Přihlásit se | Registrovat




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 10 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Divine
PříspěvekNapsal: pát 07. kvě 2010 14:52:00 
Ahoj, jmenuji se David Lukavský bude mi 24 let a pocházim ze Sedlčan. Momentálně už jsem 3 rokem v Irsku kde pracuji jako supervisor v jednom supermarketu.


Chtěl bych se k vám přihlásit s postavou Divine (Heretic 15lvl), jinak mám ještě Triannu (Ranger lvl 15) kterou jsem dostal od kamaráda a doexpil si jí.

Hledám fajn partu kamarádů a chci se u hry bavit. Celej Váš inzerát mě zaujal je vidět že hledáte pohodový lidi a nezáleží Vám ani tak na skillech nebo na zkušenostech, aspoň tak to na mě působí, tak to chci zkusit u Vás třeba zapadnu kdo ví :-).

Podle starýho emailu co sem nedávno našel v zálohách tak sem s uo začínal v létě 03 na DP kde sem drtivou většinu času hrál až do teď. Působil sem tam v guildách Bíle Lamy, Nadace, Dragon Hearts. Moje postavy Kulisak ranger, Drakren clerik, A.J.Rimmer mag, byla jich spousta ale tyhle měli odehráno asi nejvíc hodin. Vždycky sem spíš tíhnul k PvM než k PvP, ale nebránim se novým věcem. Jinak za zmínku stojí že sem nějakou dobu hrál na Kelevaru kde sem byl v guildě Cerveza.

Jinak na Endoru sem podruhý prvně to bylo někdy v loni kdy sem začal hrát zloděje ale po 8 lvlech sem utekl zpátky na DP. Momentálně už sem se tu trošku chytnul a doufám že ten nejhorší začátek už mam za sebou.

Jinak mezi moje záliby patří hokej, když sem studoval v Praze tak sem hrával americkej fotbal za pražskej celek, tady v IRL občas zajdu na trenink rugby, když mi to vyjde časově, jinak počítače a elektrotechnika všeobecně. V neposlední řadě určitě přítelkyně tu taky nemůžu zanedbávat :-).

Moje Icq 115047675. Jinak uoam mam ale neni nakalibrovaná. Ventrilo zatim stáhnutý nemám nebylo potřeba, ale nevidim v tom problém. Díky za Váš čas a budu se těšit na reakce. S pozdravem Divine.


 
 Předmět příspěvku: Re: Divine
PříspěvekNapsal: pát 07. kvě 2010 15:14:17 
Newbie
Newbie
Uživatelský avatar
Registrován: ned 04. dub 2010 20:55:34
Příspěvky: 10
Nazdar,znám tě z DP pár dungeonu jsmese určitě potkali. Guildy ve kterých byls můžu označit jen jako naprosto v pohodě neprasící lidi kteří nehrají jen kvůli hře,ale především kvůli kámošům.Moje slovo ma sice nulovou váhu ale ja bych byl pro. :arrow:

_________________
http://i40.tinypic.com/9pxqpj.jpg
Obrázek


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Divine
PříspěvekNapsal: pát 07. kvě 2010 15:32:56 
Šourek
Šourek
Uživatelský avatar
Registrován: čtv 06. srp 2009 18:19:19
Příspěvky: 504
vitaj, uz jsme se bavili po icq, tak jsem rad ze ses nakonec rozhodl k nam, dalsi pohodove lidi uvitame :)

pravidelne to tady sleduj, kdyby se nekdo chtel na neco zeptat, ale nemyslim ze bude moc na co, kdyz jsi na endoru vicemene novy :D

_________________
majty šourek afeksisko, aka Dilema
, Tumor, cmdr. Keen / Ooya the magician

"-- xxx, 23:28:12: neříkal jsem ti, že kvalifikací kecat mágovi do zdění je díra do prdele? :-D"

Du kommst zu spät!

Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Divine
PříspěvekNapsal: pát 07. kvě 2010 16:09:57 
Nyny
Nyny
Uživatelský avatar
Registrován: pon 31. srp 2009 11:00:50
Příspěvky: 717
Zdravíčko,
příhláška je ok, informace v ní obsažené taky, takže v tomto ohledu je to bezproblému. K tvému působení na DP jsem o tvých guildách slyšel jen dobré ( sám posoudit nemohu, nehrál jsem tam nikdy ), což je značné plus. To, že pak hraješ herku, je pak tou pomyslnou třešničkou na dortu, jelikož právě ta se nám hodí k expení sekundárních charů, kterým se teď dost věnujem. Bohužel máme jen jednu aktivní herku a to 30+. Z mé strany tedy spokojenost a rád tě tady uvítám, pokud vše půjde tak, jak má.
Snad jen drobnou otázečku na konci. Rád by ses věnoval té herce, se kterou se hlásíš nebo spiše rangerovi?

_________________
Obrázek


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Divine
PříspěvekNapsal: pát 07. kvě 2010 17:32:13 
Ahoj, to je fofr takže díky za uvítání. A jinak Herku plánuju určitě jako hlavní postavu toho rangu spíš mám jenom na nějaký občasný noční povyraženíčko.


 
 Předmět příspěvku: Re: Divine
PříspěvekNapsal: sob 08. kvě 2010 11:54:26 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: čtv 18. čer 2009 10:18:12
Příspěvky: 812
Bydliště: Kolín
Nazdárek, vítej u nás. Myslím, že můžem rovnou asi založit hlasování, protože když jsi dostatečně uspokojil ježucha, kterej bývá často skeptickej, tak to už je co říct. :D

Takže to teda zakládám. Já žádnej dotaz nemám, spíš bych jen řekl, že tě do herky u nás zasvětíme, abys nachytal nějaký ty zkušenosti a podíváš se i do nějakých větších dungů třeba za pár týdnů na nějakym tom 20 lvl třeba. Záleží na tom, jak nám to půjde časově, jak často se slezem.

Co se týče VT, tak to je u nás povinné. Když budeš mít k tomu i headset nebo jen mikrofon, tak o to lepší domluva bude. Ale jde to i tak, že občas můžeš jít jen na poslech, když bys nemohl mluvit.

S přijetím asi nebude problém.

Zatím se měj :)

_________________
Chlorite armed priest, rogue out of lockpicks, and so...


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Divine
PříspěvekNapsal: ned 09. kvě 2010 11:15:08 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: čtv 18. čer 2009 10:18:12
Příspěvky: 812
Bydliště: Kolín
Vypadá to zatím velmi nadějně, musim říct :)

Ještě tomu ale tak den nebo dva necháme, protože nehlasovali ještě všichni nebo aspoň většina, a pak se tu výsledek dovíš.

:)

_________________
Chlorite armed priest, rogue out of lockpicks, and so...


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Divine
PříspěvekNapsal: ned 09. kvě 2010 15:53:25 
Ahojky, jen žádnej spěch v klidu to prodiskutujte ať nejste pak ze mě zbytečně zklamaný :-).


 
 Předmět příspěvku: Re: Divine
PříspěvekNapsal: ned 09. kvě 2010 17:20:20 
Sekretářka
Uživatelský avatar
Registrován: čtv 08. říj 2009 17:06:35
Příspěvky: 381
zdravím a vítám nástupce Dashenky, konecne si holka bude moci vziti volno.
za me rozhodne dostanes pro a to nejen kvuli charu ktery jsi si vybral:D

_________________
Objevila se ......... a nastal chaos, zmatek a panika!!!

Dash - Heretic 34+ lvl !!!
Hippokrates - Priest 22 lvl
Jill - Berserk 24 lvl
Vipera Evanessca - Rogue 28 lvl
Snoopy - Druid 20 lvl

Phoennix - Craft - fisher 21 lvl


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Divine
PříspěvekNapsal: úte 11. kvě 2010 15:22:40 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: čtv 18. čer 2009 10:18:12
Příspěvky: 812
Bydliště: Kolín
PŘIJAT ZA ADEPTA

LOCK

_________________
Chlorite armed priest, rogue out of lockpicks, and so...


Profil  Offline
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 10 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Panel

Nahoru Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru
Přejít na:  
 cron
Guilda Pytlíci - Ultima Online - Endor
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
Design by Ercan Koc