Přihlásit se | Registrovat




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: trasy
PříspěvekNapsal: sob 27. bře 2010 14:47:57 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: sob 27. bře 2010 13:25:32
Příspěvky: 341
Zdravim vsechny pytliky
Jmenuji se Vojta je mi 18 let a jsem z Ostravy (Marianske hory). Rad bych se uchazel o clenstvi ve vasi guilde.

Hlásím se k vám s paladinem Trasardur (lvl 17), jiné postavy které by měly více než lvl 5 nevlastním. Po delsi odmlce od UO se znovu vracim na Endor. Moje prvni zkusenost s UO byla na RP shardu Andaria kde jsem nejakou dobu hraval (nez jsem nasel Endor). Ma prvni postava na Endoru byla taktez paladin se jmenem Elenir. S Elenirem jsem byl v dnes uz byvale guilde Riders of Flame,ale tuto postavu mi po case nekdo ukradl zalozil jsem si tedy paladina dalsiho se jmenem Kyle, v te dobe uz se Riders rozpadlo vznikl CIH kde byla vecina clenu avsak CIH nemela nikdy zadnou budoucnost tak sem velmi brzy odesel, chytil jsem se u guildy Legion from Hell kde jsem take skoncil s touto postavou, Hell byla fajn banda ale casem se lide zacali hadat takovym stylem ze sem nemel vubec chut hrat a tak jsem prestal s UO uplne (screen). Dlouho jsem hral WoW a na Endor temer zapomel. Hraval jsem skoro rok na free serverech (Czechdream, Mystiq, Ice) pote jsem prestoupil na oficialni server (Drak'thul) kde jsem vydrzel 2 roky (s dodnes existujici postavou Trasardur). Byl jsem v nejruznejsich guildach (DFD,Adamsova rodina,EXILE...) z nichz nejvyznamejsi byla Defiler's Clan v ktere jsme slavili v te dobe uspechy rovny top guildam na serveru. Casem se ale i DC rozpadl a mi nejak zmizel duvod hrat. Byl jsem jeste v par guildach a nakonec jsem zrusil platbu a nehraju. Prvni co me napadlo je vratit se zpatky na Endor coz bylo tesne po rozpadu Defiler's Clanu, zalozil jsem postavu Trasardur (soucasnou) vyexpil na lvl 16 a podal si prihlasku do guildy Sands of Time kde me prijali a vzapeti se rozpadli/prejmenovali nevim presne jak to tam bylo. Na nejakou dobu jsem se vratil na WoW, zjistil ze uz me to nebavi a nejakou dobu nehral nic. Ted se vracim na Endor a pokracuju s postavou Trasardur. Mezi tim vsim byl jeste tusim jeden ulet kdy jsem si zalozil maga jmenem Hellscreem, na coz sem se po par dnech vykaslal.
V Realu jsem takovy obycejny 18ti lety synek, alespon podle me. Mam prezdivku Eli, podle jmena Elenir s kterym prochazim skoro kazdou gamesku, forum nebo cokoli jineho kde prijdu. Delam Stredni odbornou skolu, ucebni obor s maturitou, jsem ve tretim rocniku na oboru Elektronik se specializaci na automatizaci. Ve svojem volnem case kutim kde co, pokud nejsem u pc nebo nekde na koncerte, hospode nebo jen tak venku tak zas nekde neco pajim / palim / obcas se povede i neco odpalit (nechtic) :lol:. Mezi nejvetsi konicky patri muzika. Predevsim Metal (folk/pagan/viking hlavne), poslech, skatulkovani...
Fotka :D achjo dobra tedy, jen predem upozornuju ze ja se nechavam fotit az tak po 4tem mozna i 5tem pivu a podle toho ty fotky vypadaj. Vanoce s prately v metalovem klubu v Ostrave + spousta dalsich fotek na rajceti

Na zaver snad dodam ze VT mam a plne ovladam, UOAM mam, ovladani si musim trosku ozivit. Pravidla, prava a povinnosti jsem si precetl a vzal na vedomi.
Kontakt na icq: 267065152

Pokud mate dotazy, nejake vyhrady bez problemu se ptejte. S pozdravem eli

_________________
Trass (Priest)
Tralalak (Craftsman)
Gvene (Miner) Nathor (Rogue) Nothir (Tamer)
Obrázek


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: trasy
PříspěvekNapsal: sob 27. bře 2010 23:27:37 
Zlý GM
Zlý GM
Uživatelský avatar
Registrován: pát 31. črc 2009 23:17:54
Příspěvky: 1285
Bydliště: Brno
Tak tě tu vítám.

Nenapadá mě žádný kreativní dotaz, vypadá to že jsi vše sepsal jak má být. Pokud do rána nějaký nepřibude, založím hlasování. Tak sem občas koukni, kdyby byl někdo zvědavej :)

_________________
Není na světě hodnějšího člověka než sem já, tak tu na mě buďte hodní!
Kamule Paladinka 30+ lvl
Temudzin Tink 122, Coooking 94
Melanom Necromancer 30+

Tem - takové to malé GM

https://www.youtube.com/watch?v=IXFFXcKYZck


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: trasy
PříspěvekNapsal: ned 28. bře 2010 12:26:46 
Pytlíkoid
Pytlíkoid
Uživatelský avatar
Registrován: úte 27. říj 2009 17:26:01
Příspěvky: 110
Bydliště: Lázně Bohdaneč
Ahoj ,já tě zdravím ,mě jen zajímá ,si takový kočovný typ asi ,WoW ,UO ,WoW ,UO ,nemyslíš ,že tě to zas za chvíli omrzí ta Ultima? :)

_________________
Celý život jsem se bál, že mě vytopí sousedé ze shora ...do té doby, dokud nevyhořeli ze zdola.

------------------------------------------------------------

Monicka ,heretic (elf) - 23 lvl
Kuna Skalní ,druid (human) - 23 lvl


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: trasy
PříspěvekNapsal: ned 28. bře 2010 12:55:41 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: sob 27. bře 2010 13:25:32
Příspěvky: 341
ty premyslim co ti tak na to rict, to ja nikdy nevim prave proto ze jsem kocovny typ, a to nepopiram. Ale beru to jako hru a rad se seznamim s lidmi co ji hraji, jsem hrac mmorpg a od wow upustili temer vsichni moji pratele kvuli zjednodusovani hry takze sem tam v podstate sam, nerad hraju singleplayer. Cele kocovani zalezi na tom jak me bude bavit hra, a hra me bude bavit kdyz ji budu hrat s fajn lidmi a bude se neco dit...

edit: Jeste bych snad dodal ze bych rad v budoucnu, nebo podle moznosti hral i priesta, ale ten se bez party dobrych lidi hrat neda. Na wow sem byl prakticky celou dobu healer a proste mi to chybi :D

_________________
Trass (Priest)
Tralalak (Craftsman)
Gvene (Miner) Nathor (Rogue) Nothir (Tamer)
Obrázek


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: trasy
PříspěvekNapsal: ned 28. bře 2010 23:06:53 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: čtv 18. čer 2009 10:18:12
Příspěvky: 812
Bydliště: Kolín
Ahoj, upřímně ti můžu říct, že se hodí jak paladin, tak i priest. Warů a priestů není nikdy dost. Ale my se zůčastňujem většinou už výprav do těch větších dungů, takže možná bude problém trošku s expěním. Prostě jakože to nepůjde asi tak rychle na to 25+. No uvidíme co se bude dát dělat. Priest by se hlavně hodil pro naše twinky. Ve výběru povolání bych problém neviděl. Spíš co mě víc zajímá, je následuiící.

Sice máme alianci, ale ne vždy se sejdou lidi na dung, ikdyž jich je na mapě hafo...pravděpodobně většina afkuje. Takže s tím expěním to není zas tak uplně nejslavnější, ale snažíme se chodit dungy často. A prostě to je přirozenej cyklus na ultimě, že v určitým období guilda prostě "oslabí" a jejich členové prostě nejsou tolik aktivní. Někdo využívá hezkýho počasí a chodí ven, po večerech na pařby nebo o víkendech na výlety atd., někdo zase má jiné starosti, jako je škola nebo rodina a práce. Zkrátka se chci zeptat, jestli bychom se mohli spolehnout, že bys nás neopustil, kdyby prostě guilda byla méně aktivní?

_________________
Chlorite armed priest, rogue out of lockpicks, and so...


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: trasy
PříspěvekNapsal: pon 29. bře 2010 1:03:58 
Nyny
Nyny
Uživatelský avatar
Registrován: pon 31. srp 2009 11:00:50
Příspěvky: 717
Já bych to s tím expením tak černě neviděl, spoustu z nás si expí svoje twinky a dungy pro mainy se nechodí tak často, aby byl problém to nějakým způsobem doexpit. Ovšem to ostatní je víceméně fakt, vetšinou nás člověk zastihne ve stavu letargického kopru, tzv. aphujem. Inu aktivita tady kolísá jako váha Ivety Bartošové...

_________________
Obrázek


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: trasy
PříspěvekNapsal: pon 29. bře 2010 1:34:20 
Šourek
Šourek
Uživatelský avatar
Registrován: čtv 06. srp 2009 18:19:19
Příspěvky: 504
je fakt ze momentalne se da expit jakakoliv vekova skupina (tzn 15-, 15-25, 25+) - jen na nas nejak padla jarni unava, takze to chce nekoho s aktivni vuli a rozhodnym slovem na mape! :D (navic ja vubec nekopruju, jen poslednich par dnu objevuju krasy fishingu :twisted: )

v tomhle bych problem nevidel.. staci trocha nadseni a vsechno jde :D (myslim ze treba na dnesni navstevu orku budeme dlouho vzpominat, coz? 8-) )

_________________
majty šourek afeksisko, aka Dilema
, Tumor, cmdr. Keen / Ooya the magician

"-- xxx, 23:28:12: neříkal jsem ti, že kvalifikací kecat mágovi do zdění je díra do prdele? :-D"

Du kommst zu spät!

Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: trasy
PříspěvekNapsal: pon 29. bře 2010 21:39:38 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: sob 27. bře 2010 13:25:32
Příspěvky: 341
Tohle se mi libi :D Guilda ktera se me pta jestli bych ji nekdy opustil. Opustit se da kazda guilda ale ja jsem clovek ktery kdyz nema vazny duvod k tomu to udelat tak to neudela a neaktivita mi zase tak nevadi. Nemusim chodit kazdy den neco. Nejsem clovek ktery u toho sedi 9 hodin dene, tohle uz mam za sebou celkem davno kdy sem prosedel kvanta casu jak na wow tak na uo u pocitace. Beru to jako hru nic vic nic min, pokud se najdou prijemni fajn lidi s kteryma se da normalne mluvit tak neni duvod opoustet guildu. Zase si nemyslete ze ja nejsem takovy ze dkyz je venku hezky tak ze nekam nevyrazim nebo kdyz je nejaka lakava akce (v Tancirne ... ostravsky metalovy klub kdo zna...) tak ze tam nejdu a budu sedet doma u pc, to zase ne. Vseho s mirou.
Kdyz se guilda oslabi tak se proste oslabi, kazda guilda kazdy vztah mezi lidmi si prochazi nejakou krizi a to bez vyjimek at uz je to vztah jakykoli. Dovedu pochopit ze nekdo da prednost pritelkyni, detem, praci, skole nebo buh vi este cemu proste prednost pred hranim uo, tak to respektuju. Nevyzadjuju nejakou prehnanou aktivitu, proste a jednoduse si chci hrat, hrat s lidma, hrat protoze me to bavi a naplnit tak voly cas ktery do toho chci zainvestovat...
Expeni je druha vec, rad si vyexpim cokoli co me bude bavit, ale kdyz nebude prilezitos to expit tak to proste nevyexpim no, z toho se taky nepo*eru. Priesta bych chtel hrat jako takoveho alta, paladina jako maina. Pokud bude prilezitost zahrat si priesta, s chuti pujdu. Pokud ne tak vemu palata.

edit: Na druhou stranu bych nikdy nechtel byt v guilde ktera tu hru bere moc vazne, v takove sem uz byl (Defiler's Clan). Byla to sice jedna z nejlepsich guild na serveru te doby, meli sme partu sehranych lidi a bylo nam skvele, ale po case mezi lidmi zacala panovat zavist, ktera prerostla v nenavist a guilda se rozhadala a rozpadla. To jsem si uz osahal, a doufam ze uz z toho vyrost, protoze tudy cesta nevede.

_________________
Trass (Priest)
Tralalak (Craftsman)
Gvene (Miner) Nathor (Rogue) Nothir (Tamer)
Obrázek


Naposledy upravil trasy dne pon 29. bře 2010 22:00:21, celkově upraveno 1

Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: trasy
PříspěvekNapsal: pon 29. bře 2010 21:50:33 
Zlý GM
Zlý GM
Uživatelský avatar
Registrován: pát 31. črc 2009 23:17:54
Příspěvky: 1285
Bydliště: Brno
Jen tak se zeptám, cca před 2 lety jsi se hlásil do SL, copak se tam tehdy stalo. :)

_________________
Není na světě hodnějšího člověka než sem já, tak tu na mě buďte hodní!
Kamule Paladinka 30+ lvl
Temudzin Tink 122, Coooking 94
Melanom Necromancer 30+

Tem - takové to malé GM

https://www.youtube.com/watch?v=IXFFXcKYZck


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: trasy
PříspěvekNapsal: pon 29. bře 2010 21:59:25 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: sob 27. bře 2010 13:25:32
Příspěvky: 341
to byl takovy ulet, krizovka v Defiler's Clanu tesne pred rozpadem. S tema lidma se na jednou kalanu VT uz nedalo vydrzet, sotva sem lognul uz sem slysel jen jak se lidi hadali tak sem zkusil endor, hral sem maga coz byla blbost protoze mag je ze startu celkem nudny/slabucky, tak sem zkusil se zaradit do nejake guildy. Behem toho se DC rozpadl uplne pratele se kteryma jsem stravil na wow vic nez 2,5 roku me zatahli do nove guildy na wow. Dnes uz nikdo s vyjimkou Bookiho a Pedra nehrajou :(
Vim mozna to zni blbe/neverohodne ale rikam vam to tak jak to je.

edit: Pokud by byla moznost a cas tak bych si celkem rad popovidal spiz primo na icq/skype nebo nejlepe v realu pokud je nekdo z Ovy a okoli

_________________
Trass (Priest)
Tralalak (Craftsman)
Gvene (Miner) Nathor (Rogue) Nothir (Tamer)
Obrázek


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: trasy
PříspěvekNapsal: pon 29. bře 2010 22:04:05 
Zlý GM
Zlý GM
Uživatelský avatar
Registrován: pát 31. črc 2009 23:17:54
Příspěvky: 1285
Bydliště: Brno
A co mág yetyzyma?

_________________
Není na světě hodnějšího člověka než sem já, tak tu na mě buďte hodní!
Kamule Paladinka 30+ lvl
Temudzin Tink 122, Coooking 94
Melanom Necromancer 30+

Tem - takové to malé GM

https://www.youtube.com/watch?v=IXFFXcKYZck


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: trasy
PříspěvekNapsal: pon 29. bře 2010 22:08:10 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: sob 27. bře 2010 13:25:32
Příspěvky: 341
mag yetyzyma? :D na toho bych skoro zapomel toho sem dkysi podaroval nekomu myslim ze to byl Adam (muj jeden z nej pratel v podstate od prvni tridy zakl. skoly vam spise znamy pod nickem Joey Jordison) chvili sem za nej hraval v dobe kdy sem zacal hrat tohoto paladina. Vzdy mi bylo sympaticke pvp na uo s magem

_________________
Trass (Priest)
Tralalak (Craftsman)
Gvene (Miner) Nathor (Rogue) Nothir (Tamer)
Obrázek


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: trasy
PříspěvekNapsal: pon 29. bře 2010 22:09:43 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: čtv 18. čer 2009 10:18:12
Příspěvky: 812
Bydliště: Kolín
Hm, Joey Jordinson...toto smrdí Cultem čéče :)

_________________
Chlorite armed priest, rogue out of lockpicks, and so...


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: trasy
PříspěvekNapsal: pon 29. bře 2010 22:10:38 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: sob 27. bře 2010 13:25:32
Příspěvky: 341
Adam a Cult, tohle on si precist tak uz s tebou nikdy v zivote nepromluvi :D Stary Timak to je

edit: heru celkem nedavno zcervenal a jede pk. uz to hraje tak jako aby se nereklo, a i kdyby to byl buh vi jaky prasic ja ho znam od detstvi a je to moc fajn clovek na ktereho nedam dopustit, at je jaky je...

_________________
Trass (Priest)
Tralalak (Craftsman)
Gvene (Miner) Nathor (Rogue) Nothir (Tamer)
Obrázek


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: trasy
PříspěvekNapsal: pon 29. bře 2010 22:14:08 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: sob 27. bře 2010 13:25:32
Příspěvky: 341
aha tak omyl... moje blbost :D
Jo adam byl cultu ja mel na mysli CoM :D

_________________
Trass (Priest)
Tralalak (Craftsman)
Gvene (Miner) Nathor (Rogue) Nothir (Tamer)
Obrázek


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: trasy
PříspěvekNapsal: pon 29. bře 2010 22:15:38 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: čtv 18. čer 2009 10:18:12
Příspěvky: 812
Bydliště: Kolín
Já ho znám, v Timu jsem s ním byl :)

_________________
Chlorite armed priest, rogue out of lockpicks, and so...


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: trasy
PříspěvekNapsal: pon 29. bře 2010 22:18:35 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: sob 27. bře 2010 13:25:32
Příspěvky: 341
vidis to a zase nemuzu vedet, v Time sem byl dost kratkou dobu a Adam mi moc o clenech time nevykladal, spiz si dycky nad pivem zakur*oval ze nevyhral miracl :D

edit: maximalne mluvil casto o Destremovi s kterym se zname oba v realu, byli dobri pratele a dodnes sou. Dneska sme byli vsichni 3 na bazalech na fotbal se podivat :)

_________________
Trass (Priest)
Tralalak (Craftsman)
Gvene (Miner) Nathor (Rogue) Nothir (Tamer)
Obrázek


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: trasy
PříspěvekNapsal: pon 29. bře 2010 22:23:12 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: čtv 18. čer 2009 10:18:12
Příspěvky: 812
Bydliště: Kolín
Jáááj, já se díval v televizi...no to byla ostuda :) fandím Slávii no :)

_________________
Chlorite armed priest, rogue out of lockpicks, and so...


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: trasy
PříspěvekNapsal: pon 29. bře 2010 22:29:07 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: sob 27. bře 2010 13:25:32
Příspěvky: 341
Nahodou parada, takovou paradni atmosferu na bazalech sem docela dlouho nezazil. Ale nasrali me policajti kteri nepustili slavisky na stadion protoze tam par z nich znicilo nejaky autobus nebo co, jedou sem prez celiu republiku chcou si zafandit a oni je nepusti na stadion, prasarna. Rvali sme "Cesky fotbal, pro fanousky! A.C.A.B!" ted nemuzu mluvit no :D
jinak zamavejme panu Jarolimovi.. papa :D

_________________
Trass (Priest)
Tralalak (Craftsman)
Gvene (Miner) Nathor (Rogue) Nothir (Tamer)
Obrázek


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: trasy
PříspěvekNapsal: pon 29. bře 2010 22:42:39 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: čtv 18. čer 2009 10:18:12
Příspěvky: 812
Bydliště: Kolín
No, mně se naštěstí tyhle incidenty netýkaj, a já prostě nepodporuju to, když fanoušek něco rozbíjí...jináč atmosféra v edenu je taky super, ale jen když je plná severní (kotel) a východní tribuna...to je pak fajn a uplně je cejtit ta síla :D

A k Jarolímovi bych řek asi to, že odved za svoji dobu působení supr práci ve Slávii, a je to frajer...doved Slávii do LM a 2x vyhrál po sobě titul. Byla tam vidět ta jeho práce dost v tom, ale bohužel ten dobrej kádr vymizel a teď zas mají poměrně hovno a hlavně jeho reakce z postu kouče jsou na můj vkus jaksi pomalý. Hrozně dlouho mu trvá, než někoho vystřídá, protože je zrovna v tom zápase ten člověk fakt marnej. Pak spoustu hráčů maj na marodce, a hlavně není tam žádnej tahoun teď. Ty lepší hráče rozprodali a myslim si, že pokud by si nechali dvojici Tavares a Belaid, Suchýho, Necida a Šventa, tak by byli dost silný. Nicméně Baník je teď na tom líp a má zas o něco lepší sezonu než v minulých letech.

_________________
Chlorite armed priest, rogue out of lockpicks, and so...


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: trasy
PříspěvekNapsal: pon 29. bře 2010 22:51:24 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: sob 27. bře 2010 13:25:32
Příspěvky: 341
tak u nas na bazalech se este nestalo aby kotel nebyl plny, spiz ty ochozy a tribuna jsou promenlive, tribuna je plna lidi kteri za cely zapas nevydaji ani hlassku a maximalne pri mexicke vlne zvednou ruku aby se nereklo ale dkyz sou ochozy plne tak to je celkem sila, to jo :D

K Jarolimovi se moc vyjadrovat nebudu ja toho cloveka nikdy moc nemusel ale uznavam ho jako trenera co neco dokazal a to mi staci :)

_________________
Trass (Priest)
Tralalak (Craftsman)
Gvene (Miner) Nathor (Rogue) Nothir (Tamer)
Obrázek


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: trasy
PříspěvekNapsal: úte 30. bře 2010 19:43:55 
Newbie
Newbie
Registrován: úte 30. bře 2010 19:40:54
Příspěvky: 1
Hooj,
s tím Kájou Jábulímem máš rech Bejfe, vytáhl Slavii dost vysoko, bohužel u nás je modni vyhazovat trenéry po sezoně, žádná šance na stavbu kádru :). Vidím to i u nás, v Bolce :).

Jo a k Joeymu, tak on když se k nám dostal, tak herku nechtěl na stone, vyexpil druida a pak hned leftnul... Toť asi vše.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: trasy
PříspěvekNapsal: úte 30. bře 2010 20:03:44 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: sob 27. bře 2010 13:25:32
Příspěvky: 341
Promin ale ja myslel ze se k vam hlasim ja, ne Adam :)

_________________
Trass (Priest)
Tralalak (Craftsman)
Gvene (Miner) Nathor (Rogue) Nothir (Tamer)
Obrázek


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: trasy
PříspěvekNapsal: stř 31. bře 2010 11:34:13 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: stř 15. črc 2009 22:26:57
Příspěvky: 337
Ja mužu jen říc BANÍK PÍ*O... :twisted:

_________________
Leny - Berserker - 30 + lvl
Chodak - Paladin - 17 + lvl
Gizmo - Druid - 19 + lvl
Heriet - Heretic - 14 + lvl


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: trasy
PříspěvekNapsal: stř 31. bře 2010 19:16:36 
Já jsem se zbláznil do TW a odešel jsem kvůli tomu že jsem byl na mapě s lidma kteři v tu dobu běhali PVP se sierrou jestli myslíte ty záležitosti s Husitama... Ale to je zbytečné se ospravedlňovat stejně teď nehraju a v cultu taky nejsem nehci ať má někdo kvůli mě problémy zvlášť kámoš reál...


 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

Panel

Nahoru Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru
Přejít na:  
 cron
Guilda Pytlíci - Ultima Online - Endor
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
Design by Ercan Koc