Přihlásit se | Registrovat




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Zanek
PříspěvekNapsal: úte 03. pro 2013 21:15:46 
Vedoucí morálky
Vedoucí morálky
Uživatelský avatar
Registrován: ned 26. pro 2010 18:12:19
Příspěvky: 540
presunuto.
ZANEK píše:
Hojaja trala la. Zdravim Pytliky potazmo i templare.
Me jmeno je Honza jsem Brnak rocnik narozeni 1976 . Neni to ma prvni prihlaska kterou pisi. Vubec prvni byla k Templarum, kde jsem vydrzel dlouho a naucil se zakladum klikani. Kdyz prestal hrat Drago GM odesla spousta hracu na mape byli tri lide kamaradi z vesnice mne presvedcili at se dam k nim. K Ruzi. Guilda s proslulou povesti vecnych sberacu kuzi Smidlovym vyhlasenym terorem a disciplinou mi ukazala ,ze ultima neni jen o projiti dungu na cas, o majetku a levelech postav. Byla tam bezvadna parta lidi povazovana rejpalkama za jakousi sektu ovladanu jednim diktatorem. Ne ne smidlovo vedeni melo logiku a je jen skoda ze mel nedostatek casu praci rodinu a ultima musela jit stranou. Doslo k ruznym aliancim ruzaku ubejvalo az bylo nezbytne spojeni s Husity. I tam jsem hral jenze posedlost pvp hracu me tak nejak donutila se vytratit a vydat dalsi cestou. Ravage nebyla spatna volba jenze i tohle spolecenstvi zaniklo.
Po dvou mesicich obcasneho lognuti do hry ,solovani ,krafteni mam chut zajit opet nejaky dung. Bohuzel moc casu prez den nemam, jelikoz deti a pritelkyne me o nej okradaji, ale umim nastolit rad a disciplinu, takze po osme hodine vecerni me nesmi nikdo rusit a mam cas na hrani. Moc toho nabidnout nemohu jelikoz hraji pouze jedinou postavu a to je zlodejicek. Nekolikrat jsem se pokousel zalozit a hrat i neco jineho, abych byl vice uzitecnej, kdyz by bylo potreba vzit postavu ,ktrera slozene parte chybi. Nemam asi vsak potrebne schopnosti a nadani vse ostatni mi ovladat neslo.
Nadruhou stranu nemusim byt pritezi ,nejakou vejbavu do dungu jeste mam par kraftu co me vyrobi vse potrebne take vlastnim.Vlastnim i nemluvici tsko ale funkcni mapu:). Opatruji i velek mnozstvi postav hracu kteri jiz skoncili ,kterym loguji ucty aby jim nepropadl najem ,ale k hrani je nevyuzivam. Nevadi mi cumakovat na mape sam kdyz se nic nedeje umim se zabavit.Stejne tak me nevadi kdyz se nedostanu do dungu kdyz je dost lidi.
Jsem i vyhlasen jako snadna korist pk, jsem jejich snadnou koristi . Stale vsak nemam chut na tom neco menit. Z toho vypliva ze nejake pvp jde mimo mne a tvrdohlave trvam na svem ,ze se jej ucit nebudu a nechci. Neznamena to vsak ,ze pri prvnim rudem jmenu ktere se obevi v journalu kopu z dungu . Odhodlani zemrit hrdinou smrti mi nechybi . Pripadne dotazy jsem ochoten zodpovedet na mem icq .Uvadet jej tu snad ani nebudu predpokladam ze vetsina hracu endoru je nekde ma.

_________________
Mercedes, earthmage 40
Zag Zag, berserk 37
Fernando, druid 30
Zag, priest 27


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Zanek
PříspěvekNapsal: úte 03. pro 2013 21:20:10 
Pytel
Pytel
Registrován: úte 16. dub 2013 16:32:25
Příspěvky: 940
Ahoj, nejsem jsi jistej kdo jsi. Něco mi to říká snad že bys prozradil který z vás dvou je starší ? :-))

to mi k přhlášce stačí !!! :-)


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Zanek
PříspěvekNapsal: čtv 05. pro 2013 15:44:42 
Vedoucí morálky
Vedoucí morálky
Uživatelský avatar
Registrován: ned 26. pro 2010 18:12:19
Příspěvky: 540
Mno, ta komunikace na foru by teda Zando mohla byt lepsi, ale u proverenych lidi, jako jsi ty, neni moc co resit :)

Prijat za adepta, pristup na mapu uz stejne davno mas, tak co s tebou, ze?

_________________
Mercedes, earthmage 40
Zag Zag, berserk 37
Fernando, druid 30
Zag, priest 27


Profil  Offline
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

Panel

Nahoru Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru
Přejít na:  
 cron
Guilda Pytlíci - Ultima Online - Endor
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
Design by Ercan Koc