Přihlásit se | Registrovat




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: BlackSheep
PříspěvekNapsal: úte 04. srp 2009 15:28:03 
Newbie
Newbie
Registrován: úte 04. srp 2009 14:41:26
Příspěvky: 4
Pěkné odpoledně všem

1. Jmenuji se Martina, narodila jsem se 24.12.1987 v Opavě, po ukončení soukromé střední obchodní školy jsem se přestěhovala s přítelem a kamarádem do Brna. Původním záměrem byla vysoká škola. Nicméně k tomu nedošlo.. z důvodu nerozhodnosti - neuměla jsem si vybrat obor co by mě bavil. Začala jsem pracovat jako asistentka product managera, z důvodu finanční krize nás na pobočce zůstalo 15 z 200 lidí, nakonec ještě rozhodli, že nás je moc :). Před cca 14 dny jsem se vrátila do Opavy, jelikož s přítelem už jsme si neměli jako pár co říct a taky se po mě zastesklo rodičům. Rozhodla jsem se, že do konce srpna si udělám prázdniny a pak se uvidí co dál.

2. Ultimu hraju něco málo přes týden :) takže jsem vlastně noobik, nováček. Mám postavu Martina - Heretic 15lvl. Nicméně bych ráda vyzkoušela i jiné postavy.. líbí se mi ranger, druid...popřípadě rouque.

3. Jelikož jsem před ultimou hrála a vlastně stále jsem adminem na Diablo serveru, tak jsem zvyklá a baví mě hrát s více lidma. Taky se ráda něco naučím od zkušenějších hráčů. Než abych tady po světě pobíhala víceměně skoro vždy sama. Prošla jsem většinu stráněk guild a u vás se mi líbí vaše vystupování, chování k lidem. Neříkám, že budu mít čas vždy, ale po předchozí domluvě alespoň nějákou dobu předem by to neměl být problém. Přes den mám zatím času dost, večery buď trávím tady nebo v hospůdce s přáteli.

4. viz výše. Zkušenosti téměř nulové, ale rychle se učím (alespoň doufám :))
5. to samé jako bod 4

6. Hudba - jsem schopná sí poslechnout téměř vše.. hip hop a disko mi nic moc neříkají, mezi oblíbené patří Nohavica, Pink Floyd, Ska-p, The Dresden Dolls, Doors... je toho hodně a asi zbytečné to vypisovat.
Ráda jezdím v autě (po poslední bouračce zatím nemám nové), občas si zajdu zahrát squosh nebo zajezdit na bruslích, dřív jsem hodně hrávala volejbal, což teď díky dlouhým nehtům už moc nejde. Ráda chodím do hospůdky, na koncerty do kina nebo griluju. Taky si občas ještě ráda zahraju Diablo, ale už jen PvP. A asi nejvetší koníček - Čínský chocholatý pes - Pluto.

7. http://www.lide.cz/Aeteria

Uo mapu mám, i když ji ještě neumím naplno ovládat :) ventrilo by neměl být problém, jen si musím koupit mikrák

Icq: 193537571

Jestli jsem na něco zapoměla klidně se ptejte, popřípadě napište na icq ;)

Pěkný den


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: BlackSheep
PříspěvekNapsal: úte 04. srp 2009 15:49:42 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: čtv 18. čer 2009 10:18:12
Příspěvky: 812
Bydliště: Kolín
:shock: Abych řekl pravdu, tak čumim :shock: tohle jsem nečekal :D

Bylo založeno hlasování

_________________
Chlorite armed priest, rogue out of lockpicks, and so...


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: BlackSheep
PříspěvekNapsal: úte 04. srp 2009 16:09:59 
Pytlíkoid
Pytlíkoid
Uživatelský avatar
Registrován: sob 27. čer 2009 9:50:33
Příspěvky: 122
Bydliště: Three House Village
Zeptám se tě na jedno .. Toho heretika chceš hrát aktivně nebo už zakládáš toho rengra , druida nebo rouga?

_________________
Nardir Eluvius [Master Priest Elf] 38+
Elisia [PK Druid Human] 40+

...... Kdyby za každý můj prohřešek vyrostla rostlina, chodím doma botanickou zahradou


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: BlackSheep
PříspěvekNapsal: úte 04. srp 2009 16:16:38 
Newbie
Newbie
Registrován: úte 04. srp 2009 14:41:26
Příspěvky: 4
Zatím bych ráda hrála aktivně heretika.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Blacksheep - Adept
PříspěvekNapsal: úte 04. srp 2009 16:20:31 
Pytlíkoid
Pytlíkoid
Uživatelský avatar
Registrován: sob 27. čer 2009 9:50:33
Příspěvky: 122
Bydliště: Three House Village
To mi stačí ;)

_________________
Nardir Eluvius [Master Priest Elf] 38+
Elisia [PK Druid Human] 40+

...... Kdyby za každý můj prohřešek vyrostla rostlina, chodím doma botanickou zahradou


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: BlackSheep
PříspěvekNapsal: stř 05. srp 2009 0:23:55 
Pytlíkonátor
Pytlíkonátor
Registrován: pát 26. čer 2009 16:31:22
Příspěvky: 229
PŘIJATA za adeptku. Ať se ti u nás líbí :)

LOCK


Profil  Offline
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 6 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

Panel

Nahoru Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru
Přejít na:  
 cron
Guilda Pytlíci - Ultima Online - Endor
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
Design by Ercan Koc