Přihlásit se | Registrovat




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Glumas_přihláška
PříspěvekNapsal: pát 12. říj 2012 16:29:12 
Pytlíkoid
Pytlíkoid
Registrován: pát 12. říj 2012 16:08:24
Příspěvky: 108
Dobrý den,
jmenuji se Vítek, je mi téměř 22 let a pocházím z Kolína, po ukončení nástavbového studia v oboru podnikání jsem nastoupil na VŠEM v Praze které momentálně probíhá výukou pouze pondělí a úterý každý týden nicméně to neznamená že na PC a přesněji na ultimě trávím nejvíce času neboť svůj čas hojně využívám na svou přítelkyni, byznys a samozřejmě rodinu ( mám dva malé synovce :) )

Jsem rekreační hráč který na Endoru působí s přestávkami od svých 13 let a tedy už to nějaký ten čas je co jsem založil první postavičku s nickem Turin (berk) kterou jsem bohužel z vlastní blbosti a naivity smazal před určitým časem. Stejně jako dopadl Turin jsem měl zděděné postavičky od kamaráda z Kolína s nicky Rak a Uglug (mág, mercek). Co se těchto postav týká Turin svou karieru skončil na lvl 29 a rak tuším kolem 24 Uglug pouze 20.

V současné době vlastním postavičku mnou vylevlovanou Mauwaran (mercek) na 26 lvl a spousty dalších na nižších lvl jako je Glumas (nekr) 17, Turin (corka) 8, Pomocnicek (prist) 12 a Gandalf (mág) 12. Dále vlastním crafta mého od 1 lvl Emerell který má nízké skilli kolem 50 max avšak snažím se zdokonalovat jak to jen časově jde :)

Krom těchto vyjmenovaných postav mám propůjčené či darované postavičky jako je Torn (rangr) 19, Kovmaster (craft) engineering 97 ( jen pro info tuto postavičku jsem měl propůjčenou už před lety a udělal jsem mu skill na prvního golema než byl vrácen zpět), dále craft Split a nějaké nízké lvl chary které jsem v životě nelogl na tomto účtu.

Mou první guildou vůbec byla HoB dále CoM a následně po dlouhé pauze Fenix který jsem opustil až dnes při jeho předpokládaném konci.

Zkušenosti s PvM si myslím že mám obstojné i když spousty dungeonů bych si potřeboval zopakovat a jinak co se PvP týká na to nemám postavičku ani zkušenosti :) ale co není může být. Samozřejmě ICQ, TS, UOAM vlastním a umím používat :)

Proč Vy? Nějakou dobu jsem s Vámi hrál a působil i na mapě nicméně nastala další z mích pauz a přestal jsem kompletně logovat. Nyní když se blíží zima mám trošku času na hraní tak bych ten čas využil s kolektivem, jako jste Vy.

Pokud jsem neco opomenul napsal předem se omlouvám a případně dopíši :)

V případě zájmu přikládám icq 381 417 730

Díky za Váš čas :) hezký den a snad brzy ve hře ;)

(omlouvám se za případné gramatické chybky) :roll:


Naposledy upravil Glumas dne sob 13. říj 2012 8:35:11, celkově upraveno 2

Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Glumas_přihláška
PříspěvekNapsal: pát 12. říj 2012 17:16:13 
Nyny
Nyny
Uživatelský avatar
Registrován: pon 31. srp 2009 11:00:50
Příspěvky: 717
Zdravicko, tebe si jeste pamatuju ze spolecne mapy s Fenixem a nejsem si vedom neceho spatnyho, to ze zacatku.
A ted k veci. Nejsem moc v obraze, jake pomery momentalne panuji ve Fenixu ( pokud jako takovy jeste existuje ), ale vim, ze rada lidi v teto dobe odesla nebo odchazi do Weirdu, takze me zajima ( protoze jsem duse zvedava ), proc sis radeji vybral nas nez puvodni partu z Fenixu.

_________________
Obrázek


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Glumas_přihláška
PříspěvekNapsal: sob 13. říj 2012 7:15:34 
Pytlíkoid
Pytlíkoid
Registrován: pát 12. říj 2012 16:08:24
Příspěvky: 108
Jezismarja píše:
Zdravicko, tebe si jeste pamatuju ze spolecne mapy s Fenixem a nejsem si vedom neceho spatnyho, to ze zacatku.
A ted k veci. Nejsem moc v obraze, jake pomery momentalne panuji ve Fenixu ( pokud jako takovy jeste existuje ), ale vim, ze rada lidi v teto dobe odesla nebo odchazi do Weirdu, takze me zajima ( protoze jsem duse zvedava ), proc sis radeji vybral nas nez puvodni partu z Fenixu.


Lidi co přešli do Weirdu či Banánu já osobně nejlépe neznám (krom nicku z hraní) a řekl jsem si že přeci jen u Vás na mapě jsem se cítil lépe působil jsem tam i mimo alianční mír a řekl bych že máte suprovej kolektiv s kterým bych tu chvilku času ve hře strávil nejraději. Co se původní party Fenix týká není žádným tajemstvím že z původní tam moc aktivních lidí není a ti co tam byli dále přecházejí jinam. Leftl jsem Fenix po telefonátu s Rikim který mi to za zlé neměl a pokud to nedopadne jinak zdá se že se pouze prodlouží stone aby ho nemohl někdo jiný využít a nic více se dít nebude neboť Riki ani já jsme neměli zájem vést guildu a tak jsme se zhruba dohodli na této variantě neboť v poslední době se stávalo že byli tací lidé kteří Fenixu kazili jméno a to jsme nehodlali připustit pokud by jsme přestali úplně hrát aby ho špinili dále. Jak to však dopadne se nemůžu zaručit avšak já jsem své rozhodnutí udělal.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Glumas_přihláška
PříspěvekNapsal: sob 13. říj 2012 18:31:09 
Nyny
Nyny
Uživatelský avatar
Registrován: pon 31. srp 2009 11:00:50
Příspěvky: 717
Zakladam hlasovani...

_________________
Obrázek


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Glumas_přihláška
PříspěvekNapsal: sob 13. říj 2012 18:32:06 
Pytlíkoid
Pytlíkoid
Registrován: pát 12. říj 2012 16:08:24
Příspěvky: 108
Jezismarja píše:
Zakladam hlasovani...


Děkuji :)


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Glumas_přihláška
PříspěvekNapsal: pon 22. říj 2012 16:37:18 
Nyny
Nyny
Uživatelský avatar
Registrován: pon 31. srp 2009 11:00:50
Příspěvky: 717
Prijat

_________________
Obrázek


Profil  Offline
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 6 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

Panel

Nahoru Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru
Přejít na:  
 cron
Guilda Pytlíci - Ultima Online - Endor
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
Design by Ercan Koc