Přihlásit se | Registrovat




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 18 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Přihláška [Galton the heretic]
PříspěvekNapsal: pon 21. kvě 2012 18:25:21 
Newbie
Newbie
Registrován: pon 21. kvě 2012 16:13:46
Příspěvky: 7
V první řadě zdravím každého, kdo věnuje energii čtení mé přihlášky a děkuji za váš čas.
Přihlášku jsem rozpracoval v bodech, neboť doufám v lepší přehlednost. Postupuji dle uvedené zvorové přihlášky.

1) Jmenuji se Martin, je mi už nějakou dobu 22 let a žiji třetím rokem v Praze. Původem jsem však z Rakovníka (Středočeský kraj). Studuji ekonomickou teorii na VŠE a krom toho pracuji a stážuji (např. toto léto pravděpodobně u IBM).

2) Galton, Heteric (drow), lvl 17

3) Se svou jednou postavou jsem dospěl do okamžiku, kdy mě přestává hrát UO jako single player, chybí mi informace a kooperace s dalšími hráči. To jsou důvody, proč jsem začal hledal guildu do které bych zapadl. V první řadě jsem se poohlédl po MGL, jejímž členy jsem roky býval, ale jde o guildu neaktivní. Z dalších guild jste mě oslovili právě vy a Husité, neboť jsem s jejich členy měl pár dobrých zkušeností. Ovšem čím více jsem se informaval, tím více jsem musel Husity zavrhnout a nyní už vím, že to by nebyla guilda pro mě. Naopak na Pytlících se mi zalíbilo, že už při čtení přihlášek přijatých a nepřijatých členů jsem pochopil, že si lidi vážně vybíráte. Mám tu zkušenost, že k hrání potřebuji kolektiv inteligentních a rozumných lidí s kterými se dá dobře komunikovat a spolupracovat. Rád bych našel guildu, jejíž členem bych mohl být "napořád" (ve smyslu, že bych neměl potřebu odcházet) a mohl si jí vážit tak, abych na její jméno nikdy nedal dopustit.
A právě tohle všechno mi na Endoru může poskytnout pouze guilda Pytlíci.

4) Ultimu Online jsem hrál na Endoru od konce roku 2003 s tímto účtem:
http://forum.endor.cz/member/MartinLev/
Ovšem tehdy to byla moje první onlinovka a mě bylo 14 let. Takže jsem to nějak tak "šolíchal". Se svým hlavním účtem jsem začal hrát až 2004:
http://forum.endor.cz/member/Galton
Ovšem tento účet jsem používal na fórum, ale hrál jsem na jiném účtu na jehož jméno si nemohu vzpomenout (omlouvám se, ale po těch letech už mi to prostě vypadlo). Ovšem Galton bylo mé poznávají jméno neboť jsem hrál (stejně jako nyní) heretica, drowa jménem Galton.
Během svého působení jsem jednou krátce převzal vedení guildy Tempish Moon, což nebyla zajímavá guilda a dlouho netrvala. Bylo mi tehdy 15 let, což byl i tak věkový průměr guildy, takže na to prakticky vůbec nevzpomínám a spíš to byl takový začátečnický pokus o guildu. Ovšem s tímto obdobím ani nesouvisí nějaké problémy/postihy/bugování apod.
Dlouhou dobu jsem byl bez guildy a až o dva roky později, kdy jsem byl i dospělejší osobou jsem vstoupil do MGL, na kterou mám velmi dobré vzpomínky. Bylo to sice již po období největší slávy MGL, ale guilda byla stále ještě aktivní. Především jsem si oblíbil kolektiv a zdokonalil se tam po osobnostní stránce. V jednu dobu si mne Noah zvolil jako zástupce guildmastera.
V roce 2008-09 byla situace následující - vlastnil jsem postavu Galtona, heretica lvl 25 (výš se moc v MGL dostat nešlo) a spoluvlastnil (vysloveně 50% podíl na odvedené práci) crafta jménem Heng s blacksmithy/mining/lumberjacking/engineering na 100% a gemcutting/tailoring cca 50%. Rovnež jsem byl (díky craftingu) na dobu poměrně zámožný (několik milionů gp, několik mirákulů atd.)
Ovšem došlo k nemilé události. Můj velmi dobrý kamarád (a v mimo hru je dodnes) s kterým jsme dělali onoho crafta se zapletl do bugování pokladů, čímž si asi týden ještě s někým (toho neznám a nepamatuji si) si cca týden přivydělávali. O jejich bugování jsem se dozvěděl asi dva dny před GM, kteří jejich aktivitu odhalili a následoval ban a smazání všech jejich účtů. Přišel jsem tak o crafta, ale i mého nejlepšího kamaráda na ultimě. Z důvodů určité provázanosti kauzy s mou osobou (společný craft, logování z IP) prošel můj majetek prověrkou ze strany GM a byl jsem shledán nevinným. V této dobře s ultimou končilo také hned několik mých dobrých přátel a posléze jsem skončil i já, protože mě hra bez mého kolektivu přestala bavit.
V březnu 2012 jsem se na Endor vrátil a nějak tak po večerech a víkendech hraji na tomto účtu:
http://forum.endor.cz/member/GaltonCZ/


Nikdy jsem nehrál PvP a nebyl v lize.
Při hraní jsem byl vždy spíše na PvM classy a styl hry.
Mojí hlavní specializací bylo RP. Ve své době, kdy začínala podpora RP na Endoru jsem se stal RP flagerem a dále jsem se podílel na rozvoji RP aktivit. Skončilo to i tím, že jsem se z heretica stal Knihovníkem Medeyským (včetně zmeny character class) a více méně jsem hrál už jen RP, vymýšlel questy a psal do Endořana (tehdejší endorský zpravodaj). K RP aktivitám bych se rád vrátil i nyní, ale zatím jsem nenašel spojence v této oblasti :).
Jinak bych se rád rozvíjel ve všech směrem. V dlouhé době bych chtěl začít PvP a v krátké době se vrátit i ke craftingu.

Ostatní UO shardy jsem jen zkoušel. Nejaktivnější jsem byl na Manawydanu, kde jsem byl betatester. Jinak doba hraní byla max. 14 dní. (DP, Moria apod)

Rovněž tu zmíním, že v příštích 30-40 dnech budu zrovna abnormálně vytížen (státnice, obhajoba bak. práce, zkouškové). Ale i přesto už nejsem na Ultimě aktivní jako dřív, neboť už nedisponuji přebytky času jako na střední škole.

5) MGL, Tempish moon - viz. výše. U Tempish moonu bylo důvodem odchodu rozpadnutí guildy. U MGL to byl můj odchod z Ultimy a postupem času po odchodu automatické smazání mého účtu.

6) Myslím, že už jsem vás vyčerpal. Ale pokud o mě ještě chcete něco vědět, tak mohu tuto část doplnit. Jen po tom vzpomínání a sepisování jsem už takový vyšťavený a nevím, co bych řekl, aniž by to nevyplynulo z ostatních bodů přihlášky.

7) ICQ: 238043139
Jinak doplňuji, že mám nainstalovanou mapu. S hlasovou komunikací nemám problém a rozchodím jí dle potřeby.
A má fotka:
http://dl.dropbox.com/u/18799958/galton.jpg
(omlouvám se za kvalitu, stahoval jsem ji z FB. Ale okud nějak toužíte se na mě dívat v HD, tak vám dodám lepší, ale nemám u sebe zrovna disk, kde mam uložené fotky:) )

Děkuji a těším se na vaše reakce.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška [Galton the heretic]
PříspěvekNapsal: pon 21. kvě 2012 18:59:37 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: čtv 18. čer 2009 10:18:12
Příspěvky: 812
Bydliště: Kolín
Ahoj, musím konstatovat, že pokračuješ celkem úspěšně v sérii těch zajímavějších přihlášek - alespoň pro mne. :) Mě to ani nedává příliš prostoru pro nějaké pichlavé dotazy, možná se nějaký najde u jiných členů. Nicméně já tento počin vnímám pozitivně. Pokud nebudou nějaké dotazy, které by situaci strhly na druhou stranu, tak bez problému posléze založíme hlasování. :)

Zatím sleduj fórum nadále, nějaké reakce nejspíš ještě budou.

_________________
Chlorite armed priest, rogue out of lockpicks, and so...


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška [Galton the heretic]
PříspěvekNapsal: pon 21. kvě 2012 19:11:30 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: sob 27. bře 2010 13:25:32
Příspěvky: 341
Moc hezka prihlaska. Jen se zeptam mozna na zbytecnou otazku: Co delas krom prace, skoly atp? Mas nejake konicky, zaliby ci zajmy?

_________________
Trass (Priest)
Tralalak (Craftsman)
Gvene (Miner) Nathor (Rogue) Nothir (Tamer)
Obrázek


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška [Galton the heretic]
PříspěvekNapsal: pon 21. kvě 2012 19:52:09 
Newbie
Newbie
Registrován: pon 21. kvě 2012 16:13:46
Příspěvky: 7
Děkuji za pochvalu přihlášky.

A dotazy mi nejsou vůbec proti srsti, naopak na ně rád odpovím. Jsem rád, že se zajímáte důkladně, kdo by mohl rozšířit řady vašich adeptů.

Obecně nejsem moc sportovní typ. Mam rád fantasy záležitosti - hraní deskovek, Dungeon & Dragons, Shadowrun apod. Ovšem například Larpy/Šerm se mi totálně vyhly, ačkoli mám několik dobrých přátel, kteří tomu propadli. Já jsem na to asi moc línej :)
Rád chodím do hospody, setkávám se s lidmi. Dřív jsem občas jezdil na festivaly - MoR a Brutal Assault. Teď chodím občas po klubech v Praze. A to hlavně Vagon (tam chodím na revivaly), U Rafa (Sdružení rodičů a přátel ropy) a Nad Viktorkou (Záviš).
Také se trochu zajímam o gastronomii, rád chodím do restaurací a letos se opět hystám např. na Prague Food Festival. Na Moravu občas jezdím za vínem.
Jinak spoustu mých zájmů nahradila škola. Dá se říct, že jsem poměrně akademický typ, takže i ve volném čase se věnuji ekonomii, čtu související knihy/časopisy. Rád diskutuji nad politickými tématy - jsem hroznej libertarián, pravičák a zapřísáhlej anti-enviromentalista, euroskeptik a ateista. Takže třeba ve volném čase čtu, píšu a v hodpodě diskutuji na tyto témata (krom těch běžných ze života). Krom toho možná budu i příští rok učit na střední škole, resp. vést diskusní seminář.
A výrazně dost času si bere také přítelkyně :)
Jo a ještě taky třeba terénní šifrovací hry, všemožný srazy a jakékoliv zvláštnosti, které se dějí mimo město.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška [Galton the heretic]
PříspěvekNapsal: pon 21. kvě 2012 23:24:14 
Zlý GM
Zlý GM
Uživatelský avatar
Registrován: pát 31. črc 2009 23:17:54
Příspěvky: 1285
Bydliště: Brno
Tak když jezdíš na Moravu za vínem, mám kontrolní otázku. Jaké tři hlavní druhy vína na Moravě máme?!

_________________
Není na světě hodnějšího člověka než sem já, tak tu na mě buďte hodní!
Kamule Paladinka 30+ lvl
Temudzin Tink 122, Coooking 94
Melanom Necromancer 30+

Tem - takové to malé GM

https://www.youtube.com/watch?v=IXFFXcKYZck


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška [Galton the heretic]
PříspěvekNapsal: úte 22. kvě 2012 0:04:48 
Nyny
Nyny
Uživatelský avatar
Registrován: pon 31. srp 2009 11:00:50
Příspěvky: 717
Zdravicko, me se prihlaska libi moc a vesmes taky nemam uz co dodat, jen bys mel vedet, ze hrajem spolecne s guildou Templaru, takze nez zalozim hlasovani, rad bych vedel, zda je to pro tebe problem ci neni.
A Tema si nevsimej, kdybys mu do lahve s francouzskou etiketou nalil hradni svicen, tak bude jeste velebit buket :D

_________________
Obrázek


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška [Galton the heretic]
PříspěvekNapsal: úte 22. kvě 2012 9:56:04 
Newbie
Newbie
Registrován: pon 21. kvě 2012 16:13:46
Příspěvky: 7
Zdravím,
teď jsem dostal zapeklitou otázku takhle po ránu :)
Já totiž upřímně moc nevím, co si mám ptředstavit pod pojmem "druhy vína". Samozřejmě první co mě napadne je červené, bílé, růžové :) Nebo bych vyhjmenoval něco jako: stolní, přívlastkové a odrůdové (ale to znám tak z etiket, než bych byl schopen výstižně vysvětlit rozdíl.
Ale jsem schopen říct nejčastější odrůdy. Já teda s partou jezdím do Hustopeč a okolí, protože tam máme kontakty a osobně piju hlavně bílý. Takže nejčastější odrůdy byly určitě: ryzlink (ať už vlašský či rýnský), velstlínský zelený a asi müller thurgau. Z červenýho nemam tak přehled, ale běžně to byla frankovka, modrý portugal, svatovavřinecký.
doufám, že jsem se teď nějak moc neztrapnil :)

Ale teď můj postoj k Templářům. Nikdy jsem se s žádným osobně nebavil. Když jsem se rozhodoval jaká guilda by byla pro mě, tak jsem na ně také narazil. Vzhledem k tomu, že mým klíčovým měřítkem kvality bylo čtení vyřízených přihlášek a to, jestli jsou mi jejich kritéria výběru blízká. Templáře podle toho považuji za jednu z dobrých guild, ale nějak jsem si nebyl jistý, jestli ještě fungují, takže jsem je zavrhl. Ale s žádnou guildou na Endoru zatím nemám žádný vztah (de facto krom Pytlíků od teď a MGL). Tudíž nevidím s Templáři problém. Obzláště, když s nimi spolupracují Pytlíci, tak bych ani nečekal, že to bude nějaká pochybná banda :)


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška [Galton the heretic]
PříspěvekNapsal: úte 22. kvě 2012 10:16:40 
Nyny
Nyny
Uživatelský avatar
Registrován: pon 31. srp 2009 11:00:50
Příspěvky: 717
Zakladam hlasovani, o vysledku te budem informovat zde na foru, proto sem obcas koukni.

_________________
Obrázek


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška [Galton the heretic]
PříspěvekNapsal: úte 22. kvě 2012 11:06:24 
Zlý GM
Zlý GM
Uživatelský avatar
Registrován: pát 31. črc 2009 23:17:54
Příspěvky: 1285
Bydliště: Brno
Galton: No, základní rozdělení je bíle, červené a pro pražáky :p

Za mě vše :)

_________________
Není na světě hodnějšího člověka než sem já, tak tu na mě buďte hodní!
Kamule Paladinka 30+ lvl
Temudzin Tink 122, Coooking 94
Melanom Necromancer 30+

Tem - takové to malé GM

https://www.youtube.com/watch?v=IXFFXcKYZck


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška [Galton the heretic]
PříspěvekNapsal: úte 22. kvě 2012 11:38:52 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: ned 07. bře 2010 23:26:47
Příspěvky: 370
Bydliště: Holomóc
Temudžin píše:
Galton: No, základní rozdělení je bíle, červené a pro pražáky :p


Víno pro Pražáky mně ani nepřipomínej, tím nás odbyli ve sklípku v Plžích. Šéfík měl sice dobrou tlačenku, ale jen asi dvě flašky na tom stole se daly pít. Nechodit, nebo aspoň nevypadat jako měšťák.

_________________
Zacharjáš ——— priest 36
Umris Vikkor — earthmage 21
Kaurango ——— heretic 19
Cecílie ————– berserk 14


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška [Galton the heretic]
PříspěvekNapsal: úte 22. kvě 2012 12:02:12 
Zlý GM
Zlý GM
Uživatelský avatar
Registrován: pát 31. črc 2009 23:17:54
Příspěvky: 1285
Bydliště: Brno
A to si jen Holomóčák!

_________________
Není na světě hodnějšího člověka než sem já, tak tu na mě buďte hodní!
Kamule Paladinka 30+ lvl
Temudzin Tink 122, Coooking 94
Melanom Necromancer 30+

Tem - takové to malé GM

https://www.youtube.com/watch?v=IXFFXcKYZck


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška [Galton the heretic]
PříspěvekNapsal: úte 22. kvě 2012 12:42:21 
Newbie
Newbie
Registrován: pon 21. kvě 2012 16:13:46
Příspěvky: 7
Tak teď jste mě dostali :)
To jsem teď zase jednou "rád", že jsem (polo)pražák .. :)

Jinak fórum budu samozřejmě sledovat..


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška [Galton the heretic]
PříspěvekNapsal: úte 22. kvě 2012 13:56:48 
Demidog
Uživatelský avatar
Registrován: stř 07. dub 2010 19:26:36
Příspěvky: 414
Na začiatok si aj ja dovolim pochvalit prihlasku, pekna praca.
No mam jednu otazku. Samozrejme neprijimame ludi na zaklade postav levelov atd ale samotnych hračov, no aj tak by ma zaujímalo či si planuješ založit aj nejaku inu postavu než je heretik, alebo budeš mať len tuto jednu postavu :)

_________________
poloboh Richardo - Mercenary 30+lvl !!
[Veteran] Antroponix - Ice mage 24lvl (už nie môj)
tamer Slug - Ranger 24lvl
Raptile - Rogue 22
Ambrosia - Necromancerka 15lvl
hrdlorez Felipe - Rogue 19lvl


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška [Galton the heretic]
PříspěvekNapsal: úte 22. kvě 2012 15:42:30 
Newbie
Newbie
Registrován: pon 21. kvě 2012 16:13:46
Příspěvky: 7
Děkuji Richardo.
Jinak mám v plánu nejpozději po státnicích (druhá polovina června) rozjet crafta. O skillu, kterým ho povedu ještě nejsem přesvědčen.
Dále chci dostat heretica na level 20+, abych byl schopen se nějak slušně uživit a mít nějakou použitelnou postavu.
Jinak bych rád založil rangera, protože mě kdysi bavil (ale nikdy jsem ho neměl snad na lvl 16+ a ani si nevzpomínám na jméno, jinak bych ho uvedl už v přihlášce). Ale ani bych se nebránil jakékoliv jiné classe, třeba i dle potřeb guildy. Mě víceméně baví ultima s libovolnou postavou. Ale důvodem proč jsem začal heretikem je určitá tradice - Galton, heretik, drow. A také proto, že je to má oblíbená RP kombinace a počítal sem i s hraním RP.
Ale chceš-li nějaké mé preferované classy, tak: Ranger, Druid, Rogue.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška [Galton the heretic]
PříspěvekNapsal: úte 22. kvě 2012 16:27:41 
Nyny
Nyny
Uživatelský avatar
Registrován: pon 31. srp 2009 11:00:50
Příspěvky: 717
Ne ze bych te chtel odrazovat, to vubec ne, ale ohledne RP hrani... no abys nebyl zklamany. U nas neni snad nikdo, kdo by tomu holdoval. Snad kdysi, kdy Temudzin vedl frakcni deni, ale dopadlo to jak to dopadlo, neb endor je proste jen endorem.

Ackoli pokud si vzpominam, Richardo hral/hraje tupeho orka velmi verohodne, jako kdyby... no nic ! :D

_________________
Obrázek


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška [Galton the heretic]
PříspěvekNapsal: úte 22. kvě 2012 16:32:44 
Demidog
Uživatelský avatar
Registrován: stř 07. dub 2010 19:26:36
Příspěvky: 414
Odpoved nad moje očakavania , dakujem.

To Jezuch: Dokonca som aj nosil RP flag ja tupá ork ! :D

_________________
poloboh Richardo - Mercenary 30+lvl !!
[Veteran] Antroponix - Ice mage 24lvl (už nie môj)
tamer Slug - Ranger 24lvl
Raptile - Rogue 22
Ambrosia - Necromancerka 15lvl
hrdlorez Felipe - Rogue 19lvl


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška [Galton the heretic]
PříspěvekNapsal: úte 22. kvě 2012 18:49:50 
Newbie
Newbie
Registrován: pon 21. kvě 2012 16:13:46
Příspěvky: 7
Děkuji za info k RP.
Totiž s RP na Endoru to v současné době jak vidím není moc valné, takže i kdybych si vybíral RP guildu, tak si nepolepším. Každopádně já nikoho nenutím hrát RP a vlastně k tomu ani nutně guildu nepotřebuji a guilda ani zrovna nepotřebuje mě.
Spíš bych se tomu chtěl věnovat na celoserverové úrovni a trochu ostatní hráče motivovat. Ale jinak to prostě není vůbec požadavek z mé strany.
Ale jsem rád, že se snažíte o mne zevrubně informovat a i ke mně jste upřímní. Jak už jsem myslím zmínil, tak důležité kritérium při výběru guildy je pro mě právě způsob přijímání členů a jak toto daná komunita bere vážně :)

+ zajímavost: teď jsem si znovu procházel některé neúspěšné přihlášky a v jedné jsem identifikoval jednoho mého spolužáka z 1.-5. třídy ZŠ, kterého jsem tak 8 let neviděl. Jméno - murfyb. To mě jen zaujalo, protože jsem ani netušil, že hraje/hrál UO, natož Endor :)


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška [Galton the heretic]
PříspěvekNapsal: úte 22. kvě 2012 21:52:53 
Nyny
Nyny
Uživatelský avatar
Registrován: pon 31. srp 2009 11:00:50
Příspěvky: 717
Tak, na zaklade hlasovani jsi byl prijat za adepta, gratuluji. Napis mi na icq a domluvime veci jako pristupy na mapu a forum.

_________________
Obrázek


Profil  Offline
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 18 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

Panel

Nahoru Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru
Přejít na:  
 cron
Guilda Pytlíci - Ultima Online - Endor
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
Design by Ercan Koc