkný bestie, protože sou to hermafroditi a já už to nemám kam dávat ^^


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Saurák
PříspěvekNapsal: stř 11. pro 2013 22:08:03 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: čtv 28. čer 2012 20:57:09
Příspěvky: 563
To byl překlep: Pečky obyčejné, nebo červené?

Hlavní otázka je, co od nás očekáváš, na pvp tu lidi moc nejsou, pouze pár, ale snad by se to rozhýbalo, ale plánuješ expit modráka, nebo ti jde hlavně o to mít s kým na mapě si pokecat?

_________________
35+: Mage
30+: Rogue
25+: Necromancer, Druid
20+: Priest, Heretic, Ranger


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Saurák
PříspěvekNapsal: stř 11. pro 2013 22:13:39 
Newbie
Newbie
Registrován: stř 11. pro 2013 16:23:02
Příspěvky: 5
Pečky obyčejný, na dráze z prahy na kolín...
Tak expit samozřejmě chci a budu, nejde mi jen o pokec. A ohledně toho pvp, ono se to vždycky nějak rozhejbe. Můžu se o to pokusit. Chtěl bych vyexpit toho druida ale nabízím i tu čorku, kterou rád zajdu a priesta ještě musim chytit do ruky. Hrál sem ho za dob legionu a už dost z toho vypadl.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Saurák
PříspěvekNapsal: stř 11. pro 2013 23:09:19 
Nyny
Nyny
Uživatelský avatar
Registrován: pon 31. srp 2009 11:00:50
Příspěvky: 717
Zdravim, mam jen otazecku. Puvodniho majitele Kokra si pamatuju jeste, kdysi hraval u nas. Vesela kopa synek, ale pak ta historie tehle postavy, fujtabjl... pamatuju, ze i nekolik nasich dnes jiz nehrajicich clenu(vcetne me) meli co do cineni s dalsima lidma, co kokra vlastnili "po Kokrovi".
Nemyslim si, zes to byl, protoze ses za celou moji herni dobu jevil jako ferovy hrac, jen upozornuji, ze by si nekdo vzpomenout mohl a konfrontoval te s tim.
Btw. nemels nebo nehrals nejakou dobu i PK druida( nemyslim sauru, ta byla v te dobe jeste modra )? Muze to byt tak 2 - 3 roky zpatky.

_________________
Obrázek


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Saurák
PříspěvekNapsal: stř 11. pro 2013 23:50:31 
Newbie
Newbie
Registrován: stř 11. pro 2013 16:23:02
Příspěvky: 5
Ahoj. Aha tak o tom, že by Kokr koloval ani nevím. Já myslel, že to byla přímo jeho postava. Ale já tu postavu hrál všehovšudy 2-3x a to jen v dungu. Nikdy sem se s Kokrem veřejně nepresentoval. Ani to v plánu nemám.
Jojo, to sem možná mohl zmínit, ale zapoměl. Nějakou chvíli sem hrál PK Shagruk druid 27 tušim, docela dlouho sem mel pristup, vetsinou se chodilo jen pred mesta ve vetsim poctu, nebo nabihani do dungu... Ale také sem se ho zbavil. Shagruk to už profláklá postava opravdu byla, ale kolik lidi ji melo predemnou to nedokazu říct, protože nevím. Ale co říkal Sionan, kterej ho zakládal tak hodně.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Saurák
PříspěvekNapsal: čtv 12. pro 2013 6:43:24 
Správce guildovního pytle
Správce guildovního pytle
Registrován: stř 02. úno 2011 22:30:35
Příspěvky: 907
Saura Delgurth píše:
Saxon:Vždycky sem se choval k lidem dobře a když už sem někdy chtěl bejt zlý, tak mi to většnou moc nešlo :) . U vás, no je pravda, že mám hodně rád pvp ale tak třeba by se někdo od vás chytl a občas zaběhal. Čekám, že budete parta lidí co si v pohodě a v klidu zajdou poexpit, pokecat a zabít nudu u pc. Žádný přehnanosti, nervování, hádání(na každodením pořádku). Přece jen občas se to potřebuje vyříkat.
Ono se to pvp da filtrovat duelama, takže když nebude zájem v guildě tak si nějak poradím 8-)
Will: Kdyžtak mi trochu upřesni první otázku, nevím čeho se mám chytit. (obyčejný nebo červený)
Vycházet se staršíma? Tak to mi příjde jako zbytečná otázka, protože já sem většinou hrál(ne jen uo) ale i jiné hry se staršíma hráčema. Například se Smidlou sem hrál v růži. Takže s tímhle fakt nemám problém.
Mé záliby sem se snažil vypsat v přihlášce ale můžu ještě doplnit, že mimo to mám rád i sport fotbal, hokej, který rád hraju ale i jezdím fandit nebo jen u tv. HC Slavia Praha bo Manchester United FC, v gambrinus lize se na to moc nedá koukat :oops: . Poslouchám hlavně rock a metal (ale mám rád i DnB,dupstep, no prostě je toho hodně).Jezdím na koncerty nebo festivaly (Masters of Rock, Metalfest). Nedávno sem byl ve vídni na Avenged Sevenfold, kteří budou i v Praze červen 2014 kdyby někdo měl zájem :P ale nemám sebemenčí problém s jinou hudbou, v práci každý den ujíždím na rádiu. Mám rád přírodu a zvířata, když se třak ohlédnu tak sem tu měl docela zoo. Teď už máme jen psa a já chovám raky v akváriu. Sou to teda pěkný bestie, protože sou to hermafroditi a já už to nemám kam dávat ^^


Ahoj tak to bych teda zrovna neřekl, že ses choval k lidem vždy dobře... Konkrétně jméno Pekelný strážce mám spojeno s dost negativníma věcma.. Např. Okrádal a killoval crafty v dole..Což já považuju za jednu z největších čunáren.. Taky na nás nabíhal do low dungů... Což taky nejni zrovná fér pvp... Snad jsem si ten nick nespletl..Nechci ted prohrabávat moje endorský poznámky :-)


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Saurák
PříspěvekNapsal: čtv 12. pro 2013 8:35:36 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: úte 09. črc 2013 13:13:32
Příspěvky: 394
Bydliště: Košice
Ahoj,
Saura Delgurth píše:
Zdravím guildu Pytlíci.
Zag jistě ví, že když sem chtěl skončit, tak sem udělal takovou pitomost ohledně itemku ještě z dob mojeho RP leaderování. A za to se omlouvám a doufám, že to nebude ohrožovat můj vstup do vaší guildy nebo názory členů.

O co ide?
Saura Delgurth píše:
S husitama sem se taky hezky bavil, jen tam je pár lidí, kteří mi prostě už lezou krkem a nechci s nima hrát.

Pozeram, ze tych guild u teba bolo celkom dost. Myslis si, ze si u nas sadnes s kazdym? Pripadne, do akej miery ti musi niekto prekazat aby nasledovalo rozhodnutie opustit guildu?

Inac co sa tyka teba, poznam ta iba z behania nad mestami a screenov, ale nemam s tebou ziadnu zlu skusenoust.

_________________
Priest 37 lvl, Rogue 30 lvl, Heretik 27 lvl, Icemage 25 lvl, Merc 22 lvl, Berz 22 lvl, Priest 20 lvl, Druid 19 lvl,, ...


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Saurák
PříspěvekNapsal: čtv 12. pro 2013 9:05:12 
Pytel
Pytel
Registrován: čtv 28. lis 2013 20:13:06
Příspěvky: 439
Nehrál náhodou Pekelného Strážce Koty a Abu??

_________________
Aureana, druidka 40


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Saurák
PříspěvekNapsal: čtv 12. pro 2013 13:38:57 
Pytel
Pytel
Registrován: stř 08. čer 2011 11:19:50
Příspěvky: 334
Pozrel som sa na forum mojej byvalej gildy a si tam stale vedeny ako člen(zelenou farbou nick),WTF? Je tato prihlaška seriozna či nejaky druh trucpodniku?


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Saurák
PříspěvekNapsal: čtv 12. pro 2013 16:05:09 
Newbie
Newbie
Registrován: stř 11. pro 2013 16:23:02
Příspěvky: 5
Miky píše:
Ahoj tak to bych teda zrovna neřekl, že ses choval k lidem vždy dobře... Konkrétně jméno Pekelný strážce mám spojeno s dost negativníma věcma.. Např. Okrádal a killoval crafty v dole..Což já považuju za jednu z největších čunáren.. Taky na nás nabíhal do low dungů... Což taky nejni zrovná fér pvp... Snad jsem si ten nick nespletl..Nechci ted prohrabávat moje endorský poznámky :-)


Hojas. No pokud si dobře vzpomínám, tak sem na úchylku zabíjení craftů nikdy netrpěl. Jen pana neverminda, ktarý psychicky vyčerpával půl komunity endoru. Navíc, nedokážu si představit, zabíjet crafty s tímhle rangerem :D. Rengar má recht, nějakou dobu sem tu postavu půjčil kotymu, aby si taky zaběhal. Ale po čase sem zjistil, že to byla blbost. Z ničeho nic to začal běhat ještě Elwainer a jestli abu tak bych se ani nedivil. Prostě půjčenou postavu "půjčoval" dál a to bez jakýhokoliv upozornění nebo nedej bože alespoň požádání o svolení. Tak byla postava přeheslována.

Mirqo píše:
Ahoj,
Saura Delgurth píše:
...

O co ide?
Saura Delgurth píše:
...

Pozeram, ze tych guild u teba bolo celkom dost. Myslis si, ze si u nas sadnes s kazdym? Pripadne, do akej miery ti musi niekto prekazat aby nasledovalo rozhodnutie opustit guildu?

Inac co sa tyka teba, poznam ta iba z behania nad mestami a screenov, ale nemam s tebou ziadnu zlu skusenoust.


1)Kdysi sem býval RP leader a spolupracoval s GMkama na questech. Když mě po několikáté zabili PK před medeou(kde se konala zrovna přestavba, takže tam byla většina těch qestů), tak sem gm požádal o nesmrtelnost ale bylo mi řečeno, že to mi nemůže dát. Ale, že mi může vyrobit speciální item na ochranu. Byla to kniha, kterou sem v době, kdy na mě nekdo útočil mohl dvojklikem použít jako teleport do bezpečí. Trval asi 2 vteřiny.
No abych se dostal k věci. Když sem chtěl definitivně přestat hrát, tak mě nenapadala větší pitomost, než si říkat o trest. Knihu sem si z rp accountu přehodil na Sauru a pobíhal před daugasem na spotu. Nemohli mě zabít, protože sem vždy tímto stylem utekl.
2)No já začínal být vždy alergický na lidi, co se neustále hádají nebo dělají rozruch co ohrožuje partu(Nškdy šlo i o mizení itemů po dungu, nebo locení svých v pvp) a nikdy se na ně nepřišlo, jen se lidi hádali na mapě kdo by to mohl být a házeli špínu jeden na druhého. Ať už v dungu nebo jen morálně na mapě. Většinou to jsou problémový lidi jako takový. Nedají si říct nebo poradit.

Saxon píše:
Pozrel som sa na forum mojej byvalej gildy a si tam stale vedeny ako člen(zelenou farbou nick),WTF? Je tato prihlaška seriozna či nejaky druh trucpodniku?


Nevím co přesně znamená trucpodnik ale odpovím, že ne. Když odejdu z guildy a podám přihlášku někam jinam, tak je to definitvní. Jestli mě potom gm zapomene smazat ze starého forka, tak o tom už nemám ani páru. Protože, se nesnažím škodit lidem, s kterýma sem hrál a užil si srandu. Vím jen o forku Banánů, které je moje a vracím se tam do topiců například s důležitými věcmi(síla itemů, jaká runa co přidává atd..), i na forum Legionu ještě všichni co tam byli v tu dobu jsou jako členové.
Zkrátka, není to nic typu "Když mě nepříjmou pytlíci, tak se vrátim do té předchozí."
Btw: oprava: pokud si teďkon myslel Husity, tak už sem napsal ať mě smažou. Navíc, já sem nikdy nebyl officiální husita, jen sem s nima hrál jako taková "alliancni pomoc". Ale to neni podstatný


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Saurák
PříspěvekNapsal: pát 13. pro 2013 7:11:27 
Správce guildovního pytle
Správce guildovního pytle
Registrován: stř 02. úno 2011 22:30:35
Příspěvky: 907
Jak jsi čtu znova Tvoji přihlášku.. Furt mě nějak nenapadá čím bys nám byl vlastně prospěšnej... Protože tvůj main je červený a pokud vím u nás se moc červených postav nevlastní a to málo co možná jo..Tak ty se neběhaj.. A modrou svoji postavu máš na lvl 18, což je poměrně málo. My nechceme, aby s náma chodil někdo za cizí postavičky.. Píšeš že bys chtěl hrát pvp, ale postavu na to nemáš, když nepočítám tu červenou... Páč u ní bychom Tě myslím podpořit nemohli..Mám to brát tak, že bys po nás nejdříve chtěl vyexpit toho druida? Když to shrnu, tak já při rozhodování zohlednuji toto:
[list=]
1) Žádná doporučení od členů nebo prověřených hráčů
2) Negativní zkušenost s Tvým chováním (pojíždění crafta, zabijení na low spawnech...), je mně jedno jestli jsi to byl přímo Ty nebo nějaký Tvůj dobrý kamarád, kterému si půjčil postavy.. To je v podstatě nezjistitelný.
3) Žádná postava, který by byla přínosem pro guildu.
4) Vystřídání příliš mnoho guild => nedůvěryhodnost (při menším problému, nebo lepší nabídce...guildu opustíš)
[/list]
Na mě to trošku pusobí, že budeš mnohem víc potřebovat než nabízíš.. Samozřejmě se mohu plést.. Proto Ti dávám ještě šanci zvrátit můj názor..


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Saurák
PříspěvekNapsal: pát 13. pro 2013 10:24:48 
Newbie
Newbie
Registrován: úte 02. lis 2010 12:11:42
Příspěvky: 14
Zdravím, gildu Pytlíci,

Musím se, v rámci Saurákovy přihlášky, tohoto člověka zastat:)

Mám s ním nahráno už hodně, a vždycky to byl férovej, a schopnej hráč, kterej si nikdy na nic nehrál.
V PvM ví, kde je v dungu jeho místo, a v případě, že na Vás někdo bude nabíhat, určitě bude aktivně bránit.

Nahrál jsem s ním hodně dlouho, a nikdy si nepamatuju, že by Sauráka někdo neměl rád, že by někdy někoho podělal. Je to ten typ člověka, kterému se nebojíš půjčit čórku na otevření pokladu, nebo kráfta s kompletním přístupem do domku.
Nikdy jsem si nevšiml, že by prasil crafty, nebo zbytečně zabíjel noobíky, který vyrazí nad soutěsku v bronzu, pobít pár headlessů.

Myslím si, že můj pohled na toho člověka je poměrně objektivní.

Důvod, proč jej píšu je, že mě mrzí, že Saurák od nás odchází, nicméně, je to jeho volba, a byl bych rád, kdyby alespoň nalezl štěstí jinde.

Děkuji za Váš čas, a omlouvám se předem, pokud můj comment považujete za SPAM.

Snad na mě bude vzpomínat v dobrém ;)

Přeji úspěšný den!

ICQ 435074800


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Saurák
PříspěvekNapsal: ned 15. pro 2013 10:19:23 
Vedoucí morálky
Vedoucí morálky
Uživatelský avatar
Registrován: ned 26. pro 2010 18:12:19
Příspěvky: 540
Hlasovani je celkem jednoznacne: Neprijat. Mozna ti krivdim, ale z meho pohledu nemas smysleni na budovani cestne guildy. Pytlici byli v tomto ohledu odjakziva hodne vybiravi.

_________________
Mercedes, earthmage 40
Zag Zag, berserk 37
Fernando, druid 30
Zag, priest 27


Profil  Offline
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 16 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Panel

Nahoru Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru
Přejít na:  
 cron
Guilda Pytlíci - Ultima Online - Endor
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
Design by Ercan Koc