Přihlásit se | Registrovat




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 11 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Lok'Ar
PříspěvekNapsal: pát 26. čer 2009 17:46:08 
Pytlíkonátor
Pytlíkonátor
Registrován: pát 26. čer 2009 16:31:22
Příspěvky: 229
Nazdar 'šourci' 8-) rad bych u Vas zkusil stesti. Vezmu to po tech bodech, takze..

1. Jmenuju se Jirka, je mi 19 let a bydlim v Rakovníku. Donedavna jsem neumel jezdit busem, ale ted uz umim. I vlakem. Takze bych obcas i nekam zajel na pivko a tak.p Jinak jsem cerstvy absolvent vseobecneho gymnazia. Hlasil jsem se na mediciny, ale nejak mi to nevyslo - na jednu mi nevzali prihlasku, na druhou jsem diky cestovni agenture dojel o 2h pozdejs a zbytek jsem proste pros*al. Prisla mi do toho jeste na posledni chvili laska, takze jsem misto priprav lital venku, ale abych pravdu rek tak nelituju:D Takze ted zvazuju jestli zkusit jit rok ucit na zakladku anglinu nebo se hlasit nekam do Usti na rok.

2. Do guildy se hlasim s postavou Lokar, necromancerem temne pleti s ksichtem jako po autonehode, jestli si rozumime.) se 100 expama do 12ky. Dal to byly postavy Elof Valantor - craft. Uz jsem zapomnel heslo, pocitam ze bude smazanej. Pak Ilmarinenster - knihovnik. Morhuen - bard. A Sharac Blacksun - PK heretic 17 lvl, se kterym obcas prijdu pomoct novackum do burnu.. myslim ze s nim jeste krome kliknuti na stone nemam ani kill :twisted: Jinak jsem v ET na pozici questare - Pelor 60 lvl.

3. Zaujali jste me hlavne jmenem guildy :P hned jak jsem ho videl na vyvesce tak jsem se zasmal a rek sem si: Ze by konecne guilda s trochou nadhledu? Vsechny "lepsi" guildy co znam jsou plny prasat at uz proslulych nebo neproslulych, takze nova guilda je pro me hlavne nadeje na nejakej normalni kolektiv. A co si budem povidat - necra na 11ce ted moc guild nevezme.. a samotnyho me hrat nebavi.

4. S ultimou jsem zacal jako malej harant nekdy ve veku 11-12ti let. Zacal jsem na DP jako paladin, kde jsem vydrzel par mesicu, nacez jsem spolu se znamymi presel vyzkouset nove vznikajici Endor. No a od ty doby jsem tady. Uz to bude pomalu tech 6 let. Mezitim jsem se samozrejme porozhlizel po UO scene a snazil se najit neco lepsiho, ale marne. Vyzkousel jsem Andarii, Midkemii, Manawydan, vzdy podle toho kam sli kamaradi ze skoly. Ale vzdy po nejakem mesici, dvou, jsem se vratil zpatky sem.
Na to jak dlouho tu blbost hraju zkusenosti teda BIDNY :p K PvP jsem se nikdy moc nedostal, coz me hodne mrzi a rad bych to napravil. V PvM to tak spatny nebude, ale musim hlavne nachodit dungy a seznamit se s necrousem, coz je pro me uplne novy povolani. Nejvic zkusenosti mam na poli RP hry :P Netrvam na ni a tbh ani nemam nejak potrebu ji uplatnovat mezi partou lidi co tomu neholduji, ale kdyz se sejde par lidi z RP spolku je to docela psina.

5. Hlasil jsem se tady asi do tri guild. Jedna byla neco jako "Cech" bylo to sdruzeni remeslniku. Za Elofa Valantora. Po nejake dobe se to rozpadlo. Pak to byla nejaka guilda, co lakala novacky za poplatek a pak je vykopla, nazev si nepamatuju tak radsi nebudu hadat, abych se nekoho nedotknul.. a pak guilda Dragons, do ktery jsem si dal prihlasku, myslim ze me vzali, ale v tu dobu jsem mel zrovna potize ve skole a vystupnovaly se tak, ze jsem byl nejaky ten mesic/dva bez pristupu na PC. Prihlaska by asi sla nekde u nich dohledat, hlasil jsem se tehdy s jeste modrym Sharacem Blacksunem. No a jeste pred hodne davnou dobou to byla "guilda" #Apprentice#, coz bylo pokud si dobre pamatuju jen sdruzeni low hracu pro PvP co vedla nejaka parta lidi, za guildu se to asi povazovat neda.

6. Vetsinu volnyho casu prosedim u PC, konkretne u CS, UO, Baldur's Gate I,II, Icewind Dale I,II, FalloutI,II, W3:TFT. Zbytek travim nejakou dobrou cetbou at uz fantasy, sci-fi nebo klasiky. Jinak me ted otec nuti s nim lezt, pak kolo, lyze, obcas si zabeham a jednou do tydne floorball, obcas neco vyfotim - hlavne hmyz, konkretne mravence. Nepohrdnu jima ani k jidlu, doporucuju vyzkouset.) No a kdyz je vic casu tak vezmu batoh se stanem a jedu treba na tejden do hor.
Jinak si poslechnu dobrou hudbu od metalu po jazz. Nemusim moc hiphop, ale nemam ani potrebu to nikomu cpat. Z oblibenych by to byly treba kapely: Audioslave, Incubus, Nine Inch Nails, Pendulum, The Beatles, The Cure, The Doors, The Who, Trapt, Zebrahead. Ale treba i nejaka klasika, Frank Sinatra, Armstrong, Cinematic Orchestra, Loreena McKennitt nebo naopak Ensiferum, Dragonforce, Power Quest, Black Abyss, Freedom Call a pak hudba z BGI,II,IWD,PST, Falloutu atd.
Ze serialu koukam na Red Dwarf, kterej uz sem videl asi 100x celej, klasika Pratele, Monty Pythoni, SG-1, Star Trek.

7. No a uz zbyva jen fotka - Obrázek
nebo kdybyste chteli nejakou z pozdejsich let tak z pomaturitniho vecirku...
Obrázek

Scaner nemam, tak jsem obcanku jen vyfotil - :oops:
Snad jsem na nic nezapomnel. VNT/TS/UOAM neni samozrejme problem. Jo a jeste ICQ 411379142


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Lokar
PříspěvekNapsal: pát 26. čer 2009 20:29:45 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: čtv 18. čer 2009 10:18:12
Příspěvky: 812
Bydliště: Kolín
Vidím dobře? :shock: :-D
Docela dost jsi se rozepsal, což je dobře. Věk sedí, což je taky plus, zaujali jsme tě a to je další plus...no mohl bych asi pokračovat :) ALE...mám jeden dotázek...ne že bych ti nevěřil, ale pokud jsi Pelor, tak si mě už ve hře určitě viděl za rogua Luigiho, zhruba tři dny zpátky a kontrolní otázka zní: Proč jsem tě volal pomocí GMPage? :-)
rozmysli se a zkus si vzpomenout a pokud odpovíš správně, tak já jsem jednoznačně bez pochyb PRO
Jináč ta fotka mě teda dostala :-D to byly časy, když jsem měl takovýhle oslavy narozenin :lol:

_________________
Chlorite armed priest, rogue out of lockpicks, and so...


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Lokar
PříspěvekNapsal: pát 26. čer 2009 20:45:04 
Pytlíkonátor
Pytlíkonátor
Registrován: pát 26. čer 2009 16:31:22
Příspěvky: 229
Volal jsi me pokud se nepletu kvuli nejakymu problemu s pokladkem. Asi bych si nevymyslel ze jsem v teamu, to by se dost tezko predstiralo :lol: Hlavne to ani neni moc dulezity. Guildovni zalezitosti resit nesmime, nehlede na to, ze ja se takovym vecem pokud to jde stejne vyhybam a venuju se jen questarine, ktera je sama o sobe nekonecnej zrout casu.) Takze o me rozhodujte jako o kazdym jinym hraci..


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Lokar
PříspěvekNapsal: pát 26. čer 2009 20:53:50 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: čtv 18. čer 2009 10:18:12
Příspěvky: 812
Bydliště: Kolín
fajn, kaji se, kaji se :-)
my tě přijímáme, jako každýho jinýho hráče právěže ;-)
dávám PRO

_________________
Chlorite armed priest, rogue out of lockpicks, and so...


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Lokar
PříspěvekNapsal: sob 27. čer 2009 13:01:53 
Pytlíkoid
Pytlíkoid
Uživatelský avatar
Registrován: čtv 18. čer 2009 13:11:52
Příspěvky: 173
Přihláška obsáhlá a vše podstatné tam je.Uvidime jak si povede :D .Jsem PRO.

_________________
Lenavon-Paladin(orc) 31+
Koblizek-Druid(human) 40+
Isabella-Necromancer(drow) 24+(VETERAN)
Redneck-Ranger(elf) 22+
Opicka-Heretic (drow) 21+
Hugros-Mag(drow) 19+
Reddler-Druid(Elf) 26+
Isabell-Necromancer (drow) 24+


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Lokar
PříspěvekNapsal: sob 27. čer 2009 17:45:29 
nejsem clen, ale urcite by i je zajimalo, jak pak to bylo udajne s tebou a Lady Valentine?


 
 Předmět příspěvku: Re: Lokar
PříspěvekNapsal: sob 27. čer 2009 17:52:26 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: čtv 18. čer 2009 10:18:12
Příspěvky: 812
Bydliště: Kolín
určitě zajímalo...a ne jenom mě...co se stalo? (Chozé nepřijel? :-D)

_________________
Chlorite armed priest, rogue out of lockpicks, and so...


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Lokar
PříspěvekNapsal: sob 27. čer 2009 18:04:39 
Pytlíkonátor
Pytlíkonátor
Registrován: pát 26. čer 2009 16:31:22
Příspěvky: 229
Jak to bylo udajne si muze kazdy precist na foru. Pravda je takova, ze s danou veci mam spolecne jen tolik, ze jsem o ni vedel a nic jsem nerekl, protoze se me za a) nikdo neptal b) me to zajimalo jako spodni pradlo vasich prarodicu (no offence). Celou zalezitost ma na svedomi 14ti lety prcek a ja nemuzu moc vysvetlovat protoze tolik nevim a nehodlam se za nej omlouvat.)


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Lokar
PříspěvekNapsal: sob 27. čer 2009 21:16:18 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: čtv 18. čer 2009 10:18:12
Příspěvky: 812
Bydliště: Kolín
mno dobrá, já bych mu tu šanci nechal...takže už je jen na ostatních, jak s tím hnou :-) ale za zkoušku nic nedáme :-)

_________________
Chlorite armed priest, rogue out of lockpicks, and so...


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Lokar
PříspěvekNapsal: ned 28. čer 2009 10:30:43 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: čtv 18. čer 2009 10:18:12
Příspěvky: 812
Bydliště: Kolín
opět nebudeme déle čekat na TJeye a locknem to tu...
verdikt guildy je tedy PŘIJAT

LOCK

_________________
Chlorite armed priest, rogue out of lockpicks, and so...


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Lokar
PříspěvekNapsal: ned 09. srp 2009 20:56:32 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: čtv 18. čer 2009 8:53:10
Příspěvky: 40
moc krásná přihláška .. omlouvám se za můj neverdikt :)
jsem rád, že jsi byl Přijat

_________________
Obrázek
ALL GLORY TO THE HYPNOTOAD!


Naposledy oživil Lokar v ned 09. srp 2009 20:56:32


Profil  Offline
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 11 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

Panel

Nahoru Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru
Přejít na:  
 cron
Guilda Pytlíci - Ultima Online - Endor
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
Design by Ercan Koc