Přihlásit se | Registrovat




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 10 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Lumia
PříspěvekNapsal: ned 27. říj 2013 13:38:52 
Pytlíkonátor
Pytlíkonátor
Registrován: ned 27. říj 2013 13:35:57
Příspěvky: 205
Zdravím Guildu Pytlíku
Jmenuji se: Jaroslav Bernard, pocházím z malého městečka v Krkonoších, ale již několik let bydlím a pracuji v Hradci Králové, je mi 27 let, zatím svobodný , ale šťastně zadaný.
Postavy: na endoru sem začal asi před cca 7 lety, takže postav sem měl hodně. Moje první postava byla Paladin Berny ( postavu sem věnoval známému je to pk na které mám přístup, ale nehraju ) stou sem se hlásil do guildy SL, kde to moc dobře nedopadlo ani už nevím proč, poté sem se přihlásil do Guildy Time a založil sem tam postavy priesta Kazim Kazim, berka Durotan, a mercenary Thrall, asi nejlepší období spousta dobrých lidí a spousta zábavy díky Timu znám i Zaga. V timu sem hrál až do konce než se rozpadl. Poté se založila společenství lidí jménem Legion, taky celkem slušná parta dobrých lidí, bohužel se rozpadla kvůli pár lidem co zneužívalo bugu a plno lidí bylo zabanováno aniž by něco udělali, takže nastal rozpad guildy. Poté sem měl období kdy sem prodal všechny postavy co sem měl od craftů až po mainy a nechal si jen berka durotana, který byl v držení známého což byla chyba, naštěstí sem ho získal zpět.
Po nějaké době sem se vrátil a začal od znova ve weirdu, kde hrálo pár mých známých a já šel k nim. Založil sem postavy priesta Uisdeana Uallas, corku Frenky Dunay a nějaké další. Jak šel čas, tak se to spojilo s DMG-RVG, kde to taky moc dlouho nevydrželo, potom byla ali s BeFree od tud znám dobře Miliho, ale hrál sem sním už dřive. A od té doby je to všelijaké nabralo se spousta lidí, které ani neznám začalo práskání a další rozpad. A v té době nastala myšlenka co dál, odešel Mili, přestali hrát další lidi a mě napadla myšlenka jít zas někam , kde to má úroveň a hrát s někým kdo se nechová jako dítě a nebo úplně skončit. Po výměně zpráv na icq s Milim a jeho doporučením, že jste dobrá banda lidí na hodně dobré úrovni, kterou nikde nezažil, mně napadla myšlenka zkusit dát přihlášku k Vám.

Postavy: priest Uisdena Uallas 32, berk Durotan 40, mag Izetix 24, corka Frenky Dunay 29, negr Yareth 32 a nějaký crafty které nehraju a mám je v držení od kamaráda.
Záliby: je jich více, ale ne na všechny je čas, nejvíce času trávím s přítelkyní a brzo snad i s potomkem, dále mám rád míčové sporty hlavně fotbal, bojové sporty, fitnes, plavání, historii hlavně tedy 2. Světovou válku a Wermacht a spousty dalších.

programy jako ts, v3, uomapa mám

Snad je to vše, kdyby Vás něco napadlo rád odpovím zde nebo na icq
Děkuji s pozdravem pěkného dne
Kontakt: 319792176

_________________
Durotan - berk 40
Uisdeana Uallas - priest 30+
Izetix - ice mage 30+


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Lumia
PříspěvekNapsal: ned 27. říj 2013 16:22:47 
Správce guildovního pytle
Správce guildovního pytle
Registrován: stř 02. úno 2011 22:30:35
Příspěvky: 907
Ahoj přihláška se mně moc nelíbí..Koukám, že dost kupčíš s postavama..A o sobě si nenapsal v postatě nic..Kromě historie na Endoru...Taky Tě mám na svém soukromém blacklistu...Ale bohužel zatím nemůžu vzpomenout proč :-/


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Lumia
PříspěvekNapsal: ned 27. říj 2013 16:43:18 
Pytlíkonátor
Pytlíkonátor
Registrován: ned 27. říj 2013 13:35:57
Příspěvky: 205
I já zdravím Tebe

Netuším co by tě mohlo zajímat ohledně mě, stačí se zeptat a já ti rád odpovím.

postav sem hrál hodně, ale je to také z důvodu toho, že už tu hraji poměrně dlouho a v dobách co se hodně hrálo a já hrál co bylo potřeba proto hodně postav, ale postavy nekupuju a nehraju které nejsou moje. Jediná vyjímka jsou crafti a negr, kterého mám v úschově od kamaráda, který už hrát nebude. Prodej postav byla chyba to uznávám, ale v té době co sem je prodal, sem neplánoval návrat a prodej mě k tomu měl pomoci se nevracet.

Ohledně tvého black listu, to mě mrzí, ale nevím jakou máš se mnou zkušenost a nebo co sem ti mohl provést, tvůj nick mi nic neříká, tak nevím. Kdyžtak mi napiš na icq a uvidíme jestli tě mám uloženého já.

_________________
Durotan - berk 40
Uisdeana Uallas - priest 30+
Izetix - ice mage 30+


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Lumia
PříspěvekNapsal: ned 27. říj 2013 16:53:00 
Správce guildovního pytle
Správce guildovního pytle
Registrován: stř 02. úno 2011 22:30:35
Příspěvky: 907
Nenapsal jsi např. Co děláš? Jakou postavu chceš hrát? Jakou posloucháš hudbu? Co od gildy očekáváš? Kdy máš čas na hraní?


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Lumia
PříspěvekNapsal: ned 27. říj 2013 17:06:47 
Pytlíkonátor
Pytlíkonátor
Registrován: ned 27. říj 2013 13:35:57
Příspěvky: 205
Již skoro 7 rokem pracuji ve státních službách-bezpečnostní sbor. Hudbu mám rád jakoukoli, která se mi něčím líbí, nemám přímo vyhraněný styl, takže můžu poslouchat od vážné až po moderní, jen se mi musí líbit a něčím mě zaujmout. Jinak mám rád kapely AC/DC, Sabaton, Harlej, Tři sestry, Škvor, ale taky třeba Karla Gotta jak sem psal je to podle nálady.

Ohledně postav je mi to jedno, rád si zahraju for fun, tak asi podle toho co je potřeba, mám rád všechny postavy, nevadí mi jít i menší dung za postavu, která tam nemá žádný expy, jde mi spíš o to si spíš zahrát a odreagovat se u hry.

Co očekávám, sem už tak trochu naznačil, rád bych poznal partu nových kamarádů na endoru a i mimo něj, rád bych si užil legraci na mapě, ve hře nebo jen na tsku s lidma který se nechovaj jako děti a něco vědí o životě.

Čas mého hraní závisí hodně na mé práci a povinostech. Moje aktivita asi nebude už nikdy jako když sem byl mladej a trávil sem u uo hodně času. Hraju když mam volno vetšinou ráno když mám volno a nebo po 19 hodině když přijdu z práce, ale je to hodně proměnné jelikož máme 12h služby.

snad sem ti odpověděl na vše, kdyby tě něco napadlo rád ti odpovím

_________________
Durotan - berk 40
Uisdeana Uallas - priest 30+
Izetix - ice mage 30+


Naposledy upravil Lumia dne ned 27. říj 2013 17:15:37, celkově upraveno 3

Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Lumia
PříspěvekNapsal: ned 27. říj 2013 17:08:08 
Pytlíkonátor
Pytlíkonátor
Registrován: ned 27. říj 2013 13:35:57
Příspěvky: 205
případně se omlouvám že v přihlášce sou nějaké odkazy, ale vůbec netuším čím to je. děkuji

_________________
Durotan - berk 40
Uisdeana Uallas - priest 30+
Izetix - ice mage 30+


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Lumia
PříspěvekNapsal: ned 27. říj 2013 17:22:20 
Pytlíček
Pytlíček
Registrován: stř 09. říj 2013 12:57:34
Příspěvky: 56
Ten odkaz s "DC" je dobrej : ))

Každopádně s Bernym sem hrál něco málo přes rok v alianci BeFree a Weird, netuším jakou má minulost a co všecko proved kulišák, ale za mě, za tu dobu co sem s ním hrál ho můžu jen doporučit jako rozumnýho a vstřícnýho člověka a byl bych moc rád, kdyby se do našich řad dostal.


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Lumia
PříspěvekNapsal: ned 27. říj 2013 19:11:13 
Vedoucí morálky
Vedoucí morálky
Uživatelský avatar
Registrován: ned 26. pro 2010 18:12:19
Příspěvky: 540
Ty odkazy jsou nesvar tohoto pitomeho fora, nevsimej si jich.

Zakladam hlasovani.

_________________
Mercedes, earthmage 40
Zag Zag, berserk 37
Fernando, druid 30
Zag, priest 27


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Lumia
PříspěvekNapsal: úte 29. říj 2013 14:43:42 
Vedoucí morálky
Vedoucí morálky
Uživatelský avatar
Registrován: ned 26. pro 2010 18:12:19
Příspěvky: 540
Prijat za adepta. Detaily po icq.

_________________
Mercedes, earthmage 40
Zag Zag, berserk 37
Fernando, druid 30
Zag, priest 27


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Lumia
PříspěvekNapsal: úte 29. říj 2013 17:31:57 
Pytlíkonátor
Pytlíkonátor
Registrován: ned 27. říj 2013 13:35:57
Příspěvky: 205
Děkuju za Vaší důvěru. Ozvu se během zítřka nebo čtvrtka jsme na dovolené na Moravě,děkuju za pochopení.

_________________
Durotan - berk 40
Uisdeana Uallas - priest 30+
Izetix - ice mage 30+


Profil  Offline
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 10 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

Panel

Nahoru Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru
Přejít na:  
 cron
Guilda Pytlíci - Ultima Online - Endor
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
Design by Ercan Koc