Přihlásit se | Registrovat




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 22 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Bingwa (Venca)
PříspěvekNapsal: stř 17. dub 2013 8:51:26 
Pytel
Pytel
Registrován: úte 16. dub 2013 16:32:25
Příspěvky: 940
Buďte pozdraveni všichni kterým stojí za to číst tyto řádky.

Nejdříve bych vás poprosil o schovívavost nad mojí češtinou.


Teď k mojí osobě Jmenuji se Vašek, je mi 33 a pocházím z Olomouce. Jsem ženatý mám dvě děti. Jsem zaměstnán u státních složek.

Důvody přihlášky: Hlavní důvod což asi nebude moje + je že, leftnul hráč co se mě ujal po 2 leté pauze a rozpadu fenixu (Trigger). Nechci aby to vyznělo, že jste Vy jako poslední volba. Jen ste chtěli pravdu.Zdílel jsem jeho rozhodnutí tak sem šel taky. Proč k vám?? Asi neznám vůbec nikoho od vás, nikdo na vás neřekl špátné slovo ( i když ste ho třeba nevzali) to je velice zajímavé a působivé a nakonec: velice se mi líbí Váše vystupování na vašich stránkách, jak máte vše zjištěno a co vše ste nepustili mezi sebe. Navíc posuzujete člověka ne TAG nad jménem. A snad jediní se asi držíte kodexu. To mám rád i v práci.

Co můžu nabídnout? Snad jen časovou dochvilnost, ochotu pomáhat a chtít být součástí něčeho co za to stojí.

Postav je dost sorry za bolest očí, mám rád hledání jmen. Když je zajímavé založím ho aby nebylo pryč. Spousta jich je na 1. Většinu jsem začal, když mě zajímal nějaký char. Stejně jsem skončil nakonec u mých warů. Kástim jen na solo abych vydělal. Hlásím se hlavně s Wary, do budoucna bych chtěl velkého rangera ( i když jsem ještě lepšího mounta, než horse 5 na volno nepotkal )
postavy aktivní:
Elefantus (mercek 27), Bingwa Uongofu ( druid 24 morf ), Alice Kyteler ( herka 15), El Cid ( berk 16), Gabha Maistir ( craft 12 miner 97,6 ), Sceal Ifreann ( herka 12 stokař ),
Dnaocht Draoi ( druid 18 demorf )
postavy neaktivní:
Nataniel, Gniomm Bais, Garrett ( zde sorry hráči s podobným jménem), Bwana Damu, Martiniqe, Americius, Star Life, Death Blow, Krutorian, Eulalie
Sceith Bais, Bernard Gui, Efialtes, Tyrion Lannister, Jon Sníh, Eir Snorri, Varik

Neaktivní nehraji nebo jen ve stokách se synem 7 let. Snad jsem na nic nezapoměl.Popř dopíšu chary a lvl, jestli bude zájem. Jen paladina a mága jsem nikdy neměl neberou mne

Pujčené ( nebo darované jak chcete ) od hráče co nejspíš už nehraje Cahir : Daenerys Targaryen ( ranger 20 jen taming) má tam i další 4, ale bral jsem to jen na tamera.
upozorňuji že shoda s postavama ze stejného seriálu co mám já je náhodná.
Na některé mé postavy měl přístup člen a dobrý parťák z guildy Romis (taky nehraje), když jsem byl dlouho služebně pryč, aby nebyly smazány. Pokud v mé nepřítomnosti někomu provedli něco špatného omlouvám se za ně, nebyly při mých smyslech.

Jiné chardy vůbec vždy jen UO endor. Dosáhl jsem jen svých levelů, ikdyž nejsou asi přímoúměrné mé zkušenosti ve hraní ( trošku bych na to upozornil) asi nejsem úplně Lama, ale je dobré to vědět ať nekupujete zajíce v pytli. Co se týče přístupu k UO jak jsem psal už do Lostu. Na mém začátku cca 2010 mi pomohl hráč COLEK. Byl jsem na 10 lvl a on mi vysvětlil a pomohl trošku hrát. Za to jsem byl vděčný a snažím se ( pokud o to a za to hráč stojí ) dělat to samé. Jako ve filmu „pošli to dál“
PVM- něco jsem už prošel, ale né tak často abych si byl úplně jist. Dávám dost na radu zkušenějších
PVP- krom par trening duelu (do 10 ks) vůbec. PK = chaos u mě.

S ultimou jsem zacal na škole cca 2002. S postavou Gaiuss Papulla ranger, ale po škole jsem měl pauzu až do 2010 tuším. Určitě dohledáte.A nevím jak dopadl. Pak jsem začal hrát Elefantuse s kterým sem byl v Pyjamas ( zanedlouho skoncili) a pak ve Fenixu ( kde jsem musel přestat viz. Nahoru ). Jak jsem po nějaké době lognul v mé staré partě bylo prázdno. Kontaktoval jsem známé a řekli mi o Lostu kde jsem do nedávna byl, ale problém se členem nás, nebo mě dovedl ke konci. Nemám rád leftnutí (končil jsem vždy po rozpadu ) za to mínus pro mě.

Jinak krom crimu (myslím že ze začátku neznalost, pak nepozornost) jsem žádné tresty neměl, což vysvětluji výše svým pohledem na UO.

Záliby a koníčky: práce, rodina, horská turistika, pes. Jinak normálně zajdu na pivko (doma víno ), tvrdé moc ee, ale přežiju.

Věci patřící k UO mám všechny. Jen nejsem extra „hacker“ takže někdy potřebuji trpělivého rádce.
ICQ – 585103916
Výveska – kunetice44 (dříve tuším krutorian, ale nejsem si jist )
Sken občanky (pokud to není vtip) asi není problém jen bude vidět jen foto a datum narození z bezpečnostních důvodů. Popř foto GM ku na icko

P.S. Tak doufám, že Pan BEJF není s mojí češtínou už na nule s mými body. Myšleno v dobrým a s humorem. Na dotazy odpovím

S pozdravem Vašek

Příloha:
Bingwa.JPG
Bingwa.JPG [ 153.46 KiB | Zobrazeno 7319 krát ]


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Bingwa (Venca)
PříspěvekNapsal: stř 17. dub 2013 11:08:49 
Nyny
Nyny
Uživatelský avatar
Registrován: pon 31. srp 2009 11:00:50
Příspěvky: 717
Tak ciste teoreticky bysme sken obcanky zadat mohli, po zpetnem zkoumani jsem zjistil, ze to v jistych pripadech protizakonne neni, ale v tomto pripade jde skutecne jen a pouze o vtip ! :)

_________________
Obrázek


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Bingwa (Venca)
PříspěvekNapsal: stř 17. dub 2013 11:16:32 
Pytel
Pytel
Registrován: úte 16. dub 2013 16:32:25
Příspěvky: 940
[quote="Jezismarja"]Tak ciste teoreticky bysme sken obcanky zadat mohli, po zpetnem zkoumani jsem zjistil, ze to v jistych pripadech protizakonne neni, ale v tomto pripade jde skutecne jen a pouze o vtip ! :)[/quote

myslel jsem hlavně adresu a čislo :-) popř rodná čísla dětí


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Bingwa (Venca)
PříspěvekNapsal: stř 17. dub 2013 12:26:12 
Newbie
Newbie
Uživatelský avatar
Registrován: úte 09. dub 2013 8:05:41
Příspěvky: 16
Přihláška je hezká, sice jsem se v ní trochu ztrácel a musel si opakovat řádky ( asi jako když jsem poprvé četl Silmarilion :-) ), ale vystihuje všechno.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Bingwa (Venca)
PříspěvekNapsal: stř 17. dub 2013 17:11:30 
Správce guildovního pytle
Správce guildovního pytle
Registrován: stř 02. úno 2011 22:30:35
Příspěvky: 907
Jestli má Romis přístup na Tvoje chary..tak to se mně ani trošku nelíbí...Neboť co pamatuju, tak to byl zloděj co okrádal za modráka crafty v dole...


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Bingwa (Venca)
PříspěvekNapsal: stř 17. dub 2013 17:16:47 
Pytel
Pytel
Registrován: úte 16. dub 2013 16:32:25
Příspěvky: 940
Miky píše:
Jestli má Romis přístup na Tvoje chary..tak to se mně ani trošku nelíbí...Neboť co pamatuju, tak to byl zloděj co okrádal za modráka crafty v dole...



OOu tak to vubec nevím co já ho znal nic takého nedělal nebo spíš asi sem o tom nevěděl. V tom případě bych musel začít hrát znova. Protože Elefantuse i Bingwu mi držel. To záleží na Vás samozřejmě


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Bingwa (Venca)
PříspěvekNapsal: stř 17. dub 2013 17:20:41 
Správce guildovního pytle
Správce guildovního pytle
Registrován: stř 02. úno 2011 22:30:35
Příspěvky: 907
Kradl to za postavu Romis...už si nepamatuju co to bylo za char...


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Bingwa (Venca)
PříspěvekNapsal: stř 17. dub 2013 17:24:56 
Pytel
Pytel
Registrován: úte 16. dub 2013 16:32:25
Příspěvky: 940
Miky píše:
Kradl to za postavu Romis...už si nepamatuju co to bylo za char...



no to nezačíná moc pěkně. Já ho znal jako Romis oslovením a na mapě ale posta co měl herku se jmenovala jinak. Držel mi přístup na 3 z 5 acountů. Dva jsou nové než se ozval. Můžu pak vypsat postavy co jsou přístupné. Chapu že kdyby po čase lognu a udělal něco s vaším tagem nad hlavou asi by to nikomu moc neprospělo. Ale na druhou stranu se k Vám hlásím já. Postavy mohou začít znova.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Bingwa (Venca)
PříspěvekNapsal: stř 17. dub 2013 18:23:04 
Nyny
Nyny
Uživatelský avatar
Registrován: pon 31. srp 2009 11:00:50
Příspěvky: 717
Zase to tu nebudeme hrotit ad absurdum ;) Tak jako tak u nas plati, ze postavy pujcene/darovane/v uschove guildovni tag nenosi a u svych postav si pro klid vsech dusi muzes napr. zmenit pristupova hesla a hle, je po problemu :)

_________________
Obrázek


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Bingwa (Venca)
PříspěvekNapsal: stř 17. dub 2013 18:27:24 
Pytel
Pytel
Registrován: úte 16. dub 2013 16:32:25
Příspěvky: 940
Jezismarja píše:
Zase to tu nebudeme hrotit ad absurdum ;) Tak jako tak u nas plati, ze postavy pujcene/darovane/v uschove guildovni tag nenosi a u svych postav si pro klid vsech dusi muzes napr. zmenit pristupova hesla a hle, je po problemu :)



no trošku by mne mrzelo přijít jen o 2 postavy, ale mám jen heslo a puk ne a nevím jestli to jde bez nej měnit. Takže při nejhorším bych řešil volbu nových postav. Nebo hrál berka El Cida.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Bingwa (Venca)
PříspěvekNapsal: stř 17. dub 2013 18:35:57 
Nyny
Nyny
Uživatelský avatar
Registrován: pon 31. srp 2009 11:00:50
Příspěvky: 717
ale ne, asi si me spatne pochopil... ty pujcovane klidne hraj, koneckoncu expit znovu rangera na taming je opruz, jen nebudou nosit tag, tot vse :) Ostatne ani s tema pristupama bych se nebal... s Romisem jsem hraval casto v dobe, kdy jsme meli mapu spolecnou s Fenixem a zadny podel to neni. Koneckoncu duvera musi byt oboustranna, takze bych tuto vec dal neresil, uz to zacinalo jit smerem, kterym to jit nemelo

_________________
Obrázek


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Bingwa (Venca)
PříspěvekNapsal: stř 17. dub 2013 18:41:18 
Pytel
Pytel
Registrován: úte 16. dub 2013 16:32:25
Příspěvky: 940
Ok, Já ho právě znal spíš jako Ty. Takže toto uzavírám. Určitě si to pořešíte v interní sekci.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Bingwa (Venca)
PříspěvekNapsal: stř 17. dub 2013 21:10:04 
Pytel
Pytel
Registrován: úte 16. dub 2013 16:32:25
Příspěvky: 940
Zdravím

sedím nad vaším fórkem a pročítam si přihlášky. Chtěl bych doplnit něco k banu a jailu. Nevím přesně co to je, ale kdosik v některé přihlášce psal, že to dostal za špatné kouzlo ve stokách. Já osobně si nejsem vědom, ale chci na to upozornit.

Takže jestli na něco příjdete zajímalo by mne za co a s kým to bylo. Díky


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Bingwa (Venca)
PříspěvekNapsal: čtv 18. dub 2013 10:56:18 
Pytel
Pytel
Registrován: stř 08. čer 2011 11:19:50
Příspěvky: 334
krutorian píše:
Kontaktoval jsem známé a řekli mi o Lostu kde jsem do nedávna byl, ale problém se členem nás, nebo mě dovedl ke konci. Nemám rád leftnutí (končil jsem vždy po rozpadu ) za to mínus pro mě.


Rozveď to,to znamena chcem vedieť konkretne kto a čo sa stalo.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Bingwa (Venca)
PříspěvekNapsal: čtv 18. dub 2013 11:11:41 
Pytel
Pytel
Registrován: úte 16. dub 2013 16:32:25
Příspěvky: 940
Jasně nemám s tím problém, jen kdybych mohl poprosit psát to na ICQ, nebo někam kde veřejnost mimo GUILDU nevidí. Né že bych se styděl nebo bál o svůj názor, ale guilda stále existuje. A sposta nováčku co čte různá fórka by na ně jen kvůli tomu mohla zanevřít.

tak pokud není Vám to nevadí.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Bingwa (Venca)
PříspěvekNapsal: čtv 18. dub 2013 11:39:25 
Pytel
Pytel
Registrován: stř 08. čer 2011 11:19:50
Příspěvky: 334
krutorian píše:
Jasně nemám s tím problém, jen kdybych mohl poprosit psát to na ICQ, nebo někam kde veřejnost mimo GUILDU nevidí. Né že bych se styděl nebo bál o svůj názor, ale guilda stále existuje. A sposta nováčku co čte různá fórka by na ně jen kvůli tomu mohla zanevřít.

tak pokud není Vám to nevadí.


U mňa tadiaľto cesta nevedie,nevidim na to dôvod.Ak nejaka gilda ma za člena zmr..,teda divneho hrača,je to jej problem a nie náš. Jedine čo sa môže stať,že niekto z LOSTu tu logne,zareaguje na Tvoj post a obviní Ta z klamstva.Mne ide o to,aby si sa rovnaky problem nevyskytol aj u nas a tym padom,aby sme nemuseli meniť za chvíľu mapu.

Na druhej strane na mape na Teba padli len kladne referencie,tak môžeš skusiť napísať niekomu na ICQ,napriklad Zagovi,jeho ICQ je malo vyťažene. :)


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Bingwa (Venca)
PříspěvekNapsal: čtv 18. dub 2013 12:09:49 
Pytel
Pytel
Registrován: úte 16. dub 2013 16:32:25
Příspěvky: 940
Jasně že to není Váš problém, ale můj. Neudělal jsem proti nikomu nic špatného a nemíním to měnit. ICQ dostal JEZISMARJA tam sem mu to snad vysvetlil. LOST byl vůči mně ohleduplný. A já jim nechci v žádném případě nijak ublížit byť jen veřejným fórkem o našem problémku.

díky za pochopení


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Bingwa (Venca)
PříspěvekNapsal: čtv 18. dub 2013 12:11:11 
Pytel
Pytel
Registrován: úte 16. dub 2013 16:32:25
Příspěvky: 940
ICQ mohu poslat každému kdo si řekne


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Bingwa (Venca)
PříspěvekNapsal: čtv 18. dub 2013 12:48:03 
Vedoucí morálky
Vedoucí morálky
Uživatelský avatar
Registrován: ned 26. pro 2010 18:12:19
Příspěvky: 540
Saxon píše:
môžeš skusiť napísať niekomu na ICQ,napriklad Zagovi,jeho ICQ je malo vyťažene. :)
Ty hade! To si budu pamatovat!

_________________
Mercedes, earthmage 40
Zag Zag, berserk 37
Fernando, druid 30
Zag, priest 27


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Bingwa (Venca)
PříspěvekNapsal: čtv 18. dub 2013 15:50:52 
Vedoucí morálky
Vedoucí morálky
Uživatelský avatar
Registrován: ned 26. pro 2010 18:12:19
Příspěvky: 540
krutorian píše:
Co můžu nabídnout? Snad jen časovou dochvilnost, ochotu pomáhat a chtít být součástí něčeho co za to stojí.
To co nabizis neni vubec malo...

no kazdopadne zakladam hlasovani.

_________________
Mercedes, earthmage 40
Zag Zag, berserk 37
Fernando, druid 30
Zag, priest 27


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Bingwa (Venca)
PříspěvekNapsal: čtv 18. dub 2013 15:55:45 
Pytel
Pytel
Registrován: úte 16. dub 2013 16:32:25
Příspěvky: 940
Díky

Bingwa se odebral k čekání na verdikt.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Bingwa (Venca)
PříspěvekNapsal: sob 20. dub 2013 12:01:58 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: čtv 18. čer 2009 10:18:12
Příspěvky: 812
Bydliště: Kolín
Ahoj. Naopak u tebe guilda usoudila, že tě vezmem.
Přijat.

LOCK

_________________
Chlorite armed priest, rogue out of lockpicks, and so...


Profil  Offline
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 22 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

Panel

Nahoru Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru
Přejít na:  
 cron
Guilda Pytlíci - Ultima Online - Endor
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
Design by Ercan Koc