Přihlásit se | Registrovat




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 21 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Žádost o přijetí
PříspěvekNapsal: stř 17. črc 2013 0:07:59 
Newbie
Newbie
Registrován: pon 28. čer 2010 13:16:47
Příspěvky: 11
Zdravím všechny :) Jmenuji jse Denis a chtěl bych jse přidat k Vaší guilde.
Je mi 18 (vím že je to pod urovní pravidla č.1 ale těžko jse hledá guilda která má nizký věk a přitom je rozumná nic tzv. z divokých vajec ) Ultimu jsem hrál už dříve ale musel jsem přestat z určitého důvodu takže jsem dost věcí zapoměl ale pomalu ale jiste jse do toho zase dostávám (kvuli rodiným problémům které bych tu nerad řešil na veřejnosti) :).

Teď jsem začal zase hrát denně hraji zhruba minimálně 2 hodiny (více podle toho jak jse mi krije škola a práce).Problém ponocovat nebo jse zapojit do plánovaných akcí? Vždy jak o tom budu vědět o maličko dříve a nebudu mít domluvené něco důležitého real tak jse rád zapojim. Před Ultima Online jsem hrál WoW a BF.

Předtím než jsem přestal hrát hrál jsem za Berserka lv18 kterého jsem pak věnoval Bratranci.
Dále mám Heretika 18lv (hlavní postava) Druida 12lv.

Guildu jsem žádnou neměl vždy jsem jsi to jen soloval jelikož byl problém v mém věku nastoupit do nějaké guildy.

PvP mi moc nejde spíše hraji PvM ale někdy je ho potřeba použít takže jse vněm snažím zlepšovat a nemám problém i zaběhnou se někoho zastat nebo pomoct ikdyž bych věděl že pravděpodobně zrakvim.

Na jiných shardech jsem nehrál pouze tady na Endoru.

Hlásím jse kvám protože jste mi přišli jako nejrozumnější guilda která by jse konečně nemusela moc dívat na věk ale na to jaký ten člověk je.


Rád poslouchám pisničky (nemám žádný určitý směr hudby ta která jse mi líbí tak tu poslouchám) a jezdím na motorce a dříve jsem závodně hrál Frisbee :). UOAM a Teamspeak mám (i zkušenost snimy).

Budu rád za každou odpověď a předem děkuji za ni. icq- 392507191

PS: Omlouvám jse za uložení topicu do špatného tématu.
Rád zodpovím jakekoliv otázky až na tu jednu to doufám pochopíte.


Naposledy upravil Denisp dne stř 17. črc 2013 11:26:59, celkově upraveno 2

Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o přijetí
PříspěvekNapsal: stř 17. črc 2013 8:09:19 
Pytlíkoid
Pytlíkoid
Registrován: pon 21. led 2013 19:41:02
Příspěvky: 114
Neuškodilo by se trochu více rozepsat. A hlavně zopakovat si češtinu ze základní školy. (bych jse, krije?? OMG) :)

_________________
Paladin lvl 33
Heretik lvl 22
Ranger lvl 21


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o přijetí
PříspěvekNapsal: stř 17. črc 2013 9:05:09 
Vedoucí morálky
Vedoucí morálky
Uživatelský avatar
Registrován: ned 26. pro 2010 18:12:19
Příspěvky: 540
Priste lip koukej, kam prihlasku pises, do GuildWars2 sekce Pytliku ses tusim nechtel hlasit, ze? :)

Zkus tu prihlasku jeste trochu editnout, opravit si chyby, vic rozepsat, trosku utvorit nejake odstavce... prikladu peknych prihlasek je tu spousta. Nejsme zadny ctenarsky krouzek s durazem na pravopis, ale delsi prihlaska vic napovi o urovni cloveka.

Zatim mas jen male minus za vek, takze prihlaska to musi vynahradit, jinak nas nemas cim nadchnout ;)


dopln napr. :
- minule guildy?
- jak se stavis k PvP?
- proc jsi predtim musel s UO prestat?
- hral jsi i na jinych shardech?

_________________
Mercedes, earthmage 40
Zag Zag, berserk 37
Fernando, druid 30
Zag, priest 27


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o přijetí
PříspěvekNapsal: stř 17. črc 2013 10:07:09 
Pytel
Pytel
Registrován: úte 16. dub 2013 16:32:25
Příspěvky: 940
Ahoj, Proč si ukončil dříve hraní, jaké guildy byly, jaké postavy. Prostě chceme znát to co mame ve vzorovce :-)


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o přijetí
PříspěvekNapsal: stř 17. črc 2013 12:02:54 
Pytel
Pytel
Registrován: úte 16. dub 2013 16:32:25
Příspěvky: 940
Ok, celkem poupraveno, do rodinných důvodů nemá cenu vrtat, ještě by mne zajímaly Jména postav co ti říkají pane, nebo postavy co sdílíš a máš na ně přístup (jména). Napiš i ty cos hrával


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o přijetí
PříspěvekNapsal: stř 17. črc 2013 12:13:46 
Pytlíček
Pytlíček
Registrován: pát 22. úno 2013 9:14:46
Příspěvky: 58
Nerikam, ze by se nam AKTIVNI heretik nehodil, coz o to. Ty podmínky nebyly myšleny až tak doslovně ale přecijen nezlob se ale nesplňuješ ani jednu z nich. Což jistě není konec světa, záleží jen na tom, zda máš čas a chuť hrát. A tím myslím opravdu hrát tzn. ne 1-2 dungy týdně... :) Narovinu jestli to bereš jako příležitostnou zábavu a doufáš že tu najdeš partu, která tě čas od času někam vezme, nejspíš tě budu muset zklamat.

_________________
Fury in soul, blood on my weapon...in memory of Der PANZER Club
I got my second wind, Im gonna rise up and pump my fist.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o přijetí
PříspěvekNapsal: stř 17. črc 2013 14:16:31 
Newbie
Newbie
Registrován: pon 28. čer 2010 13:16:47
Příspěvky: 11
Pardon na jména jsem uplně zapoměl Heretik-Denisp Druid-Beowolf a ten berserk co jsem hrál tak Murdererr. Žádné postavy jsem nesdílel a momentálně ani žádné nesdílím.

Ten čas byl myšlen hlavně mimo červenec a srpen jelikož to mám jak práci tak i školu teď chodím jen do práce.

Takže teďkom "o prázdninách" mám mnohem více času a přece jenom 2-3 dungy týdně to vim i sám že je málo a sám osobně jsi myslím že budu stíhat víc dungu týdně samozřejmě pokuď jse budou konat :).


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o přijetí
PříspěvekNapsal: stř 17. črc 2013 14:16:38 
Nyny
Nyny
Uživatelský avatar
Registrován: pon 31. srp 2009 11:00:50
Příspěvky: 717
viewtopic.php?f=12&t=444

_________________
Obrázek


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o přijetí
PříspěvekNapsal: stř 17. črc 2013 14:22:15 
Newbie
Newbie
Registrován: pon 28. čer 2010 13:16:47
Příspěvky: 11
Ano už dříve jsem jse kvám hlásil abylo to zamítnuto kvuli věku že bych jse nedokázal bavit se staršími lidmi.

Spíše zastávám to že nezáleží na věku ale na tom co mají ti lidé společného a ze zkušnosti vím že stačí i ta hra a doukážou jsi lidi dost pokecat a nejen o hře.

Samozřejmě jesli mě chcete odmítnout na základě přihlášky před 4 roky tak to pochopím :).


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o přijetí
PříspěvekNapsal: stř 17. črc 2013 14:50:29 
Pytel
Pytel
Registrován: úte 16. dub 2013 16:32:25
Příspěvky: 940
Pročpak nabízís tamovani kdyz nemas rangera?


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o přijetí
PříspěvekNapsal: stř 17. črc 2013 14:53:40 
Newbie
Newbie
Registrován: pon 28. čer 2010 13:16:47
Příspěvky: 11
Tamování? Nepřečetl jsi to někdě jinde nemám rangera takže jsi všechna jezdítka kupuji.
Tím pádem nemůžu ani nabízet tamování :).


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o přijetí
PříspěvekNapsal: stř 17. črc 2013 15:50:42 
Pytel
Pytel
Registrován: úte 16. dub 2013 16:32:25
Příspěvky: 940
Tve icq reagovalo na muj topik a chtel si pomoct tamnout sethina. Jak bylo uz tamnuto zjistovals souradnice kde


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o přijetí
PříspěvekNapsal: stř 17. črc 2013 15:55:40 
Newbie
Newbie
Registrován: pon 28. čer 2010 13:16:47
Příspěvky: 11
Je možné že to byl ještě můj bratr to icq mám po něm ale to už je dlouho co mi ho dal a přístup na něj nemá.

Jelikož jsi nejsem vědom že by něco takového proběhlo a kdyby ano tak bych jsi to pamatoval.
Navic jak jsem říkal rangera nemám takže jsem ani tamování nabídnout nemohl.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o přijetí
PříspěvekNapsal: čtv 18. črc 2013 9:23:19 
Newbie
Newbie
Uživatelský avatar
Registrován: úte 09. dub 2013 8:05:41
Příspěvky: 16
Není Ti dvacet... čert to vem. Již editlá přihláška vypadá k světu a já nevidím nic proti. Nejsem úplně familiar s názorem soudruha Thundera :-), není to tak dlouho co jsme řešili, že Pytlíci jsou hlavně o lidech a dobré partě. Přeci jen pozice adepta je něco jako zkušební pracovní období a pokud ten člověk bude mít rozum v hlavě, neviděl bych problém v jeho přijetí "minimálně" na to zkušební období. Ať nám sám ukáže z jakého je těsta :-)


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o přijetí
PříspěvekNapsal: čtv 18. črc 2013 12:06:03 
Pytlíkoid
Pytlíkoid
Registrován: pon 21. led 2013 19:41:02
Příspěvky: 114
Musím to napsat, protože ty příspěvky už nemůžu číst. Prosím, slovo JSE/JSI za zvratným slovesem je nesmysl. Zvratná zájmena jsou SE/SI, např. jmenuji SE, hlásím SE, myslím SI. Když ti tohle uniklo na základní škole, tak si to prosím od teď už zapamatuj. Myslím, že se ti to bude hodit i v budoucím životě.

_________________
Paladin lvl 33
Heretik lvl 22
Ranger lvl 21


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o přijetí
PříspěvekNapsal: čtv 18. črc 2013 13:06:18 
Newbie
Newbie
Registrován: pon 28. čer 2010 13:16:47
Příspěvky: 11
Xsensley děkuji a souhlasím stebou vždy se dá vyhodit ,zabanovat atd. :)

Pepes je to zlozvyk sice vím jak se to správně píše ale přišlo mi že bude lepší když se ukážu takový jaký jsem bez přetvářky je to jako když někdo furt má své slovo a říká ho dokola "víš co , samo ...atd." samozřejmě když si na to dám pozor tak bez toho dokážu psát ale občas to stejnak ulítne. :)


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o přijetí
PříspěvekNapsal: čtv 18. črc 2013 13:50:08 
Správce guildovního pytle
Správce guildovního pytle
Registrován: stř 02. úno 2011 22:30:35
Příspěvky: 907
Denisp píše:
Xsensley děkuji a souhlasím stebou vždy se dá vyhodit ,zabanovat atd. :)

Pepes je to zlozvyk sice vím jak se to správně píše ale přišlo mi že bude lepší když se ukážu takový jaký jsem bez přetvářky je to jako když někdo furt má své slovo a říká ho dokola "víš co , samo ...atd." samozřejmě když si na to dám pozor tak bez toho dokážu psát ale občas to stejnak ulítne. :)


Nikdo z nás Tě neznáme osobně. Proto by přihláška měla být napsána tak, abychom si uvědomili jak moc Tě vlastně potřebujeme. Měl by ses v ní v tzv. "prodat" :-). Přihláškou nám v podstatě ukazuješ jak moc u nás chceš být.. Pěkných vzorových přihlášek je tu víc než dost, stačí si je jen prohlédnout a uvidíš co od přihlášky asi chceme.
Ultima není hra jako každá jiná, kde se dá brát jen tak na zkoušku..V UO si hráči a gildy musí pečlivě chránit svoje tajemství..Aby je v budoucnu nečekali nepříjemné pojezdy od pk atp.. I adept odhalí plno z těchto vnitřní gildovních věcí, proto si pečlivě vybíráme koho přijmeme i za adepta..


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o přijetí
PříspěvekNapsal: čtv 18. črc 2013 13:56:05 
Newbie
Newbie
Registrován: pon 28. čer 2010 13:16:47
Příspěvky: 11
To se dá pochopit uplně lehce :).

Nevadí mi že pečlivě vybíráte jen jsem souhlasil stím co napsal člověka nikdy nikdo nepozná podle přihlášky konec konců i ta nejlepší přihláška může být podraz jen aby někdo zistil kam kdo chodí pravidelně a v jakou dobu "PK". :)


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o přijetí
PříspěvekNapsal: sob 20. črc 2013 22:56:07 
Newbie
Newbie
Registrován: pon 28. čer 2010 13:16:47
Příspěvky: 11
Chtěl bych jse zeptat jak to semnou vypadá:).

Předem děkuji za odpověď.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o přijetí
PříspěvekNapsal: sob 20. črc 2013 23:11:11 
Vedoucí morálky
Vedoucí morálky
Uživatelský avatar
Registrován: ned 26. pro 2010 18:12:19
Příspěvky: 540
Zatim nehlasovali zdaleka vsichni, ale uz ted je jasne, ze jsi na nas dojem neudelal. Myslim, ze to muzu uzavrit, verdikt je neprijat.

_________________
Mercedes, earthmage 40
Zag Zag, berserk 37
Fernando, druid 30
Zag, priest 27


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o přijetí
PříspěvekNapsal: sob 20. črc 2013 23:15:30 
Newbie
Newbie
Registrován: pon 28. čer 2010 13:16:47
Příspěvky: 11
Dobře děkuji aspoň za to že jste semnou zabývali. :)


Profil  Offline
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 21 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Panel

Nahoru Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru
Přejít na:  
 cron
Guilda Pytlíci - Ultima Online - Endor
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
Design by Ercan Koc