Přihlásit se | Registrovat




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 19 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: DeToS [Weird Fellowship]
PříspěvekNapsal: pon 01. úno 2010 15:03:36 
Newbie
Newbie
Registrován: pon 01. úno 2010 14:20:48
Příspěvky: 6
Zdravicko Pytlici.

Moje meno, ako v UO, tak v reali, je Detos. Mojimi hernymi postavami posobim v guilde Weird Fellowship ktora je momentalne v aliancii s guildami Sanct Lor a Fenix Reborn. Nemam v plane opustit Weird ale mam pre vas jeden mozno zaujimavy a mozno drzy navrh.

Nudim sa. Z tohoto dovodu som sa rozhodol navrhnut vam spolupracu. Videl som ze na vyveske inzerujete nabor novych clenov a viem co to znamena - podpriemerne levely, vela ucenia, vela low dungov... a to presne hladam. Behom par poslednych dni som zalozil a prevazne na solo vyexpil merkenera 23 lvl a uz to nieje to prave, uz by to chcelo partu. U nas na mape sice byva vela ludi, ale vecsina afkuje alebo logne iba na "high" dungy na ktore sa skladame hodinu a v ktorych sa zbytocne afkuje. To nemam rad.

Asi si teraz poviete: Jasne, poexpime ho, a potom odide. Viete co? Mozno. Ale druha stranka veci? Mozno poexpim prave ja vas. Na Endore hram od maja roku 2004 a neskromne si dovolim tvrdit ze poznam naspamet takmer vsetky dungy a viem aj vo velmi malych a slabych partach chodit vecsinu z nich. Viem vas naucit kde su pasce, ako lakat, ako fizovat, ako co v dungu otvorit, ako stenovat... Proste nejake zakladne mechanizmy na zaklade ktorych sa bez problemov prepracujete ako k vyssim levelom tak aj do lepsich dungov.

Niesom materialista. Bavi ma hrat. Hrat systematicky, bezpecne, rychlo, ucit a ucit sa. Riskovat ale len v rozumnych medziach. Bavi ma organizovat. Proste ma bavi PvM, bavi ma tato hra. Nepoterbujem gp, mirakuly, unikaty, ale ked budem mat moznost kupim si ich aby sa mne aj celej parte hralo lepsie. V minulosti som bol znamy skor za maga a uz toho casu som ako Timak stenoval Templarom, Hellu, Comu a menej znamym spolocenstvam pricom nikto nespochybnoval moju loajalitu a nebal sa dat mi pristupy na mapy a ventrilo. Nedelim ludi podla tagu ale podla charakteru. Vas nepoznam. Mozno by bolo dobre zmenit to.

Ked som uz zmienil maga, patrilo by sa predstavit aj ostatne herne postavy. Su nimi:
Calm Ice, icemage elf lvl 35
Mordus, druid ork lvl 32
Detos, ranger elf level 26
Malleus, Maleficarum, mercenary ork lvl 23
Atlantis, priest elf lvl 22 (iba na spoty pk)
a zopar kraftov a charov 20- ktore som hral 1 - 2 dni

Neviem co viac by sa patrilo dodat, myslim si ze podstatu to vystihlo, snad spravne, bol by som nerad, keby si to niekto nespravne vysvetlil. Tu nikto nevie, co bude zajtra. Kto bude mat s kym alianciu, kto kam prestupi, kto zcervena, kto ma zajtra zabije a okradne. Ako som uz vyssie pisal, mozno si poviete ze s vami poexpim a odidem. Otazka je, preco by som to robil... Ked sa nam bude dobre hrat nebude dohod prestat s tym. Len na jednu vec chcem este raz upozornit: za ziadnych okolnosti nechcem opustit Weird ani sa dostat do akychkolvek konfliktov so zaujmami tejto guildy.

Aby toho nebolo malo, tak len okrajovo, mam 23 rokov a okrem UO sa venujem skalolezectvu, hudbe a turistike, v pripade zaujmu samozrejme mozem poskytnut viac informacii,

Myslim, ze ste na tahu.

PS: 199222403


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: DeToS [Weird Fellowship]
PříspěvekNapsal: pon 01. úno 2010 16:36:04 
Zlý GM
Zlý GM
Uživatelský avatar
Registrován: pát 31. črc 2009 23:17:54
Příspěvky: 1285
Bydliště: Brno
Jelikož to není standartní přihláška, prosím členy, aby se vyjadřovali zde a mohla vzniknou případná diskuze.

No, nemyslím si, že trpíme nedostatkem lidí. Silnou partu nemáme problém složit, není-li nějaká extra vysokoškolská funny akce v podobě zkouškového. :) Po prvním přečtení sem byl trochu zaražen, znělo mi to, že jsme trochu podřazení. Vím že nedosahujeme výšky levelů jak mnohé gildy, přesto si neskromně troufám tvrdit, že v PvM jsme mnohdy dali cíle, od kterých nás někteří zrazovali. Plně chápu tvoji situaci, pokud člověk chce hrát postavu, která přímo nezapadá do levelového průměru, tak ne každej z gildy bude chtít chodit dungy pro tento leevel, či je potřeba aby majitel šel s main postavou. Celkově myslím že spolupráce může být velmi prospěšná. Je pravda, že někteří naši hráči jsou často noví hráči na endoru a i my starší některé dungy neznáme. Přesto do nich postupně pronikáme.

Tudíž za sebe mohu říci pro spolupráci. Jen narovinu říkám, že přednost vždy u mě budou mít hráči z gildy, před doplnění ostatníma (to není jen pro tebe, ale beru to tak u všech ostatních "nepytlíků" co k nám občas zavítají na návštěvu), pokud se mohou v dungu nějak uplatnit, i když mají menší level a neohrozí to z různých důvodů úspěch v dungu. Přece jen někde se to také musí naučit ti Pytlíci malí.

Závěrem, žádné tahání za ručičku ale :) Přece jen, já osobně patřím k těm, kteří radši třikrát zaripou a více méně na to dojdou sami, než aby jim někdo poskytl manuál :)

_________________
Není na světě hodnějšího člověka než sem já, tak tu na mě buďte hodní!
Kamule Paladinka 30+ lvl
Temudzin Tink 122, Coooking 94
Melanom Necromancer 30+

Tem - takové to malé GM

https://www.youtube.com/watch?v=IXFFXcKYZck


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: DeToS [Weird Fellowship]
PříspěvekNapsal: pon 01. úno 2010 16:48:43 
Sekretářka
Uživatelský avatar
Registrován: čtv 08. říj 2009 17:06:35
Příspěvky: 381
Myslím si že než dáváš takovou nabídku nějaké gildě tak by jsi si měl nejprve něco o té gildě zjistit(nejsme takové plsky jak si myslíš).
Za sebe dávám PROTI, i když mě ostatní přehlasují, tudíž mé misto v dungu máš.

_________________
Objevila se ......... a nastal chaos, zmatek a panika!!!

Dash - Heretic 34+ lvl !!!
Hippokrates - Priest 22 lvl
Jill - Berserk 24 lvl
Vipera Evanessca - Rogue 28 lvl
Snoopy - Druid 20 lvl

Phoennix - Craft - fisher 21 lvl


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: DeToS [Weird Fellowship]
PříspěvekNapsal: pon 01. úno 2010 17:14:03 
Pytlíkoid
Pytlíkoid
Uživatelský avatar
Registrován: úte 27. říj 2009 17:26:01
Příspěvky: 110
Bydliště: Lázně Bohdaneč
Dost mě zarazilo to ,že by nás učil základní mechanismy chodění PvM v dungu ,poněvadž si myslím ,že základy známe a myslím ,že i ovládáme. Ale zaujala mě jedna věc a to průzkum nových dungů ,tudíž já sem pro spolupráci ,každopádně když by se spolupráce nedařila a ponižovala nás ,myslím ,že není problém kdykoli odstoupit.

PS: Každý se máme pořád co učit.

_________________
Celý život jsem se bál, že mě vytopí sousedé ze shora ...do té doby, dokud nevyhořeli ze zdola.

------------------------------------------------------------

Monicka ,heretic (elf) - 23 lvl
Kuna Skalní ,druid (human) - 23 lvl


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: DeToS [Weird Fellowship]
PříspěvekNapsal: pon 01. úno 2010 17:28:29 
Zlý GM
Zlý GM
Uživatelský avatar
Registrován: pát 31. črc 2009 23:17:54
Příspěvky: 1285
Bydliště: Brno
Jerry: Jestli chceš ponížit řekni aphovi, on něco jistě vymyslí!!! :twisted:

_________________
Není na světě hodnějšího člověka než sem já, tak tu na mě buďte hodní!
Kamule Paladinka 30+ lvl
Temudzin Tink 122, Coooking 94
Melanom Necromancer 30+

Tem - takové to malé GM

https://www.youtube.com/watch?v=IXFFXcKYZck


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: DeToS [Weird Fellowship]
PříspěvekNapsal: pon 01. úno 2010 17:31:35 
Pytlíkoid
Pytlíkoid
Uživatelský avatar
Registrován: úte 27. říj 2009 17:26:01
Příspěvky: 110
Bydliště: Lázně Bohdaneč
Teme: Promiň ,ale srandu si ze mě dělej na mapě ,tady se to nehodí ;)

_________________
Celý život jsem se bál, že mě vytopí sousedé ze shora ...do té doby, dokud nevyhořeli ze zdola.

------------------------------------------------------------

Monicka ,heretic (elf) - 23 lvl
Kuna Skalní ,druid (human) - 23 lvl


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: DeToS [Weird Fellowship]
PříspěvekNapsal: pon 01. úno 2010 17:42:47 
Newbie
Newbie
Registrován: pon 01. úno 2010 14:20:48
Příspěvky: 6
Toto som mal prave na mysli tym nepochopenim.

V ziadnom pripade nechcem niekoho podcenovat alepo podradovat, to je najvecsia hlupost aku moze clovek (a hrac) urobit. Myslel som to v dobrom, mal som na mysli novacikov ktori s UO nemaju velke skusenosti, hraju kratko a este nemal niekto cas hlbsie sa im venovat.

Zistit... Vies to mas tak, kolko ludi tolko chuti. Mam sa spytat niekoho na objektivny nazor o vas? Taky clovek podla mna neexistuje. Jednak vzdy bude subjektivny a druhak vzdy bude len na zaklade individualnych skusenosti s jednotlivymi hracmi, mozno mal prave niekto stastie na negativne zazitky a podobne... Preto sem rovno pisem. Nespochybnujem co ste dosiahli, iba proste existuje jednoduchy fakt, ze vo vasej guilde sa nachadzaju hraci levelovo medzi 20 - 25 s ktorymi by som v pripade zaujmu o spolupracu aj z vasej strany rad hral. To samozrejme znamena ze ak budete potrebovat, mozem vam pomoct alebo teda aby som nikoho neurazil mozem s vami ist aj za akukolvek inu postavu. My to chodenie dungov proste familiarne nazyvame pomahanim si...


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: DeToS [Weird Fellowship]
PříspěvekNapsal: pon 01. úno 2010 17:48:17 
Pytlíkoid
Pytlíkoid
Uživatelský avatar
Registrován: úte 27. říj 2009 17:26:01
Příspěvky: 110
Bydliště: Lázně Bohdaneč
Však mně se toto líbí ,rád bych to vyzkoušel ,tento člověk mě čímsi zaujal ,něco na tom bude.

_________________
Celý život jsem se bál, že mě vytopí sousedé ze shora ...do té doby, dokud nevyhořeli ze zdola.

------------------------------------------------------------

Monicka ,heretic (elf) - 23 lvl
Kuna Skalní ,druid (human) - 23 lvl


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: DeToS [Weird Fellowship]
PříspěvekNapsal: pon 01. úno 2010 17:51:06 
Zlý GM
Zlý GM
Uživatelský avatar
Registrován: pát 31. črc 2009 23:17:54
Příspěvky: 1285
Bydliště: Brno
Jerry: ňuňu!

Detos: tvůj názor je správný a lidé s takovými názory jsou, dle méhou soudu alespoň, vítáni. Je jedno jakej tag se pak klimbá nad hlavou, ale je otázka, co kdo v té hlavě má. Pokud někdo nepřijde s nějakým závažným argumentem proč ne, myslím že to bude prostěpšné pro obě strany. To už bych pak dohodl podrobnosti na icq, páč mi každé přihlášení na forum odpojíí internet :)

_________________
Není na světě hodnějšího člověka než sem já, tak tu na mě buďte hodní!
Kamule Paladinka 30+ lvl
Temudzin Tink 122, Coooking 94
Melanom Necromancer 30+

Tem - takové to malé GM

https://www.youtube.com/watch?v=IXFFXcKYZck


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: DeToS [Weird Fellowship]
PříspěvekNapsal: pon 01. úno 2010 19:43:12 
Nyny
Nyny
Uživatelský avatar
Registrován: pon 31. srp 2009 11:00:50
Příspěvky: 717
Nemůžu nesouhlasit s Temudžinem a případné spolupráci se bránit nebudu...

_________________
Obrázek


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: DeToS [Weird Fellowship]
PříspěvekNapsal: pon 01. úno 2010 20:17:22 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: stř 15. črc 2009 22:26:57
Příspěvky: 337
mě se to taky libi alespon bude nejaka sranda:) sem pro spolupraci

_________________
Leny - Berserker - 30 + lvl
Chodak - Paladin - 17 + lvl
Gizmo - Druid - 19 + lvl
Heriet - Heretic - 14 + lvl


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: DeToS [Weird Fellowship]
PříspěvekNapsal: pon 01. úno 2010 22:25:31 
Sekretářka
Uživatelský avatar
Registrován: čtv 08. říj 2009 17:06:35
Příspěvky: 381
Z mé strany nešlo o nepochopení tvé nabídky jen mi připadala docela namyšlená, ale to je asi jen můj subjektivní pocit. Mylím, že vše je dané ostatními ohlasy, takže uvidíme jak se spolupráce vydaří.

A to tím ujistit jsem měla na mysli to, že ten soupis co jsi napsal šel napsat i trochu jinak než tak nadřazeně jak na mě působil. Na druhou stranu oceňuji tvou upřímnost.
Jen pro tvou informovanost naše parta pro větší dungeony je levelově 25+, to jen aby si získal představu, když už si se od nikoho jiného nic nedozvěděl.

_________________
Objevila se ......... a nastal chaos, zmatek a panika!!!

Dash - Heretic 34+ lvl !!!
Hippokrates - Priest 22 lvl
Jill - Berserk 24 lvl
Vipera Evanessca - Rogue 28 lvl
Snoopy - Druid 20 lvl

Phoennix - Craft - fisher 21 lvl


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: DeToS [Weird Fellowship]
PříspěvekNapsal: úte 02. úno 2010 10:51:06 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: čtv 18. čer 2009 10:18:12
Příspěvky: 812
Bydliště: Kolín
Já tohohle člověka znám. Znám ho z doby, kdy jsem byl v Timu, ač tam sice on zrovna končil, tak po nějaký době byl s náma na vt kvůli nějakýmu dungu tušim. Můžu říct, že jsem ho v tý době neznal (a neznám ho ani teď), ale v tý době na mě nepůsobil zrovna dvakrát sympaticky. Možná to bylo daný těma ne uplně skvělýma vztahama s některýma členama Timu, možná něčím jiným. Prostě jsem měl v hlavě takovej pocit, že mi ten člověk přijde nesympatickej podle hlasu, podle projevu na vt.

Nicméně to ale nic pro mě neznamená, jak jsem už řekl, tak jsem ho ještě nikdy předtím pořádně nepoznal, a tenhle člověk prolezl podle mě tuším docela hodně guild na Endoru, a v každé si udělal nějaké známosti. Zkušenosti má rozhodně bohaté, a asi to očividně nebude žádný exphunter a honič majetku, nýbrž jen ten, co se tou hrou baví. Navíc to, že působí ve Weirdu, to alespoň pro mě něco znamená, protože k nim se nedostane jen tak někdo. Z mého pohledu celkem není co řešit a tato nabídka se mi nezdála, že byla podána v duchu namyšlenosti a nadřazenosti. To záleží na každým, jak si to vyloží. Například zejména Dash je občas trošku více vztahovačná a značně pesimistická, ale už jsem si zvykl. :) Každopádně já musím dodat, že nemám nic proti spolupráci s Detosem. Ba dokonce si i myslím, že by se přidal i někdo další z Weirdu, například Dziii (Detos bude vědět, o koho se jedná). Mám dokonce pocit, že mi to i on sám ten Dziii nabízel po icq :)

Ale přesto má Tem neotřesitelnou pravdu v tom, že rádi procházíme dungy sami, pokud je to možné, a že se nám to zatím z takových 95 % dařilo. Rádi poznáváme pro nás nová místa, kde nevíme co nás čeká a lámeme si hlavu nad tím, jak to projít a sami si vymýšlíme způsoby a různé vychytávky, jak by to bylo asi ideální. Když chodíme dungy v tomto duchu, tak nás to baví víc.

Shrnu to teda a prostě říkám, že jsem PRO :)

_________________
Chlorite armed priest, rogue out of lockpicks, and so...


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: DeToS [Weird Fellowship]
PříspěvekNapsal: úte 02. úno 2010 12:48:56 
Newbie
Newbie
Uživatelský avatar
Registrován: stř 25. lis 2009 0:36:45
Příspěvky: 17
Ja jsem pouhy adept , nemam pravo do tohohle kecat , i kdyz si myslim ze by bylo + mit dalsiho tanka , precijen bez smiska nebo kobly prakticky nemame moc na vyber ze ? :shock:


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: DeToS [Weird Fellowship]
PříspěvekNapsal: stř 03. úno 2010 13:40:10 
Newbie
Newbie
Registrován: pon 01. úno 2010 14:20:48
Příspěvky: 6
Opet zdravim.

Niekolkokrat som si cital vase posty a prisiel som k niekolkym zaverom:
Dash. Neviem kto si ale nechcem hrat proti tebe ani namiesto teba. Pre to som tuto "prihlasku" nepisal. Ak by to mal byt problem alebo ak by to malo narusit chod vasej guildy, radsej sam odstupim.
Bejf. Prepac, nechcem ta urazit, nemaj mi to prosim za zle, snazil som sa spomenut si ale naozaj si ta vobec nepametam, pytal som sa ale Dziiho a ten vie kto si pricom potvrdil ze vam ponukal pomoc a aj jeho ponuka stale plati.

Co sa tyka pechadzania dungov, takuto filozofiu ma viac guild a respektujem ju. Nerobi mi problem stravit s vami povedzme 8 hodin v Abysse ked budete hladat cestu dalej. Naopak, bavi ma sledovat ako na to ludia prichadzaju a spominat ako sme na to kedysi prichadzali my.

Posledna vec nad ktorou som uvazoval su vase prihlasky, da sa z nich dozvediet pomerne vela informacii o vas a myslim ze mate plne pravo vyzadovat taketo informacie odo mna. Mozno uz niekoho z vas napadlo preverit si ma vo Weirde, zial, nase stranky boli pred istym casom hacknute a boli narychlo nanovo vytvorene pricom sluzia uz skor len ako obcasnik pre starsich clenov guildy ktori tam sem-tam nieco pripisu. Stale tam vsak je moja prihlaska objasnujuca moje posobenie na Endore. Preto som sa rozhodol dat sem link na tuto prihlasku aby ste si ju v pripade zaujmu vedeli precitat. Niektore udaje su uz neaktualne ale nemal by to byt az tak zavazny problem.

Moja_prihlaska_do_Weirdu

V tejto chvili ma nenapadaju dalsie informacie alebo odpovede na otazky ktore by som mohol poskytnut. Ak mate nejake dalsie otazky alebo v pripade nejasnosti sa prosim spytajte.

det


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: DeToS [Weird Fellowship]
PříspěvekNapsal: stř 03. úno 2010 14:13:43 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: čtv 18. čer 2009 10:18:12
Příspěvky: 812
Bydliště: Kolín
Hrál jsem v Timu rangera Bodie :) nyní ho má ve vlastnictví můj kámoš a taky on zařídil, že je červenej :)

_________________
Chlorite armed priest, rogue out of lockpicks, and so...


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: DeToS [Weird Fellowship]
PříspěvekNapsal: stř 03. úno 2010 14:56:28 
Newbie
Newbie
Registrován: pon 01. úno 2010 14:20:48
Příspěvky: 6
Bodieho si samozrejme pametam ale myslim ze skor z Windu (ak sa nemylim; za starych cias som poznal par Windakov / Skullakov / Flejmakov osobne a kedze som vtedy este o UO vela nevedel, odvtedy sa mi pletu clenovia tychto guild), ale mas pravdu, bolo to hekticke obdobie na spadnutie a bol si jeden z novoprichodzich v case ked som ja v Time (a na cas aj s UO) skoncil a presiel na WOW.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: DeToS [Weird Fellowship]
PříspěvekNapsal: stř 03. úno 2010 19:28:46 
Zlý GM
Zlý GM
Uživatelský avatar
Registrován: pát 31. črc 2009 23:17:54
Příspěvky: 1285
Bydliště: Brno
No, koukal jsem, jak pracuješ a na ostatní zájmy, je fajn vědět, že lidi tady znají i něco jiného a uplně koukám, kolik toho stíháš :) Podle mě je jasno. Co se říkalo na mapě a mezi lidma je rozhodnutí PRO. Kdyžtak mi písni na ICQ, domluvíme zbytek. Topic nebudu uzamykat, kdybyste chtěli zavzpomínat na další staré časy, byla by škoda vás o to připravit :)

_________________
Není na světě hodnějšího člověka než sem já, tak tu na mě buďte hodní!
Kamule Paladinka 30+ lvl
Temudzin Tink 122, Coooking 94
Melanom Necromancer 30+

Tem - takové to malé GM

https://www.youtube.com/watch?v=IXFFXcKYZck


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: DeToS [Weird Fellowship]
PříspěvekNapsal: čtv 04. úno 2010 0:47:36 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: čtv 18. čer 2009 10:18:12
Příspěvky: 812
Bydliště: Kolín
Jojo, byl jsem jen v Timu. ono já jsem tam vydržel asi rok a půl myslim a myslim, že kolem léta 2008 jsem pomalu přestával taky hrát. Potom jsem začal o vánocích 2008 a vydržel hrát přes zimu, ale v té guildě to prostě nebylo dvakrát slavný a nehrál jsem vůbec nijak často. Posléze jsem asi v únoru 2009 skončil a potom přišla řada na hraní PK, tudíž lidi odtamtud červenali některé svoje postavy. Já jsem propůjčil rangera kámošovi, kterej byl v tý guildě taky. Já přerušil hraní kvůli maturitě. No a kámoš zčervenal toho rangera spolu s dalšíma Timákama ve víře, že budou běhat a expit za červený. To se sice povedlo guildě, ale kámošovi ne. :) A po úspěšně složený maturitě jsem začal hrát odznovu. No a po poznání pár lidí jsme dali dohromady tuto guildu, začátkem června 2009 :)

_________________
Chlorite armed priest, rogue out of lockpicks, and so...


Profil  Offline
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 19 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

Panel

Nahoru Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru
Přejít na:  
 cron
Guilda Pytlíci - Ultima Online - Endor
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
Design by Ercan Koc