Přihlásit se | Registrovat




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Prihlaska - Tomas Cech
PříspěvekNapsal: čtv 07. úno 2013 13:16:56 
Plska
Plska
Registrován: čtv 07. úno 2013 12:45:29
Příspěvky: 38
Zdravim Vas chlapi!

Tahne mi uz v breznu na zlaty rockovy vek 27. Jsem odkojeny vltavou a od narozeni ziju v Praze. Pulka rodiny je ale z Moravy. ;-) Pracuju jako webovy analytik a online projektovy manazer v UPC, ale pomalu a jiste se zacinam presouvat na soukrome projekty.

POSTAVY
Hlavni postava:
Curufinwe - elf priest 19lvl. S touto postavou jsem zacnl znovu hrat na Endoru a rad bych se ji venoval 100% casu. bohuzel bez lidi a dungu priest neni zabava.

Vedlejsi postavy:
Tinwe - elf ranger 18 lvl. Tuto postavu jsem mel abych pomohl expit kamaradum co zacinali. No nakonec uz ma 18 level kvuli tamovani mountu :-)
Dragol Yazgash - orc craft. Zabava do prace aby UO nestala. 93 mining, 60eng, 56 tin, 48 BS
Elig Ryal - drow craft. sekundarni craft na tailoring a aclhemy (kvuli vice bulkum mam na 2 craftech) 41 tailor, 42 alchemy

PROC PYTLICI?
Duvod proc se hlasim do pytliku je jednozacny. Hledam guildu ve ktere budu moci v pratelske atmosfere a s kamarady chodit dungeony. V svem pokrocilejsim veku uz neni na pareni tolik casu, ac me UO az prekvapive znovu chytla hlavni co chci je se u ni bavit a ten cas co travim vyuzit co nejefektivnejiBeru tak vetsinu veci jako Full HK RK spise s usmevem :-) Po dlouhe pauze jsem zde nenalezl (krome geretha) temer
zadne stare zname a tak sehnat ve svete plnem modrych svini (v tomto se endor bohuzel vubec nezmenil) lide na ktere je spolehnuti, je temer nadlisky ukol. Az nakonec jsem se seznamil s postavou jmenem Panca a ten nas odvedl do guildy Veil. Bohuzel za cele 2 mesice nedoslo k zadne aktivite, nabirani novych hracu, organizaci ze strany GM a tak je cas po dohode zvednout kotvy a najit si guildu, ktera lepe odvpodida tomu co s kamaradem (Revik) hledame. Z vyebroveho rizeni vzesli jako temer jedini kandidati prave Pytlici.

ZKUSENOSTI S UO
S Uo jsem zacinal ve 14... je to uz neuveritelnych 13 let. Muj prvni a na dlouhou dobu posledni server byl KELEVAR. Zde jsem celou dobu hral z apostavu Feanora, pozdeji povyseneho na Rytire Feanora a nakonec i Barona Feanora. Zalozil jsem a 5 let uspesne vedl jedinou tru-RP guildu na celem servru, jejiz odkaz pokraocval i po mem odchodu (fenomen.no-ip.org puvodni stranky guildy). Jako postava a pozdeji i questar v RT tymu jsem stravil na Kelevaru pres 5 let zivota.

Nanestesti urovne serveru a jeho rozvoj nesel s dobou a tak nasledovalo cca 1.5 rocni obdobi na severu Moria a pote po spusteni Endoru cca dalsi rok na endoru. Zde jsem tenkrat hral za postavy Feanor (ranger) a Rovynion (drow mage). Zalozili jsme stejnojmenou RP guildu Fenomen a navazali na puvodni odkaz. Bohuzel z duvodu nepriznivych podminek v realu (vetsina z nas tehdy maturovala a tak vic nez UO jsme kalili a ucili se :-) ) jsme nikdy nedosahli jiz takove slavy jako na kelevaru a spise drive nez pozdeji doslo k zaniku guildy. V endorskem FENOMENU jsem se taktez seznamil s Gerethem., kdyz jsem ho ucil dleat makro na cavalerku :-)

Po endoru jsem UO na dlouhou dobu odlozil. prosel jsem si asi 3 roky obdobim Dark age of Camelot. WoW a jine mmorp me zcela minuli a nezaujali. k UO jsem se vratil ni cca pred 3 roky znovu na predelanem serveru MORIA kde jsem stravil cca 1.5 roku. Kvuli pracovni mpovinnostem jsem prestal hrat a pozdeji se vratil k hrani az svydanim SWTOR online. Bohuzel po roce uspesneho sbirani equipu, pvp bodu atd jsem zjistil ze mi hra na end-game urovni nic neprinasi, chybi adrenalin, chybi vzruseni, chybi strach z toho ze vas honi PK a vas namanoney equip za nekolik tydnu prace se vam snazi sebrat.

A tak jsem zrekrutoval par znamych a vratil se zpet na Endor. Bude tomu ted tak cca 6 mesicu.

PVP / PVM
V historii jsem byl vzdy zejmena PvP hrac. Ono na kelevaru ani nic jineho delat neslo :-D I na MOrii a prvne na ednoru jsem se venoval zejmena PvP.

V soucasne dobe preferuji PvM. Chci si u hry odpocinout, dat si brcko, panaka 12ti lete whiskey aponorit se do pribehu a toho sveta. Kazdopadne od 20teh olvl planuji vstoupit znovu do veteranu a zacit trenovat. preci jen neni nic lepsiho nez pocit z dobre vykonane pomsty v PvP :-) Ci mi s pokrocilejsim vekem chybi na reflexech to clovek dozene chaldnou hlavou a nadhledem.

PREDCHOZI GUILDY
Jak jsem uvedl jiz vyse. jedina moje predchozi guilda byla VEIL. Odchazim z ni proto ze je naprosto necinna. jedini 2 aktivni clenove jsem ja a muj kamrad Revik.

CO JSEM ZAC REAL
Jsem rockovy zhyralec, zatraceny basnik, kvetinove dite a napric tomu pracovni dric :-D Ze vseh onejvetsi roli hraje v mem zivote muzika. Rockova muzika... a vse co si pod tim dokazete predstavit. Od Doors, pres Led Zeppelin, Pink Floyd az po Iron maiden, dark Funeral atd. Posledni dobou cim dal tim vice vymekavam a rikam si ze jsem se narodil o par let pozdeji. Ja mel mit v obcance datum narozeni tak rok 50 a zit nekde na zapade :-D
Jinac jsem casto spolecensky tvor, takze travim cas organizovanim grilovani, temtickych party (helloween, vanocni vecirky atd.) u nas na baraku pro sve kamrady a blizke. Chodim se rad toulat prirodou jen tak se psem, travou, houbicckama a sirakem (revik by mohl vypravet o nasich vypravach :-D ).
hraju rekreacne malej fotbal 9chytam), jezdim na bruslich a nejradeji ze vseho mam lyze ;-)
No na to ze to neni seznamka jsem toho napsal az dost si myslim :-)

SLOVO ZAVEREM - CO CEKAM
Co cekam od Guildy? Pravidelne (aspon 3krat tydne) akce na kterych budu mit stale misto pokud se prihlasime ja i muj kamarad Revik. Nic vic...

Nabidnout muzu 100% loajalnost. Snahu pomoci guildovnimu bliznimu svemu za kazdou cenu. Diskretnost. To ze jsem pro pripad nouze online cely den i v praci (kdyz potrebujete neco ucraftit, odnest, pomoci vybrat telo atd.).
Vytvoreni peknych pretvareni guidlovnich stranek. Pro ukazku toto jsem pripravil behem chvile pro FENOMEN kdyz jsme mysleli ze bychom obnovili chod guildy an ednoru fenomen-guild.cz (ale zjistili ze neni cas)

A to neposledni :-) Je s nami legrace a nejsme zadni brucouni :-))) teda pokud Revik neni zrovna v medvedovi....

Diky za Vase pripadne dotazy a posouzeni prihlasky me i Revika.

EDIT: Doplneney kontaktni udaje: ICQ 260269872 tomas.cech@upc.cz / tomas.cech@email.cz


Feanor
Nehynouci plamen
Zakladatel Fenomenu


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska - Tomas Cech
PříspěvekNapsal: čtv 07. úno 2013 14:41:46 
Nyny
Nyny
Uživatelský avatar
Registrován: pon 31. srp 2009 11:00:50
Příspěvky: 717
Taky zdravim!
Prihlaska pekna, ja vicemene nemam co dodat. Snad jen jednu vec. Pises, ze bys rad zacal s pvp. Ja nevim, jak je to u Pytliku ted, ale nepredpokladam, ze se od doby, co jsem naposled hral, neco zmenilo. Nejsme pvp guilda, nikdy jsme nebyla a nemyslim si, ze nekdy budem. Obcas nekdo pvp zkusil na par dni/tydnu, ale jakmile zjistil, ze to obnasi klesnoust do toho endorskeho bahna, rychle si to rozmyslel. Tedy abys v tomto smeru nebyl zklamany, ze zrejme nebudes mit zadnou podporu.
Tak, za me asi vsechno. No vlastne chvalim jeste hudebni vkus a ovcaka ! :)

_________________
Obrázek


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska - Tomas Cech
PříspěvekNapsal: čtv 07. úno 2013 14:59:26 
Plska
Plska
Registrován: čtv 07. úno 2013 12:45:29
Příspěvky: 38
Diky za odpoved :-)

Jo s tim ja pocitam. S podporou v PvP pocitam jen od Revika :-D jako sam si myslim ze az si zase zkusim ligu a vzpomanu si na ty situace z pred hodne let a zjistim ze se nic nezmenilo a je to stale to stejne bahno o kterem pises asi si to stejne rozmyslim :-D Jak jsem psal od Guildy ocekavam moznost chodit parkrat tydne dungy.

Mimochodem jak vis ze mam ovcaka? Je to teda pravda:-) a jeste kocoura Pana Ocaska (9kg macek a to neni tlusty).


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska - Tomas Cech
PříspěvekNapsal: čtv 07. úno 2013 15:06:28 
Nyny
Nyny
Uživatelský avatar
Registrován: pon 31. srp 2009 11:00:50
Příspěvky: 717
Protoze ja mam belgicaka a jeden pejskar pozna druheho ! :D

_________________
Obrázek


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska - Tomas Cech
PříspěvekNapsal: čtv 07. úno 2013 19:01:15 
Pytlíkoid
Pytlíkoid
Registrován: ned 17. čer 2012 9:28:53
Příspěvky: 106
prihlaska hezka, zadne dalsi otazky nemam uvidime v halsovani


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska - Tomas Cech
PříspěvekNapsal: sob 09. úno 2013 18:25:45 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: čtv 18. čer 2009 10:18:12
Příspěvky: 812
Bydliště: Kolín
Jsi přijat za adepta.

Ozvi se mi na icq 228406141, dořešíme podrobnosti.

_________________
Chlorite armed priest, rogue out of lockpicks, and so...


Profil  Offline
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 6 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

Panel

Nahoru Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru
Přejít na:  
 cron
Guilda Pytlíci - Ultima Online - Endor
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
Design by Ercan Koc