Přihlásit se | Registrovat




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 14 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Kaira
PříspěvekNapsal: stř 09. říj 2013 15:24:11 
Newbie
Newbie
Registrován: stř 09. říj 2013 15:00:02
Příspěvky: 8
Dobrý den milí Pytlíci.
Jmenuji se Michal a jsem z Ústí nad Labem, kde momentálně dodělávám poslední rok povinné školní docházky, tudíž jsem v deváté třídě a je mi 15 let.

Mojí mainovou postavou je Kaira, kacířka na hezkém 30. levelu směřující spíše už na 31. Další mou postavou, kterou sem tam lognu se jmenuje Sheena, která je přihlášená do ligy Veteránů, ovšem to tam nějak nedávám.

Další moje postavy:
Lora (heretik - 24 [25]) PK
Lia Rea (kraft - 73% mining)
Enlightened (paladin - 17 level human)
Rihz (heretik - 7 level) - budu expit do stok z důvodů jako je pomoc nováčkům a později samozřejmě i pro sebe na výdělek hnědých kůží a regů atp.

Momentálně bych neměl vlastnit žádné jiné postavy z důvodu toho, že jsem se jich jednoduše rečeno zbavil a nebo je někomu dal. Odevzdal jsem například rangera Kazai Wutse, nebo druida Raynna.

Hlásím se k Vám z jednoho prostého důvodu, chci se pobavit a občas si nějak zaexpit, protože neodmítám účasti v žádném dungu, co se mi navrhne. Podle Vaší historie také uznávám to, že dokážete držet při sobě a jsou tu určitě dobří lidé, kteří mi porozumí, i když mi je takhle málo. Na Ultimě všeobecně nehodlám dosáhnout ničeho jiného než abych našel právě nějakou vhodnou partu lidí, s kterou bych se pobavil a doufám, že to budete právě Vy, kam zamířím, neboť tu mám i svého kamaráda, který teď asi často nehraje, protože by měl mít stále potíže s internetem, mluvím o Francsovi, s kterým se znám přibližně rok. Všeobecně řečeno bych chtěl zakotvit právě zde, protože mi připadáte jako dobrá parta lidí.

Za dobu co tu hraju jsem tu nějaké zkušenosti posbíral, byl jsem dost dungů s guildou Weird, kterou jsem nedávno leavnul kvůli přístupu některých nejmenovaných prasat a hráčů, kteří mi zrovna nepadli k srdci. Mám rád jak PvM, tak i PvP. Byl jsem delší dobu za svého maina v masterech, ale nějak moc jsem to tam nedával, nesvádím to na nějaké gangy, ale prostě jsem to nějak nedával a proto jsem se rozhodl leavnout. Za Sheenu jsem stále ve Veteránech, sice to moc neběhám, ale mám to spíše kvůli tomu abych pomohl ostatním členům gildy v případě nouze.

Na Endoru jsem navštívil snad každý dungeon kromě Castlu 2, který bych samozřejmě rád navštívil, ale nějak po tom ani netoužím. Nejradši ze všech dungů jsem měl Skaven, nejméně rád jsem měl dung, kde se berou takové srandovní masky, momentálně si nevzpomínám na název. Za heretika se samozřejmě přidám i k expení nějakých low postav, rád protahuju low dungy a tak můžu pomoci i nějakým začátečníkům nebo komukoliv z členů s protažením jeho low postavy.

Za předchozí gildu mám snad jen Weird, v kterém jsem strávil převážnou dobu, typuji něco okolo toho roku.
Před rokem jsem byl chvíli v beFree.

Mezi mé záliby patří běhání, ping pong, flórbal a plavání. Samozřejmě si rád popovídám s kamarády někde venku, ale teď moc ven nechodím, protože tam je hrozná zima. :) Samozřejmě si rád zahraju na PC.
Mezi moje zájmy patří právě zmíněný flórbal, kde chodím na tréninky, tudíž ho hraji závodně. Samozřejmě rád chodím do školy. :D

Moje ICQ je 680-028-884. Popřípadě pokud bude nutno pošlu guild masterovi svou fotku či facebook.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Kaira
PříspěvekNapsal: stř 09. říj 2013 15:37:42 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: čtv 28. čer 2012 20:57:09
Příspěvky: 563
Ahoj,
měl bych pár dotazů:

1/ Jak dlouho hraješ Ultimu?
2/ Hrál si na jiných shardech? Kdo tě k UO přivedl?
3/ Za pk hraješ společně s jakou guildou? Občas sem tě viděl před městem.

Díky

_________________
35+: Mage
30+: Rogue
25+: Necromancer, Druid
20+: Priest, Heretic, Ranger


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Kaira
PříspěvekNapsal: stř 09. říj 2013 15:44:04 
Newbie
Newbie
Registrován: stř 09. říj 2013 15:00:02
Příspěvky: 8
Ahoj Williame.

1) Ultimu hraju 2 roky, nepočítám do toho pauzy
2) Na shardech, tak hrál jsem a stále hraju jen zde na Endoru. Neměl jsem chuť poznávat nové shardy. K Ultimě mě přivedl Cherith, Werrof a pár dalších jejich kamarádů propagací právě téhle hry, která se mi později zalíbila.
3) Za PK jsem občas běhal právě s Weirdem + beFree, kteří si nedávno vytvořili svojí vlastní PK guildu, ve které působím cca. 3 dny. Mohls nad jménem vidět tag [Minax]. Stejně to nějak moc nevyšlo, protože jsme vždy pohořeli, mohls sám vidět. :)


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Kaira
PříspěvekNapsal: stř 09. říj 2013 18:43:44 
Pytel
Pytel
Registrován: úte 16. dub 2013 16:32:25
Příspěvky: 940
Nejsem si jist jestli sis nezaměnil v požadavcích o přijetí Bod 1 . s Bodem 2.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Kaira
PříspěvekNapsal: stř 09. říj 2013 18:55:49 
Newbie
Newbie
Registrován: stř 09. říj 2013 15:00:02
Příspěvky: 8
Nezaměnil, spíše jsem jen chtěl zkusit, jestli je to opravdu ohraničené věkem nebo jestli byste například udělali nějakou výjímku ohledně přijímání adeptů s nízkým věkem.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Kaira
PříspěvekNapsal: stř 09. říj 2013 19:04:43 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: čtv 28. čer 2012 20:57:09
Příspěvky: 563
Udělal jsi dobře, že jsi to vyzkoušel. Vyjímka je samozřejmě možná, pokud se bude jednat o rozumného a nadějného adepta.

_________________
35+: Mage
30+: Rogue
25+: Necromancer, Druid
20+: Priest, Heretic, Ranger


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Kaira
PříspěvekNapsal: stř 09. říj 2013 19:33:34 
Pytel
Pytel
Registrován: úte 16. dub 2013 16:32:25
Příspěvky: 940
pár vyjímek už bylo a nic moc extra.

U nás v práci když někdo nesplňuje požadavky tak musí v něčem ohromit.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Kaira
PříspěvekNapsal: stř 09. říj 2013 19:51:20 
Newbie
Newbie
Registrován: stř 09. říj 2013 15:00:02
Příspěvky: 8
To je pravda, ale člověk nemusí ohromit ihned, může ohromit i po určitém čase.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Kaira
PříspěvekNapsal: čtv 10. říj 2013 14:53:42 
Newbie
Newbie
Registrován: čtv 10. říj 2013 14:44:47
Příspěvky: 1
Kaira píše:
To je pravda, ale člověk nemusí ohromit ihned, může ohromit i po určitém čase.

Zapomel jsi do prihlasky napsat ze to prase si byl ty a praskal jsi na sve spoluhrace z gildy beFree husitum.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Kaira
PříspěvekNapsal: čtv 10. říj 2013 15:06:35 
Newbie
Newbie
Registrován: stř 09. říj 2013 15:00:02
Příspěvky: 8
Tak to tedy nevím, obviněn jsem z toho byl už od jednoho hráče taktéž, ovšem bez výsledku. Samozřejmě netuším, kdo si co myslí, ale napíšu to asi takhle, s Husity nikdy nechci mít nic společného z důvodu nepřátelství s většinou guildy. Svou guildu bych pro pár herních goldů nenapráskal a neudělal bych ze sebe práskače jen kvůli hře. Nemám to sice jak dosvědčít, ale také mi to nikdo nemá jak dokázat. Tudíž bych řekl, že to můžeme ukončit, tím myšleno toto. Kdo by měl zájem o vysvětlení, mohu mu ho podat na ICQ. Navíc bych neměl důvod někoho napráskat když jsem v guildě Weird Fellowship dělal zástupce guildy.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Kaira
PříspěvekNapsal: čtv 10. říj 2013 16:15:16 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: čtv 28. čer 2012 20:57:09
Příspěvky: 563
Donny píše:
Zapomel jsi do prihlasky napsat ze to prase si byl ty a praskal jsi na sve spoluhrace z gildy beFree husitum.

Máš pro to nějaký důkaz?

_________________
35+: Mage
30+: Rogue
25+: Necromancer, Druid
20+: Priest, Heretic, Ranger


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Kaira
PříspěvekNapsal: čtv 10. říj 2013 17:24:27 
Newbie
Newbie
Uživatelský avatar
Registrován: ned 28. dub 2013 11:37:16
Příspěvky: 11
Bydliště: Medea / Liberec
Vim ze jsem adept.. ale vcera na TS mi bylo receno ze mam napsat do tohodle tematu alespon pro lidi kteri prave v tu chvili na TS nebyli abych se s nema podelil o sve zkusenosti s Kailrou neboli Michalem jak jsem ho poznal ja.

Co bych tak o nem rekl. Hral jsem s nim je chaoticky teda spis byl. kdyz jsem ho poznal tak nevedel co chtel a byl typ cloveka co chtel dostahnout nejakyho levelu a byl zbrklej a divokej. Kazdopadne takovej byl kdyz jsem ho poznal coz je asi v unoru. Pak jsem s nim nejakou dobu nehral protoze jsem byl pri zakladu Hope.. ale od doby co tam prisel Zuke a chteli prijmat dalsi tak jsem odesel a zacal jsem hrat znovu s Michalem.. byla to zhruba doba kdy Zcervenal Loru...v te dobe byl takovej zmatenej sam jsem ho nechapal..zcervenal svuj primar char.. Ale. zacal nanovo. Rozjel Druida a Herku.. a musim teda uznat ze od te dobyhrali jsme spolu on teda prevazne s Weirdem protoze znate mou aktivitu.. ale chodili jsme solo i zval me do jeho party. byl v poho v komunikaci se sklidnil nebyl zbrklej a hru bral hrou a neprozival to tak.. byl proste fajn. z tech par lidi ktery jsem poznal za tech par mesicu hrani Michal byl fajn.


Jen co jsem chtel rict ze pokud resite jen vek ze je o 5 let mladsi nez pozadujete. Tak bych byl rad kdyby jste vyzkouseli udelat vyjimku. a alespon ho testnout. Stoji to za to. Pokud ma u vas nejaky konkretni pruser tak bych i ja rad o tom vedel protoze by me to prekvapilo. Ale nebranil bych vam v zamitnuni. Ale pokud je to jen vekem tak bych vas poprosil o zvazeni. Vyrazit ho muzete vzdy a na mapu pristup nemusi mit.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Kaira
PříspěvekNapsal: čtv 10. říj 2013 17:50:25 
Newbie
Newbie
Registrován: stř 09. říj 2013 15:00:02
Příspěvky: 8
Ahoj Francsi, někdy zase musíme pokecat na Tsku... :)


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Kaira
PříspěvekNapsal: sob 12. říj 2013 18:40:13 
Vedoucí morálky
Vedoucí morálky
Uživatelský avatar
Registrován: ned 26. pro 2010 18:12:19
Příspěvky: 540
Odhlasovali jsme celkem jednoznacne proti. Nemyslime si, ze bys zapadl, prevazne kvuli nizkemu veku. Jak uz psal monty - kdyz uz bychom meli delat vyjimku, musel bys opravdu oslnit... a to se nestalo.

Hodne stesti jinde.

_________________
Mercedes, earthmage 40
Zag Zag, berserk 37
Fernando, druid 30
Zag, priest 27


Profil  Offline
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 14 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

Panel

Nahoru Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru
Přejít na:  
 cron
Guilda Pytlíci - Ultima Online - Endor
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
Design by Ercan Koc