Přihlásit se | Registrovat




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Jaafs, mercenary (ork)
PříspěvekNapsal: pon 10. srp 2009 13:01:36 
Newbie
Newbie
Uživatelský avatar
Registrován: pon 10. srp 2009 10:15:23
Příspěvky: 14
Zdravíčko,
tak se mi povedla dobrá věc, asi hodinu jsem psal přihlášku (i přes obědpauzu), až se mi to automaticky odhlásilo a celý sloh se nenávratně ztratil :p Takže druhý pokus:

1.) Jmenuju se Jirka, táhne mi na 23 a jsem z Veselí nad Moravou (větší města do 70 km Brno, Zlín, Uherské Hradiště).
Mám hotové technické lyceum, dva roky v Ostravě na bani, odkud jsem byl odejit, protože mě studium nebavilo a myslel jsem si, že v práci bude líp (největší omyl v životě:)). Takže teď si dávám roční pacovní pauzu od školy, která se naštěstí schyluje ke konci a v září znova nastupuju na výšku, tentorkát do Hradce na politologii, což mimojiné znamená víc času na hraní. Momentálně můžu většinou hrát ve všední dny 18-03, o víkendech ráno a dopoledne, jestli není kocovina, později se věnuju přítulce.

2.) Jaafs, žoldák, lvl 12 (hlavně)
Napospas, čórka, lvl 8 (rekreačně)

3.) Abych se přiznal, konečné rozhodnutí ve mně uzrálo, až když jsem si přečetl post od jednoho pisatele na sanct-lor foru:"Gilda jako pytlici ktera zacina sice daleko vic rakvi, ale zase chodi dungy do kterejch se veteranum nechce...", což mi přijde hrozně sympatické :)
Co se mi líbí je to, že jste guilda poskládaná z lidí, co se ještě dokážou pro hru nadchnout, co ještě mají co objevit a nebudou naštvaní, když jim zrovna nepadne mirakl. Taky jste se pěkně vypořádali s borcem takového formátu, jako byl MaxWell ;p

4.5.) Jsem dlouholetý hráč ultimy, byť ne na Endoru. Cca 5 let jsem hrál na dp, většinu času v guildě lba, ale poslední dobou už nění skoro nikdo aktivní, veškeré guildovní dění probíhá prakticky jenom na srazech :)
Endor jsem zkoušel už kdysi dávno, s kamarádem z dp, ale po tom, co se na to vykašlal, jsem ho následoval (oba max 8 lvl), samotného mě to nebavilo, navíc tehdy lidi v lba ještě aspoň trochu hráli.
Na Endoru zkušenosti v PvM stoky :p, snad už budu pomalu nachystaný na orčák, jenom mít s kým. PvP zkušenosti zatím žádné, přeci jenom je na to trochu brzo. Na DP jsem byl chvíli ve frakci (obdoba ligy), po několika letech jsem si udělal peka, ale jednak mi to moc nešlo, druhak mě všichni prasili a nikdo si nepamatoval, že zrvona já ty hk, rk a fully nedával (jako kdyby si nemohli dělat seznam, já si ho psal :)).

6.) Tady se budu muset krotit asi :)
Rád čtu knihy a komiksy, hraju Mtg, uo, cs, občas si střihnu něco se star wars tématikou, jako skoro každý jsem strávil kvanta času u falloutů, diabel a podobných záležitostí, moc rád si občas zahraju něco staršího.
Poslouchám Faith no More, Xaviera Baumaxu, drum'n'bass, zbožňuju Červeného Trpaslíka (kdo ne:)), Futuramu, Black Books, Jistě pane ministře/premiére, oblíbené filmy jsou typu "hollywoodart", věci jako Dobrý Will Hunting, Potomci lidí, Faunův Labirint, Vykoupení z věznice Shawshank ...zkrátka filmy, co sice vznikají na stejném místě jako Pravá blondýna, ale jsou někde úplně jinde (skutečné art filmy mi připadají hrozně pokrytecké).
Občas si dám rád špeka a občas se rád vypiju ;)

7.) http://gallery.lba.cz/displayimage.php?album=50&pos=35
s přítulkou na svatbě jedné holky z lba, foto je trochu neaktuální, jednak teď nosím brýle místo čoček, druhak většinou chodím s vyholenou hlavou (to není z politických nebo ideologických důvodů, ale proto, že jsem zdělil z obou pokrevních linií plešatost a mám nahoře jenom pár chlupů :p) a třeťak nenosím klobouk, tenhle je půjčený :)

Ventrilo a uoam samozřejmě mám, ICQ: 269382223


Tak to je vše, pořád se mi zdá, že v první verzi toho bylo mnohem víc, ale už si nemůžu vzpomenout, co jsem zapomněl :)

ps: k tomu scanování občanky bych připsal, ať si zájemci začerní rodné číslo, je to soukromý a neveřejný údaj, který je možné zneužít

_________________
adept


Naposledy upravil Napospas dne pon 10. srp 2009 13:09:25, celkově upraveno 1

Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Jaafs, mercenary (ork)
PříspěvekNapsal: pon 10. srp 2009 13:07:33 
Pytlíkoid
Pytlíkoid
Uživatelský avatar
Registrován: sob 27. čer 2009 9:50:33
Příspěvky: 122
Bydliště: Three House Village
''Co se mi líbí je to, že jste guilda poskládaná z lidí, co se ještě dokážou pro hru nadchnout, co ještě mají co objevit a nebudou naštvaní, když jim zrovna nepadne mirakl.''

Celkem mě to urazilo :evil:

_________________
Nardir Eluvius [Master Priest Elf] 38+
Elisia [PK Druid Human] 40+

...... Kdyby za každý můj prohřešek vyrostla rostlina, chodím doma botanickou zahradou


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Jaafs, mercenary (ork)
PříspěvekNapsal: pon 10. srp 2009 13:16:56 
Pytlíkonátor
Pytlíkonátor
Registrován: pát 26. čer 2009 16:31:22
Příspěvky: 229
Náhodou :evil: já zrakvil v dungu přesně 2x, max 3x a to jsem byl v tak 90% ze všech a jsem bersa (povětšinou tankující) :o :)
Přihláška pěkná a úplná. Založil jsem hlasování.
Výsledek se dozvíš tady, občas sem mrkni jestli nepřibyl nějaký dotaz. ;)

P.S. Fin už se pro hru se svýma melounama v bance a setama na musicianship nadchnout nedokáže, my ostatní jo, neboj :D


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Jaafs, mercenary (ork)
PříspěvekNapsal: pon 10. srp 2009 13:39:48 
Newbie
Newbie
Uživatelský avatar
Registrován: pon 10. srp 2009 10:15:23
Příspěvky: 14
Tak to se omlouvám, já to nemyslel jako urážku ani náhodou, mně to spíš zní jako kompliment, to snad nejsou charakterové vady, když máte rádi hru, nejste hc mamonáři a hra vám závoveň může nabídnout něco nového...ale je pravda, že tvůj podpis jsem asi přehlédl, měl jsem za to, že jsou tu hlavně lidi něco nad 20 lvl.

A k tomu rakvení. Já to znám z dp z "top" guild, tam jak se jednou lehne, tak je pohroma a hned někteří spamujou forum, že je něco špatně. Ale vždyť ono je to v pořádku, když se lehá dokud se nepřijde jak na to, je to jeden z důvodů, proč je ultima tak sexy i po těch letech a v porovnání se současnýma mmorpg, možnost přijít i o něco jiného než jenom expy :)

_________________
adept


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Jaafs, mercenary (ork)
PříspěvekNapsal: pon 10. srp 2009 14:22:14 
Pytlíkonátor
Pytlíkonátor
Registrován: pát 26. čer 2009 16:31:22
Příspěvky: 229
Jo my to tak taky berem .-) Fin jen škádlí a čeká co z tebe vypadne. Jinak jsme v dungu vykapali celá parta (až na rogua) jen jednou.. když nepočítám sem tam náběh PK... a byla to celkem sranda (dnes z toho sestavím screen).
Levelově jsme kolem té dvacítky jak říkáš, spíš mírně pod. Fin má sice haj levl priesta ale v dungu stejnak jen vysává za medvěda. :D Já zas hraju nějakou dobu, ale stihl jsem za tu dobu jen asi 5 kobek, takže mám taky co objevovat:) většina z nás má ještě co dohánět, ale taky už máme nějaký zkušenosti takže můžeme poradit co a jak ;)


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Jaafs, mercenary (ork)
PříspěvekNapsal: pon 10. srp 2009 15:25:23 
Hoja hoj...
Dalši hulič? Yeeeah... tady se nudit nebudeš... :twisted:
Jen jsem se chtěl zeptat jestli chceš a budeš hrát aktivně mercka, protože za čorku to vůbec nemá smysl :)...


 
 Předmět příspěvku: Re: Jaafs, mercenary (ork)
PříspěvekNapsal: pon 10. srp 2009 15:34:06 
Pytlíkoid
Pytlíkoid
Registrován: čtv 25. čer 2009 12:27:52
Příspěvky: 125
lamka píše:
Celkem mě to urazilo :evil:


:lol: :lol:
to je prostě finezt *smeje se* ;)
chary máme většinou 15-20 cca :) s tou čorkou se imo do dungu moc nedostaneš...


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Jaafs, mercenary (ork)
PříspěvekNapsal: pon 10. srp 2009 15:44:29 
Newbie
Newbie
Uživatelský avatar
Registrován: pon 10. srp 2009 10:15:23
Příspěvky: 14
U lba jsem taky nebyl zrovna jediný hulič...asi je to všude stejné :]

Merc mě rozhodně baví víc, rogue byl založený první, jako druhého bych ho asi nezaložil, je to sice sranda, ale potřebuju char, co hned nehebne. Jestli budu někdy něco začínat, tak to bude asi craft anebo priest; hrál jsem na dp hodně klera a mám rád suport chary :)

_________________
adept


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Jaafs, mercenary (ork)
PříspěvekNapsal: čtv 13. srp 2009 10:55:08 
Pytlíkonátor
Pytlíkonátor
Registrován: pát 26. čer 2009 16:31:22
Příspěvky: 229
PŘIJAT.
ozvi se bejfovi na ICQ ;)

lock


Profil  Offline
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 9 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

Panel

Nahoru Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru
Přejít na:  
 cron
Guilda Pytlíci - Ultima Online - Endor
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
Design by Ercan Koc