Přihlásit se | Registrovat




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 8 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Přihláška
PříspěvekNapsal: čtv 05. zář 2013 17:43:46 
Pytlíkoid
Pytlíkoid
Registrován: čtv 03. pro 2009 16:46:23
Příspěvky: 163
Zdravím všechny členy guildy,

Mé jméno je Pavel Řezníček, je mi 23 let a bydlím ve vesnici jménem Velká Jesenice, která se nachází ve východních Čechách poblíž přehrady Rozkoš. Momentálně mám do ledna roku 2014 přerušené bakalářské studium na Mendlově univerzitě v Brně obor lesnictví. Pracuji s křovinořezem pro firmu, která se stará o městskou zeleň a podobně a k tomu pracuji jako lesní dělník pro firmu mého otce.

Mé působení ve světě Endorském započalo přibližně v roce 2004 a do roku asi 2007 jsem hrál pravidelně. V tomto období jsem hrál Hlavně rangery: Papaju a Ramireze, později ještě priesta Migolonga, všechny tyto postavy měly něco málo přes 20 lvl, ale myslím, že žádná z postav už neexistuje. Od roku 2007 jsem si dal od UO asi 2 roky přestávku a věnoval se jiným věcem. Poté co jsem se dostal na vysokou školu, znovu jsem si na Endor vzpomněl a začal hrát. Založil jsem si novou postavu, nekra jménem Darksumonner. Když jsem dosáhl 15 lvlu, začal jsem se poohlížet po nějaké partě lidí, která by mě vzala do svých řad. Guilda, která mě svým kodexem, způsobem hraní a pověstí padla do oka, byla právě ta vaše. Jenže Přišly svátky vánoční a hned po novém roce mé první zkouškové období a na Ultimu jsem neměl čas a později úplně zapomněl.

Roku 2013 jsem opět našel cestu zpět do světa endoru a to s postavou heretika jménem Hollowman (lvl16). Další postavou byl Metuzalix druid lvl 21. Seznámil jsem se s několika lidmi, kteří mě pozvali do své guildy jménem Lost. Tato guilda se záhy rozpadla a vznikla Hope. Jelikož jsme se špatně scházeli na dungy a vycházeli většinou kolem 10. hodiny večer nebo i dýl, začal jsem přemýšlet o opuštění guildy. Nicméně kvůli slibům lepších zítřků a kamarádství jsem přetrvával v jejich řadách. Po odchodu guildmástra a několika dalších lidí jsme se rozpadli.

Mé další postavy jsou Darksumonner nekr level 16 (expy na 18) Holly čorka lvl 12 a Vojtíšek kmoch čorka lvl 26. Vojtíšek není moje původní postava. Dostal jsem ji od kámoše někdy v mém prvním období na Endoru na levlu kolem 15+- už nevím. Úplně jsem na ni zapomněl a dodnes nechápu, že nebyla smazána. Její login jsem objevil nedávno, když jsem uklízel starý papíry ze stolu, zkusil jsem lognout a k mému překvapení to šlo.

Nebráním se ani jednomu stylu hrání. Pvm zkušenosti mám spíše z lehčích a středně těžkých dungů. Na pvp jsem nikdy neměl dostatečný level, ale občas jsem si zatrénoval s kámoši. Do budoucna bych si chtěl nějakou postavu i zčervenat.
Mezi mé záliby patří Ultima, dříve i wowko, dále fitko a myslivost, i když tu poslední dobou mírně zanedbávám.

Dlouho mě to už táhne k vám do guildy a když jsem měl možnost vidět pár vašich dungů, byl jsem nadšen. Snad se mi můj sen splní a budu se moci také pyšnit tagem Pytlík.
Na případné dotazy rád odpovím. ICQ: 254-371-494

_________________
Vojtisek Kmoch rogue lvl 34+
Dark sumonner nekr lvl 30+
Dobaks berk 30+
HOLLOWMAN


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: čtv 05. zář 2013 18:42:34 
Pytel
Pytel
Registrován: úte 16. dub 2013 16:32:25
Příspěvky: 940
Ahoj, přihláška se mi líbí celkem o tobě vypovídá, že ses snažil.

Mám pár otázek:
1) Znáš někoho od nás?
2) v které době si byl v Lost a koho z tama znáš
3) hlavní postava kterou chceš hrát maina
4) UOAM, a TS u tebě je v pohodě?
5) Guildovní srazy po republice a tvoje možnost příjezdu
Díky Monty


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: čtv 05. zář 2013 19:01:55 
Pytlíkoid
Pytlíkoid
Registrován: čtv 03. pro 2009 16:46:23
Příspěvky: 163
1) Osobně znám Kaabu (pepes) Je to můj bratr :)
2) Asi týden před rozpadem, ani si nejsem jistej názvem guildy jestli je správně. Z lidí jen od vidění(asi budu komolit jména) Scheldon druid drow a Jaina hyslim herka.
3) Maina určitě čorku, ale chtěl bych vyexpyt i nekra, bud do vetu nebo pk
4)Oboje mam a používám
5)Bude li čas, není problém

_________________
Vojtisek Kmoch rogue lvl 34+
Dark sumonner nekr lvl 30+
Dobaks berk 30+
HOLLOWMAN


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: čtv 05. zář 2013 19:09:18 
Pytel
Pytel
Registrován: úte 16. dub 2013 16:32:25
Příspěvky: 940
:-) ale takže Pepes, že ses nezmínil v přihlášce :-) asi nechceš protekci. Nu dobrá za mě vše čekej na další členy

Zatím hoj


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: čtv 05. zář 2013 22:01:14 
Pytel
Pytel
Uživatelský avatar
Registrován: čtv 28. čer 2012 20:57:09
Příspěvky: 563
Koukám, že ses k nám už hlásil.

_________________
35+: Mage
30+: Rogue
25+: Necromancer, Druid
20+: Priest, Heretic, Ranger


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: pát 06. zář 2013 15:37:29 
Pytlíkoid
Pytlíkoid
Registrován: čtv 03. pro 2009 16:46:23
Příspěvky: 163
Ano hlásil v roce 2009, ale jak jsem řekl v přihlášce, přišly vánoce a poté zkouškové období a na uo nebyl čas.

_________________
Vojtisek Kmoch rogue lvl 34+
Dark sumonner nekr lvl 30+
Dobaks berk 30+
HOLLOWMAN


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: pát 06. zář 2013 18:38:55 
Vedoucí morálky
Vedoucí morálky
Uživatelský avatar
Registrován: ned 26. pro 2010 18:12:19
Příspěvky: 540
Probiha hlasovani. Vysledek se dozvis behem par dni, az se vyjadri dostatek afkeru 8-)

_________________
Mercedes, earthmage 40
Zag Zag, berserk 37
Fernando, druid 30
Zag, priest 27


Profil  Offline
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: pon 16. zář 2013 8:25:53 
Vedoucí morálky
Vedoucí morálky
Uživatelský avatar
Registrován: ned 26. pro 2010 18:12:19
Příspěvky: 540
Hlasovani ukonceno (omlouvame se, ze to tak trvalo). Jsi prijat za adepta! Ulov si me na icq, prip. si udaje na mapu vymlat z bratra.

_________________
Mercedes, earthmage 40
Zag Zag, berserk 37
Fernando, druid 30
Zag, priest 27


Profil  Offline
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 8 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

Panel

Nahoru Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru
Přejít na:  
 cron
Guilda Pytlíci - Ultima Online - Endor
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
Design by Ercan Koc